Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  6
Автор: Тема: Почитайте та порадійте за ВЯ
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-8-2004 у 17:35
Ганна Герман-Сте...лз


"що там з Герман? Я вже десь ставив те питання - щось про неї нечуть"

Справедливе занепокоєння викликає у всієї свідомої громадськості ФоРуМу нагле зникнення без додаткої об'яви з етерів, газетних полос, регулярно оновлюваних веб-сторінок й інших цікавих місць навіть згадки про пресового секретаря все ще чинного премьер-міністра Ганни Герман.
Таке враження, жи вона поїхала до Беніну і не повернулася :( На моїй пам'яті пані ГеГа востаннє щось промуркотіла тижні 3 тому. Потім за кілька днів на секунду "людина-невидимка" промайнула на екрані, коли Янукович їздив у Красний Ліман "рятувати" шахтарів (здається, то була вона, але можу і помилятися).

Є така думка. Прем'єр збирається з п'ятниці у Грецію дні на 4 - певно Клочкову із медалькою хоче привітати перед телекамерами (найвирогідніше наше "золото" ). Невже сам один поїде без досвідченої журналістки, знайомої із закордонами, Польщею і навіть Афрікою? Варто придивитись.

Єдине питання, що залишилося нерозв'язаним: за кого із них у цій ситуації слід порадіти?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 16-8-2004 у 11:10


Вчора вкинули агітлистівку від ВЯ. Відкрив для себе багато цікавого.

1. У першому рядку листівки наводиться відверта брехня про те, що п. ВЯ є першим прем`єром від більшості. Це, власне, характеризує і весь наступний зміст.

2. Зона для нашого персонажа це "важке випробування", ну розумієте - життя так склалося, юнацький максималізьм....

3. Кандидат ВЯ неукраїнського походження. Його мати з-під Орла а батько із західної Білорусі з селища Януки. От сиджу тепер і думаю чий він патріот?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 16-8-2004 у 17:53


Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Кандидат ВЯ неукраїнського походження. Його мати з-під Орла а батько із західної Білорусі з селища Януки. От сиджу тепер і думаю чий він патріот?

Чий, чий, "татарський", звісно (хоча і не "кримсько-", а "донецько-" ).

Доречі, на Олімпіяді спливла пані Ганна Г. (всім, хто хвилювався за її нелегку долю, пропонується перевести подих). Коли в перший день поповзли чутки, що нашого боксера зняли лікарі (а деякі канали навіть почали лякати допінгом), пані секретарка пресова сміливо грудями стала на захист хлопця і сказала туманно, що склад нашої збірної як був у 243 багнети, так у 243 і залишається. Наступного дня постраждалий мусив сам пояснювати, що таки зняли, бо травма, а здоров'я дорожче.

Я ніяк не зрозумію: Ганна Герман є прес-секретарем
прем'єр-міністра;
кандидата в Президенти (там, начебто, Тигипко секретутствує регулярно);
голови НОК України
чи
особистим секретарем особисто громадянина В.Ф.Я. (типу "сімейний лікар" )?
Які її функціональні обов'язки, і куди, відповідно Протоколу, її зобов'язані, а куди не зобов'язані пускатим?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

thumbup.gif написано 17-8-2004 у 11:38
Афінський "Титанік" ВЯ


http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/17/1.shtml
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 30-8-2004 у 17:28


Хто би що не казав, а пан "премьер" не байдужий до мистецтва :lol: - вчора на концерті, присвяченому Дню шахтаря, знову заспівав! Наразі - з Кобзоном.
Словами передати не можу, бо не чув - переповідали (є слабка надія, що може якось по телевізору повторять).
Але байдуже - відтепер я за нього спокійний: якщо не оберуть у Президенти, відтак, попруть із прем'єрів - цілком зможе податися в шоу-бізнес. Та й справді, чим він гірший за Поплавського?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

biggrin.gif написано 3-9-2004 у 09:17
ТОМУ ЩО... неграмотний


http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=29771

Цитата:
...можливо, колись в Україні знайдеться свій Фонвізін, який, не побоявшись гніву Віктора Федоровича, увіковічнить його у сучасній версії "Недоука". З огляду на дедалі нові факти про грамотність члена Академії економічних наук України, члена президії Національної академії наук України, члена Каліфорнійської міжнародної академії наук, освіти, індустрії та мистецтв Віктора Януковича, Митрофанушка з нього вийшов би славний. Очевидно, він ніяк і нічим не поступився би безсмертному герою фонвізінського твору.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 3-9-2004 у 13:53


Ярмаркові свині – за Януковича?

Під час виборчої кампанії в серпні спостерігачі Комітету виборців України (КВУ) зареєстрували кілька кумедних випадків. Зокрема під час сільськогосподарського ярмарку в Луганській області над вантажівкою зі свинями майоріло гасло “Ми – за Януковича!”, на жаль, людей біля автомобіля не було
http://ukr.proua.com/news/2004/09/03/141302.html
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 3-9-2004 у 15:06


Воно вже, начебто, і не вражає, навіть "монета гривна" з видатним портретом: пише - як співає.
Але заради правди слід визначи, жи "перерахування коштів" - це не вигадка штабу премьера.

("Державне казначейство здійснює перерахування коштів від надходжень за наявності механізмів перерахування", -- чорним по білому написано у цих документах" (Поступ))

Мені нещодавно прийшло запрошення на конференцію (офіційне) із Львівської політехніки (чув, на ФоРуМі є окремі люди звідти :D), в якому кажуть, що от, мовляв, давайте, але треба перерахувати певну суму. Тепер лежу і гадаю, якщо справді ретельно перерахую (чом би і ні - гроші-то мої), але переказувати не буду (шкода - гроші-то мої), то чи дозволять мені взяти участь у тамтому заході чи, можливо, лише прийняти?

А монетка, боюся, незабаром, особливо після виборів раритетом стане (як ще не стала)




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 3-9-2004 у 20:22


А це - цікаві обсервації від Юзя. Особливо мені сподобався момент про Зорьку.
http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=29676

Що тут сказати? Процитую класиків - сподіваюся, за це ще не судять?
"Кому й кобила - наречена". (с) Ільф та Петров, "12 стільців".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 10-9-2004 у 14:02


http://5tv.com.ua/newsline/119//1034
"Сенсаційні кадри дня, які має ексклюзивно 5 канал. Те, що потребувало свого доказу, а саме - антиконституційна та антизаконна практика збору підписів за кандидата від влади Януковича, застосування адміністративного ресурсу. Відео відзняте сьогодні, в обід в Ірпіні у Державній податковій академії. Підписи з підписних листів за кандидата Януковича переносяться на підписні листи за кандидата Збітнєва. Називається це все "карусель"."
Можна завантажити відео процесу




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-9-2004 у 15:38


Вже як радіти, то радіти
http://pravda.com.ua/archive/2004/september/22/1.shtml




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 22-9-2004 у 18:04


- Чули, Янукович знову сяде...
- Чому?
- Тому що послiдовний...

- Чули, Янукович не хоче бути президентом...
- Чому?
- Тому що патрiот...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 11-11-2004 у 18:35


Опа.
УНІАН: "Прем'єр-міністр України Віктор Янукович привітав співвітчизників з Днем української писемності і мови".

:)




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 11-11-2004 у 18:40


http://w1.obkom.net.ua/articles/2004-11/09.1402.shtml

:)




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 11-11-2004 у 18:55


Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
http://w1.obkom.net.ua/articles/2004-11/09.1402.shtml

:)


Я плакав. Особливо зі "скромних інків".:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 12-11-2004 у 19:15


Представник Януковича у ЦВК Степан Гавриш обіцяє, що Янукович не буде більше називати українців "козлами", оскільки виніс урок з цієї ситуації.
Про це він заявив у п’ятницю на прес-конференції у штабі кандидата.
:):)




Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 12-11-2004 у 21:24


Знаєте, як в українському інтернеті називають Гавриша? Я вже не раз із цим стикаюся, і вважаю, доволі влучно - "Стьопа - шарікоподшипнік".
До чого б це? :D




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

biggrin.gif написано 15-11-2004 у 14:57


І знову тішить мій улюблений часопис ukr.ru

На цей раз вони задокументували хроніку візиту ВЯ до Дніпропетровська. Коментувати не буду. Самих цитат досить, щоб сплакатися:

Цитата:
...премьер Виктор Янукович посетил Днепропетровск, где в его поддержку дали гудок десятки промышленных предприятий Восточной Украины.

Накануне его поездки директора 50 крупнейших заводов подписали заявление, в котором призвали не допустить прихода к власти Ющенко. Янукович пообещал в случае победы выполнить обещанные :D :D социальные программы, а также оказать поддержку восточным регионам, которые несут убытки от несправедливого перераспределения доходов...


http://www.ukr.ru/smi/71022093?user_session=7b5234ee7f202a4480d85a7...

Ентузіязм в хлопаків і дівчаток явно впав. А може менше платити стали. З нетерпінням чекаєм на нові перли!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 15-11-2004 у 15:56


Мені особливо сподобався Чорновіл в ефірі 5-го, коли на згадку про те, як Я. назвав Гулака Артемовського Гулаком Артьомовським, вичавив із себе приблизно наступне: Ця людина прогресує - вчора він не знав української, тепер її вивчив. Завтра він знатиме хто такий Гулак Артемовський. :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 15-11-2004 у 16:32


Таки прогресує - багато психічних хвороб дуже швидко прогресують... :mad:



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 15-11-2004 у 16:51


З останніх “перлів”, над якими не міг стримати сміху навіть завжди стриманий ведучий 5-го каналу Роман Скрипін, був виступ якогось пана з організації ветеранів та інвалідів, чи якоїсь подібної – забула... Процитую з пам’яті: “За годы его губернаторства Донецкий край совершенно изменился. А село – оно ж было конченое… А теперь все меняется. За эти годы мы все ощутили его … (а далі – довга пауза, як у кінці речення, аж слухачі встигають подумати – як то вони єго ощутілі?! І після нишпорення поглядом в паперах –) хозяйственность. И считаем, что президентом он будет… вобще!”
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-11-2004 у 17:01


Можливо мені причулося, але перед тим як він сказав " хозяйственность" йому хтось прошепотів-підзказав це слово.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Grabchuk
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 30-9-2003
Місто: 130 км на південь від Львова
Нема на форумі

Настрій: Чемний

[*] написано 15-11-2004 у 18:27


Не причулось. Я також чув.:)



Нас багато, але посад нам малувато:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

biggrin.gif написано 17-11-2004 у 12:24
на ім'я Віктора Януковича надійшов лист із того світу


Лист із потойбіччя

Як стало відомо з джерел у прес-службі прем'єр-міністра України, днями на ім 'я Віктора Януковича надійшов лист із того світу від "мешканця" одного з донецьких цвинтарів Юрія Бакуліна. Покійник порадував земляка успіхами його передвиборного штабу та попрохав замовити молебен за тих мертвих виборців, які проголосували на Донеччині за "єдиного кандидата". Нашому авторові Володимиру Бойку вдалося зняти копію з цього листа, який подається нижче. Редакція "Грані-плюс" доводить до відома Генеральної прокуратури, що ця публікація є офіційним повідомленням про вчинений злочин, й тому, відповідно до статей 94, 97 Кримінально-процесуального кодексу України, впродовж 10 днів ГПУ зобов'язана перевірити викладені в ній факти. Шановний Вікторе Федоровичу! Пише Вам колишній Ваш земляк Юрій Бакулін, який раніше мешкав у Ленінському районі міста Донецьку по вулиці Клінічна, будинок 7, квартира 2. Три місяці тому я помер. Зараз прописаний на ціинтарі біля заводу "Норд". У принципі, влаштувався непогано. Сусіди на ділянці хороші, не кривдять. Сестра Зоя приходила двічі - на 9-й день і на 40-й. Щоправда, огорожа поганенька, за три місяці фарба облізла, та квітів ніяких на могилі не посадили - не сезон. Але на Паску, думаю, все владнається. Зойка, може, і пам'ятник який поставить. Хоча Марія Василівна, що через могилу від мене лежить, вже другий рік без пам'ятника. Вчителькою вона була, українську мову і літературу викладала. Так от, другий рік, каже, без пам'ятника. Звикла, не скаржиться. А пишу я Вам цього листа, щоб запевнити, що всі ми, донецькі небіжчики, в першому турі президентських виборів одностайно голосували за Вас. Лише Колька з сусіднього захоронення, що того року на мотоциклі розбився, не хотів. Каже, брат у нього в міліції працює і тому голосувати за колишнього зека йому не годиться. Але потім і він проголосував. І Марія Василівна. Тільки в різних місцях. Особисто я голосував за Вас на виборчій дільниці ?10 виборчого округу ?45 у Ленінському районі Донецька. Спочатку проблема виникла. Ми, небіжчики, як ви знаєте, до третіх півнів маємо вже по могилах лежати. А виборчі дільниці відкриваються лише о 8 ранку. Але потім нам розповіли, що генеральний прокурор України Гєна Васильєв, який за законами наглядає, знається з нечистою силою, і про все домовився. Отже на восьму ранку я вже був на виборчій дільниці. Проголосував я, як належить - і в корінці розписався, і до кабінки зайшов, і хрестик напроти Вашого прізвища поставив, і в урну бюлетень укинув. Спочатку боявся бюлетень зіпсувати, але потім мене у виборчій комісії заспокоїли - у них таких бюлетенів для небіжчиків надруковано неміряно. Отже якщо якийсь зіпсую - новий можуть видати. Але все вийшло з першого разу. Зібрався я вже, було, йти, як у дверях зі своєю живою сестрою мало не зіткнувся. Зойка теж прийшла громадянський обов'язок віддати. Хоча краще б вона сусіду стольник повернула, який на мої похорони позичила. Я, щоб сестру не лякати, спочатку хотів у порожню кабінку заховатися, але звідти мене ввічливо попросили. Тоді я до спостерігачів прилаштувався, лицем до вікна відвернувся, а сам одним оком на Зойку дивлюся. Підійшла Зойка до столу, щоб у відомості розписатися, дивиться - а поряд з її прізвищем моє записано, і підпис мій стоїть. Ну, баби вони, Вікторе Федоровичу, самі знаєте, дурепи. Зойка як зойкне: "Що ж це ви, гаспіди, робите, брат мій вже три місяці як в могилі, я сама і в міліцію, і в ЖЕК ходила його виписувати", ну і таке інше. Її хотіли спочатку з дільниці виставити, щоб голосувати за Вас не заважала. А потім спостерігачі до неї підійшли і пояснили, що Ви, Вікторе Федоровичу, як людина релігійна, одержали від донецького митрополита Іларіона благословення на те, щоб підтримкою померлих співгромадян на виборах заручитися. А щоб зовсім Зойку заспокоїти, у виборчій комісії їй фотографію в старій газеті "Ракурс" показали, де Ви з Іларіоном в ресторан "Африка" разом заходите. Від фотографії Зойка і справді заспокоїлася, бо з будь-ким батюшка очі заливати, мабуть, не стане. Тож вона теж за Вас проголосувала. А Трохим Петрович, що праворуч від мене під таким чорним пам'ятником, так той навіть до Маріуполя на вибори мотався. Він майже все життя в Маріуполі прожив, а за рік до смерті син його до себе у Донецьк забрав. Тут він від інсульту і помер. Так Трохим Петрович розказував, що хотів за Вас у двох місцях проголосувати - там, де жив раніше, і за місцем колишньої своєї роботи на заводі "Азовбитмаш". Свідома людина, хоч і небіжчик. Проте вдруге проголосувати у нього не вийшло. Прийшов Петрович за завод, зайшов до адмінкорпусу, де виборчу дільницю організували, а там вже всі бюлетені геть чисто заповнені, і у всіх галочки за Вас стоять. Робочі, що приходили, повинні були узяти у члена комісії заповнений бюлетень і в урну кинути. Коли хто кидати не хотів, так за нього комісія сама кидала. Покрутився Трохим Петрович, розпитав. З'ясував, що заповненого бюлетеня з його прізвищем не було, а чистих виборцям на руки не давали. З тим назад і повернувся. Але настрій все одно добрий. Дорогий Вікторе Федоровичу! Ми, донецькі небіжчики, дуже вдячні Вам за те, що Ви нас не забуваєте. Тож не сумнівайтеся, що і в другому турі президентських виборів ми Вас підтримаємо і проголосуємо як треба. Генеральному прокуророві так і передайте. А оскільки зараз народ від нестачі їжі мре посиленими темпами, то й голосів за Вас напевно буде ще більше. Тому в останніх рядках свого листа передаю Вам прохання від усього нашого цвинтаря. Дуже просимо замовити митрополиту Іларіону молебень за Ваших мертвих виборців. Адже Вам це, як людині глибоко віруючій, не важко, а нам, небіжчикам, приємно. Виборець по виборчій дільниці ?10 територіального виборчого округу ?45 небіжчик Юрій Бакулін (за життя проживав за адресою: 83062, м. Донецьк, вул. Клінічна, б.7, квартира 2
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

biggrin.gif написано 17-11-2004 у 17:40


Файний анекдот з http://www.yanukovich.at

Цитата:
ЯНУКОВИЧ обозвал козлами братьев КЛИЧКО. Гражданская панихида состоится 21 ноября.


:lol::lol::lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2828
Реклама: