Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Як карати дитину?
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 25-7-2011 у 08:23


А що робити з дитиною, яка ще з самого ранку вже 10 разів тобі сказала "НЄАААА!!!!"
Малому 2 рочки і вісім місяців. Б'ється, драпається, кусається...що з такою дитиною робити? Говорили, просили, пояснювали, ставили в кут, не включали мультики, а помагало тільки гримнути по дупі.
Діти є різні. Є чемні з народження, є розбишаки, є вредноти. Звичайно, до кожного можна знайти підхід...але до власної дитини це найдовший і найважчий шлях...особливо мамі, бо мале знає, що мама добра і всеодно поцьомає:)




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 25-7-2011 у 10:56


Цитата: Початково розміщене учасником Odarka  
А що робити з дитиною, яка ще з самого ранку вже 10 разів тобі сказала "НЄАААА!!!!"
Малому 2 рочки і вісім місяців. Б'ється, драпається, кусається...що з такою дитиною робити? Говорили, просили, пояснювали, ставили в кут, не включали мультики, а помагало тільки гримнути по дупі.
Діти є різні. Є чемні з народження, є розбишаки, є вредноти. Звичайно, до кожного можна знайти підхід...але до власної дитини це найдовший і найважчий шлях...особливо мамі, бо мале знає, що мама добра і всеодно поцьомає:)

правильно, підхіод до кожного свій
Мій наприклад взагалі як кажеш дам в дупу - бере регоче і наставляє і каже давай....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 30-7-2011 у 22:18


Мені легко говорити, бо моя дружина як пішла в декрет з першим, то і по нині там. І не я, вивчаючи педагогіку та методику виховання, а пренайкращий дитячий лікар Возниця Ярема Володимирович підказував їй, як завоювати увагу дитини, щоб не допустити вередування.
І, маючи на це час і терпіння в неї таки получалось, і я від дітей чув тільки: "Мамо, ходімо почитаємо книжечку", або, "Допоможи мені домалювати зайчика з казочки" тощо.
А от, приблизно з тринадцяти років почали проявлятись якісь генетичні програми, і от тут тримайтесь: не впильнуєте - почнуться серйозні проблеми!




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тетяна Комісарчук
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 21-11-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: позитивний

[*] написано 26-11-2011 у 18:24


А я чула, що, якщо й карати дитину, то обов'язково слід пояснити їй за що ви її покарали.... Адже якщо це відбувається без розуміння, то мало того, що дитина продовжуватиме пустувати, вона може глибоко приховувати образу на вас.... Слід, щоб дитина знала, що ви її любите і караєте її заради неї ж самої!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-11-2011 у 20:32


Цитата:
А от, приблизно з тринадцяти років почали проявлятись якісь генетичні програми, і от тут тримайтесь: не впильнуєте - почнуться серйозні проблеми!

Найбільша халепа з тим вихованням - що "до останнього" (тобто до зрілого віку) не зрозуміло, чи на добре, чи на погано щось було зроблено...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Гучко
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 21-11-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Життя прекрасне!

[*] написано 30-11-2011 у 15:09


У школі до дітей зараз актуальна політика не карання, а стимулювання! Двійок суттєво поменшало:)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Христинка Салигіна
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 22
Зареєстрований: 3-12-2011
Місто: м. Винники
Нема на форумі

Настрій: завжди позитивний =)

[*] написано 6-12-2011 у 18:11


В італії в 19 ст. була створена запобіжна система виховання. Згідно неї існує 2 системи: репресивна і запобіжна. Репресивна звучить приблизно так: "Чекаєш поки нашкодить, а потім караєш"

Запобіжна в свою чергу полягає в запобіганні поганих дій. Це досягається отриманям авторитету у дитини, стати для неї другом який її завжди зрозуміє, вислухає і допоможе. Якщо досягти таких стосунків з дитиною то вона намагатиметься виправлятися, боячись образити вас і невиправдати вашу довіру до неї...

Перша система набагато простіша, проте мало ефективна. Друга - тяжча і вимагає часу, проте це фійсно ефективно :) На власному досвіді знаю:D




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 6-12-2011 у 19:00


Цитата: Початково розміщене учасником Христинка Салигіна  

Якщо досягти таких стосунків з дитиною то вона намагатиметься виправлятися, боячись образити вас і невиправдати вашу довіру до неї...


Можливо я вириваю слова з контексту, але тим не менше, виникає питання - що відчуває дитина, яка боїться образити і не виправдати довіру батьків? Чи не полягає друга система в тому (принаймні як один з можливих варіантів або наслідків), щоб закласти в дитину комплекс провини перед батьками? Який вона в подальшому може екстраполювати на інших людей.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Христинка Салигіна
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 22
Зареєстрований: 3-12-2011
Місто: м. Винники
Нема на форумі

Настрій: завжди позитивний =)

[*] написано 6-12-2011 у 23:03


Цитата: Початково розміщене учасником Руслан Кравець  
Цитата: Початково розміщене учасником Христинка Салигіна  

Якщо досягти таких стосунків з дитиною то вона намагатиметься виправлятися, боячись образити вас і невиправдати вашу довіру до неї...


Можливо я вириваю слова з контексту, але тим не менше, виникає питання - що відчуває дитина, яка боїться образити і не виправдати довіру батьків? Чи не полягає друга система в тому (принаймні як один з можливих варіантів або наслідків), щоб закласти в дитину комплекс провини перед батьками? Який вона в подальшому може екстраполювати на інших людей.


Ви таки вирвали слова з контексту. Ця система полягає в тому щоб створити дружні, близькі стосунки з дитиною. Ви ж не відчуваєте комплекс провини перед друзями, проте стараєтеся зважати на їх точку зору....

Ось і все....




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 7-12-2011 у 13:24


Гаразд, я просто не зовсім зрозумів як стати для дитини другом, але так щоб вона при цьому боялася образити і не виправдати довіру. І чи повинні батьки також боятися образити дитину і не виправдати її довіру?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Христинка Салигіна
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 22
Зареєстрований: 3-12-2011
Місто: м. Винники
Нема на форумі

Настрій: завжди позитивний =)

[*] написано 13-12-2011 у 19:57


звісно батьки повинні, як то кажуть, "ставитись так як хочуть щоб ставились до них", ми ж про дружбу говоримо =)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Косовська
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 120
Зареєстрований: 23-10-2009
Місто: Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: щоб не плакать, я сміюся ...

[*] написано 12-1-2012 у 23:29


Когда у Сент Экзюпери спросили: «Стоит ли баловать детей?», он ответил: «Непременно балуйте, неизвестно,какие испытания им приготовила жизнь»



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вересень
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 23-11-2011
Нема на форумі


[*] написано 19-1-2012 у 11:48


Цитата: Початково розміщене учасником Ольга Косовська  
Когда у Сент Экзюпери спросили: «Стоит ли баловать детей?», он ответил: «Непременно балуйте, неизвестно,какие испытания им приготовила жизнь»


Дуже грано сказано, якщо все в міру, тоді і добробут у сім’ї і взаєморозуміння будуть




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталя Пилипців
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 26-6-2013
Нема на форумі


[*] написано 27-6-2013 у 12:25


Я теж не є прихильником фізичних покарань дітей. Вважаю, що виховання дітей більшою мірою залежить від мами. Іноді, на вулиці зустрічаю мамочок, гуляючими зі своїми дітьми, і із власних спостережень, чим мамочка спокійніша і "тихіша", тим більше дитина її не слухається. В любому випадку, батьки для дитини повинні бути завжди авторитетом і вона повинна зрозуміти, що останнє слово повинне залишатися за старшими. Що стосується татів (говорю з власного досвіду), вони, зазвичай, рідше наказують своїх дітей, тому що приходячи після робочого дня, цілий день не бачачи своїх чад, не можуть одразу займатися строгим вихованням.
Також погоджуюсь з висловлюванням про те, що дитина, якщо вона наказана, повинна однозначно, знати "за що".




Ставки на спорт - http://www.tennis-betfair.com/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Мирослава Кравцова
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 13-11-2013
Нема на форумі


[*] написано 13-11-2013 у 13:41


Маленька дитинка захистити себе не може, іноді навіть від батьків. Чим і користуються батьки. Я проти насилля в сім"ї і вважаю, що навіть постійні шльопки по попі - це теж насилля. З дитиною змалечку треба навчитись домовлятися і чути іїї. А виховувати батьки повинні перш за все себе. Діти - наше відображення.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Рева
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 18-2-2014
Нема на форумі


[*] написано 18-2-2014 у 21:40


Карати дитину ні в якому разі не треба(особливо фізично). Є багато методів виховання. Дитина повинна знати , що вона ЛЮДИНА. Візьміть приклад з заходу.Там батьки бояться зачіпити маленьку людину пальцем , бо знають що закон не їхньому боці.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ирина Карбенина
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 13
Зареєстрований: 17-12-2014
Нема на форумі

Настрій: все добре

[*] написано 18-12-2014 у 21:52


ми караємо так, що ставимо в куток і повністтю ігноруємо його((
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горбей Стицько
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 11-3-2015
Нема на форумі


[*] написано 11-3-2015 у 21:52


Як можна карати дитину ??? як тільки він на мене дивиться моя строгість вся йде
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3508
Реклама: