Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Україна втягується в боротьбу проти куріння
Олександр Сташин
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 18-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-3-2010 у 20:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Valentyna Ageeva
А мені ця ідея не подобається. Не в принципі, а її реалізація. В нас, як завжди, боротьба перетворюється на відверту дискримінацію і засіб для додаткової годівлі ментів... Якщо є заборона на паління, скажімо, на зупинці, то на відстані кількох метрів повинно бути місце для паління. Якщо потяг іде більше доби, а палити не можна ані в тамбурі, ані на платформі, що має робити курець?!!! Якщо ми такі цивілізовані, то давайте робити зали для курців у ресторанах, салони в літаках, вагони в потягах... Місця у скверах... І т.і.


Я так розумію, Ви курите. От же виправдовуєте себе. Ні, звісно Ви себе не виправдовуєте, ні в якому разі! Ви робите те, що Вам до вподоби. От тільки, як що до того, що Ви робите гріх? Чому? Бо курінням Ви руйнуєте своє тіло, що є храмом Господнім... Що, трошки нагрузив Вам свою думку? Але це одна з причин, чому я не курю. А взагалі, просто не хочу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анна Май
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 13-1-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-3-2010 у 14:33


У курців завжди апріорі більше прав - ти хочеш куриш, а хочеш - ні, а не дихати навіть у задимленому приміщенні, зрозуміло, неможливо. і хочеш чи не хочеш, а пасивно куриш...(
я застукала свою 14-річну сестру за сигаретою :o в сім ї у нас ніхто не курить, тому я трошки шокована і не знаю як із нею вести розмову.
показати б їй і справді людину, як на фото (http://www.noproblems.com.ua/2010/03/24/no_smoking/), тільки щоб років 25-30. ніби, от бачиш, докурилася!) чи що робити і до кого вести? Як подіяти на підлітковий розум?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-4-2010 у 20:45


110 тисяч українців щорічно помирають через куріння
Цитата:
Лікарі відзначають позитивну тенденцію зменшення рівня куріння в Україні з 37% в 2005 р. до 25% в 2009 році. Крім цього, смертність від прямо пов’язаних з алкоголем причин - алкогольна хвороба печінки та серця, психози, отруєння в 2009 р. також суттєво зменшилася – на 32%.

Ці помітні зміни, на думку лікарів, були досягнуті завдяки ухваленому у 2005 році законодавству, яке, зокрема, обмежило куріння в громадських місцях, запровадило правдиві попередження на пачках сигарет. У 2008 та 2009 роках були суттєво підвищені тютюнові акцизи, що призвело до того, що люди почали відмовлятися від куріння.

Відіграла свою роль і економічна криза, яка також підштовхнула людей до більш поміркованого вживання алкоголю, відмови від куріння.

Завдяки зменшенню споживання алкоголю і тютюну в Україні, у 2009 році вдалося суттєво скоротити смертність населення – до 15,3 на 1000 населення, тоді як у 2004-2008 роках цей показник коливався від 16,0 до 16,6.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-5-2010 у 21:56


МОЗ України виявило в курильних сумішах небезпечні психотропні речовини

В результаті проведених заходів встановлено наявність у сумішах для паління синтетичних канабіноїдів і низки їхніх гомологів, які за своєю структурою і дією на організм людини аналогічні особливо небезпечній психотропній речовині, - тетрагідроканабінолу, включеному до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та заборонених для використання на території України.
Зазначені речовини в разі зловживання ними можуть викликати порушення функціонування життєво важливих органів людини, також глибокі психічні розлади.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-12-2012 у 10:13


Цитата:
У неділю в Україні набуває чинності закон, який забороняє паління у громадських місцях.

Згідно з ним, забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях закладів ресторанного господарства, на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів, у підземних переходах, у під’їздах житлових будинків, на дитячих майданчиках, у ліфтах і у транспорті загального користування.
...
штраф для відвідувачів-курців - 50-170 грн, якщо людину впіймали з цигаркою перший раз, і 170-340 грн - для злісних порушників.



http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/16/6979824/
Усе виглядає дуже по-європейськи, але.. Хтось мусить тепер за тим дивитися. Якщо це буде функція ППС, то трохи страшно, бо всі знають рівень тих людей.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 16-12-2012 у 11:12


Не знаю, аж трохи страшно. Не підтримую куріння, ніколи не курила сама, але знаю, що наші будь-який добрий задум можуть перевернути догори дригом, і ще й шиворіт-навиворіт вивернути. Комусь закон, а комусь і приробіток... Було, щойно заборонили продаж пива неповнолітнійм - у магазині, де я була бухгалтером, дівчина на касі не спитала паспорт у якогось хлопа, а то контрольна закупка була. Я, коли того дядька побачила, отетеріла, я сама б ніколи в житті у нього не питала документів, йому на вигляд усі 25, а за паспортом - 17 років і 10 місяців, як зараз пригадую. В результаті, директор "домовився" з ними за "штраф" до їхньої кишені, три тисячі, утримували згодом з касирки... :(



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олена Генералова
Дописувач
**



Повідомлень: 44
Зареєстрований: 22-12-2012
Нема на форумі


[*] написано 29-12-2012 у 17:16


З одного боку, це дуже добре, це потрібно!
Але, з іншого боку, це певним чином обмежує особисті права та свободи інших індивідів.
Хоча, якщо більш глобальніше на це дивитись, то скажімо, можна посилатися на те, що цигарковий дим руйнує природу та наше повітря, що в свою чергу нищить існування землі.
Скажімо, навіть у сусідній Польщі подібний закон не надто вжився. Нещодавно їхали польськими потягами, то траплялися випадки, коли люди зачинялися в туалетах і там випалювали цигарки.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-5-2013 у 20:20


Цікаве дослідження ставлення населення до куріння.

http://statistika.in.ua/vk/kurinnya

Карта Вам нічого не нагадує? :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-6-2013 у 10:49


У Франції хочуть прирівняти модні тепер "електронні" цигарки до звичайних. ІМХО - правильно
http://ua.korrespondent.net/lifestyle/health/1566141-u-franciyi-zab...
Цитата:
"Вони (електронні сигарети), можливо, могли б стати хорошим інструментом для того, щоб курці зав'язали зі своєю звичкою. Однак некурців електронні сигарети можуть підштовхнути до куріння. Тому нам необхідні однакові правила, що стосуються як електронних, так і звичайних сигарет", - зазначає міністр охорони здоров'я Франції.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Морозова
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 4-11-2013
Нема на форумі

Настрій: веселий ;)

[*] написано 7-11-2013 у 13:21


Ніколи не палила, навіть в школі, коли всі навкруги хоча б пробували. І зараз теж не палю, абсолютно не тягне. Але чоловік палить і це мене дуже засмучує....не знаю як на нього вплинути..
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Магда Вуйко
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 27-8-2014
Нема на форумі


[*] написано 27-8-2014 у 22:02


в мене сьогодні вже другий день боротьби) поки що політ нормальний
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3649
Реклама: