Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Не бійтеся запитувати
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-4-2005 у 13:03
Не бійтеся запитувати


На Форумі обговорюється дуже широкий спектр тем, тому на Форумі присутні люди з різними сферами інтересів, різними знаннями з різних галузей людської діяльності.
На Форумі є ряд комп'ютерних розділів, проте Форум не є ІТ-спеціалізованим. Тому я запрошую усіх не боятися використовувати відповідні розділи як місце де можна задавати навіть "чайниківські" питання чи просити роз'яснити те чи інше явище (поняття) детальніше або популярніше.
На Форумі є достатньо висококваліфікованих людей, здатних відповісти на Ваші питання, і, я сподіваюся, Вони це неодмінно зроблять.
Таким чином даний допис адресований тим, хто не є фахівцем з ІТ, проте в силу уподобань чи потреби користає ПК та Інтернет і відчуває інколи нестачу знань чи навиків.
Тому запрошую використовувати розділи "Програмне забезпечення", "Інтернет і мережі", "Обладнання" і для компенсації прогалин в знаннях по інформаціних технологіях




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Пащенко
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 16-5-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-7-2010 у 23:04


В мене таке питання. Чи є на форумі спеціаліст, який займається його технічною розробкою, хто? В мене є ряд пропозицій по його покращенню, зовнішнього вигляду та функціоналу. Планую оселитися на цьому форумі надовго і хтілося б як краще.
Перейшов сюди з іншого Львівського форуму, через неадекватність тамтешнього керівництва.

Наприклад, перше, що хотів би запропонувати - зробити так, щоб текст той, що є посиланням був би підкреслений і іншого кольору, а то непомітно що то посилання, поки курсор не наведеш.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-7-2010 у 23:10


Форум нещодавно пережив чергове оновлення (раніше така опція була), тому сподіваюся найближчим часом вона знову з'явиться.
У розділі "Відгуки, побажання, підказки" є тема Оновлення Форуму - пишіть свої зауваги там.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 4-8-2011 у 17:17
чому?


Чому в мене одні фото прикріпляються до допису як фото, а інші як посилання, що потребує окремого відкривання? Розміри ж аналогічні. Наперед дякую.



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Горихів
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 17-5-2017
Нема на форумі


[*] написано 17-5-2017 у 12:58


Порадьте курси програмування у Львові, наразі маю пропозицію від логосу http://frontend.lviv.ua/. Можливо хто з місцевих форумчан шось порадить?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-5-2017 у 17:45


Цитата: Початково розміщене учасником Роман Горихів  
Порадьте курси програмування


Якщо це справді прохання про пораду, а не своєрідна реклама вказаного сайту... То з особистого досвіду порадив би онлайн курси. Тут залежить від володіння англійською мовою і від бажаної мови програмування. Скажімо, є codewars - там більш ніж 800 задач Java, також codefights - їх там n на різні теми. Ну а якщо це не підходить, то ще радять наш Prometheus. Взагалі курси "оффлайн" - це спосіб заробляти гроші на тих, хто не навчився вчитися онлайн..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

thumbup.gif написано 23-5-2017 у 00:45


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
...курси "оффлайн" - це спосіб заробляти гроші на тих, хто не навчився вчитися онлайн..
- оце правильно!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 23-5-2017 у 12:16


Цитата:

курси "оффлайн"


Воно ще й надзвичайно неефективно з точки зору використання часу. Це, звісно, краще, ніж 5 років навчання у ВИШі, де поміж предметів твого напрямку всовують щось на кшталт "фізичної та колоїдної хімії" (і багато інших, бо ж непрофільні викладачі теж мають за щось жити), як це було в мене ... :D :( Та все одно - витрати часу на дорогу до місця проведення курсів, потім хтось з групи спізнюється і треба чекати поки почнеться, etc, etc, etc. Порівняйте з онлайн, де сідаєте за комп коли зручно, звісно потрібна самомотивація, та це працює краще, коли "гроші заплачені". Критерій, за яким би я вибирав курси онлайн, це маса практичних задач на сайті (або в середовищі розробки з плагіном перевірки результату онлайн), а також можливість обговорення задач з наставником та з іншими учасниками.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3677
Реклама: