Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чи на такий день заслуговує місто Львів...
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 8-5-2005 у 22:59
Чи на такий день заслуговує місто Львів...


Пройшовся щойно повз Університет центром міста. Враження жахливе :-((

П'яна обкурена шпана, гори сміття, матюки... :mad:
Таке враження що для більшості "святкуючих" сенс свята в тому щоб "розслабитись" по повній програмі, але якщо така публіка у звичайні вихідні це робить десь по кабаках чи навколишніх лісах, то сьогодні це все маємо в центрі міста.

Спроби організації цивілізованого свята, які можна було спостерігати зранку, закінчилися десь коло обіду. Далі вже був видно розрахунок на культуру і свідомість львів'ян. На жаль...:(

До честі правоохоронців - на моїх очах в парку І. Франка відбирали в дітей горілку і тут-же виливали її вміст на землю. Але тих охоронців було всього лиш троє на весь парк, і думаю як стемніло то і вони вже не ризикували.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-5-2005 у 23:24


Мені вже давно здається, що вечірні масові акції (типу концертів) мали би виноситися з центру міста подалі - принаймні тоді "пяна обкурена шпана" би локалізувалася.
Але в нас так люблять показуху.

В такі дні я радію, що живу далеко від центру. Не уявляю собі, як би наша дитина змогла би вкластися спати під шум, музику, крики, фейєрверки




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 8-5-2005 у 23:58


Напишіть поільше, як проходив день міста, особисті враження. Те, що буде в газетах, я і сам почитаю, а от враження очевидців - набагато цікавіше. Я, на мій превеликий жаль, Дня Рідного Міста не дочекався. Побачив лиш суботню прелюдію/підготовку.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 9-5-2005 у 07:12


...я цілий день гуляла містом, і не знайшла ЖОДНОГО смітника...
взагалі трохи тоскно було... веселилися білоруси, азербайджанці
танцювали, а щирим українцям окрім пойсти і попити та погуляти містом
з пісним лицем, ніби й нічо не тре було.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 9-5-2005 у 10:43


Приходьте на "Флюгери". там хоч товариство пристойне збирається. Бо враження від учорашньої прогулянки перед Оперним театром просто неймовірно паскудні -- так, ніби туди вчора з*їхалась уся Львівська область й до того ж зі своєю самогонкою
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 9-5-2005 у 11:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Пройшовся щойно повз Університет центром міста. Враження жахливе :-((

П'яна обкурена шпана, гори сміття, матюки... :mad:


Підтверджую :(
Я сам "витримав" біля оперного лише годину :(
Правоохоронців взагалі видно не було :(
Підхід до організації "дозвілля" треба кардинально змінювати.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-5-2005 у 15:18


Цитата:
П'яна обкурена шпана, гори сміття, матюки... :mad:

Це не день міста такий, це така молодь. :( Таке часто можна побачити на рок-концертах.
Мало смітників, мало туалетів - оце справді погано.

Цитата:
туди вчора з*їхалась уся Львівська область й до того ж зі своєю самогонкою

Ну так гості ж... :)
Побував на 4-ох заходах:
1. Флюгери
2. Концерт під Франком
3. Парк культури
4. Оперний
На флюгерах був у перший день. Гарний концерт, гарна атмосфера. Ще б трохи більше місця і менше болота. Ну, але це претензії до погоди. :). Загалом дуже гарно, треба дякувати Дзизі і Соломії. Не фанат джазу, тому в неділю зайшов і одразу пішов. Було б тепліше, можна було б лишатися.
Перед Франком був недовго. Також не великий шанувальник музики формату "Радіо Люкс". Заходили ми сюди по дорозі на флюгери...
В неділю зібралися в парку культури. Також там було непогано. Відбувалися концерти для молоді: спочатку попсовий, потім рок. ІМХО це найкраще місце для такого роду концертів, де завжди збираються молодь і підлітки (представники різних субкультур і не тільки), які не завжди тверезі :). Інкунабули не дочекалися :(, Юрку вібач. :)
Потім пішли в центр, під оперний. Тут була найгірша ситуація через величезну кількість людей. Причому аудиторія, на відміну від парку культури була дуже різношерстна. Гостей міста з "своєю самогонкою" тут, напевно, було найбільше. Відносно музики Тартак і ВВ - супер, решту не слухав, але підозрюю і не було що.
Загалом сподобалося. Основні мінуси - погода, відсутність смітників(а також культури чистоти в суспільтві) та туалетів і великий натовп в центрі міста.
На майбутнє - було б справді непогано, якби концерти таких гуртів як Тартак&ВВ (минулого року були Півні) виносилися з-під оперного. Або в парк культури, або хоча б під універ. Інші виконавці, яких слухає поважніша авдиторія, могли б виступати під оперним. Словом, поділити авдиторію за смаками і застосоувати відповідні рівні контролю до кожної з категорій
Флюгерам бажаю більше фольку!
Наступний день міста буде ювілейним, тому помпезнішим. Думаю варто міській владі подумати над цьогорічними недоліками. А от чи щось зміниться - сумніваюся.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 10-5-2005 у 00:26


Я свідомо проігнорував масові акції в центрі, оскільки повністю уявляв на що вони схожі :(. Напевно це через те, що в центрі на кожному кроці якийсь "кабак", а ще коли концерт, то взагалі Львів на себе не схожий...
Тож був на Флюгерах і в Парку культури. Парк справді найкраще місце, концерт був дуже добрим, нетверезих не бачив :), було весело. Дехто навіть примудрявся бавитись в хованки серед натовпу... Щодо представників субкультур, то дійсно, аж очі розбігалися від такого самовираження :). А щодо Інкунабули, то хоч і було їх мало, але "порвали" вони всіх, в тому числі і мене :).

В Ратуші як завжди дуже затишно, особливо зі свічками на столиках... Найбільше сподобались німці (котрі виявились поляками), проект Drum2Bass (Ендрю Валентайн, як на мене, на басі грає ще краще ніж на трубі :) ). От.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Біляк
Дописувач
**



Повідомлень: 71
Зареєстрований: 8-3-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-5-2005 у 05:08


не знаю я теж був у центрі, зокрема біля Оперного театру і нічого такого не бачив! Принаймні я був в натовпі і там такого не спостерігалося. Класно провів час а от на рахунок Тартак- це дійсно було прикольно. ВВ на жаль пропустив, очевидно відлучився у той час.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-5-2005 у 10:16


Пройшовши через центр аналогічно більшості побачивши це жахіття, вирішив з дівчиною купити курочку, пива та й сісти на квартирі. Вот і відсвяткували день міста:).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3710
Реклама: