Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Інтернет по кабельному телебаченні
volkorny
Дійсний член
***



Повідомлень: 104
Зареєстрований: 1-7-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-12-2005 у 21:47
Інтернет по кабельному телебаченні


Чи має хтось досвід користування послугами Інтернет від операторів кабельного ТБ в Львові? Які умови підключення? ціни на інтернет?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Біляк
Дописувач
**



Повідомлень: 71
Зареєстрований: 8-3-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-8-2006 у 18:16


переглянь тут, правда мені ця інформація нічого не сказала :( та й дорогувато виходить. Варто щось ынше шукати.
http://skydsl.lviv.ua

Тарифи вказаны вище або http://skydsl.lviv.ua/tarif.htm




Щиро ваш ...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 24-8-2006 у 18:53


От ще одне посилання http://www.dialekt.com.ua/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-8-2006 у 08:06


Цитата:
От ще одне посилання http://www.dialekt.com.ua/

То мій провайдер кабельного телебачення. Якісь в них трохи дивні тарифи... :( І сайт такий самий.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-8-2006 у 01:16


В районі вулиць Любінська, Виговсьоко, Патона, Ряшівська, Петлюри, Кульчицької провайдер кабельного - Львів КТБ (Воля). Тарифи в них приблизно як в усіх провайдерів (http://www.volia-lviv.com/index.php?id=19). Тобто відносно не дуже. Зате мені під акцію поставили кабельний модем за 1 грн. (без акції - 60 грн, в інших провайдерів, якщо не помиляюся, бачив ціни від 300 грн.).
Але.
Я вже місяць користуюся нетом від Волі, і мушу сказати, що в них нет доволі швидкий як для дому (наприклад, 10Мб можна скачати за 1 хв.), і стабільний.
При акуратному, але комфортному для мене, використанні сумарно виходить платити приблизно 50 грн. в місяць (в ту суму входить і перегляд 47 каналів кабельного ТБ). Мушу сказати, що при досить обмеженому використанні dial-up-у (значно менше ніж зараз) в мене за телефон приходили рахунки по 30-40 грн. А якщо додати ще вартість самого нету, то сума виходила більшою за 50 грн. в місяць. Ну і звичайно телефон був зайнятий.
Напевно, якщо хтось має можливість підключитися до домашньої мережі, ціни були б вигідніші. Але в мому будинку поблизу моєї квартири такої нема. А трохи віддаленіше - нема бажання шукати.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 27-8-2006 у 14:58


Тарифи просто драконівські.
У 50 гривень входить (увага) цілих 100 Мб :)
У 90 гривень - 300 Мб

Таких цін на інтернет взагалі уже не повинно існувати роки 3-4.
Я нещодавно змінив провайдера, і користуюся тепер Уарнетом. За 120 гривень я маю необмежений трафік при швидкості пів доби 128 Кбіт/сек , інші пів доби 48 Кбіт /сек , а в суботу і неділю цілодобово 128 .

300 Мб я в середньому скачую за добу. Відтак по тарифах цього вашого "провайдера", я мав би платити певно щонайменше 2000 гривень на місяць. Люди, не ведіться на тих аферистів, а краще вивчіть нормально львівський ринок доступу до інтернету. Нормальні пропозиції мають і Уарнет, і Фарлеп, і Інфоком, є й інші провайдери. А те, про шо ви розповідаєте - це справжнє кидалово.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 27-8-2006 у 22:11


to Ігора Мартиніва

Скільки Вам обходиться лінія БЗ, модеми?

Загалом дозволю не погодитися з вами. Ціни може і драконівські, але необхідно враховувати і інші фактори, наприклад, вартість підключення, вартість модемів, швидкість, і загалом чи потрібні такі об'єми.

Стосовно об'єму. Я наприклад в місяць викачую 300-400 Мб. і чесно говорячи потреби в більшому і не маю. Тому я особисто би все ж таки обрав варіант Павла (нажаль не можу, бо живу в частині міста де взагалі кабельного немає)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-8-2006 у 04:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів
Я нещодавно змінив провайдера, і користуюся тепер Уарнетом. За 120 гривень я маю необмежений трафік при швидкості пів доби 128 Кбіт/сек , інші пів доби 48 Кбіт /сек , а в суботу і неділю цілодобово 128 .

Який спосіб підключення, і яка вартість такого підключення? Прошу назвати мені хоч одну не dial-up пропозицію для дому, за якою я б в місяць сумарно платив би 25грн, і щоб підключка була мінімальною. Я зараз трачу 50 грн., половина з яких - це плата за кабельне!!!!!!!!!!!!!!
Цитата:
300 Мб я в середньому скачую за добу. Відтак по тарифах цього вашого "провайдера", я мав би платити певно щонайменше 2000 гривень на місяць. Люди, не ведіться на тих аферистів, а краще вивчіть нормально львівський ринок доступу до інтернету.

Все залежить для чого тобі потрібен інтернет. Для дому в мене нема потреби скачувати такі обсяги - я музику і фільми не качаю (і не збираюся). Якщо щось важке треба скачати, то для цього є інтернет на роботі.
Цитата:
Нормальні пропозиції мають і Уарнет, і Фарлеп, і Інфоком, є й інші провайдери. А те, про шо ви розповідаєте - це справжнє кидалово.

Я розумію, що є "нормальні" пропозиції, але за яку ціну. Плюс у випадку з цими провайдерами мені треба вирішити проблему з ТБ - я тарілку в себе ставити не хочу.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 28-8-2006 у 13:23


звичайно, вартість підключення це важливо.

Але я собі порахував, що за рік-півтора воно мені окуповується, оскільки найдешевша безлімітна пропозиція на ринку діалап-доступу це десь 200 грн на місяць. При тому, що реальна швидкість втричі нижча і зайнятий телефон.

Крім того, тих 200 грн в місяць треба платити обовязково, незалежно від того, чи користуєшся реально чи ні. У випадку з Уарнетом, коли я був третину місяця у відпустці і інтернет не використовував (при цьому мені його й не виключали) , я написав про це в службу підтримки і рахунок мені прийшов уже не на 120 грн, а на 80. Дрібниця , але приємно.

Загалом стартап може обійтися від 200 до 350 доларів, може бути і менше. Залежно від того, де ви живете і які можливості в вашому районі має провайдер. Чи він може кинути до вас кабель від уже підключених сусідів (найдешевше), чи треба тягнути виділену лінію (тут укртелекому десь 800 грн), чи це буде радіоканал, причому чи будете ставити свою антену (найдорожче) чи антена на вашому будинку вже є і треба просто домовитися з сусідами про її спільне використання.

У мене вийшов найдорожчий варіант - радіоканал із встановленням своєї антени, оскільки провести виділенку у мене не було можливості. Таким чином стартап (реєстрація, встановлення, кабель і сама антена) мені коштував 350 доларів.

Але тут переваги перед іншими способами підключення. Якшо я переселяюсь, то антену просто забираю з собою і плачу лише пару гривень за її встановлення на новому даху.

Швидкість порівняно з діалапами всякими набагато вища. Звязок стабільний. Телефон вільний.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 28-8-2006 у 14:17


Цитата:

У мене вийшов найдорожчий варіант - радіоканал із встановленням своєї антени, оскільки провести виділенку у мене не було можливості. Таким чином стартап (реєстрація, встановлення, кабель і сама антена) мені коштував 350 доларів.


а при встановленні антени, де її купувати? безпосередньо в УАРНЕТі ? як із цим?... підкажи... обладнання все у них купляється?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 28-8-2006 у 15:17


так, все у них, все принесуть з собою
точніше у кантори "Радіосервіс", але наскільки я розумію, то є дочірнє підприємство Уарнету і воно все разом оформляється
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 28-8-2006 у 15:33


а шо коштує користування радіочастотою.. ? здається ж таке є.. наскільки знаю. =-O



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Микола Кудлик
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 25-11-2005
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-8-2006 у 21:13


Я поставив собі особисто АДСЛ від укртелекому і не мордуюся... а щодо тих кабельщиків то вони надто багато хочуть. Нам ще везе у Львові а в икєві наприклад існує ідіотський поділ на укр та закордонний трафік
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 28-8-2006 у 22:35


Авжеж, "Радіосервісу" треба платити 16 грн на місяць. Тобто реально інтернет такий коштує 136 грн


Щодо поділу на укр і зарубіжний трафік.
Поділ цей зовсім не ідіотський, а скоріше навпаки, нас тут розводять коли беруть ті самі гроші за все, адже насправді провайдерові що входить в Уа-ікс (а це майже всі... хоча укртелеком вперто не хоче туди входити) український трафік майже нічого не коштує.

Із нас беруть 20 коп/Мб за укр і 20 коп/Мб за зовнішній трафік. Тоді як в "ідіотському" Києві за зовнішній беруть 20 коп/Мб, а за укр не беруть нічого. Качай фільми, ходи по сайтах на укр серверах - халява, більше того, на цей халявний укр трафік можуть давати канал до 2 Мбіт (!!!)

А кабельщики однозначно зажерлися. Їхні ціни на інтернет в кілька разів перевищують ціни провайдерів, але ж ведеться народ...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-8-2006 у 06:26


Цитата:
Їхні ціни на інтернет в кілька разів перевищують ціни провайдерів, але ж ведеться народ...

Вони грамотно знайшли нішу. Як вже відзначалося, за 25 гривень в місяць альтернативи нема. А багатьом людям вистачає 100 мегабайт в місяць.
Ну як не потрібно людям анлім, ну чого вони мають платити по 136 гривень (я вже мовчу за оргвитрати і тп)?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 29-8-2006 у 08:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів
Авжеж, "Радіосервісу" треба платити 16 грн на місяць. Тобто реально інтернет такий коштує 136 грн


Радіосервісу?.. а не Укрчастотнагляду?... ну чи комусь такому???? це ж користування частотами.. це ж монополія ніби Укрчастотнагляду має бути... я не знаю точно.. але здається так. :o




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 3-9-2006 у 14:48


Частоти реєструються на провайдера, він і платить Укрчастотнагляду.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4136
Реклама: