Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Capture the video..
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 19-6-2006 у 08:15
Capture the video..


нарід підкажіть... хто як і хто чим..
хто чим затягує відео з аналового (композитного) входу...
ну я наразі користаю Fly2000TV на AverMediaTuner

Але щось там не всі кодеки фуричать...який часом не вибереш - каже що не може той кодек користати.. список кодеків солідний в ньому видає.... але прицює йно DivX5, 3xvid ... та ще дешо.. Стандартний АверМедіївський софт - він же некомпресоване пише і то зле...

ставив K Lite Codec Pack klcodec270f
А от де взяти MPEG2 - кодеки.. щось хто підкаже... бо йду в тому напрямку навпомацки...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-6-2006 у 09:45


1. K Lite Codec Pack, і взагалі будь який "пак" ворог капчуру і перекодовці, та й взагалі всій відеосправі... то пакети які розроблені виключно для середнього юзера, головне зайняття якого не обробляти відео, а його переглядати.

2. Який саме у вас тюнер? І яка машина? Можливо проблема не в софті а в залізі (не вистачає потужності/швидкості вінта).

3. Оптимально для капчура використовувати спеціалізований під цю справу софт. Особисто я надаю перевагу "Скрінаналайзеру" (нажаль не памятаю як воно латинкою пишеться, може вдома глянути і тоді відповсіти).

Для тих же задач я особисто використовую AverMedia 305 тюнер і його рідний софт. Якість один до одного, при чому як некомпресованого так і компресованого відео.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 19-6-2006 у 09:50


Машина не ахти...
Celeron 1700, 384 SDRAM , Radeon7000 64Mb, 40Gb, AverMedia (не памятаю який)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-6-2006 у 10:00


Можливо в цьому і проблема. Спробуйте тягнути через "Скрінаналайзер" або навіть якимось відносно новим віртуалдабом. І на час капчура не завантажуйте машину взагалі нічим. Обсяги оперативки на цю справу впливають дуже мало, головне потужність проца і швидкість вінта, тому софт впринципі не є дуже принциповим питанням.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 19-6-2006 у 10:19


Так проблема трошки е в іншому....
тягнути я в MPEG4 (DivX) можу... а в MPEG2 (в слабокомпресований, щоб комп не загинати) - я не можу... не дає...
поясніть будьласка ситуацію!
ДЯКУЮ :-)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-6-2006 у 10:27


Хіба для оцифровки не достатньо софта, який поставляється з AverMediaTuner?

При оцифровці не бажано використовувати ніяких кодеків. Відео ліпше писати на вінч некомпресованим. А потім можна бавитися чи то програмами-перекодувальниками типу Canopsus Procoder, чи то відеоредакторами типу Pinacle Studio.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 19-6-2006 у 10:42


ну не маю я на харді стільки місця... мушу обходитися чим є! :-)
тому як оптимальний варіант думаю MPEG2 мені підійде... чи щось як IntelIndeo... ну не знаю.. порадьте перший шлях нормальний... :-)
бо писав поки зразу в DivX тільки... а 640х480 вже не витягує моя машина... проца бракує... а 320х240 то самі знаєте як виглядає...
то вибирав значення якесь середнє... і бітрейт приблизно 900-1200...
от завдання... зменшити навантаження на проц. то я бачу вихід в MPEG2 (при невеликому вінчестері, вільних 6-10Гіг).... якщо я помиляюся, то, шановні форумчани, поправте мене...
ДЯКУЮ!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-6-2006 у 11:49


Впринципі для грамотного кодування в мпег2 варто з першоджерела заганяти некомпресоване, а далі тим же канапсусом перетискати... прямопотокового перетиску не визнаю впринципі. Але тут без абгрейду принаймні вінта не обійдешся :(



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-6-2006 у 15:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
ну не маю я на харді стільки місця... мушу обходитися чим є! :-)

Оцифровувати ліпше без компресії, але мусиш мати достатньо вільного місця - хоча б 20-30Гіг. Якщо нема вільного місця - треба купити новий вінт.
Цитата:

тому як оптимальний варіант думаю MPEG2 мені підійде... чи щось як IntelIndeo... ну не знаю.. порадьте перший шлях нормальний... :-)
бо писав поки зразу в DivX тільки... а 640х480 вже не витягує моя машина... проца бракує... а 320х240 то самі знаєте як виглядає...
то вибирав значення якесь середнє... і бітрейт приблизно 900-1200...

Розмір має бути не менше 640х480, але краще 720х576. Усі питання по бітрейтах, кодеках і т.д. краще розглядати при перекодуванні, а не при оцифровуванні. А проц може не витягувати через те, що ти при оцифровуванні ще компресуєш. Попробуй без компресії.
Як для кінцевого результату після перекодування бітрейт >=1000 може бути.
Цитата:

от завдання... зменшити навантаження на проц. то я бачу вихід в MPEG2 (при невеликому вінчестері, вільних 6-10Гіг).... якщо я помиляюся, то, шановні форумчани, поправте мене...

Навантаження на проц від MPEG2 не зменшиться, бо якщо ти оцифровуєш, то не залежно від формату ліпше більше нічого на компі не запускати і не робити.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 19-6-2006 у 15:39


добре.. поставлю питання інакше.
яким чином мені хапати зразу в MPEG 2 ?

ну от таке я вредне.. от так мені, шановні форумчани, треба і усьо тут... ду кодеки взяти?

Щиро вдячний..!

P.S. а от на рахунок ніц не робити поки хапає, то вже не чайник і розумію то :-)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-6-2006 у 15:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
добре.. поставлю питання інакше.
яким чином мені хапати зразу в MPEG 2 ?

Проблема не в кодеках, бо софт до тюнера мав би вміти писати в MPEG 2. Проблема в швидкодії проца і вінта (і не більше). Тому якість вимагає місця на вінті.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 19-6-2006 у 16:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Проблема не в кодеках, бо софт до тюнера мав би вміти писати в MPEG 2. Проблема в швидкодії проца і вінта (і не більше). Тому якість вимагає місця на вінті.


Абсолютно правильно... єдине що добавлю не тільки місця, а й швиткості самого вінта... впринципі при не дуже потужних процах (в мене Atlon-64 2800) поки не перейшов на SATA максимальної якості кодування так і не побачив. Захоплення напряму в мпег-2 робить будь-який тюнер, але тут вже справа заліза... якщо залізо не витягує - опускайте йому якість вихідного матеріалу. Залежність якості на виході від кодека прямує до нуля, тому не зациклюйтеся на цьому.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 20-6-2006 у 08:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський

Для тих же задач я особисто використовую AverMedia 305 тюнер і його рідний софт. Якість один до одного, при чому як некомпресованого так і компресованого відео.


Аналогічно користаю і я. Пробував бавитесь кодування на етепі захоплення - нічого так і не вийшло хорошого, хоча комп і не такий поганий. Так що рідним софтом тюнера в mpeg2, а далі залежить, що треба.
І тільки так.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 20-6-2006 у 10:39


Але от питання...
чому Fly2000-RC2.38 мені розказує що "не можу кодувати тим-то кодеком", хоча його в списку відображає... хтось стикався?

Може мені хтось підкине "пігулку" на то... (для WinXP)




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 20-6-2006 у 22:38


Я мав декілька раз справу із тюнерами FLY. І почнемо з того, що це дико глюкаві тюнери. Я декілька раз міняв людям FLY на AverMedia 305р (або 307р) через те, що люди їх матом крили і не могли їх заставити нормально працювати. Може і у вас така проблема
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 21-6-2006 у 06:20


Захоплювати відео у некомпресованому вигляді справа не дуже корисна.
Для цього спеціально були розроблені MJPEG кодеки, які не дуже навантажують процесор, але стискають непогано відео, та мають низку різних налаштувань для покращення якості чи зміни певних параметрів вихідного відео.
Я використовую кодекпак PICVIDEO від Pegasus.

Ну й звичайно альтернатив програмі iuVCR практично не має. Безліч налаштувань, можно отримати будь який бажаний результат.

Можно писати й відразу у МПЕГ2, але тільки при наявності спеціальної карти для захоплення чи тюнера, який має апаратний кодек МПЕГ2. Але це не дуже дешеві карти. Типу Pinnacle, Canopus.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 21-6-2006 у 08:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Я мав декілька раз справу із тюнерами FLY. І почнемо з того, що це дико глюкаві тюнери. Я декілька раз міняв людям FLY на AverMedia 305р (або 307р) через те, що люди їх матом крили і не могли їх заставити нормально працювати. Може і у вас така проблема


Йдеться про однойменну програму Fly2000... тюнер в мене якраз AverMedia....




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-7-2006 у 11:00


Декілька днів тому пробува захопити кіно з ТВ-тюнера через кабельне ТБ. Вийшло доволі нормально.
Тюнер: AVerTV 305
Установки: DVD формат, Highest Quality, Video size - 750x576, BitRate - 10000Kbits/s
Комп справився з записом без проблем.
Розмір відео виходить 1 год. ~ 5Gb.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 4-7-2006 у 13:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Йдеться про однойменну програму Fly2000... тюнер в мене якраз AverMedia....


Не розумію навіщо самому собі ускладнювати життя? Авермедіа постачає із своїми тюнерами досить якісний рідний софт. Якщо захват тим софтом не є нормальний, то проблему потрібно шукати не в кодеках, а у машині.




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4593
Реклама: