Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6    8  ..  14
Автор: Тема: собачий притулок у Брюховичах
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 16-10-2006 у 23:17


на рахунок викрістолізовування в суперечці певних ідей повністю згідна, і це дуже добре що на початку у нас зав''язалася така палка дискусія. А тепер я можу поклавши руку на серце сказати, що багато людей хоче допомогати, люди приходять в притулок пропонують хто що може.
Я тут одного разу їхала в притулок, за мною прив''язався песик (він просто за мною ходить всюди) і почула таку розмову між людьми - каже дід, мабуть мешкає десь в Брюховичах: "- о той бідний нічийний песик, його б в притулок завести , але ж його там загризуть. Собаки там гуляють по за територією, бо там нема кому слідкувати за ними..."
Собаки і справді інколи видряпуються на волю, тому що не вистачає їм ланцюгів, більша частина сидить в будах.
Дивлюся, що народу на допомогу прибуває все більше, і кожен зі своїми можливостями, так що буде кому дивитися за песиками. От вікна вставляють, електрику ладнають...паперові справи - дуже важливі - пробивають... влаштовуються суботникі, люди трудяться з посмішкою, що правда хороший настрій інколи портять різні проблеми ... але без них ніяк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-10-2006 у 09:19


Добре, що хтось себе в цьому реалізовує



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 17-10-2006 у 10:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
Реквізити притулку “Милосердя”:
79491, м. Львів, Брюховичі, вул. Незалежності України, 58.

Міське відділення Ощадбанку 6319 м. Львова:
р/р 260043012064,
МФО 385048.
Код за ДРПОУ 13807804.

Скажіть, ця інформація ще дійсна? Нічого не змінювалося?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-10-2006 у 12:57


Ні, не змінювалося. В плані адрес і рахунків - точно нічого не змінювалося.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-10-2006 у 12:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Добре, що хтось себе в цьому реалізовує


Вас, напевно, здивує... Але у цю справу наразі прийшло багацько людей, які, в принципі, давно вже себе реалізували...

Та й взагалі, я б не став мішати до купи бажання самореалізації з бажанням допомогти слабшому. Різні це речі, якщо Ви розумієте про що я...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-10-2006 у 14:10


Розумію. Але тут не треба все сприймати настільки різко. Не мав на меті образити когось. Але так заведено, що собачками, котиками і іншою живністю опікуються переважно люди, які не мають роботи, пенсіонери, школярі ітд. Не гнівайтесь, якщо ці слова можливо нее зовсім відповідають дійсності в нашому з Вами випадку. Я просто говорю про досві, який є на Заході.

Повірте, у більшості людей, які мають сім"ю та роботу, не вистарчає часу на "братів менших". Ну і нема в тому нічого поганого. Бізнесмени не опікуються особисто ані безпритульними людьми, ані тваринами. Хіба, перераховують кошти.

Мене не дивує, що притулком зацікавились нові люди. Я за вас радію!

Молодці, що опікуєтесь Божими сотворіннями




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-10-2006 у 14:27


Та боже збав через отаку дрібницю ображатись! Вибачте і Ви мені, якщо мій тон видався надто різким. Насправді, нічого різкого я не мав на меті казати.

Але, щоб трішки розвіяти Вашу впевненість, скажу кілька слів про нас. Сподіваюсь, ніхто з колег не образиться за розголошення конфіденційної інформації щодо них? ;)

Ну от я, начальник сектору комерційного банку (щоправда, зараз міняю роботу, іду на держслужбу), моя дружина (ачте, вже не самотній псих ;)) також ненайменшу посаду у цьому банку займає. Маємо квартиру, дачу, два авто. Нічого не бракує. :)
Мої друзі (ті, що приїжджали з нами на останній суботник) Денис і Лєна, Денис фрілансер, в них є дитина... Теж нічого не бракує.
Ще двоє членів товариства - ідеальна сім"я (як мені зі сторони здається). І теж, скажу я вам, люди цілком склалися у житті, у бізнесі...
Ще одна пані, з наших, має чоловіка, двох дітей...

Отакі от люди без сімей, пенсіонери, школярі... :)

Я вам скажу, моя думка з цього приводу цілком категорична - це питання внутрішньої етики людини. Хто хоче - той знайде і час і можливіть допомогти. Зокрема мене в контексті цієї етики відверто бісять висловлювання на кшалт "о, ви тваринам допомагаєте, а треба людям, дітям і т.д." Можу поклястися, що людина, яка так говорить, в житті не допомогла ні тим, ні іншим...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-10-2006 у 14:33


Етика - етикою... Добре, що у вас такі прекрасні люди працюють на толоках. Але, повірте, щоб цим займатись кожен день - потрібен ЧАС... Не знаю, як в банках, але на телебаченні, - вільного нема...

А психами, я тих людей ніколи не вважав. :D




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-10-2006 у 14:39


А хто каже про кожен день? Ми от - по суботах...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-10-2006 у 15:01


А тваринок же хтось годує? Там треба кожен день сидіти... Я мав на увазі, що це робота для пенсіонерів ітд... А по суботах, міг би приїхати багато хто... Добре, що ви їздите



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-10-2006 у 15:10


Ну да, годують як раз пенсіонери, бомжі і т.д.
З цим не можу не погодитись - дійсно, величезна проблема знайти скільки-небудь адекватну робочу силу для роботи в притулку. От, є надія, може Пласт до цього вдасться залучити. в них навіть програма відповідна є - "Друг тварин".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-10-2006 у 15:39


Шось я в тому дуже сумніваюся. Але спробуйте. Іншої робочої сили у вас не буде, адже робота без грошей мало кого хвилює...



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 17-10-2006 у 18:27


А от нарахунок роботи без грошей ...мені здається, що багато людей віддали б себе, ну можливо, не цілими днями, а декілька днів на тиждень моглиб і хотілиб але просто не знають щепро таку можливість....(в притулку є робітники, яким робочий день оплачується, щоправда їх мало - не справляються).
Скажу в свою чергу, особисто за себе - заміжня, маю двоє дітей, працюю фрилансером (тобто майже не залежу від "дяді", як що не рахувати дітей, за якими треба ґлаздаґлаз), коротше кажучі, зайнятися є чим - день по годинах. Але можу інколи їздити, і дуже хочу. Напевно треба починати з того, що ми, хто там зібрався, хочемо і тому шукаємо час на то...а, доречі, хто не може приїхати допомагають іншими методами, а саме: інформаційно, матеріально тощо.

:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 18-10-2006 у 10:00


Краще запропонуйте декілька варіантів допомоги. Фінансова ясно. Але я волію дати вам пару гривень особисто в руки, а не перераховувати. Часу нема в банк ходити :)

А за готівку песикам можна купити якесь їдло :)

А про інформаційну допомогу, себто, на скільки розумію - це реклама діяльності, можете розписати детальніше навіть тут. Може хтось шось зможе зробити. Може і я теж ;)




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 18-10-2006 у 10:25


Нарахунок грошей - ми зараз збираємося робити електрику і купувати обігрівачі , обігрівач коштує десь 262 грн. Доречі, Тарас, ви живете в Київі, у вас там теж є притулок. Вони там теж потребують допомоги.
Нарахунок інформації - про нас мають знати люди, от , наприклад в газетах висвітлювати тему притулків - як вони живуть, чим можна допомогти, можливо шукати хазяїв псам і котам; тему гицлярні - на скільки це страшне місце, як вбивають невинних тварин...як можна замінити вбивство на опікування, що ще,... можливо є якісь пропозиції

http://doggy.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=6508
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 18-10-2006 у 10:41


Тобто ви хочете, шоб я не допомагав вам, а поміг їм? ;)

Краще львівським песикам, вони мені рідніші :)

А як ви ставитесь до стерилізації бездомних тваринок? Це, на Вашу думку, також негуманно?

Просто, в деяких країнах такі методи контролю їх популяції активно використовують.




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 18-10-2006 у 10:55


Я особисто проти!, але нажаль так треба робити, саме для того щоб контролювати популяцію. Тому притулок і є альтернативою гицлярні, більш гуманний метод, але оцю процедуру приходиться робити - стерілізувати бідолашних. Майже всі пси вже "оброблені". Бачили б ви які сумні там кобелі після операції, щоправда кобелів мало в притулку, здебільшого дівочий колектив. Сумні вони не довго ходять, бояться деякий час людей, ховаються, але потім адаптуються і навіть мають інколи потуги до кохання, тільки ті потуги не приносять приплоду. Коли підкидають маленьких песиків, от на днях двох закинули - дівчинка і хлопчик, то їх ми намагаємося віддати в хороші руки, бо не дай бог їм там жити. Принаймі зарас умови не з найкращих.Але згодом буде краще, тільки б палки в колеса не встромляли.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 18-10-2006 у 11:21


Невже хтось "встромляє"?



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 18-10-2006 у 11:32


А є деякі проблеми як і в кожній справі, тому треба об'єднюватися навколо того
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 18-10-2006 у 15:35


от є така проблема
http://doggy.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=84210#84210

:(

якщо хтось хоче взяти собі маленького, або великого песика або котика; якщо хтось відчуває що може це зробити, або просто має якісь пропозиції - пишіть нам на адресу:
lvivdogipriut@ukr.net
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 24-10-2006 у 19:34


А може хтось з львівян захоче собі взяти песика. Такий кумедний і вже готовий влитися в сімью. Буде невеличкий. Відгукніться:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 27-10-2006 у 08:50


Тут, як я подивлюся ніхто вже не пише крім мене, напевно і не читає, але я хочу таки повідомити про гарну новину у нас в притулку - забрали одного пса, який вже дорослий (не щенятко), він має дуже сумну історю:
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2006/08/30/17954/
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 27-10-2006 у 16:58


Трошки пораділи за одного пса, якому знайшовся хазяїн, як на місце того песика поступило дві (дуже гарні, майже породисті) собаки з підприємства. Воно закрилося, територія продана іншому підприємству, а собак новим власникам не потрібно і вони викликали звісно кого...гицлярів! бо наші люди впевнені - як собака не потрібна то її треба вбити бо то не жива істота:( Жінка , яка працювала там, вирішила що притулок краще для них а ніж то жахливе завєдєніє під назвою "Лев". Привезла бідолашних до нас. Собачки правда ніколи не сиділи на ланцюгу а тут прийшлося. Якось буде....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 30-10-2006 у 11:08


Зараз у нас проблеми з робітниками - їх тільки двоє і вони не встигають дивитися за всіма собаками, звичайно їм допомагають добровільні робітники - волонтери, але ми можемо тільки на декілька годин вириватися в притулок, ну і в суботу неділю, коли не працюємо. А там треба бути постійно і цілодобово... отже наші волонтери запропонували таку цікаву ідею : від організації Оселя (що минулої зими закликав городян допомогти теплим одягом) вони щочетверга біля Порохової годують їх о 14,00 обідами - дід Богдан також бомж( він у нас працює).....так от на таку роботу і піде не людина яка може купити Ваш магазин а бомж (в них також різна доля....хтось постраждав від квартирної афери...) . Без кваліфікації, навичок але зима на носі...а ми пропонуємо кров на території роботи. тепло і мінімальні з/пл.....проведемо співбесіду і назначимо випроб термін...
От така ідея, думаю не пагано буде всім...тількиб людина, яку ми нанімаємо не зловживала алкоголем.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaxymPidboljachny
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 24-10-2005
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2006 у 11:18


І любила тварин. Утім, думаю, бажаючих буде якщо й не валом, то принаймні, достатньо, щоб мати можливість вибирати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6    8  ..  14

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4735
Реклама: