Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  7    9    11  ..  14
Автор: Тема: собачий притулок у Брюховичах
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 14-12-2006 у 12:25


а тепер історія про те, що не тільки до нас приносять собак, але й беруть додому:
Досить часто до нас приходять люди які хочуть взяти великого пса на господарку. У нас собаки сидять в будах і на ланцюгах, тому для подвірря десь в селі кожна друга підходить. Бувають, що вертають, бо , наприклад надто лагідна чи знову ж таки на кур заглядає. Але то рідко. Ми зідзвонюємося з новими господарями і вони нам розповідають як справи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 14-12-2006 у 12:39


http://www.animalwelfare.org.ua/article64.html
тут дещо застаріла інформація, але з орендою і надалі проблема
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 14-12-2006 у 22:53


Сьогдня новий пес! Хазяїну набридла собака - англійський бульдог. Він тримав її на розмноження але шось не виходить у нього і здихався. Тепер вона у притулку...худюща, побитий погляд....шкода її, нема слів
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-12-2006 у 09:04


...взагалі я можу припустити, що є люди з поглядами дем*яна, що їх, можливо, не одиниці, але щоб цими поглядами гордитися та, більш того, вважати їх відповідними християнській моралі - це нонсенс... не знаю навіть, сміятися чи плакати... ото такі у нас у львові *християни* (і часто воно не тільки по відношенню до тварин)... :-((
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 15-12-2006 у 17:51


Якщо ви хотіли би допомогти притулку переказавши гроші,
ця інформація для вас -
відкрито картковий рахунок:

Реквізити для переказів у гривні (UAH):
Відділення №4 у м. Львові
Першої Львівської Філії
ВАТ "Кредобанк"
Адреса: 79060 м. Львів, вул. Наукова, 7А
МФО 325365
Рахунок 2625102058975
Ін.код клієнта 2905903200
ПІБ Костик Ольга Ярославівна
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 18-12-2006 у 12:05


http://ljplus.ru/img/m/o/moresai/flaer-4-1.jpg
нам плакатики зробили, 10 штук, подивіться один з них.
А в ґазеті, в якій періодично виходили статті про притулок зараз пройшли зміни і вже два рази нічо про нас не писали.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-12-2006 у 12:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...взагалі я можу припустити, що є люди з поглядами дем*яна, що їх, можливо, не одиниці, але щоб цими поглядами гордитися та, більш того, вважати їх відповідними християнській моралі - це нонсенс... ... :-((

Якщо я не правий і християнство дійсно вказує на те що я повинен любити тварин, не вбивати їх - прошу навести мені чітко з Біблії. Якщо ви цього не знайдете і не впевнені в цьому то значить ви просто говорите дурниці. Я показав приклад де християни не раз вбивали тварин. Доречі я також не роблю різниці між собакаи баранами чи курками. Для мене весь тваринний світ одинаковий. Такщо якщо ви вважаєте це нонсенсом прошу підвтердити з Біблії - інакше взяти свої слова назад, або ж просто сказати що це ваша особиста думка а не говорити про відповідність христаянській моралі.
Так само я можу просто сказати скажімо - Тепміка, ви порушили закон, вам потрібно відсидіти в тюрмі 10 років. Ви скажете за що? і попросити мене підтвердити це конституцією України. Так само я прошу підтвердити вас про те що вбивство тварин - це гріх або християнство засуджує тих хто вбиває тварин.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-12-2006 у 12:30


І знову ж таки повторю вже вдвадцяте я не за те щоб і ти і просто вбивати всіх тварин підряд!!!! Я за те щоб був порядок - і якщо тварина мені заважає - а в даному випадку я вважаю що бездомні собаки створюють загрозу для нас, відповідних умов для їх зберігання (притулку) немає - отже я з чистою совістю за те щоб їх усипати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 18-12-2006 у 13:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
І знову ж таки повторю вже вдвадцяте я не за те щоб і ти і просто вбивати всіх тварин підряд!!!! Я за те щоб був порядок - і якщо тварина мені заважає - а в даному випадку я вважаю що бездомні собаки створюють загрозу для нас, відповідних умов для їх зберігання (притулку) немає - отже я з чистою совістю за те щоб їх усипати.

Ваші слова СТРАШНІ...Ви ніколи не думали про тварин не як про їжу чи іграшку?, ви пишите "їх зберігання" - я би скзала доглядання , ми дбаємо про них, а не зберігаємо...Ваші слова звучать агресивно, добра людина не може так думати. І не хочу вас образити, але просто мені страшно, коли людина так розмірковує!
Можу навести приклади коли ЛИДИНА заважає тваринам. А ЛЮДИНА ,не дивлячись на свої віросповідання або відсутність такого , постійно заважає і не тільки тваринному світові а й взагалі на рівні космічному...ви дуже на біблію спираєтеся, а мораль вона яка - кому як серце підказує. Комусь воно каже: "- іди і прибий ту псяку, бо заважає!", а комусь по іншому, скажемо, навпаки...земля - це наш спільний дім. Можливо це вам здається банальною фразою.
Я не кажу, що всі мусять любити і дбати про тварин. Але наше ставлення до них це показник, як ми ставимося один до одного.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 18-12-2006 у 13:16


умови для утримання можна створити! Але, нажаль, здебільшого трапляються люди з таким мисленням, як у пана Демьяна, тому іде агітація на знищення:baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2006 у 14:38


То Марина Сай.
У світі є багато людей які живуть гірше тих тварин, про які ви постійно пишете. Якщо в держави "нема" грошей на людей, то що вже говорити про тварин. Я ні в якому разі не кажу про те, щоб не виділяти коштів на такі притулки, але ж вони, гадаю, не ризинові і таких притулків в достатній кількості не побудуєш (знову ж таки зважаючи на реалії нашого життя). А що роби зі всіма іншими? Ваша відповідь відома. А якщо один з таких інших покусає вашу дитину? Можливо ви свою думку не поміняєте і після цього. А от я би хотів своїх дітей від такого оберегти. І якщо для цього потрібно вживати більш радикальні міри - то я їх підтримую.
Як Ви вважаєте, мій підхід гуманний чи ні?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 18-12-2006 у 14:57


Пане Остапе, ні, ваш підхід не гуманний. Якщо в держави бракує грошей на людей, то це проблеми держави і тих людей, які її створили і не вміли розбудувати, а вміли тільки плакатися й нарікати. Тварини до цього жодного стосунку не мають. Почнім із того, що тварини не можуть захиститися від людини - просто людина набагато сильніша. І кожна порядна людина повинна розуміти, що тварин (як і всю живу природу загалом) треба захищати, а не "присипляти". Бо інакше років так за п'ятдесят ми лишимося на голій планеті, не придатній до життя. От тоді проблема з "покусанням" вирішиться кардинально.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Сай
Дійсний член
***



Повідомлень: 205
Зареєстрований: 26-8-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: збентежений

[*] написано 18-12-2006 у 15:10


Остап Шумин,банально, але приймається....
доречі ви всі забули які саме міри, радікальні, при наявності притулку мусять робитися для того щоб зменьшити кількість безпритульних! Ви, ті що скептики в цьому розділі, уявляєте собі відразу як ми тут зашиваємося годуючи і прибираючи , а то насам перед іде робота саме по зменьшенню таких несчасних тваринок з вулиці, яких ви так боїтеся. Я би вам написала яким чином то все має проводитися, як що б держава зрозуміла на скільки та робота ефективна, при тому не така страшна як ото вбивання ... Ви бачили які муки проходить пес в нашому утільцеху! Ви рахуєте що це вас не торкається. Ви в думках це собі не уявляєте, чи вам здається це дрібничкою! Ви згадуєте безпритульних і несчасних людей - ідіть і рятуйте їх, я тільки за! але хтось зберігає памятки архітектури, хтось рятує наших дітей, хтось мусе і рятувати тварин, які теж хочуть жити.
І розкажіть своїм дітям, що ви би хотіли вбити того песика що сидить під парканом аби він , як вам здається, не мучився і раптом не цапанув вас або вашу дитину. Що скаже вам дитина на це? як ви думаєте?
Мені з дитинства такі думки інколи вдолблювали, і я скажу вам так - Я ПРОТИСТУЮ!
не вчить своїх дітей знищувати. Привчайти їх любити і поважати все живе, все що навколо. І привчайте правильно поводитися на вулицях, щоб їх не кусали собаки й коти, і через дорогу щоб переходили уважно. Навколишнє середовище досить агресивне, треба вчитися виживати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-12-2006 у 15:22


Дякую Остапе за підтримку. Я повністю погодєжуюся і намагаюся тут це пояснити.
Дитину я буду вчити ставитися до всього живого з повагою. Але такожя дитині скажу що якщо на тебе буде нападати собака - захищайся і можеш вбивати її....але часто дорослому не впоратися з собакою, щоє говорити про дитину. Саме тому безпека людини на першому місці, вона вища істота за собаку. Коли я був в литві там свого часу було багато в лісі кабанів диких спочатку вони навіть були миролюбні але потім вони стали загрожувати і їх всіх перестріляли.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2006 у 16:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Пане Остапе, ні, ваш підхід не гуманний. Якщо в держави бракує грошей на людей, то це проблеми держави і тих людей, які її створили і не вміли розбудувати, а вміли тільки плакатися й нарікати. Тварини до цього жодного стосунку не мають. Почнім із того, що тварини не можуть захиститися від людини - просто людина набагато сильніша. І кожна порядна людина повинна розуміти, що тварин (як і всю живу природу загалом) треба захищати, а не "присипляти". Бо інакше років так за п'ятдесят ми лишимося на голій планеті, не придатній до життя. От тоді проблема з "покусанням" вирішиться кардинально.


Шановна, пані tysovska, не забувайте що Ви також частинка тої держави, в якої бракує грошей, тому ваша теза в однаковій мірі стосується і вас. А про "голу планету" тут взагалі ніхто не говорив. Наскільки я розумію, мова йде про притулок для собак, який, якщо ви читали мою попередню тезу, я підтримую (і не просто на словах, а неодноразово давав і даю гроші тій жінці, що стоїть в центрі). Але ми живемо в реальному світі: всіх хворих - не вилікуєш, всіх голодних – не нагодуєш, на всіх бездомних собак – притулків не набудуєш.

Питання: на вулиці бігає собака хвора на сказ, що з нею робити? Зразу зазначу, що не важливо як вона туди попала, важливо що вона там вже є і несе реальну небезпеку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2006 у 16:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Сай
Остап Шумин,банально, але приймається.....
.........


Чому Ви думаєте, що я тільки за знищення цих тварин. З моїх повідомлень такого висновку зробити не можна. У Вас упереджене ставлення до людей, які мають відмінну від вашої думку. А стосовно банально ... і зовсім не банально, тоді, коли реально з цим стикаєшся.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 18-12-2006 у 17:38


...на депутатські машинки, квартирки і теде вистачає, однак, а на таку важливу справу - ні... таке враження, що держава зара - це найкрутіший бізнес... то хай бізнес троха спонсорує, чи що?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 18-12-2006 у 17:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
не забувайте що Ви також частинка тої держави, в якої бракує грошей, тому ваша теза в однаковій мірі стосується і вас.

Я від цієї держави не відмовляюся. І мені симпатична робота Марини, яка намагається зробити цю державу гуманнішою. І я в межах Києва теж намагаюся допомагати притулкам, розуміючи, звісно, що це - крапля в морі.

Що ж стосується собак, хворих на сказ, то тут однозначної відповіді просто не може бути. Тому що не ми створювали цей світ, не нам його і знищувати. Але від початку дискусії йшлося не про конкретного собаку, хворого на сказ, а про ідею "присипляння" всіх бездомних тварин, щоб не вешталися вулицями. Я категорично не визнаю цю ідею.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-12-2006 у 17:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
однозначної відповіді просто не може бути. Тому що не ми створювали цей світ, не нам його і знищувати.

А це вже дуже цікаво! якщо ви так думаєте то з вашої логіки ми взагалі нічого не маємо їсти нікого вбивати - адже все що їмо - ми вбиваємо (рослин або тварин). Світ саме і був створений для людей, щоб ми жили в ньому їли те що їмо і панували над всім плазуючим.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-12-2006 у 17:50


А можна офтоп - а скільки комарів ви вбили? Це ж теж тварини, не ви її створили не вам її вбивати.....Тварина будь-яка однакова, і якщо ваша думка захист тварин то захищайте, а так я можу просто сказати що у вас собакофілія :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-12-2006 у 17:52


Зрештою якщо ви любите саме собак -це ваше право хочете створити притулок робіть, допомагаєте там - теж добре, ніхто того не заперечує. Це ваше право - можете взагалі хоч 1000 собак тримати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 18-12-2006 у 17:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Світ саме і був створений для людей, щоб ми жили в ньому їли те що їмо і панували над всім плазуючим.

Ви від самого Бога отримали цю достовірну інформацію?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-12-2006 у 18:00


12 серпня в смт. Смизі Дубенського району Рівненської області в одному з приватних помешкань відв’язався собака. Він втік до родича господаря, який проживає в сусідньому селі Стара Миколаївка. Там тварина, зайшовши на літню кухню, покусала чотирьох неповнолітніх дітей. Після цього собака повернувся додому. 19 серпня тварина здохла. Як з’ясувалося пізніше, вона хворіла на сказ, – повідомили власного кореспондента Західної інформаційної корпорації у ЦГЗ УМНС України у Рівненській області.
В нижнем Тагиле трое детей попали в больницу, после того как прямо в школе их покусала собака. Как ротвейлер оказался в учебном заведении, предстоит выяснить следствию.
................
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
tysovska
Модератор
******



Повідомлень: 940
Зареєстрований: 4-8-2004
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: бойовий

[*] написано 18-12-2006 у 18:06


Може, краще наведете статистику, скільки людей за цю добу загинуло під колесами авто? Маю велику підозру, що в рази більше.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 18-12-2006 у 18:15


Так від Бога - а саме від Біблії, для мене як для віруючої людини Біблія - Слово боже.
Щодо авт - мова йде за собак за те що вони можуть зробити а теми переводити не треба, просто слід визнати що собаки є агресивні і мають неадекватну поведінку а страждати можуть люди.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  7    9    11  ..  14

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4735
Реклама: