Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: ребрендінг УМЗ
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 9-4-2008 у 14:57


Знайшов ще одне обмеження в тарифі Супер МТС.

Кількість безкоштовних хвилин - 500 за повний місяць.
Після вичерпання - 25 коп./хв.

Стосовно плати за з'єднання.
На одній сторінці написано - "Плата за з’єднання на дзвінки в мережі МТС - 0",
а на іншій - "Плата за з’єднання на дзвінки в межах України - 0".
І одне і друге, судячи з усього, стосується пакету безкоштовних хвилин.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-4-2008 у 21:54


З сайту МТС.

По-перше, це акційний тариф. Тариф Супер МТС діє до 31.01.2009

По-друге: Вартість пакета/об’єм пакетних послуг, грн./міс. - 50.

Про обов`язкове поповнення на 25 грн нема нічого - звідки інформація?
За ці 50 грн. ви отримуєте 500 пакетних хвилин в мережі МТС (отже, 1 хв - 10 коп, зате як гарно звучить слоган: Тариф Супер МТС для абонентів МТС Контракт – АБСОЛЮТНИЙ нуль в мережі МТС та JEANS! :) Зате ми тепер точно знаємо, що в МТС АБСОЛЮТНИЙ НУЛЬ = 10 коп :) ). Після вичерпання пакетних хвилин вартість 1 хв - 25 коп.
Але! На усі інші телефони у вас 1 грн!!! Друзі, за вікном 2008 рік! Якщо ви бідний студент, якому треба говорити з друзями, ви купуєте лайф, де всередині в мережі взагалі лафа. При нездалому зв`язку, але на дурняк і лайф якісний. Якщо ви працюєте в бізнесі, вам треба телефонувати на купу різних телефонів - білайн 29 рулить. В яку нішу хоче втрапити оте СуперМТС?
Інтернет там, до речі, 6 грн. за мегабайт - що вдень, що вночі. Теж далеко не найдешевше.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-4-2008 у 22:00


Наскільки я зрозумів є 2 Супер МТС-и: контрактний і пріпейдний.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-4-2008 у 22:24


А, дійсно. На нього нема посилання в новинах. Є пріпейдний, там дійсно 25 грн/місяць. Це вдвічі дешевше, ніж контрактний. Але є ПЗЗ на інші мобільні і міські. Це плюс до тієї гривні ще. "Жжуть!" (с)

Ось в це я щось не в`їхав:
Після активації пакета Супер МТС чи заміни тарифного плану на Супер МТС дзвінки всередині мережі МТС та JEANS тарифікуються по 0 грн./хв. протягом 5 календарних днів.
???




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 10-4-2008 у 09:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Ось в це я щось не в`їхав:
Після активації пакета Супер МТС чи заміни тарифного плану на Супер МТС дзвінки всередині мережі МТС та JEANS тарифікуються по 0 грн./хв. протягом 5 календарних днів.
???


Наскільки я зрозумів, далі потрібно поповнювати рахунок на 25 грн.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-4-2008 у 12:52


то щоб було повністю практично халява треба носити і телефон з білайном, мтс, київстар і лайф ))))). шкода кишені розтягувати. Хоча я ще пару місяців назад носив постійно лайф, київстар і білайн. Лайф був для лайфів і для нету паршивого. Київстар для вхідних дзвінків, бо багато клієнтів номер знають і давно він в мене досить, а для вихідних використовував тільки білайн. І притому, що на телефон стабільно йшло 200-300грн. Зараз зупинився тільки на білайні, взявши новий номер. решта телефонів залишаю дома. І як виявляється, кому потрібно, той буде дзвонити на той номер, на якому я піднімлю трубку і від того кількість розмов не зменшилась, і з лайфу дзвонять на білайн, бо потрібно! На сам лайф за пару місяців дзвінків вже практично не має.

Так що не варто гнатись за пакетами, особливо де обіцяють "золоті гори", варто вибрати той, де влаштовує якість і тарифний план. Крім того в мене 1мб нету коштує 25коп в любий час доби )).

Так що, як написав РОСТ -- "Якщо ви працюєте в бізнесі, вам треба телефонувати на купу різних телефонів - білайн 29 рулить".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-4-2008 у 13:35


Так виглядає, що компанії "домовилися" і останнім часом, якихось серйозних здешевлень вже немає і в майбутньому, мабуть, не буде.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 16-5-2008 у 00:24


Все набагато простіше. Після введення безкоштовних вхідних дзвінків прийшлось ввести таку фішку інтерконект. Просто кажучи плата за користування чужою мережею у випадку міжмережевих дзвінків.
Просто кажучи якщо зі сторони оператора Х на оператора Y було здійснено дзвінків тривалістю 1000 хв, а зі сторони Y на X - 700, оператор Х палатить опероту Y заплатить за 300 хв по ставках інетрконекту. Наразі ставка інтерконекту між мобільними мережами складає 50 коп. Але точно відомом що інтерконет МТС - ГТ йде по ставці 45коп. Чого й була війна.
Договорняки були раніше. Тепер коли їх 4 та ще де не де CDMA жару дають, договоритись буде важко.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-6-2008 у 14:37


Скільки вже можна говорити про МТС і ГТ, вже давно і суд був, який виправдав дії МТС, а в форумах далі про одне й те саме.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 17-6-2008 у 22:06


А можна лінк та таку подію? Я щось такого не знайшов. Знайшов що лише прокуратура підвердила законність дій мтс. Зрештою як на то пішло, то я дуже сумніваюсь що мтс такака вже невинна овечка як вони з себе корчать.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 20-6-2008 у 18:31


Не остання новина, але --
В Білорусі цирк з яйцями:
Цитата:
У МТС отбирают логотип?
10 мая 2008, 13:02

Дело по вопросу интеллектуальной собственности логотипа МТС с изображением красного яйца в белом квадрате приняло неожиданный оборот.

3 мая апелляционный совет Национального центра интеллектуальной собственности Республики Беларусь признал недействительной регистрацию товарного знака мобильного оператора. МТС собирается оспаривать решение в белорусском Верховном суде. 8 мая состоялось еще одно заседание, в ходе которого оператору разрешили использовать белое яйцо на красном фоне.
...................................................

повністю на
http://itnews.com.ua/40011.html




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 23-6-2008 у 14:24


Цей прикол в Білорусії вже давно тягнеться.
З цими яйцями МТС тільки позориться.
Дуже цікаво виглядає фраза "МТС оператор звязку". Від себе добавлю. Ні, це птахофабрика.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2008 у 11:01


http://proit.com.ua/telecom/2008/06/10/111524.html
Можливо МТС не є білою і пухнастою компанією, деколи треба сурово себе поводити, щоб захистити свої права.
І при чому тут яйця? Це що щось пошле чи яйця якось відрязняються від зірок КС, чи від незрозумілого логотипу Діджуса, який взагалі важко описати якимись словами??? Мені наприклад символіка МТС подобається, правда по кольорах подібно до Астеліту. А Ви що обираєте оператора за логотипом?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 4-7-2008 у 15:57


А яйця при тому. :) Якщо раніше в Україні був бренд UMC. Нічого не бракувало. От тільки хтось вирішив перефарбувати. Виникає питання навіщо? В Росії спрацювало. В Україні не спрацювало. Вже не памятаю скільки місяців підряд у МТС відємний показник по приросту абонбази. І навіть тарифи в стилі Лайф не допомагають. От попробуйте но здогадась чому?
Щодо брендів. То колись говорив з людьми які в цих питаннях розбираються так мені коротко дали характеристику про то що я спитав.
МТС. Може воно б і виглядало гарно якби у більшості населення з яйцями не асоціювалось інші речі. Наприклад зустрічають ними тих кого бачити не хочуть. Це не одиничний випадок в Івано-Франківську. Червоний колір це агресивний колір. І одночасно дуже багатьом людям він не подобається.
КС. Типовий бандитський бренд 90х років.
Серед мобільних операторів всі однозначно віддають перевагу бренду Білайн.
Замічу мова йде про бренди!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-7-2008 у 18:25


Згідний, емблема досить агресивна. Але рекламна кампанія ведеться дуже потужна.
Білайн краще підібрав гаму, особливо, якщо зважати, що такі кольори використвовуються для виділення небезпечних місць, ділянок і т.д.
Але все це не має як на мене аж такого великого значення, бо значно більше визначають тарифи :)
Лайф теж червоний, але на нього ведуться.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-7-2008 у 20:11


А я згоден з Романом. Думаю, більшість молоді реагує на рекламу і бренд. А що тарифи? Нульові пакети є в усіх оператів.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 6-7-2008 у 00:25


Якщо вже точніше то аудиторія реагує на нулі. Але у випадку з МТС це номер не пройшов. Поки що принаймі. Наразі у МТС кількість абонентів зменшується. Я вже дуже сильно сумніваюсь що це можна змінити з допомогою нулів. У цьому плані Лайф засів серйозно. Уже була ніфа що у ниж 10млн. абонів. Але тут є одне но. Лайф рахує всі живі картки. Картка живе рік з моменту поповнення. Для прикладу МТС рахує всіх абонентів що здійснили активність проятгом 6 місяців. Білайн і Київстар за 3 місяці.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-7-2008 у 11:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А я згоден з Романом. Думаю, більшість молоді реагує на рекламу і бренд. А що тарифи? Нульові пакети є в усіх оператів.

Зверну Вашу увагу, що нулі є не у всіх операторів, а тільки в Лайф і МТС (обидва червоні), при чому ці нулі без ПЗС, можливо в Білайна є теж улюблені номери по 0 копійок за хвилину, але там теж є ПЗС (куда ж без неї). Що стосується переіменовування і того ж самого Івано-Франківська, то хіба не було це саме місто переіменованим від своєї першопочаткової назви і майже всі вулиці переіменовані по кілька разів??? Це ж в нашій країні влада змінюється частіше, ніж пори року. Тому навіщо тут говорити про негативний вплив ребрендінгу? Ребрендинг пройшов успішно, просто змінилась ситуація на ринку, так співпало. Лайф почав демпінгувати ціни на ринку і МТС відгукнувся на зміни.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 12-7-2008 у 18:59


У Білайна теж є. Правда вагон зірочок але є. "Є тема" називається. Судячи по останнім провальним для Білайна пакетом "Будь ближче" і не дуже цікавим "Є тема" Білайн від ПЗЗ відмовився. У "Максимальному" пзз немає. А цей пакеті дійсно сейрозно вдало по яйцям МТС. Щодо нульових пакетів у Білайна то найкращим в цьому плані є "Західний" але він лише для жителів західної України. Там тирифікується лише перша хвилина (не ПЗЗ!) і наступних 29 хв по 0. Ніяких обовязкових платежів немає.
Цитата:
Ребрендинг пройшов успішно

Якщо це скажете бабусям на лавочці, то може вони повірять. А я не повірю. І підтвердженням того вже десь пів року постійно зменшується кількість абонентів незважаючи ні на нульові тарифи ні на псевдобезліміти (як не кррути Максимальному рівнизх немає). Покриття оператора не суттєво змінилось. Недавно їхав зі Львова до Вигоди (І-Ф область). Як це не смішно виглядає але у МТС найгірше покриття. Білайн з Лайфом на раз два виграють. Можете перевірити це. Куди дивляться в МТС не знаю. З логотипом у людей більше негативу. Тепер він став остаточно російським оператором. І як наслідок популярність в деяких регіонах дуже сумнівна.
Тепер щодо демпінгу, то знаєте чому МТС демпінгує? Так от МТС треба мати найбільшу кількість абонів, навіть якщо це будуть віртуали як у лайфа. Чи получиться у них, то поживем і побачимо. Але наразі у МТС абонентів меншає. І нулі не допомагають. Це факт який свідчить аж ніяк не на те що ребрендерінг пройшов успішно. Недавно говорив з одною дівчиною з ПР відділу PeopleNet. Так вона скала мені дуже дивну річ. Що вот їх колеги з МТС дуже ображаються на те що кругом шуткують з їхнього логотипа. Ой, а чого б це ображатись. Це як мінімум тупо. А щодо гумору весь інет просякнутий їхніми яйцями!
Так в кінці для розрядки наберіть в гуглі "превед абонентиги".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-7-2008 у 09:07


А я вважаю, що глузувати з логотипу, то це тупо. Щодо "превед, абонентиги" - це рівень жартів п'ятикласників. Серьйозні люди на таке навіть і не дивляться.
І я би не ссилалася на Піплнет, в яких самих проблем вистачає. То їх звинувачують в розкраданні грошей, то щоквартально в них змінюються люди на керівних посадах. Вони себе досить негативно зарекомендували і без яєць у емблемці.
На рахунок покриття можу посперечатися. Нещодавно їхала зі Львова потегом в Росію, мала можливість перевірити покриття лайфа, КС і МТС. Білайн з собою не брала (але думаю, що ситуація бцла б подібна до лайфівської). так от Лайф зник за першим поворотом, МТС пропадава місцями, найкраще було з КС, але з їхніми цінами в останній час користуватися зв'язком надзвичайно дорого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-7-2008 у 14:10


відносно покриття, то коли їхав машиною з києва, то в мене від Рівного цілу дорогу лайф працював - так що покриття в лайфа досить таки непогане вже. Київстаром я давно не користуюсь, бо найкращий варіант - це все-таки білайн
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 14-7-2008 у 17:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Лісова
А я вважаю, що глузувати з логотипу, то це тупо. Щодо "превед, абонентиги" - це рівень жартів п'ятикласників.
Далеко не так. І вся ця історія тягнеться ще з Росії. Мультики не тільки для дітей рисують. А з чим асоціюється бренд, мали б передбачити ті хто його рисували. Рисували його в Англії, якщо я не помиляюсь. Це приблизно та сама історія плучається як з Pajero в іспаномовних країнах.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Лісова
Серьйозні люди на таке навіть і не дивляться.
І я би не ссилалася на Піплнет, в яких самих проблем вистачає. То їх звинувачують в розкраданні грошей, то щоквартально в них змінюються люди на керівних посадах. Вони себе досить негативно зарекомендували і без яєць у емблемці.
Ой ой. А ви знаєте скільки втратили мтс в Києві коли мережа висіла 3 днів в 2004му році? Не кажучи що до 2007го року мтс/умз матом крили більшість корситувачівЮ
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Лісова
На рахунок покриття можу посперечатися. Нещодавно їхала зі Львова потегом в Росію, мала можливість перевірити покриття лайфа, КС і МТС. Білайн з собою не брала (але думаю, що ситуація бцла б подібна до лайфівської). так от Лайф зник за першим поворотом, МТС пропадава місцями, найкраще було з КС, але з їхніми цінами в останній час користуватися зв'язком надзвичайно дорого.

Вам показати десяток місць де МТС до сих пір немає (або працює раз через раз) але там вже лайф є? Так от смт. Пісківка (Київська область) мтс до сих пір навіть навіть не сканиться. Ділове (воно ж центр Європи), Татарів мтс в пресрелізі кричали що покрили. 20 жовтня минулого року там мтсом навіть не пахло. Вам продовжувати?

Щодо вдалого ребрендерінга то чого скажіть но Павловського погнали в шию? Чому МТС почав демпінгувати?
Створіть опитування тут на форумі хоча б і побачити що більшість людей до нового логотипу ставляться негативно.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
відносно покриття, то коли їхав машиною з києва, то в мене від Рівного цілу дорогу лайф працював - так що покриття в лайфа досить таки непогане вже. Київстаром я давно не користуюсь, бо найкращий варіант - це все-таки білайн
Можеш проїхатись ще з Рівного до Луцька. Десь рік тому лайф там працював по всій дорозі, а мтс здихав багато де. Назви населених пунктів не пригадую.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-7-2008 у 08:43


В мене Лайф до речі вчора цілий день не працював. Добре що не одним Лайфом... є інші картки, на які можна покластися. Мені особисто всервіно чи є МТС в с. Ділове чи немає, я живу в обласному центрі і Лайф зникає надовго. Погодьтесь, що є різниця, коли немає БС в селі з населенням в кілька тисяч і немає зв'язку в місті, де кілька сотень тисяч населення.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 15-7-2008 у 13:05


Щоб цілий день.. В свій час у Вінниці був висняк що ціла обасть висіла. Судячи по всьому контролер впав. А ще якщо почитати мабілу то мтс падає в деяких регіонах не рідше лайфа. У всяому разі достоменно відомом що було в 2004му році осінню і щось подібне повторилось десь рік тому коли яйця висіли у Полтаві, Харкові і на більшості території Криму. так що не треба кричати який поганий лайф і які хооші яйця.
У кучмастара доречі тоже прикол хороший був. Через те що згоріла станція через те що здох кондюк. Там саме смішно те що виявили це коли прийшла заміна обладнання. Виявилось що в середені все погоріло. Ну не думаю це сталось днем раніше. Подібний прикол бул в Полтавській області де база впала через те що місцеві діячі вкрали кабель живлення. Через 2 тижні це виявили. Для тих хто не в курсі скже бідний кс. Я ті хто знає скаже що в конторі суцільний бардак і на контролер рідко хто заглядає.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-7-2008 у 09:08


Пам ятається мені, що і КС в роках 2004-2005 в Києві пропадав, а щодо 2004 року. то тоді МТС (УМЗ) компенсував незручності своїм абонентам, прислав вибачення і 25 грн. на рахунок, а КС нічого не зробив.
на рахунок с. ділове. про яке Ви нещодавно згадували:

Наибольшее количество новых базовых станций было установлено на юге и западе Украины.....

Также было улучшено покрытие в....
• селе Деловое Раховского района Закарпатской обл.;

http://www.topwords.ua/mob_news/rasshirenie_seti_mts_za_ijun/

Схоже МТС покращює своє покриття швидше, ніж ми про нього сперечаємося.;) ;) ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5381
Реклама: