Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Ворожки
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

question.gif написано 7-5-2007 у 15:50
Ворожки


Позавчора перший раз в житті пішла до ворожки. Й не тому, що маю якісь проблеми й вважаю, що мені пороблено, а просто саме про цю жінку чула нуууу дуже багато схвальних відгуків, все, що вона казала - збувалось. Отже, не втерпіла (стало цікаво, що вона мені розкаже) й пішла.

Маю сказати, що взагалі в Бога не вірю, у ворожіння тим паче, отже, швидше з цікавості до неї пішла :) Причому твердо сама собі сказала, що розказувати про своє життя нічого не буду, на те вона й ворожка, щоб мені це розказати сама має.

На вигляд тьотя як тьотя, квартира звичайна, лише в кімнаті, де гадає, ікона й багато дуже квітів штучних.

Спочатку вона помолилась, поцілувала хліб й мене те саме попросила зробити. Потім почався сам процес :)

Я була просто в шоці. Ця людина не могла мене знати нізвідки, Київ - велике місто, але розказала вона про мене все. Й не загальними фразами, які на кожного приміряй - підійде, а саме те, що може бути лише в мене.

Потім почалась розмова за майбутнє. Багато чого сказала, що буде, як буде й застерегла, чого боятися й що не робити.

Загалом, поки я була в неї - поки у все вірила, а тільки вийшла - почала сумніватись, бо, все-таки, багато чого вона мені такого сказала, що я наврядчи зроблю

Але вчора перша річ яку вона мені сказала, сбулася. Причому я навіть не згадала спочатку про це. Аж потім зрозуміла, що вона мені пр оце казала, й попереджувала.

В результаті в моєму уявлення й світосприйнятті все перевернулось з ніг на голову. Якщо їй вірити (а я, власне, вже починаю це робити), то тоді вона дійсно вміє бачити майбутнє, а поскільки каже, що це від Бога - отже і в Бога маю повірити.

Загалом, я тут трохи вилила вам душу :), але тема така: хто бував у ворожок, хто вірить, хто не вірить і як це все можна пояснити? Бо я заплуталась трохи :(




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-5-2007 у 16:27


Взагалі кажучи, то церква проти всяких ворожок... :rolleyes:



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2007 у 16:34


Якщо людина дивиться Вам у очі і розказує ваше минуле і майбутнє - це ворожба?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-5-2007 у 16:44


я завтра розкажу як це робиться....зараз не маю часу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 7-5-2007 у 16:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Якщо людина дивиться Вам у очі і розказує ваше минуле і майбутнє - це ворожба?


Ну взагалі-то вона на картах гадала. Звичайних, не таро.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-5-2007 у 16:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Ну взагалі-то вона на картах гадала. Звичайних, не таро.


Для початку, хочу визначитись що є що, тому це питання не конкретно про ваш випадок, а взагалі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 7-5-2007 у 17:59


Є ворожбити і ворожки, відуни і відунки, чаклуни і чаклунки, астрологи,біоенергетики, екстрасенси, екстрасекси і всьо такоє. На мою думку, просто, як і будь-якій іншій професії, є кілька обдарованих і грамотних у своєму фаху, а все інше - шарлатани. Ви, Вікторіє, здається натрапили на фахівця. Хто би чого не казав.
А те, що церква щось там проти них має, то проти церкви теж немало каки знайдеться, проти будь-якої церкви. Я, особисто, вважаю їх( церкву) суто фінансовою структурою з ідеологічним нахилом. Справжні священо служителі, як на мене, мають бути бідними мандрівниками,а не розжирілими попами при віллах, машинах і т.д. Господь є всюди, без обмежень. Задля спілкування з ним нікому не тре платити.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-5-2007 у 09:07


>>>Справжні священо служителі, як на мене, мають бути бідними мандрівниками,а не розжирілими попами при віллах, машинах і т.д. Господь є всюди, без обмежень. Задля спілкування з ним нікому не тре платити.

Згідний з Галиною.
Якщо почнете казати що мол вони теж люди теж хочуть їсти і т.д. Бог сказав що забезпечить людей всім необхідним, бо і пташки не сіють не жнуть а мають що їсти, скільки ж людина вартніша за пташку?


Не розумію одного.

Віка не вірить в Бога але молилася коли ворожка сказала
Карти і все що повязане з азартними іграми, а також матеріали якими користуються ворожки (книги, амулети і т.д.) в Біблії категорично заборонені, описані навіть випадки коли ворожби які пізнавали Христа йшли і спалювали це все, визнаючи що те що робили робили не під владою Бога. Суть проста - як ця людина може оперувати імям Бога, молитвами - коли робить те що Бог забороняє?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-5-2007 у 09:50


Цитата:
Суть проста - як ця людина може оперувати імям Бога, молитвами - коли робить те що Бог забороняє?

"І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла! Отож, не велика це річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди. Буде їхній кінець згідно з учинками їхніми!"
(2Кор.11:14-15)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-5-2007 у 14:28


...а можна детальніше, як ви до неї потрапили?... через знайомих чи просто по оголошенні в газеті?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 8-5-2007 у 15:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а можна детальніше, як ви до неї потрапили?... через знайомих чи просто по оголошенні в газеті?


Мене вчора Демян просто дістав цими питаннями - теж виясняв, чи не було витоку інформації. :)

Про неї чула від знайомих, врешті, одна з них й дала мені її номер.

Проте наголошую на тому, що жодна з цих знайомих не знала й нізвідки не могла дізнатися те, що мені сказала ворожка.

Я родом не з Києва, отже про мою сім"ю тут ніхто нічого не знає, тим більше - ці знайомі. Дізнатися теж малоймовірно. Та й 20 грн, що вона бере за гадання - то не такі гроші, щоб заради них робити аж такі махінації.

Стосовно зауваження Демяна стосовно того, що я не вірю, а молилась - молилась вона, в той час як я тримала на руках хлібину, а потім просто вона її поцілувала, й мене попросила :)

І ще. В неї не було жодних амулетів чи книг. Стояла ікона і все. Гадала на звичайних картах, в очі я їй не дивилась




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 8-5-2007 у 16:01


Стосовно біблії теж питання суперечливе. Ми зараз маємо переклад перекладу перекладу перекладу і так далі. Він встиг побувати в руках інквізиції та не лише. Звідки хто насправді знає що Бог дозволяє, а чого Він не дозволяє.

І, до речі, ціна в неї за сеанс дійсно символічна.




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-5-2007 у 16:04


не згідний що Біблія втратилася, якщо Біблія втратила свій зміст тоді не існує християнства.
А все письмо Богонатхненне, якщо Бог хоче зберегти його ціллісність незважаючи на переклади - Він це робить.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 8-5-2007 у 16:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
не згідний що Біблія втратилася, якщо Біблія втратила свій зміст тоді не існує християнства.
А все письмо Богонатхненне, якщо Бог хоче зберегти його ціллісність незважаючи на переклади - Він це робить.


Чекай, це починається одвічна суперечка про існування Бога. Тут питання в ворожці, бо як затронемо тему релігії - все одно ні ти мені, ні я тобі нічого не докажемо, лише посваритися можемо :)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-5-2007 у 00:58


Як далі йде? Справджується?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-5-2007 у 10:15


...я якось читала про тих ворожок, наскільки у них розгалужена система добування інформації по клієнтах... та й знаючи минуле людини, вирахувавши її характер, можна з дуже високою ймовірністю прогнозувати майбутнє... а якщо щось співпало - то ви або це якимсь чином самі створили умови для того, щоб це сталося, або це просто співпадіння... взагалі не тре бути ворожкою, щоб розуміти, що вчинки створюють звичку, звичка творить характер, а характер - долю (як казав один розумний філософ)... тому ніц дивного, що є люди, більш проникливі у людську натуру, ніж інші.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 14-5-2007 у 10:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Як далі йде? Справджується?


Ходила до неї сестра. Зараз в шоці не меншому від мене. Я взагалі вже не знаю, як то все пояснити, але у сестри те, що їй сказала "тьотя" стосовно роботи, збулось на третій день після її відвідин.

Ну роз"ясніть мені, як таке може бути? Зрозуміло і чітко. Бо я вже просто не знаю, в що вірити і чи вірити взагалі і....купа питань, але всі вони зводяться до одного - хто-небудь може зрозуміло й чітко роз"яснити, звідки вона знає те, що буде?




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-5-2007 у 11:03


Цитата:
Ну роз"ясніть мені, як таке може бути? Зрозуміло і чітко. ?


Розясніть і мені теж як люди вгадують в лотереї і виграють джекопти? де шанс 1 до мільойна ну поянсіть мені :D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 14-5-2007 у 11:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Розясніть і мені теж як люди вгадують в лотереї і виграють джекопти? де шанс 1 до мільойна ну поянсіть мені :D


це випадок. А вгадати моє минуле і вгадати сестри минуле і ще невідомо скількох людей - то вже випадком не назовеш.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-5-2007 у 11:30


А якщо я знаю наперід комбінацію цифр? це тоді не випадко і не гадання це тоді просто "треба знати де лежить потрібна інформація".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 14-5-2007 у 12:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А якщо я знаю наперід комбінацію цифр? це тоді не випадко і не гадання це тоді просто "треба знати де лежить потрібна інформація".


Ок, звідки ти її можеш знати? шляхи?




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-5-2007 у 13:57


А Ви ніколи не задумувалися, що можливо, йдучи до ворожки, Ви програмуєте своє майбутнє?
Самі шукайте знаки, події, випадки...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-5-2007 у 14:29


Наприклад - підкуплю членів комісії, зроблю монтаж і "вгадаю" ті цифри - що закреслив перед цим в лотареї - а потім буду кричати що я пророк.
Рулетка - прикріплю електро-магнітик шляхом включання якого буду шарік притягувати і буде випадати те число на яке я ставлю - а потім буду кричати що я пророк.
....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-5-2007 у 14:44


2 Demyan
Таке пророцтво не витримає жодної критики........
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-5-2007 у 15:13


Це я навожу яким чином можна "пророкувати".
Або ж сказу шо вам впаде цегла на голову, піду і кину з даху на голову....після цього ви точно повірите в мої пророцтва:)...а щоб цього більше не було мені необхідно зняти вам пороки...за 100 баксів.... :D:D:D
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5420
Реклама: