Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Цікавить думка форумчан про сайт
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2007 у 16:29


цікавить, наскільки новим є цей сайт? Архів Інтернету стверджує, що досить новим. приблизний час запуску який?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 16:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
цікавить, наскільки новим є цей сайт? Архів Інтернету стверджує, що досить новим. приблизний час запуску який?

Минула субота :)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2007 у 16:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Я розумію, що державна мова і таке інше, але в першу чергу ми підлаштовуємось під користувачів.

Чи Ви проводили серйозний аналіз Ваших (потенційних) користувачів? Чи це всього лише стереотип (політика компанії)?





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-5-2007 у 17:13


стукніть у аську 147733849
пропоную піар на сайті інтернет-видання про український інтернет АІН, зробимо публікацію про проект
ну або напишіть на ain.com.ua@gmail.com
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2007 у 17:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Давайте візьмемо як аксіому те, що основною мовою українська не буде. Це точно. Тому давайте просто закриємо мовне питання сайту, будь ласка. :)


Гарно... Я б не був таким різким. Все таки основна частина звернула увагу на мову. Це означає тільки одне - сайт явно не орієнтований і, судячи з Ваших слів, не буде орієнтований на потреби користувача з Західної України. Щодо дизайну, то особливих недоліків не виявлено. Ви впевнені, що Ви задали питання на потрібному форумі?




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 17:32


Цитата:

Гарно... Я б не був таким різким. Все таки основна частина звернула увагу на мову. Це означає тільки одне - сайт явно не орієнтований і, судячи з Ваших слів, не буде орієнтований на потреби користувача з Західної України. Щодо дизайну, то особливих недоліків не виявлено. Ви впевнені, що Ви задали питання на потрібному форумі?

По-перше, я не вважаю, що різко відповіла, скоріше, я попросила :)
По-друге, Ви вважаєте, що сайт ЯВНО не орієнтований на користувача з Західної України лише тому, що по замовчуванню головною не є українська, проте на неї можна перейти?
Стосовно того, чи на потрібному форумі я задала питання... тут навіть слів підібрати не можу... Я спитала думку користувачів форуму, я тут спілкуюсь і мені цікаво знати думку людей, з якими, власне, спілкуюсь.
Вашу думку я зрозуміла ще з першого посту, як, власне і взагалі проблему мовного питання на сайті.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-5-2007 у 18:05


Прошу вибачення, я думаю для всіх є зрозумілим, що мовне питання сайту закрите - Вікторія і так достатньо зробила, щоб українська там появилася. Доцільніше продовжити обговорення дизайну і функціональності сторінки.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 15-5-2007 у 18:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Прошу вибачення, я думаю для всіх є зрозумілим, що мовне питання сайту закрите - Вікторія і так достатньо зробила, щоб українська там появилася. Доцільніше продовжити обговорення дизайну і функціональності сторінки.


Стосовно мовного питання, тут моя вина. Я ніде не уточнила, що не я вирішую, яка мова буде основною (тому й дещо образилась на позицію п. Яреми)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 16-5-2007 у 06:23


В такому випадку думка про сайт у мене буде однозначно ПОГАНА :mad:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 16-5-2007 у 10:00


Я не вважаю, що на сайті ігнорується державна мова. Так можно було б сказати якщби ресурс був на всіх мовах світу, окрім української.



Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 16-5-2007 у 14:58


Цитата:

але вирішити це може лише власник сайту, яким Вікторія, очевидно не є...

Так, не є. І все, що можна було в тій ситуації зробити стосовно мовного питання - я зробила. В результаті є українська версія.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-5-2007 у 19:14


Усі офф-топи мовноненависні позабирав. Обговорююємо сайт Вікторії.
Для тих хто не читав початок дискусії - мову вона змінити не може.
Прошу більше в офф-топ не лізти.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5437
Реклама: