Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Жлобський Миколай
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-12-2007 у 14:35


Державі він може сплачувати мінімальний сталий податок, як ПП, який "не має прибутку". І, звісно, "підмазує місце". При таких розкладах не сильно на нього наїдеш - хіба що тільки справді буде дана відповідна "установка". Не знаю, варто чи ображатися на церкву, чи втішатися, якщо вона не хоче лізти в такі справи. А, може, й справді, до високих чинів то не доходить, а низькі не хочуть втручатися... Думаю, ті віруючі, почуття яких обража дана потороча, цілком можуть наполегливо спитати поради в своїх церквах, як правильно до такого ставитися, як чинити...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-1-2008 у 14:22


Бачив вчора цього Миколая.
Чесно кажучи він більше змахує на греко-католицького священика: характерні фелон і шапка (не знаю як називається). Так що церква мала б це якось відслідковувати хоч трохи. У крайньому разі прислати справжнього священика.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 11-1-2008 у 10:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ну як ви в темі - розкажіть. Тільки якщо можна - конкретно.
Наскільки я пригадую - невисвяченій людині такі "спеціальні" церковні одежі вдягати не можна. Навіть монашу одежу, якщонема на це відповідного благословіння.

Купити і вдягати фізично може кожен. А от чи має на то право




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 11-1-2008 у 10:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Бачив вчора цього Миколая.
Чесно кажучи він більше змахує на греко-католицького священика: характерні фелон і шапка (не знаю як називається). Так що церква мала б це якось відслідковувати хоч трохи. У крайньому разі прислати справжнього священика.

Фелони і в греко-католиків і в православних одинаковісінькі. Питання, чи священичий чи єпископський. "Шапка" - митра (теж - чи єпископська).
А все це продається в магазинах на Соборній, Городоцькій на перетині з Ярослава Мудрого і колись було в універмазі на Ринку (не певен чи ще є). Це просто ті магазини, які я знаю більш-менш у центрі Львова.

А от щодо прислати священика: І шо він там мав би стояти і фоткатись з дітисками??? То вже нагадує ще один маразм. Фактично, заборонити комусь носити фелон, чи рясу, чи габіт є неможливо. Церква, читай місцевий єпископ, в даному випадку Архиєпископ Кир Ігор (Возьняк) в УГКЦ, Митрополит Львівський і Сокальський Андрій в УПЦ КП, Архиєпископ Львівський Макарій в УАПЦ і Архиєпископ Львівський і Галицький Августин в УПЦ (МП) можуть написати якогось роду пересторогу для вірних, чи заклик ігнорувати, але заборонити людині щось робити не можуть. Міліції - глибоко однаково. У нас нема закону, який би забороняв одягатися в священичий одяг. Демократія...

Такщо впливу на нього дієвого нема. Перестануть фоткатись львів"яни - то йому туристів вистарчить. Бісить мене така річ :mad:




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2008 у 12:46


Ну то якщо небайдужих багато, підійдіть до питання творчо - вигадайте і влаштуйте власними силами якийсь флеш-моб, щоб не ніс ніякої шкоди формальної чолов’язі, тобто ментам , якщо він звернеться, ні до чого було докопатися, і разом з тим, мужик зрозумів, що він "переборщив", і такого "Миколая" громада не тарпітиме.
Чи пуки на реальний розумний вчинок не стає, обурено висловлюватися простіше?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 11-1-2008 у 12:50


Та, мені якраз на флешмоб 500 км пиляти. Хороша ідея Люда :)



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-1-2008 у 13:12


Мабуть, мені не менше. Тому буду розбиратися з своїми маленькими справами тут, де можу щось вдіяти. Але ж є місцеві, які, власне, підняли і підтримали цю тему, бо саме їм він очі намуляв...
А щодо ідеї - то була іронія чи схвалення? :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-1-2008 у 22:00


Сьогодні вже моя дружина напевно на "нього" натрапила. Шкода, що мене з ними не було.
Гуляла з сином (4 роки) біля Оперного. Ряжений під Діда Мороза підійшов, і не питаючись дозволу мами запитав малого - "хочеш подарунок? То розкажи віршик". Звичайно, шансів умовити дитину не слухати ДМ уже було не багато. Тим більше, що колядок його вже трохи надресирували розказувати. От він і розказав. А в той час ДМ тихенько сказав моїй дружині - "подарунок - 15 гривень". Вона відмовилася. Тоді він ще нахамив їй, щось у дусі "от їй 15 гривень для своєї дитини шкода"

Отаке :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-1-2008 у 23:44


До речі в неділю Миколаїв було аж 2.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-1-2008 у 11:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Сьогодні вже моя дружина напевно на "нього" натрапила. Шкода, що мене з ними не було.
Гуляла з сином (4 роки) біля Оперного. Ряжений під Діда Мороза підійшов, і не питаючись дозволу мами запитав малого - "хочеш подарунок? То розкажи віршик". Звичайно, шансів умовити дитину не слухати ДМ уже було не багато. Тим більше, що колядок його вже трохи надресирували розказувати. От він і розказав. А в той час ДМ тихенько сказав моїй дружині - "подарунок - 15 гривень". Вона відмовилася. Тоді він ще нахамив їй, щось у дусі "от їй 15 гривень для своєї дитини шкода"

Отаке :(

Сволота рідкісна. То вже є за шо надавати по писку. :mad:




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-12-2008 у 14:59


Просто так піднімаю знову тему. На випадок, якщо цей чоловік буде знову послуги Миколая надавати, можливо ця дискусія когось застереже від спілкування з ним.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6116
Реклама: