Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: господарка міська
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2003 у 10:58
господарка міська


Новий мер Львова (Буняк) не на своєму місці!!
Він, взагалі, не здатний управляти містом.
Чому він є тут. Був би собі далі на свому газопроводі.
Львів'ян, попросту, майстерно "пошили в дурні" (увкотре вже) : останні през. вибори - згадали - з тої ж самої парафії.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 19-2-2003 у 11:50


Мені взагалі було дивно, як перед виборами нізвідки взявся Буняк, а потім як люди ніби очманіли і побігли за нього голосувати. А скільки з кола моїх знайомих ще й агітували за нього - на роботі начальство сказало: "Агітуйте за Буняка", а вони всі - чемні виконавці... мене навіть намагалися переконати, що пан Любко - це модно. Я спочатку навіть його серйозно не сприймав як кандидата, а коли взнав результати виборів - жахнувся. А то все, що подавали як його досягнення на попередній роботі - хіба воно має стосунок до керування містом? Ну закопав руру в землю, ну і що? Хочеться Шевченка цитувати: "Село неначе погоріло, неначе люди подуріли..." Я би навіть думав, що результати виборів сфальшували, але знаю, скільки з моїх знайомих направду за нього голосували. Можна би було ще Лепкого зацитувати, але чого доброго виженуть з форуму за приховану образу міського голови і міщан, які за нього голосували...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-2-2003 у 15:57


Подейкують, що, незважаючи на "ну дуже незалежний характер" нового мера ("ад'ин малєньк'ій, но очєнь гордий птічка";) - за ним "стоять" шановні панове "з-під кривавої троянди", а тож певні особи з пн.-східної сторони Неньки - тим, хто зацікавлений на туристичному бізнесі ві Львові та області. Ви ж бо помітили, скільки зараз у місті туристів? Отож бо!
За пару року тут буде справжній клондайк.
Тому-то вони, як би довелося, лягли кістьми, щоб не допустити Садового - той, то точно не буде ні з ким ділитися: ні з Києвом, ні, тим більше, з москалями.
Автономію Галичині!!!
Хай живе, вільне від різних зайд, славне місто Львів!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 636
Реклама: