Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Ваша думка про програму Work & Travel і подібні
Богдан Васюра
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-10-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2009 у 09:42


Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко
Work and Travel 2009:

$720 - если едешь впервые,
$620 - если уже ездил по программе (неважно через какое агентство).


Це не всі витрати. Досить вводити в оману людей.

Сессію можна здавати достроково, що я і робив обидва рази... В цьому взагалі сприяла мені моя агенція, у них є домовленність з моїм універом, тому я взяв підтвердження, що їду за цією програмою від Агентства Au-Pair і мені декан не створював жодних проблем...

Просто вибирайте агенції, які вже давно працюють в Україні, у них зв'язки з універами і все набагато легше вирішувати... :cool:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Владлен Комісаренко
Заблокований




Повідомлень: 75
Зареєстрований: 18-1-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2009 у 10:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдан Васюра
Досить вводити в оману людей.

..

Просто вибирайте агенції,
на відміну від декого, я не сую в писок свою агенцію ,яка дає відкат за з"агітованих . Мені фіолетово, хто скільки баків зарядить і скільки відіб"є...Ггигиги ....і декани вже з того годуються ,а туть вище турбуються про учбовий процес і втрату дорогоцінних ВУЗівських знань.Хай краще навчать як деканом стати....



Самопроизвольное увеличение энтропии в природе является самым убедительным доказательством существования божественного начала
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдан Васюра
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-10-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2009 у 12:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко на відміну від декого, я не сую в писок свою агенцію ,яка дає відкат за з"агітованих . Мені фіолетово, хто скільки баків зарядить і скільки відіб"є...Ггигиги ....і декани вже з того годуються ,а туть вище турбуються про учбовий процес і втрату дорогоцінних ВУЗівських знань.Хай краще навчать як деканом стати....


Ну звичайно... коли по суті нічого сказати, то починаються пусті звинувачення. Ніхто не винуватець тому, що Агентство Au-Pair працює вже 10 років і має дружні відносини з багатьма університетами України.

Які дорогоцінні знання))))) ми мали мову за ДОСТРОКОВУ сессію, а не про пропуск занять!!!! Не розумієш про що йдеться - на лізь...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-1-2009 у 12:46


Владлен і Богдан. Стриманіше, будь-ласка!



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдан Васюра
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-10-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2009 у 12:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Владлен і Богдан. Стриманіше, будь-ласка!


Все, я мовчу. :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-1-2009 у 13:19


Цитата:
гиигиигги...що програмою користуються тільки студенти ВУЗів комунального господарства і громадського харчування.....знаю віпадок повернення з США 19 грудня і успішної здачі сесії

Сильно сумніваюся в чесності такої здачі. Згідно з правилами його мали відрахувати.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдан Васюра
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-10-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2009 у 13:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
гиигиигги...що програмою користуються тільки студенти ВУЗів комунального господарства і громадського харчування.....знаю віпадок повернення з США 19 грудня і успішної здачі сесії

Сильно сумніваюся в чесності такої здачі. Згідно з правилами його мали відрахувати.


та ще й порушили візовий режим США... думаю, що візи цим студентам вже закриті...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-1-2009 у 13:38


До речі. Якщо студент побився на футболі, то дуже ймовірно, що його виключать з ВНЗ. А через порушення візового режиму таке може бути?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдан Васюра
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-10-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2009 у 13:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
До речі. Якщо студент побився на футболі, то дуже ймовірно, що його виключать з ВНЗ. А через порушення візового режиму таке може бути?


Виключення з ВНЗ? Не думаю. Цю інформацію має тільки українське агентство(яке і подає список тих, хто не повернувся вчасно), та посольство сша.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-1-2009 у 13:45


Цю інформацію має ще прикордонна служба. І навіть колись чув, що вони передають інформацію за місцем праці. Не про всіх, звісно. :)
Тобто переміщення студентів може моніторитися.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдан Васюра
Новак
*



Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-10-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2009 у 13:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цю інформацію має ще прикордонна служба. І навіть колись чув, що вони передають інформацію за місцем праці. Не про всіх, звісно. :)
Тобто переміщення студентів може моніторитися.


Ну в принципі так, вони звичайно бачать, що студент прилетів запізно, але не чув, щоб у когось після цього були проблеми з універом, чи роботою. З візою до сша у майбутньому - 100%, а от з універом... не чув... :wow:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-7-2009 у 13:02


Десь був з'явився, але потім щез цікавий лінк
http://workandtravel.blox.ua/html

Думаю, ситуація в даному випадку екстраординарна, проте це не значить, що потрібно легковажити.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-7-2009 у 19:43


Краще їхати хоч якоюсь компанією і за ті гроші, що описують в історії можна винайняти якусь квартирку на 4-5 людей. Можу припустити, що це б обходилося у 100-200 дол. місяць. Все ж це краще ніж у притулку.
Чув від людей, що цього року справді з роботою стало гірше... У будівельній сфері це відчувалося ще й торік.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 15-7-2009 у 20:03


Описана ситуація відображає не поодинокий випадок, а (в більшості випадків) типову ситуацію, в яку потрапляють люди, приїхавши в Америку. Просто, з мого досвіду, дуже мало людей розказує, що їм довелось пережити за ті кілька місяців. Майже ніхто не хоче розказати, через що їм довелось пройти.
Більшість моїх знайомих, що були в США за програмою заледве відробили гроші, які витратили на поїздку. Прибуток мали тільки ті, що працювали понаднормово на двох- трьох роботах.
Також, як і в описаній ситуації - бували проблеми з виконанням умов контракту. Коли його підписували- не уважно читали. (Великим шрифтом, виділено, було вказані умови, а десь непомітно маленькими буквами вказані непередбачувані ситуації) Причому, ті непередбачувані ситуації часто були заздалегідь передбаченими.
Люди приїжджали на роботу - виникали проблеми з житлом, оплатою праці, тривалістю робочого дня... Ті що знають мову, ще сяк-так можуть дати собі раду, а без мови - нікуди- в чужій країні ти Ніхто і звати Ніяк...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-7-2009 у 20:14


Катя, ти права!!! Але ці студенти знали куди їхали і мали б бути морально готовими до труднощів!!!



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 16-7-2009 у 22:36


В 18-22 роки морально готовими до труднощів ? :rolleyes: Не думаю..., В чужій країні, в багатьох випадках без грошей (хоча дана програма вимагає наявність банківського рахунку та певної суми на ньому), зрештою самому в чужій країні.
Дуже мало часу, щоб зорієнтуватися- якщо щось пішло не так - втрачаєш купу часу на пошуки нової роботи - відповідно втрачаєш гроші. Фірми пропонують роботу, але з такими умовами... Замкнене коло виходить. І ніхто не несе жодної відповідальності (цитата) "за те що з вами відбулося чи не відбулося на території США"... А передбачити всі можливі ситуації- практично нереально.
А зараз взагалі складна ситуація через кризу. Американці без роботи сидять - не те що ще комусь її давати. Конкуренція...
Трохи інша ситуація з O" Pair - бо якщо щось іде не так - ви хоча б маєте право вимагати кілька разів від фірми змінити умови проживання і праці . Та й часу більше - рік то не три місяці...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 18-7-2009 у 10:21


Але ж їх ніхто не заставляє, можуть і тут роботу шукати на літо. Всі плюси (якщо вони є) і мінуси відомі ... Тут вже діє *інстинкт виживання в чужій країні*, певним способом вони дорослішають, самостверджуються ... Якщо там настільки важко і неможливо знайти роботу, чому ж стільки студентів поїхало цього року вдруге? Якщо їм та нестерпно було минулого літа, то невже вони б захотіли пережити це все знову? І чому стільки людей там залишаються нелегально?



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-12-2010 у 15:39


В США студентки из Украины вместо ресторанов работали в стрип-клубах и были вынуждены есть на полу



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 6-12-2010 у 16:58


Пхи, подумаєш, стрип-клуб... Робота як робота. Соцстрах платять, страховку по безробіттю платять, оголошення в нормальних газетах "Потрібні жінки для роботи в стрип-клубі 18-45 років..." і т.д. Тільки я сумніваюсь, що туди студенток з вулиці брали. Там, крім зовнішніх даних, треба ще талант артистки мати, а то почне якась лахудра так роздягатися, що всі клієнти з переляку порозбігаються, шукай потім нових.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 6-12-2010 у 19:54


Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Пхи, подумаєш, стрип-клуб... Робота як робота. Соцстрах платять, страховку по безробіттю платять, оголошення в нормальних газетах "Потрібні жінки для роботи в стрип-клубі 18-45 років..." і т.д. Тільки я сумніваюсь, що туди студенток з вулиці брали. Там, крім зовнішніх даних, треба ще талант артистки мати, а то почне якась лахудра так роздягатися, що всі клієнти з переляку порозбігаються, шукай потім нових.


Мене жахає ваше ставлення до цієї ситуації... Зневага до дівчат, які не наділені даними та скромних вражає. Звідки ви знаєте, що то не афера якась... Що тепер скромність нікого не вражає... І вважаєте, що стриптиз в США гідне зайняття для дівчат-студенток (не виключно обдарованих та розумних) з України?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 7-12-2010 у 00:52


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
В США студентки из Украины вместо ресторанов работали в стрип-клубах и были вынуждены есть на полу

США це не Боснія чи Єгипет. Не дуже віриться, що когось там примусять працювати в стрип-барі силою. Я собі уявляю, проблеми, які виникнуть в такої стрип-кнайпи, після одного дзвінка тої "секс-рабині" нa 911.

Щодо тpапези на підлозі, те це може статися будь-де і будь з ким. Їсти хочеться, а стола неме.:(

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
вважаєте, що стриптиз в США гідне зайняття для дівчат-студенток (не виключно обдарованих та розумних) з України?
Особисто, я вважаю, що це не дуже достойне заняття. Але у деяких дівчат, студенток і не тільки, може бути свoя точка зору.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-6-2011 у 17:07


За моїми спостереженнями цього року щось змінилося: або змістили терміни або менше людей поїхало. Принаймні ажіотажу з достроковими здачами сесії цього року серед студентів не було помітно.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оля Покровецька
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 116
Зареєстрований: 20-11-2011
Місто: Броди
Нема на форумі

Настрій: переддипломний

[*] написано 26-11-2011 у 17:22


Багато друзів їздили, в одних все чудово, інші місяць, а той два не могли знайти роботи... Декого обдурювали роботодавці (особливо росіяни, які мають там бізнес і живуть), інші заробили гроші, придбали ноути, камери тощо)))

Але в більшості випадків, всі покращили знання розмовної англійської і повернулись задоволені!)






Все в житті є щастям...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-11-2011 у 21:00


Цитата:
Декого обдурювали роботодавці (особливо росіяни...

Щос мені підказує, що "росіяни" були "росіянами" лише за мовою...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оля Покровецька
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 116
Зареєстрований: 20-11-2011
Місто: Броди
Нема на форумі

Настрій: переддипломний

[*] написано 27-11-2011 у 00:05


Ні, родом з Росії, та були, звичайно, і такі, як Ви написали))) Знаю 3 випадки) Ніби наші, а..... "кидали" українських студентів(





Все в житті є щастям...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6394
Реклама: