Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Президент і Twitter
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-2-2009 у 19:15
Президент і Twitter


Уже всі ЗМІ здійснили переможні реляції з приводу появи акаунта Ющенка на досить туповатому сервісі Twitter.
Причому його гордо ставлять у один ряд з Обамою, мовляв вони тепер там вдвох.
Хоча я підозрюю, що порівняння з Обамою некоретне. Той напевно відкрив свій акаунт ще не будучи президентом, і не факт що він його вестиме далі. Хоча я не знаю, мікроблог Обами не відвідував.
А от на Ющенка сходив.
http://twitter.com/President_UA

Або в Ющенка роздвоєння особистості, або пише таки не він. Бо фрази на взірець
Цитата:
Президент просить КС розтлумачити можливість скасування рішень про призначення суддів

не можна вважати нормальними як для персонального блогу.
Взагалі важко собі уявити, що має писати Президент у сервісі де головним видом інформацїї є відповідь на питання "що я зараз роблю". - "Сижу втикаю на нараді голів облдержадміністрацій"...:)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-2-2009 у 07:17


Обама був в Facebook, якщо не помиляюся...
Не думаю, що цінним для когось буде якщо хтось буде вести блог замість нього. У тому була би вся суть, якби він особисто писав.
До речі Медвєдєв веде чи то відеоблог чи відеоподкаст.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-2-2009 у 11:04


Цитата:
Не думаю, що цінним для когось буде якщо хтось буде вести блог замість нього. У тому була би вся суть, якби він особисто писав.

Мені здається, що на такій посаді це неправильно і нереально - вести власний блог. Фактично, на цій посаді людина вже ототожнюється з державою і на якийсь час втрачає особистістні інтереси. Напевно цим викликано демонстративне переселення американських президентів (здається в інших державах це також практикується) у державну резиденцію.

Ну що може від себе писати президент держави? Вірші? Мемуари? Зрештою в наш час розвинутого психо- та лінгвоаналізу будь-який суб'єктивний текст керівництва державою є важливою інформацією для фахівців з політичної та економічної розвідки. А це може мати вже небажані наслідки для держави.
І взагалі, відособлення керівника від держави може в цивілізаційному аспекті десь і правильно і велично, проте у кожній конкретній ситуації веде до конкретних проблем. Згадується Марк Аврелій, який хоч і не провалив свою справу проте завершив саму славну сторінку історії Римської Імперії.

Власне висновок - такі проекти будуть або занадто офіційними і тому безглуздими, або алогічними і шкідливими.

PS До речі, таке питання - після закінчення президентства Ющенка хто вестиме твітерівський акаунт - Ющенко чи новий президент?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-2-2009 у 11:19


Сходив подивився на Обамівський. Кому цікаво

http://twitter.com/BarackObama

Як не дивно, мені здається я загалом вгадав. Блог він перестав вести зразу після того як вступив на посаду. Останній запис - 19 січня 2009 року.
персональні дані
# Name Barack Obama
# Location Chicago, IL

А не
# Name Президент України

як у нашого. Трохи дивне ім'я :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-2-2009 у 21:24


Та чому?
Міг би писати про аспекти розведення бджіл, про Трипілля, як правильно розбиті глечики реставрувати. :)

А якщо серйозно, то погоджуюся. Президент має займатися державою, а не блогами. Відносно американського президента, то в нього навіть телефон його забрали, щоб він друзям смс не слав. А наш "хакнутим" АйФоном користується і нічого. Не справляється українські служба охорони і спецслужби...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-2-2009 у 22:00


Ще цей твітер часто згадують в контексті засобу оперативного оповіщення. Може наша адміністрація так його планує використовувати??
Тут якраз анекдот в тему тиждень тому ходив
Цитата:
Начальник - секретарше:
- Соберите всех сотрудников на совещание, срочно!
- По селектору?
- Нет, через "Одноклассников", так быстрей будет!!!

http://www.anekdot.ru/an/an0902/j090215;10.html




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-7-2014 у 19:48


Тема стара, але з новим Президентом оживає знову. Янукович якось не балував нас твітами. А Порошенко в соціальних середовищах дуже активний. Що зрештою і правильно - без них би не було Євромайдану і не був би він президентом.

Але стиль письма від третьої особи він таки запозичив від почесного бджоляра України. Враховуючи, що акаунт тепер іменний - https://twitter.com/poroshenko , фрази на взірець
Цитата:
Президент підписав Закон про визнання учасниками бойових дій всіх громадян, задіяних в АТО
виглядають дивакувато.
Причому лічиться це дуже легко. Можна ж написати: "Підписано Закон про визнання учасниками бойових дій всіх громадян, задіяних в АТО" і все буде супер.

Цікаво, що на акаунті https://twitter.com/President_UA висить якась дурня. По логіці акаунт "Президент України" мав би бути закріплений за кріслом, а не за особою, що в ньому сидить. Але команду Ющенка і команду Януковича це звісно не цікавило.
А Порошенко вирішив піти "персональним" шляхом. Можливо це і правильно. Шкода, не знаю, що там в хвості мікроблога. Чи нема чогось "допрезидентського" по змісту і "непрезидентського" по суті.


Ну і ще про стилістику.
Цитата:
Меркель: вислів щодо прямих переговорів з сепаратистами невірно протлумачений. Вона за консультації в Тристоронній контактній групі.


Оце "вона" у даному випадку звучить зовсім невиховано. Я свого сина за таке сварю.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вадим Іванов
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 4-8-2014
Нема на форумі


[*] написано 4-8-2014 у 21:12


а твіттер державний діяч може вести особисто, тимошенко свого часу вела самостійно
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-11-2016 у 15:03


Цікава стаття про американський досвід переходу президентського твітер-акаунта з рук у руки.
http://www.epravda.com.ua/publications/2016/11/2/609822/
Зацікавило, що в них є навіть спеціальна посада "цифрового офіцера"




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2017 у 12:07


І знову американський досвід
http://www.eurointegration.com.ua/news/2017/06/13/7067116/

Записи в президентському Твітері пропонують розцінювати як офіційні документи.

Переконаний, що це правильно і доцільно. І доцільно таке саме робити і в Україні.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7268
Реклама: