Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: еУкраїна
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2009 у 22:40
еУкраїна


Нещодавно було повстання на Дніпрі. У нас була домовленість з угорським президентом про передачу Дніпра Україні через повстання. Але в Угорщині не все так гладко, як нам би хотілося. Виявилося що міністр оборони Угорщини підняв бунт проти президента і наказав армії воювати проти повстання. Тому повстання було програно. Крім того багато угорців вважають, що не треба віддавати Дніпро до виборів у конгрес, бо є загроза румунського ТО. Ми будемо намагатися зробити все що від нас залежить щоб визволити Дніпро. Голова Секретаріату Президента

Це останні новини з бравзерної онлайн-гри eRepublik (запущена в жовтні минулого року AFAIK), оприлюднені офіційним бюлетенем.

Я там десь протягом тижня і мені досі не набридло :)

політичну карту можна подивитись ось тут http://www.egobba.de/

сама гра осьо http://www.erepublik.com

Наскільки мені відомо, зовсім недавно при допомозі еУгорщини, еУкраїна була визволена від румунських загарбників, при чому не безкорисливо - угорці лишили собі пару наших земель. В еУкраїні президентом зараз є Данило Галицький. Він голова виконавчої влади і веде міжнародні відносини. Також є купа міністерств і виборний Конгрес. За 5 днів будуть вибори і є загроза що румуни можуть здобути більшість в Конгресі. Зараз в конгресі стабільніть - десь 70% має партія ЮЮ (Юнайтед Юкрейн). На противагу - в еРосії раздор і шатанія. Купа партій і бурне політичне життя. Тамошній президент недавно поцупив державну казну і зник. Кажуть, що десь хотів продати за реальні гроші, але не вийшло і він все повернув :).

Гра вигідно виділяється тим, що не треба нікуди бігти. Мінімум дій на день вкладаються в 1 хвилину. Клікнув 'працювати', купив 'хліба', клікнув тренуватись і свабодєн. Разом з тим можна воювати, подорожувати, читати і випускати газети, торгувати, створювати і керувати компаніями, шпіонити і вести підривну роботу і т д.

А, мало не забув - еУкраїні як ніколи потрібен бейбі-бум. ;)




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 25-8-2009 у 17:19


Там безкоштовно (маю на увазі живі гроші) можна лише працювати і тренуватися, чи я чогось не зрозумів?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-8-2009 у 21:07


Це безкоштовна гра. За живі гроші можна купити деякі покращення і т зв "золото", але це для багатеньких або тих хто сильно втянувся в гру. Вивести звідти гроші можливості нема (офіційної).
З неживих грошей є "золото" і національна валюта (гривні в еУкраїні). Гривнями платить роботодавець за роботу і ведуться всі економічні операції. Золото - міжнародна валюта. Є свій валютний ринок. Зарплата залежить від вміння, якості продукції, здоров*я працівника і бажання роботодавця. Цікаво, що за всім цим - живі люди і жива економіка. Власник компанії - гравець, працівники - також гравці. Зі всіма наслідками. Якщо все прораховано правильно, то компанія має прибуток. Закон попиту і пропозиції діє безвідмовно. Є там навіть свої банки, куди на депозит можна класти е-гроші. Це в загальних рисах про "фінанси".

З досвіду - мені там зараз платять 9 "гривень" за день. При цьому хліб найнижчої якості зараз коштує 1 грн, а їсти хоч раз в день щось треба. + гроші йдуть на зброю для участі в боях.

Ще особливість - все дуже динамічне. За час гри вже відбулось 3 світові війни. Ціни на все міняються щосекунди. Створення партії або флешмоб по захопленню чужої займає пару кліків.
Ще дивна особливість - серйозне ставлення багатьох до подій в грі. Назви ігрових концепцій співпадають з реальними речами і прикольно коли межа стає майже невидимою. Мати в друзях президента чи прем*єр-міністра, які в реальному житті можуть бути ким завгодно, а в грі виступають з цілком зрілими державотворчими закликами, програмами і планами розвитку країни. Та й де ще, як не в цій грі поляки накінець-то можуть відігратися на німцях за все (посадили там свого президента) або греки пригадати все туркам :). Як на диво, з еРосією у нас поки все нормально.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 28-8-2009 у 14:13


Бачу, їжу можна купувати наперед. А от що, якщо я не маю протягом дня доступу в інтернет і не можу "працювати"? Як з тим бути?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-8-2009 у 16:19



тоді попрацювати в цей день не получиться. відповідно зарплати за той день не маєш. найгірше що може статись - тебе звільняють, а вакансії завжди є.

з останніх новин - румуни захопили наш конгрес і силами молдовських, як вони називають, конгресменів уклали перемир*я між еРумунією і нами, убезпечивши себе від атак з сторони еУкраїни. голосів на імпічмент Данила їм не хватило. еУкраїну прийняли в PEACE - найпотужніший військовий альянс eRepublik на даний момент.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 30-8-2009 у 07:43


То як все-таки можна повернути наш центральний регіон держави? Що робити, якщо падає велнес (в мене вже 37,57) ?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-8-2009 у 12:21


ну то треба вас рятувати :)
послав приватне повідомлення




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-8-2009 у 12:27


щоб було зрозуміло чому частина еУкраїни окупована можна почитати коротку історію
http://www.erepublik.in.ua/viewtopic.php?f=45&t=231
Йдеться про події вплоть до першого президентського терміну Данила >2 місяці тому. Як бачите, історія досить складна і добре що поки хоча б це є. Кажуть, скоро знов еМолдова появиться на карті, так що наші землі ще вкоротяться.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7625
Реклама: