Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  9
Автор: Тема: Епідемія грипу?
Viktor Tkachenko
Дійсний член
***



Повідомлень: 162
Зареєстрований: 12-1-2009
Місто: Львів-Галич
Нема на форумі

Настрій: Оптимістичний

[*] написано 30-10-2009 у 12:05


Справді, щойно по тел. передали інформацію.



Життя дає Тобі тільки те, чого Ти попросиш. (с)
Про фріланс
Фотозамітки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Станкевічас Сергій
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 24-1-2004
Місто: Івано-Франківськ
Нема на форумі

Настрій: Casablanca

[*] написано 30-10-2009 у 16:28


Для інформації. У нас, в івано-Франківську, десь відсотків 40 людей (не менше) по місту ходять в повязках.

Дуже масово серед людей поширбється інформація про те, що місто дезинфікують шляхом розпилювання з літаків якоюсь хімічною речовиною. Люди дзвонять один до одного і рекомендують на вулиці не виходити, вікна позакривати.....
До мене уже поступило більше десятка дзвінків....
В інеті про це - мовчок.
Більше схоже на прояви паніки, але дивно, що настільки масової.




Без коментарів
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 30-10-2009 у 16:34


Це щодо карантину: http://www.pravda.com.ua/news/2009/10/30/104309.htm



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2009 у 19:22


Тимошенко заробить собі ще +5%





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2009 у 21:23


захворів і я в понеділок. все після посиденьок зі швагром, думав похмілля... а виявилось, що маю температуру -- 39. на наступний день була така сама і не спадала. почав пити фервекс і потіти. В середу спала до 37-37.5. Але ввечері знов трішки піднялась, та під ранок взагалі вже не було. Почитавши про всі ці випадки, вирішив сходити в лікарню і зробити рентген, заодно мусив зайти до лікаря, щоб дала направлення, вона мене послухала -- сказала, що нічого нема. Зробив рентген. ПРиходжу сьогодні забирати -- лікар в паніці, в мене між 4-м і 5-ми ребрами часткова пневмонія. Відразу до завідуючої, та сказала, що треба госпіталізувати -- послали на Коновальця. Приїхав туди, як виявилось не дали мені самого знимку.... забули )))))). Послухали мене ще там 2 лікарки і також нічого не почули. задишок я також не маю. температура нормалізувалась до 36.6. Сьогодні цілий день таку маю. Завтра маю здати аналізи крові і ще раз рентген.

От так вот -- ні хрипів, ні задишок, температура нормалізувалась, але все таки щось є? Чи це рентген такий? Сьогодні після того випадку повідомив усіх знайомих які мали подібні симптоми -- висока температура, крутило мязи і головна біль, щоб про всяк випадок обовязково робили рентген, навіть якщо лікар скаже, що хрипів нема.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2009 у 22:17


в друга раз зробили рентген, прийшов забирати, а йому кажуть з великими очима - в тебе остання стадія якоїсь гидоти і жити тобі фігня лишилось. А на НАСТУПНИЙ день кажуть - та нє, то в нас з плівкою якась халепа сталась, все в тебе гаразд...



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 30-10-2009 у 22:47


Тарасе, я маю таку інформацію від лікаря, що працює у Франківську:
“Будьте уважні! При проявах респіраторної вірусної інфекції зверніться до лікаря! При будь-якій симптоматиці з боку легень (затруднене дихання, кашель та ін.) ОБОВ"ЯЗКОВО зробіть рентгенограму легень. Багато випадків, в т.ч. діагностованих мною особисто, коли наявна масивна пневмонія при відсутності будь-яких фізикальних даних з боку легень (не чути хрипів, не змінюються перкуторні дані). Температура може бути меншою за 38 градусів, що нетипово для пневмонії.
...Та от в тому і проблема, що саме пневмонія, яка стає причиною смерті, може бути діагностована тільки рентгенологічно. Симптоми ГРВІ - нежить, болі в кістках і суглобах, біль голови, може бути задишка чи кашель, підвищена температура. Причому нема прямої залежності між вираженістб симптоматики і наявністю пневмонії. Може бути тільки виражена загальна слабість, невелика температура - і пневмонія”...
Тому прошу Вас дуже, бережіться, нехай, звісно, то буде гандж плівки, але про всяк випадок... Щиро зичу Вам одужання!




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2009 у 00:19


ось, тверезо і тезово про все це свинство:
http://botalex.livejournal.com/44828.html




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2009 у 10:32


зробив повторний рентген -- все-таки маю. приписали антибіотики, але ще чекаю аналазу крові.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 31-10-2009 у 11:04


Побував я в лікарні швидкої допомоги. Ну, застудився я минулого тижня, чих-кашель, правда без температури, підозрюю, що закручував сік, сніг мені бешкету наробив, поламав купу гілляк в саду, більша частина яблук опинилась на землі, треба було терміново щось робити з тим. Ну і наробив 110 літрів соку. А поки той сік закручував літру-півтори холодного видув.
І подумав собі, від гріха подалі та й перевіритись. Тим більше, що родичка, як казав уже, там працює.
Але скажу вам, обладнання в "швидкій" тепер! Комп'ютер Сіменс, ніякої тобі плівки, все одразу видно на дисплеї, я вражений. Ніяких тобі "це у нас щось з плівкою не так" і т.п. Так що, якщо треба буде, рекомендую туди звертатися.
А взагалі - їжте лимони, обкладайтеся часником, як не від грипу, то від нечистої сили точно допоможе! :)
Будьте здорові!




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 31-10-2009 у 13:14


У Міністерстві охорони здоров’я діє “гаряча” телефонна лінія щодо інформування населення з питань грипу A/H1N1 - (044) 200-07-80.

Крім того, діє постійна урядова гаряча лінія – 0-800-507-309.

Уряд закликає громадян повідомляти про відсутність ліків в аптеках та про випадки спекуляції ліками, про неналежне медичне обслуговування тощо. Усі звернення щодо ситуації з грипом будуть розглянуті першочергово, запевнили в Кабміні.

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-344183.html




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2009 у 13:35


ось ще цікаво http://govorilkin.livejournal.com/141068.html і дійсно, чому в Тернополі, Львові і Києві поширюються абсурдні чутки про якесь розпилювання чогось дезінфекуючого над містами?



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 31-10-2009 у 13:47


*Температура може бути меншою за 38 градусів, що нетипово для пневмонії.*

Для пневмонії якраз і характерна субфібрильна температура, що не досягає 38 градусів, - максимум 37,5.. Хворіла колись пневмонією щороку, знаю по собі.. Запустити дуже просто, - один раз получився навіть плеврит, хоча переносила пневмонію не на ногах..

А що то за слухи, що в нас поширюється не грип, а легенева чума?




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 31-10-2009 у 14:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
А що то за слухи, що в нас поширюється не грип, а легенева чума?

Словосполучення звучить серйозно. Його гарно використати у власній статті - одразу народ попре читати.
Взагалі-то пора ввести на законодавчому рівні відповідальність для журналістів за надання неправдивих чи непідтверджених даних. Щоб відсікти хворобливу погоню за сенсацією.
І наказання якесь придумати, наприклад, публічну екзекуцію :) Оголити те місце, яким вони думають (це буде не голова, не переживайте), і ременем його, до почервоніння.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 31-10-2009 у 15:01


Цитата:
ось ще цікаво http://govorilkin.livejournal.com/141068.html і дійсно, чому в Тернополі, Львові і Києві поширюються абсурдні чутки про якесь розпилювання чогось дезінфекуючого над містами?

У мене також враження, що паніка створюється з метою відволікання від чогось суттєвішого. Наприклад люди вже тиждень не цікавляться курсом долара (він не змінювався, але все ж), Тимошенко значно покращила свій імідж на Заході України, вже розпорядилися ліцензувати якусь вакцину в терміновому порядку, аптеки заробляють купу грошей, хоча ще недавно говорили, що збанкрутують, якщо приймуть закон про встановлення цін на ліки на рівні 2008 року.
Чому саме розкручують паніку - невідомо, але як кажуть американці, It always about money...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 31-10-2009 у 15:13


Про паніку і все-все-все...

Мені просто стало цікаво.
Отже.
Діаграмка:

Тобто, за даними Держкомстату в 2008 році в Україні від нещасних випадків побутового характеру загинуло майже 60 000 чоловік.
Лідерами є самовбивства - 9436 чол.
ДТП - 9435 чол.
випадкове отруєння алкоголем - 8119
випадково втопились - 3506 чол.
убивства - 3767 чол.
внаслідок випадкових падінь - 3378 чол.
випадкові отруєння - 2956 чол.
випадкове механічне удушення - 2467 чол.
від струму - 432 чол.

ну і так далі. Життя, як видно, небезпечна хвороба...
Ще підкреслю, що минулий рік був одним з найблагополучніших за останні двадцять років.

Люди! ЧоловІки! Від отруєння алкоголем (в таблиці спеціально виділив) минулого року померло вісім тисяч сто дев'ятнадцять чоловік. Ділимо 8119 на 365 і отримуємо 22 цілих і 24 сотих чоловіка в день. І так кожного дня. В порівнянні з цими тисячами декілька десятків померлих від ускладнень грипу під час сезонного загострення...
Я не говорю, що населення не потрібно поінформувати про можливість захворювання. Поінформувати про імовірні ускладнення. Забезпечити можливість діагностування.
Але все це шоу, яке крутиться довкола сезонного захворювання, призводить таки до думки, що воно комусь потрібне зовсім не для цілей вберегти народ від хвороби.
Чому нема шоу довкола смертності від алкоголю? Тому що ВОНИ є власниками алкогольних заводів? Чи шоу довкола смертності від куріння?
Я вже мовчу про стандартну смертність від вірусних інфекцій кожного року.

ПС. До речі, засоби масової інформації потужний засіб впливу на психіку людей, правда ж? ;)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2009 у 15:21


Цитата:
Чому нема шоу довкола смертності від алкоголю?

Ти на що руку піднімаєш??! На головні ліки проти епідемії!

:):)

Цитата:
ПС. До речі, засоби масової інформації потужний засіб впливу на психіку людей, правда ж? ;)


Я вже написав раніше в дискусії - Тимошенко +5%


PS До речі, а ніхто не пригадує порожні вулиці Львова у 2006 році, напередодні виборів мера? Я думав, що один раз в життю я матиму нагоду в людному місці гуляти сам з сином. Виявилося, що помилився.... Хоча ні, не помилився. Сьогодні крім мене і мого малого була ще його сестричка :)
До речі, кому цікаво - хто згадає, про що йшлося у 2006? У нас тут навіть тема відповідна є на Форумі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 31-10-2009 у 15:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ти на що руку піднімаєш??! На головні ліки проти епідемії!

:):)


Каюсь. Був не правий. Пішов за бокалом "Алдазької долини"...
Ну так вип'ємо ж за здорове і помірне вживання хорошого алкоголю! :saint:




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 31-10-2009 у 15:51


Порожні вулиці?
Зараз не порожні, але людей значно менше. А що було напередодні виборів 2006 - ніяк не можу згадати?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-10-2009 у 16:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Порожні вулиці?
Зараз не порожні, але людей значно менше. А що було напередодні виборів 2006 - ніяк не можу згадати?


Хе! Три роки минуло, а вже забулося, як все місто на вухах стояло.
Підказую:
Маніяк-убивця.
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4304




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 1-11-2009 у 00:02


http://academspain.livejournal.com/7385.html

чому цього року не варто робити прививку від грипу




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 1-11-2009 у 12:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Тимошенко заробить собі ще +5%



+100 %!!!!!

Вона Працює. ..... Вона вилікувала Україну...

Все дуже просто - чому на заході - згадайте погодні умови - сніги, холода, волога - вірус ожив і має сприятливі умови для існування, люди були не готові до того, одягалися ще не відповідно...от і зявилася епідемія грипу у нас.
Минулого року від пневмонії померло 272 людини у Львові.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-11-2009 у 16:47


Цитата:
Маніяк-убивця.

Слухи ходили, але паніки аж такої не було.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-11-2009 у 16:56


– Саме з нашого Майдану має піти хвиля боротьби за Україну. Кожен з вас має донести до кожного селища і міста частинку цієї доброї прекрасної інфекції боротьби за свободу! – вдалася Тимошенко до несподіваних аналогій. – Ви зможете це зробити?

http://pravda.com.ua/news/2009/10/26/104006.htm

Це ж треба було таке ляпнути :baddevil:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-11-2009 у 17:55


Ще раз про запобіжні заходи і лікування. Все це після вивчення матеріалів ВОЗ і публікацій фахівців.

Єдиним медичним запобіжним заходом проти грипу є вакцинація, при чому вакцинація від конкретного типу вірусу. Але! Навіть провідні фахівці не можуть зійтися на думці щодо довготривалого впливу вакцин на наші організми. Тобто, з якими наслідками вакцинації ми можемо зіштовхнутися через 10, 20 років ніхто спрогнозувати не може. Тому кожен, хто вирішить вакцинуватися, не повинен забувати, що він добровільно стає піддослідним кроликом.
Єдиним лікувальним засобом проти нинішнього вірусу AH1N1 є Таміфлю, який потрібно приймати протягом перших 48 годин від моменту, коли температура підніметься до 39 градусів чи вище. При чому цей препарат здатен в кращому випадку лише полегшити перебіг хвороби і прискорити видужання максимум на 1-2 дні. Ніякі інші, як їх називають, фуфломіцини, не мають ніякого впливу на вірус.
Я вже мовчу про антибіотики, які ніколи не були противірусними засобами, з їх допомогою "воюють" з бактеріями, бацилами.

Взагалі ж найнадійніший засіб в боротьбі з вірусами і іншими невидимими ворогами - здоровий спосіб життя та здорове харчування.
В таких випадках навіть якщо людина захворіє, її організм матиме силу боротися з вірусами.

Про маски. Перше - респіратор не дає ніяких переваг перед звичайною маскою. Друге - якщо вирішили носити маску на вулиці, пам'ятайте, що рухатись активно в масці не можна, тому що вона утруднює дихання, тоді людина починає вдихати активніше, частина повітря проникає повз маску. Крім того, при активному глибокому вдосі є небезпека, що вірус проскочить верхні дихальні шляхи і одразу потрапить в легені. А легеневі захворювання на порядок небезпечніші, ніж захворювання верхніх дихальних шляхів. Майте це на увазі. Краще, як на мене, взагалі не вулиці обходитись без маски, а якщо вже так боїтесь, то обходити людей за 2 метри :) Бо при чиху-кашелю на таку відстань розповсюджуєьтся інфекція.

Останнє. Паніка ніколи не сприяє здоров'ю. Стан людської психіки - дуже сильний впливовий чинник на загальний стан організму, на повноцінність функціонування усіх його систем. Потрібно розуміти, що в суспільстві є зацікавлені в нагнітанні нездорової атмосфери групи людей, які мають з цього власну вигоду. Не піддавайтесь на провокації.
Нинішня епідемія грипу не є чимось особливим, даний вірус не є ні на грам небезпечнішим, ніж минулорічні, позаминулорічні і т.д.
Кожного року від ускладнень, які може дати грип, помирають сотні людей в кожній країні. І у нас теж. І тільки цього року з цього зробили таке шоу.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  9

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7724
Реклама: