Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Менше часу на соцмережі?
Ганна Каптур
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 23-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-10-2010 у 13:49
Менше часу на соцмережі?


Днями подумалося, що кількість мессенджерів, що ними я користуюсь вже вийшла за межі розумного. А окрім skype, googletalk та QIP ще є ВКонтакті, Фейсбук та Твіттер. Навіть якщо тільки перевіряти повідомлення, виходить надто багато часу, а якщо то того ж слідкувати за оновленнями (а навіщо інакше Твіттер), то витрати часу сягають непристойних показників типу 4-5 годин на день. Це заважає і жити, і працювати.

Як один із варіантів знайшла Keenko - фактично, звичайний аддон до Mozilla Firefox. Аддон встановився в браузер після натискання однієї кнопки. Після чтого я синхронізувала його зі своїми аккаунтами ВК, ФБ та Твіттер. зробивши це я отримала можливість слідкувати за оновленнями та вести переписку з друзями, не залишаючи сторінку, на якій я зараз знаходжуся. Виглядає це наступним чином:

Праворуч, просто в браузері є колонка, в якій іде листування. Переходячи на іншу сторінку, я не випускаю це вікно із поля зору. Крім того, вікно не закриває того, що відбувається на екрані, бо його вміст автоматично підганяється під простір, що залишився. Ширина діалогового вікна регулюється.

Окрім цього, аддон дозволив мені взагалі не заходити в соцмережі без зайвої необхідності. Всі оновлення, повідомлення, статуси та новини спливають у невеличких вікнах.

Якщо деякі з повідомлень вам заважають, можна просто зняти відповідні галочки у налаштуваннях і залишити тільки те, що вам цікаво.
До того ж є симпатична фіча - можливість бачити своїх косерферів, або сусідів по сайту: тобто, людей, які також мають Кінко, та знаходять з тобою на одному сайті. Кожному з них можна окремо написати. Тобто, разом із Keenko у мене з"явився ще один мессенджер, який, втім, дозволив мені скоротити кількість активних вікон з листуванням.

Це, звісно, тільки огляд від користувача. Якщо цікаво, більше читати можна тут:

http://keenko.com/feature/ і тут http://vkontakte.ru/club18495403

Встановити можна за будь-яким з цих двох посиланнь, або - швидше - отут https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/161735/?src=external-fea...



keenko.JPG - 70kB keenko 2.JPG - 55kB
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 28-10-2010 у 14:36


А може треба просто відмовитися від кількох месенджерів? Залишити лиш один або максимум два. І нічого не треба встановлювати, думати про вікна для листування і т.д.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-10-2010 у 15:49


Я теж підртимує Ярему.
Що воно дає ті мережі? Якщо на роботі - то взагалі абсурд - треба працювати, дома - хочете поспілкуватися? Зустріньтеся..а якщо друзі далеко...то для чого кожен день писати хто що пив хто що їв хто кого і куда????
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ганна Каптур
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 23-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-10-2010 у 12:48


Так історично склалося, що месенджери з'являлися у мене поступово, один за одним. І в кожному є свої контакти. Мало хто з людей є у мене декількох месенджерах. Так що це для мене виявилося необхідністю. І я, в принципі, написала цей огляд, сподіваючись на те, що комусь досвід буде корисним.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 29-10-2010 у 13:04


Цитата: Початково розміщене учасником Ганна Каптур  
Так історично склалося, що месенджери з'являлися у мене поступово, один за одним. І в кожному є свої контакти. Мало хто з людей є у мене декількох месенджерах. Так що це для мене виявилося необхідністю. І я, в принципі, написала цей огляд, сподіваючись на те, що комусь досвід буде корисним.

В мене така ж ситуація, ось і розриваюсь на всі :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 29-10-2010 у 14:31


Досить цікава стаття до теми :) http://habrahabr.ru/blogs/arbeit/107045/#habracut
Я також маю цілу купу різних месенджерів, але в кожному спілкуюся з різними людьми і паралельно всі зразу не включаю. Переважно поки спілкуюся з кимось одним, з іншими друзями не починаю розмови...Тому відчуття "зараз роздеруся" не виникає :) А як включаю, то не відписую всім відразу :)
Телефон практично постійно або в беззвучному режимі, або просто не піднімаю трубки...
Для слідкування за всіма новинами зробила собі екаунт в Google reader, що суттєво економить час.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ганна Каптур
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 23-12-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-10-2010 у 16:33


О, і у мене є однодумці. Взагалі-то - це правильне рішення, шукати шляхи до полегшення цього інформаційного навантаження. Стаття, доречі, дуже цікава. Дякую.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8387
Реклама: