Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Велика арабська революція?
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-2-2011 у 22:41


В Лівії все іще жорстокіше проходить. Авіація веде вогонь по демонстрантах, велика кількість жертв.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-2-2011 у 22:12


Родину Каддафі відмовляються приймати в інших країнах...
http://ua.korrespondent.net/world/1189666-zmi-litak-z-donkoyu-kadda...
Фактично йому вже і нема де дітися.
Це так, урок для тих хто думає, що наявність персонального авіатранспорту усуває усі проблеми з евакуацією.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2011 у 16:30


Стан справ у Лівії ставить нову проблему перед світом - а що робити, якщо керівник країни просто з'їхав з глузду?
У Гашека є на ту тему оповідання, але там усе дуже пасторально закінчилося, хворий був тихим і безобідним.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2011 у 17:12


є думка, що про ситуацію в Лівії нам безсовісно брешуть...

Цитата:

Со слов этого человека — идет сильнейшая информационная война против Ливии. Многое что говорят и показывают средства массовой информации, на самом деле просто бред. Все это является подготовкой почвы к захвату ливийских нефтяных месторождений.

http://community.livejournal.com/ru_politics/36439173.html




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2011 у 17:24


Звичайно, юзер з LJ є значно авторитетнішим за всякі там ЗМІ, рішення ООН та урядів провідних країн світу.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2011 у 19:00


ну подивимось. якщо в результаті в Лівію введуть іноземні війська, то виявиться таки авторитетнішим)



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2011 у 20:40


А що, інших версій, окрім того що "світова закуліса" хоче заволодіти лівійською нафтою, у випадку виникнення громадянського конфлікту, врегулювання якого потребуватиме зовнішнього втручання, немає? Те, що один чоловік 40 років керував країною і докерувався судячи зі всього до самого краю, то нічого? Навіть назва країни якась патологічна (ІМХО звичайно).
Якщо в країні будуть іноземні війська, це свідчитиме лише про те, що керівництво країни за неї не дбало, довело до ручки, не спромоглося усунути внутрішні етнічні суперечки, а навпаки - розігріло національну ненависть.
А матеріальні втрати тут неминучі. Звичайно, що миротворці захочуть компенсації. У будь-якому разі уся відповідальність на керівництві країни - воно взяло, притому безкомпромісно (на 40 років!) її на себе. Про що тут говорити - в одних росіян погоріло замовлення на 4 мільярди доларів озброєнь на найближчі роки. А скільки Україна продала, інші країни... І це все купила країна з населенням 6 млн!!
Про що ми говоримо?! Раз Каддафі так сильно опікувався здатністю Лівії протистояти зовнішнім ворогам, то він "немудрий" і мав вже давно піти. І "закуліса" тут ні до чого. Так само як "закуліса" не є причиною Помаранчевої революції чи Голодомору 33-го року. На те воно суверенне керівництво країни - воно за все відповідальне.
У цьому сенсі бажання лівійців позбутися Каддафі є дуже логічним - він є великою загрозою для сувернітету країни.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2011 у 21:27


якщо це світова закуліса, то я тільки за, Заходу давно пора навести порядок у всяких бананостанах
а якщо вся заваруха дійсно почалась з одного ображеного єгипетського торговця помідорами, то це взагалі прекрасно.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 28-2-2011 у 09:50


Цитата:

Все это является подготовкой почвы к захвату ливийских нефтяных месторождений.

Крім російського, традиційного останнім часом, тупого антиамериканізму в цій заяві прояляється простий дебілізм. Ну невже незрозуміло, що тим же американцям, та і європейцям, значно дешевше і простіше купувати нафту в стабільній країні з Кадафі на чолі, ніж вводити свої війська з перспективою нового Іраку на європейському задвір'ї. Режим Кадафі, останніх 10 років не створював нікому жодних проблем ні на міжнародній арені ні всередині країни. Як би це не звучало цинічно, але власне нинішня заворушка є проблемою, а не режим Кадафі ще місяць тому. Мусульманські фундаменталісти, які можуть прийти на зміну Кадафі, ось реальна головна біль і США і Європи.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 28-2-2011 у 10:10


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Дівеєв  

а якщо вся заваруха дійсно почалась з одного ображеного єгипетського торговця помідорами
Простих причин не буває. Запевняю вас, що причини, того, що там відбувається надовго будуть темою різних аналізів і досліджень фахівців у різних галузях, але одної простої причини не знайде ніхто.

Зате російським "знатокам" вже все ясно: піндоси, америкоси, нєфьть і т.д.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 28-2-2011 у 11:22


Більше того, "світова закуліса" виявилася настільки підступною, що вирішила розпочати свій "хитрий план" стосовно Лівії із "заварушок" в Тунісі і Єгипті.
Звичайно, для того, щоб завуалювати свої наміри. Але ж ми то знаєм... :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 28-2-2011 у 19:48


Цитата: Початково розміщене учасником Руслан Кравець  
Більше того, "світова закуліса" виявилася настільки підступною, що вирішила розпочати свій "хитрий план" стосовно Лівії із "заварушок" в Тунісі і Єгипті.
Звичайно, для того, щоб завуалювати свої наміри. Але ж ми то знаєм... :)

:lol:Точно, адже все що відбувається в світі "світова закуліса" робить з двох причини:
1. Маніакальна потреба США і НАТО випихати і принижувати Росію в кожній точці світу, де це можливо.
2. Маніакальна потреба США і НАТО вводити свої війська в кожне задуп'я для захоплення ресурсів.

Жодна з вищезгаданих причин не спрацьовувала ні в Єгипті ні в Тунісі. Там російського впливу було рівно стільки ж скільки і нафти. Тому рунет на них реагував вяло. Зате з Лівією відразу все стало ясно, просто і зрозуміло.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-3-2011 у 22:19


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Дівеєв  
є думка, що про ситуацію в Лівії нам безсовісно брешуть...

Нажаль, ані я, ані будь хто з моїх знайомих в Лівії не бували. Але в мене виникають два питання:
1) чи поїде наш заробітчанин у країну, де його праця буде погано оцінюватися? (отже зарплатня там вища за нашу)
2) цікаво мені, а чому це з територій, які знаходяться під контролем тиранії ми маємо змогу евакуювати власних громадян (за їх бажанням), а з територій, які під контролем демократичних повстанців - ні?

Не знаю, що з наведеного нижче переліку є правдою, а що ні (намагаюсь не довіряти в таких питаннях будь-яким джерелам, окрім власних), але наведу його мовою оригіналу.
Отже, лівійська тиранія у цифрах.
- ВВП на душу населения – 14 192 $.
- На каждого члена семьи государство выплачивает в год 1 000 $ дотаций.
- Пособие по безработице – 730 $.
- Зарплата медсестры – 1 000 $.
- За каждого новорожденного выплачивается 7 000 $.
- Новобрачным дарится 64 000 $ на покупку квартиры.
- На открытие личного бизнеса единовременная материальная помощь – 20 000 $.
- Крупные налоги и поборы запрещены.
- Образование и медицина бесплатные.
- Образование и стажировка за рубежом – за счёт государства.
- Сеть магазинов для многодетных семей с символическими ценами на основные продукты питания.
- За продажу продуктов с просроченным сроком годности – большие штрафы и задержание подразделениями спецполиции.
- Часть аптек – с бесплатным отпуском лекарств.
- За подделку лекарств – смертная казнь.
- Квартирная плата – отсутствует.
- Плата за электроэнергию для населения отсутствует.
- Продажа и употребление спиртного запрещены – “сухой закон”.
- Кредиты на покупку автомобиля и квартиры – беспроцентные.
- Риэлторские услуги запрещены.
- Покупку автомобиля до 50% оплачивает государство, бойцам народного ополчения – 65%.
- Бензин стоит дешевле воды. 1 литр бензина – 0,14 $.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-3-2011 у 23:24


Цитата:
2) цікаво мені, а чому це з територій, які знаходяться під контролем тиранії ми маємо змогу евакуювати власних громадян (за їх бажанням), а з територій, які під контролем демократичних повстанців - ні?

Звідки інфа? Нині на власні вуха чув нашого командира чи то ВМС чи то корабля, що поплив у Лівію, то він казав, що їдуть в Тріполі, а як буде потреба, то зайдуть і в інші міста, які контролюють повстанці.

Цитата:
Отже, лівійська тиранія у цифрах.

Ця інформація широко тиражується в неті, особливо РУнеті. Припускаю, що це може й правда, нафтодоларів там кури не клюють, але хотілося б побачити все-таки пруфлінк.

Якщо в нас все значно гірше і ніяких повстань, то виникає підозра, що прості лівійці просто зажралися. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-3-2011 у 23:44


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
2) цікаво мені, а чому це з територій, які знаходяться під контролем тиранії ми маємо змогу евакуювати власних громадян (за їх бажанням), а з територій, які під контролем демократичних повстанців - ні?

Звідки інфа? Нині на власні вуха чув нашого командира чи то ВМС чи то корабля, що поплив у Лівію, то він казав, що їдуть в Тріполі, а як буде потреба, то зайдуть і в інші міста, які контролюють повстанці.

Взагалі-то, чув на днях з новин на Інтері. Але зараз покопався і знайшов те саме в неті: лінк на статтю

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
лівійська тиранія у цифрах.

Ця інформація широко тиражується в неті, особливо РУнеті. Припускаю, що це може й правда, нафтодоларів там кури не клюють, але хотілося б побачити все-таки пруфлінк.

Мені так само, хотілося б дізнатись про першоджерела цього переліку.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 27-3-2011 у 23:57


Цитата:
Взагалі-то, чув на днях з новин на Інтері. Але зараз покопався і знайшов те саме в неті: лінк на статтю

Можливо, це більше стосується дипломатії і юриспруденції. Україна мала офіційні стосунки з Тріполі і, можливо боїться, що якщо наш корабль зайде у порт, що контролюють повстанці, а потім переможе Каддафі, то потім будуть проблеми в стосунках чи щось таке...
Не розумію, що ви хочете довести? Що Каддафі більший демократ за повстанців?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-3-2011 у 01:00


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

Не розумію, що ви хочете довести? Що Каддафі більший демократ за повстанців?

Здуріти можна :o Коли одна людина наводить факти іншій, вона не обов’язково щось доводить. Хто там демократ в тій країні? І дитині зрозуміло, що пахне в Лівії зовсім не боротьбою за демократію, а лише грошовими інтересами. І війна між полковником та повстанцями є всього лише боротьбою між представниками різних фінансових корпорацій. Але мене це не обходить. Хвилює мене інше, навіщо з мене намагаються зробити ідіота?

Просто є факти і є питання, які логічно не зістиковуються з тою легендою про критичний стан справ у Лівії, яку нам намагаються нав’язувати, і я, заради об’єктивності вирішив їх навести. Де Ви побачили у моїх словах бодай натяк на підтримку Каддафі чи повстанців? Чи це знову працює вбите більшовиками правило про те, що хто не з нами, той проти нас?
Мені взагалі чхати що на повстанців, що на Муаммара, я просто згоден з Іваном Дівєєвим, в тому, що не слід довіряти офіційній версії, яку нам так прагнуть нав’язати, адже багато в чому нам безсовісно брешуть...




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-3-2011 у 01:31


Факти можна інтерпретувати по-різному. І той факт, що з Триполі ми можемо забрати співгромадян, а з інших міст - ні, не варто інтерпретувати як показник демократичності одних чи інших. Один варіант відповіді я навів, інший - можливо повстанці не можуть забезпечити безпеку нашого корабля, можливо наші бояться потрапити під вогонь вояків Каддафі і можна придумати ще цілу купу "можливо".


Не "намагаються зробити ідіота", а радше "шукають приводи" :), бо всі намагаються зберегти лице в очах "світової громадськості".
Мудрі люди кажуть, що "It always about money". Там є нафта. Що насправді там відбувається (за що воюють) нам судити важко. Думаю, що однієї причини немає: хтось за гроші, хтось за владу, хтось за демократію, хтось ще за щось...
Мені виглядає, що якби там було все чудово (а наведені вами соцстандарти наштовхують на думку, що там дуже навіть непогано жити), то стільки людей на повстання не піднялося б і армія з міліцією на їх бік не переходила б.
Але думаю, що ненормально, коли людина керує країною 40 років.
Також не підтримую жодну з сторік, але те, що йде війна - це також ненормально. Потрібно якось її припинити.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Андрєєв
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 227
Зареєстрований: 14-3-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-3-2011 у 20:16


Знаєте, стосовно не тільки Лівії, а взагалі теми "Велика арабська революція"...
Можливо це буде глибоким imho, але мене завжди пробирає посмішка, коли різні впливові люди з мусульманських країн, революціонери тощо... намагаються запевнити нас, що вони борються за демократію. Давайте не забувати, що якою б продвинутою не була ісламська країна, теократія там завжди, як мінімум на крок попереду від демократії.




Я не згоден ані з жодним Вашим словом, проте я готовий померти за Ваше право висловлювати свою думку. © Вольтер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-3-2011 у 21:30


Цитата:
Не знаю, що з наведеного нижче переліку є правдою, а що ні (намагаюсь не довіряти в таких питаннях будь-яким джерелам, окрім власних), але наведу його мовою оригіналу.
Отже, лівійська тиранія у цифрах.
....

Цей текст настільки примітивний, що Іване, мені здається, ви себе трішки недооцінюєте, наводячи його тут. лише одного
Цитата:
- За подделку лекарств – смертная казнь.

цілком достатньо для повної компроментації існуючого режиму Каддафі.
А щодо того, що ці бездарні пункти розкидані по всьому РУнету - то тут я згоден. Заказуха аж пре. Але рунетівцям варто задуматися, над тим чого вони варті, якщо вважається, що це достатній для них рівень.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-10-2011 у 22:16


Ну що ж... Не хотів піти Каддафі "по-доброму", пішов "по-злому"...
Пересторога для наступних...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-1-2012 у 15:17


Це не зовсім в тему, але здається можна простежити паралель. А саме - в якусь мить лідери навіть успішних, але автократичних країн втрачають почуття реальності і стають карикатурними
http://lenta.ru/news/2012/01/14/chavez/
Цитата:
Президент Венесуэлы Уго Чавес 13 января выступил перед депутатами Национальной ассамблеи, сообщает ИТАР-ТАСС. Речь главы государства продолжалась почти 11 часов - с часа дня до полуночи.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 8533
Реклама: