Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Сенсорний чи звичайний мобільний телефон із кнопочками?
Марія Кухар
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 8
Зареєстрований: 9-12-2012
Місто: Новояворівськ
Нема на форумі

Настрій: Позитив ;)

question.gif написано 5-1-2013 у 01:30
Сенсорний чи звичайний мобільний телефон із кнопочками?


Сьогоднішні мобільні новинки - це телефони без клавіатури та із сенсорними екранами, що не всім зручно у користуванні.
Особисто я віддаю перевагу звичайним мобільним телефонам із клавіатурою у вигляді кнопочок - зручніше набирати смс :lol:
Цікава думка інших користувачів мобільних телефонів ;)?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-1-2013 у 01:58


Сенсорний з повноцінною qwerty-клавіатурою. СМС-ками не часто користуюся, я краще зателефоную.
А от в записну книжку дані вносити, чи щось занотувати на ходу (мудру думку, чи нагадування)... Я ще й ексель для обліку в межах своїх проектів використовую, тут екранна клавіатура зовсім незручна, вона більшу частину екрану перекриває.
Відсутність сенсорного екрану теж не дуже добре, в тому ж екселі в потрібну комірку пальцем тицьнути зручніше, ніж стрілочками цокати.

А в ідеалі я б бачив зв'язку простого телефона і планшета, на одній операційній системі, з повною синхронізацією записної книги. Тільки нема.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-1-2013 у 10:27


Може тобі тоді щось таке?
http://www.ixbt.com/mobile/asus-padfone2.shtml

Цитата:
Магическая формула «2-в-1» дает в данном случае возможность начать читать на планшете ту же книгу, которую вы читали на смартфоне по дороге с работы, продолжить играть в ту же игрушку и смотреть тот же фильм. Не другой файл фильма/книги, который надо предварительно еще раз скачать, а тот же самый. С того же места. С теми же настройками. С теми же дополнительными сохраненными данными (типа закладок в книге). Даже если игрушка не предусматривает сохранения, а вы в конце длинного уровня. Не заботясь о том, поддерживает ли читалка/плеер/игра синхронизацию. Не разбираясь в настройках Titanium Backup (там целых три вкладки!). Не дублируя навигационные базы и карты, словари, музыкальный и книжный архив. Не прилагая никаких усилий к планированию синхронизации и даже не задумываясь о такой необходимости.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-1-2013 у 12:52


Це я бачив, але це смартфон + планшет. Фактично великий сенсорний телефон (читай - незручний, як телефон, з малою тривалістю роботи) і здоровий планшет, для якого потрібно носити сумку.
Я ж мав на увазі телефон, оптимізований власне під здійснення дзвінків, а то складається враження, що ця властивість у всіх сучасних смартфонів додаткова, а не основна, з гарантованою тривалістю роботи днів 5, і невеликий планшет такого розміру, щоб поміщався в кишені/невеликій дамській сумочці, з монітором дюймів 6, 7 максимум.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-1-2013 у 14:02


Колись Palm мала таку "двієчку", але коли то було...
думаю, зараз шансів знайти щось таке - немає.
Трохи не в тему, але ... Якщо смартфон на він мобайл, то раджу програму Inesoft Phone. За допомогою неї смартфон стає таки дуже зручним телефоном.
Щодо батарей... Тут все погано. :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-1-2013 у 14:16


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Колись Palm мала таку "двієчку", але коли то було...
думаю, зараз шансів знайти щось таке - немає.
Трохи не в тему, але ... Якщо смартфон на він мобайл, то раджу програму Inesoft Phone. За допомогою неї смартфон стає таки дуже зручним телефоном.
Щодо батарей... Тут все погано. :(

О, а для андроїда такого софта немає? А то взяв для жінки galaxy ace, і там ота вторинність телефона мене особисто дістає. Хоча як комунікатор річ дійсно хороша. При умові, що телефонувати тобі треба максимум пару раз в день, сидячи на дивані.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-1-2013 у 20:41


Нема... Як на мене, ця софтинка, незважаючи на не надто велику відомість, повністю змінює функціонал смартфона в частині саме телефона. Для мене зараз питання вибору платформи для смартфона зараз не стоїть саме через Inesoft.
Я взагалі тих монстрів не розумію. Купив би Майкрософт за якісь копійки собі ту фірму, вбудував би їх дзвонилку як стандартну, і телефони на Win Mobile мали би значно більшу привабливість...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олена Генералова
Дописувач
**



Повідомлень: 44
Зареєстрований: 22-12-2012
Нема на форумі


[*] написано 21-1-2013 у 14:27


Незнаю, особисто я надаю перевагу звичайним телефонам. Часами, коли кудись поспішаєш або поспішаєш написати смс чи передзвонити, "сенсори" не завжди так швидко виконують свої функції, як звичайні телефони. Звісно, це на любителя, як то кажуть - для когось - це служить аксесуаром, а для когось, як звичайна практична річ.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-1-2013 у 00:45


Цитата: Початково розміщене учасником Олена Генералова  
Незнаю, особисто я надаю перевагу звичайним телефонам. Часами, коли кудись поспішаєш або поспішаєш написати смс чи передзвонити, "сенсори" не завжди так швидко виконують свої функції, як звичайні телефони. Звісно, це на любителя, як то кажуть - для когось - це служить аксесуаром, а для когось, як звичайна практична річ.

Коли моя попередня Пальма наказала довго жити, я, чекаючи на нову, з місяць ходив зі звичайним телефоном. Ну це ж жах жахливий. От, припустимо, в мене в записнику штук 20 Андріїв. Як їх всіх записати в записник звичайного телефона, якщо в нього обмеження на довжину імені? Брррр...
А після повноцінної харварної qwerty-клавіатури набирати чи смс-ку, чи взагалі будь-що на звичайному телефоні - це потрібні стальні нерви.
Хоча час роботи від одного зар'яду днів 5 мінімум (в простих нокій) - це те, до чого треба стремитись сучасним смартфонам. Мій днів 3 витримує. Якщо не дуже багато розмов, то може 4.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2013 у 09:17


Справді добрих і зручних для діла а не для розваг смартфонів уже не буде.... :(



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 23-1-2013 у 06:33


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Справді добрих і зручних для діла а не для розваг смартфонів уже не буде.... :(
!!??:lol:

Не знаю чим сматрфон завинив. Кому треба тільки дзвонити тіштеся -- завдяки сматрфонам тупофони стали дешеві як борщ.

Я, особисто два останніх роки користуюся Google (Samsung) Nexus S. З того часу і до цих пір, це мій найкорисніший персональний девайс. Оскільки, відколи з'явився Gmail, всі мої контакти там, то такої речі, як синхронізація адресів, телефонів і т. д. в ОС Android для мене не існує. це відбувається поза сценою. Дзвінкова функція, працює прекрасно. Як власне телефон, то найзручнiший з того, чим я користувався.

Відеокамера і фотоапарат, які завжди при тобі. Якість, скажемо так, достатня особливо для відео, поскільки на Фелліні, я не потягну і з професійною камерою. Свої, найбільш пам'ятні кадри я зробив, власне телефоном, власне тому що, він в потрібний момент був під руками.

Побачив, цікаву річ в магазині, клікнув на камеру. Прийшов додому -- фотка вже на мене в Google+ чекає на комп"ютері, можна роздивитися пошукати відгуки, порівняти ціни.

Коли треба летіти реєструюся online з дому, приходжу в аеропорт тикаю QR-код з телeфона в сканер на реєcтрації + те саме при посадці в літак. Прилітаєш, схема аеропорту в тебе в руках(в телeфоні). В транзитних аеропортах телефон знає всі зміни в розкладі і найкоротшу дорогу до потрібного посадочного рукава+ QR-код для посадки.

Треба кудись добратися, кращого порадника не знайти. Кажеш адресу, уточнюєш вид траспорту і Google тобі показує всі варіанти + скільки часу візьме кожен. Дуже помічна опція -- громадський транспорт, Google знає розклад, і всі зупинки, і де, і як пересідати, + готелі -- ціни, рейтинг...

Не ношу більше з собою купу дискаунтних карт. натомість, заводжу всі в аплікашку на телeфоні. В магазині тикаю QR-код, або штрих-код з телeфона в сканер і все. Зручість величезна, бо всіх їх є тьма, носити таку купу не будеш, а в результаті, коли треба, потрібної в гаманці немає.

Плюс інших десятки ситуацій, коли мій Nexus ставав в пригоді.

Voip-client міг би бути кращим (все-таки Nokia-нці то вміли робити), але свою роботу робить, на ромінгу дає зекономити. І це модель 2-х річної давності. Хоча, як на мене покращилися в Samsung-ів хіба камери.

Мій знайомий, згубив свій Android недавно. Сумно, але як тільки дістався до інтернету -- поміняв пароль на Googlе -- і вся персональна інформація на загубленому телефоні недоступна, купив новий Android -- включив, ввів новий пароль і все його знoву з ним в кишені.

Батарея, звичайно, вимагає зарядки і бажано щоночі, але поскільки це і мій будильник то лежить собі, щоночі коло ліжка і заряджається.



P.S.
Seattle International Airport
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-1-2013 у 08:43


Тезку, всі описані тобою можливості - це прекрасні функції навігатора-комунікатора. Придбавши дружині такого Самсунга, я їх теж оцінив.
Єдине, що мене охолоджує - це повне узалежнення від сервісу, на який я не маю жодного впливу. І жорстока, на разі, прив'язка до розетки. Думаю, якби розробники орієнтувалися не на гламурних блондинок, і робили не понтофон, а пристрій для роботи, батарея жила би значно довше. А так нікому не потрібні спецефекти допомагають їй сідати значно швидше.

Але тут ми з Андрієм говоримо про зручність користування пристроєм, як телефоном в першу чергу. А як телефоном ним користуватись не зручно. Можливо для мене так є, бо я маю з чим порівняти.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 23-1-2013 у 08:56


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
А як телефоном ним користуватись не зручно. Можливо для мене так є, бо я маю з чим порівняти.
Тезку, "як власне телефон, то найзручнiший з того, чим я користувався". Але про вподобання не сперечаюсь.

Пробував я розтягати йому життя. Виключаєш GPS, Blutooth, WiFi, G2/3/4, NFC + всі сервіси i сенсори, які можеш -- батареї стає аж:lol: на 4 дні. Але то вже не смартфон.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-1-2013 у 09:13


Цитата: Початково розміщене учасником rost  
найзручний з того, чим я користувався

Дозволю собі процитувати ключове :)
Цитата: Початково розміщене учасником rost  
Пробував я розтягати йому життя. Виключаєш GPS, Blutooth, WiFi, G2/3/4, NFC + всі сенсори, які можеш -- батареї стає аж:lol: на 4 дні. Але то вже не смартфон.

Як ти і зауважив, смислу в подібному пристрої в такому випадку небагато.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 23-1-2013 у 09:31


Про що ж і гуторка.
Цитата: Початково розміщене учасником rost  
Кому треба тільки дзвонити тіштеся -- завдяки сматрфонам тупофони стали дешеві як борщ.

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-1-2013 у 09:58


Я би не називав тупофоном пристрій, добре заточений під виконання конкретних функцій. Тому що на фоні такого пристрою, при виконанні цих функцій, тупофоном є той же Андроїд.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 23-1-2013 у 10:43


Я теж, але така вже склалася термінілогія :D

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2013 у 19:17


Я поясню свою думку, яку я різко висловив учора зранку (часу на більше не стало).

Смартфон однозначно на фоні телефона виграє, хоча я не виключаю появу нішевих, ідеально заточених під окремі групи користувачів, звичайних мобілок. І тоді ці користувачі може навіть не відчують різниці що в них не смартфон. На цьому фронті відзначаються китайці зі своїми суперкомбайнами і Нокія з дешевими повноклавіатурними телефонами.
Для ділової людини смартфон мав би рулити... Але...
Смартфони для ділових людей - ця ніша вже не актуальна! У цю нішу не всунеш 4-ядерний 5-дюймовий агрегат. А як же може бути для бізнесу смартфон за 200 доларів? Скандал!
Я купив собі HTC Imagio за 150 доларів. Це реально вмираючий вид - з доволі невеликим на сьогодні екраном, але шустрий і живучий, з Winmobile , а не розфуфиреним Андроїдом з надмірною (але не повноцінною!, бо Google Apps акаунти не підтримуються) прив'язкою до Гугла. Але і то, щоби привести його до більш0-менш адекватного стану, мені довелося потратити купу часу, перепробувати 5 різних прошивок, порозбиратися з софтом. Мені не треба Manilla-десктопа з виїзджаннями-заїзджаннями, мені треба нормальний, але інформативний компактний Тудей, де зразу є все.. А це виявляється велика проблема!!
І то, кнопок бракує.. Апаратна кнопка "мультимедія" є, а кнопки вимкнення немає... Якісного Evernote клієнта так і не існує...
Смартфони тепер це не бізнесфони, а пристрої для розваг. Усе позиціонування смартфонів - прокрутка відео, запис відео, соц мережі (ну це ще куда не йшло), ігри, і ще щось ...
А нормального справді якісного органайзера з часів Agendus (це десь 2005 рік) не з'явилося! Це саме і офіс - ну це маразм, якщо з часів Docs2Go можливості мобільних офісних пакетів тільки понизилися! Про батареї і надійність краще мовчати...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-1-2013 у 21:19


Дискусія трохи пішла іншим шляхом, ніж звучить тема, але вставлю і свої 5 коп.
За моїми спостереженнями смартфони, однозначно дуже класна річ, але більшість людей, які їх мають з таким самим успіхом могли б мати і звичайний телефон і навіть би не відчували різниці. :)

А ще, за моїми спостереженнями, в силу низьких швидкостей мобільного інтернету і недорозвинутості необхідних веб-сервісів, смартфонами і не скористаєшся нормально :(. Будемо сподіватися, що "західна" хвиля нас також накриє за кілька років і ми також зможемо виходячи з потяга подивитися мапу вокзалу і коли буде наступна маршрутка.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-1-2013 у 23:12


Ну в мене знайомі в Києві і зараз активно користають сервісом Яндекс-пробки..
У великих містах зараз швидкість більш-менш, і за певну не надто велику суму можна себе не дуже обмежувати щодо інтернету.
Про те, що люди не відчують різниці між смартфоном і добре підлаштованим мобільником - факт. Дуже мало хто щось доставляє на смартфон та ще й тюнингує його (міняє лончери, дайлери, таск-менеджери, тудеї і тп).

Але ні! Я знаю, що звичайний телефон не зрівняється з андроїдівським смартфоном. Ніколи!! Бо там нема Енгрі Бердс!!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 4-7-2016 у 20:36


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
...А ще, за моїми спостереженнями, в силу низьких швидкостей мобільного інтернету і недорозвинутості необхідних веб-сервісів, смартфонами і не скористаєшся нормально :(. Будемо сподіватися, що "західна" хвиля нас також накриє за кілька років і ми також зможемо виходячи з потяга подивитися мапу вокзалу і коли буде наступна маршрутка.

Вже накрила. І швидкості є високі, особливо через мобільні wifi роутери - ті такі маленькі класні ґаджети, які можна носити в кишені (але інколи виймати їх звідти, щоб не перегрівалися).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Петро Гончар
Дійсний член
***



Повідомлень: 168
Зареєстрований: 29-1-2014
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 4-7-2016 у 20:56


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Дискусія трохи пішла іншим шляхом, ніж звучить тема, але вставлю і свої 5 коп.
За моїми спостереженнями смартфони, однозначно дуже класна річ, але більшість людей, які їх мають з таким самим успіхом могли б мати і звичайний телефон і навіть би не відчували різниці. :)

Маю той і той. Кнопковий (ще та стара-добра Nokia) - для тел. зв'язку і частково інтернету (і довше тримає!), сенсорний 5,5 дюймовий - для "нормального" інтернету та перегляду фільмів (та багато чого іншого!) і частково для тел. зв'язку. Але думаю вперше в житті зрадити кнопковій Nokia і поміняти її на щось нове: гадаю, це буде Samsung. Ця Nokia щось відроджується-відроджується і все ніяк не відродиться...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9321
Реклама: