Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Переведення будинків з ЦО на ІО
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 22-4-2013 у 11:05
Переведення будинків з ЦО на ІО


Доброго дня всім львів'янам та жителям області! Чи хотіли б Ви зменшити витрати на оплату компослуг, а саме: встановити замість центрального індивідуальне опалення у Вашій квартирі?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-4-2013 у 11:21


Та зрозуміло, що хотіли б. Але ж не дозволяють.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-4-2013 у 11:32


Я за :)
Але переходити треба цілими будинками, або поквартирно. У нас виникла ідея перевести під'їзд, але як завжди, з 10 людей знайшлося троє, яким це дорого і т.п., і проект вмер. Плюс - треба було повну реорганізацію мережі робити, що виглядало трохи складно.
Більшість таких проектів і в випадку будинку помирає на етапі здавання коштів. :(




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 22-4-2013 у 13:14


індивідуальне суто в квартирі як на мене не є дуже добре. сам таке маю.
ну тобто ніби все добре, оплата на фоні ЦО менша. зручно і т.п.

але то дороговато і забагато мороки.
нові труби по всій квартирі провести (а щоб то не виглядало тяп-ляп то це треба досить серйозний ремонт робити), для котла знайти місце. а він немаленький, та і недешевий. ну і 2 контурний котел недуже зручний для гарячої води. треба чекати поки відключить опалення, включиться знову, нагріє воду.. тобто секунд 10 з гарячого крана тече холодна вода.

помоєму краще було б поставити загальну котельню в підвалі, а в квартири подавати тепло і гарячу воду по лічильниках. але як це все організаційно робити я без поняття, особливо якщо врахувати що розводка існуючого тепла вертикальна, тобто лічильників треба багато.

в батьків в 10 поверховому будинку я б теж не проти мати індивідуальне.. але .. 37 квартир в підїзді то трохи колгосп. тут з електрикою годі дати раду щоби лічильники поставили.. а з тепло буде ше складніше ))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 22-4-2013 у 13:50


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Я за :)
Але переходити треба цілими будинками, або поквартирно. У нас виникла ідея перевести під'їзд, але як завжди, з 10 людей знайшлося троє, яким це дорого і т.п., і проект вмер. Плюс - треба було повну реорганізацію мережі робити, що виглядало трохи складно.
Більшість таких проектів і в випадку будинку помирає на етапі здавання коштів. :(


Маю партнера зі Стрия. Собі ставив 2,5 роки назад у 5-пов. будинок на Січових Стрільців. Пізніше за літо 2012 р. встановив порядку в 10-ти будинках. Успішно. Знає процес і вміє домовлятися зі службами по дозволам, довідкам тощо. Вартість встановлення під ключ орієнтовно:
- для 1-кім. кв-ри - 9500 грн;
- 2-кім. - 11000 грн;
- 3-кім. - 13000 грн.

Має домовленості з банками для кредитування жителів, що не мають повної суми під 14-24% річних (залежно від способу сплати).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-4-2013 у 14:00


На Січових стрільців - старі будинки, там, ясно, що просто. А ось у висотках... :(



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 22-4-2013 у 14:03


А у Вас 9-ти поверховий будинок?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-4-2013 у 14:37


Так я не зрозумів, ви пропонуєте можливість переходу в окремо взятій квартирі?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 22-4-2013 у 15:08


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Так я не зрозумів, ви пропонуєте можливість переходу в окремо взятій квартирі?


Ні, всього будинку.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-4-2013 у 20:14


Перше. В мене ІО, оскільки будинок старий, польський. Порівнював з оплатою в знайомих (там ЦО) - на така вже й разюча різниця.

Друге. Весь будинок, кажете? А хто буде збирати гроші, як бути з боржниками, а такі завжди будуть? Тобто, як це юридично реалізувати.

Цитата: Початково розміщене учасником vovka  

ну і 2 контурний котел недуже зручний для гарячої води. треба чекати поки відключить опалення, включиться знову, нагріє воду.. тобто секунд 10 з гарячого крана тече холодна вода.

Або якийсь котел "неправильний", або не налаштований.
В моєму (Протерм, той, що Вайлент груп) є спеціальний бачок на літрів 10, в якому завжди гаряча вода. Коли відкриваєш кран, вода одразу тече гаряча, власне, з того бачка, а поки вона витече, котел запускається. Тому ніякого очікування на гарячу воду з крану немає.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 22-4-2013 у 20:28


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Перше. В мене ІО, оскільки будинок старий, польський. Порівнював з оплатою в знайомих (там ЦО) - на така вже й разюча різниця.

Друге. Весь будинок, кажете? А хто буде збирати гроші, як бути з боржниками, а такі завжди будуть? Тобто, як це юридично реалізувати. ...


1) Є різниця. Запитав приблизно в 10 знайомих, виходить ЦО 6-12 грн/кв.м., ІО - в районі 2 грн/кв.м.

2) Я буду збирати. Для боржників є умови кредитування.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-4-2013 у 20:59


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  

1) Є різниця. Запитав приблизно в 10 знайомих, виходить ЦО 6-12 грн/кв.м., ІО - в районі 2 грн/кв.м.

2) Я буду збирати. Для боржників є умови кредитування.

Ви так здалека заходите.
Так і кажіть - при бажанні власників квартир можу перевести ваш будинок на ІО, встановивши своє обладнання і надаючи всім послуги опалення за 2 грн/кв. м.
А то ви почали в першому плвідомленні з ІО в квариті:

Цитата:

Доброго дня всім львів'янам та жителям області! Чи хотіли б Ви зменшити витрати на оплату компослуг, а саме: встановити замість центрального індивідуальне опалення у Вашій квартирі?


Потім

Цитата:
Цитата:
Так я не зрозумів, ви пропонуєте можливість переходу в окремо взятій квартирі?

Ні, всього будинку.


А зрештою виходить, що ви пропонуєте себе в якості продавця послуг з опалення.

До речі, з опаленням добре, а як з гарячим водопостачанням? Чи воно залишається централізованим?

Стосовно цін. В мене з ІО виходить гривень 6 мінімум. Взимку, в морози, зрозуміло. Стоп! Це 2 грн, коли опалення включене, чи круглий рік платити? Як відбувається регулювання температури в залежності від погодніх умов?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-4-2013 у 21:08


Так, 9-и.

Ви якось фрагментарно пояснюєте.
Можна одразу весь процес описати, якщо це стосується 9-и поверхівки. Чи під'їзд чи будинок, де котел буде ставитися, яка вартість реалізації проекту. Очевидно, що всі сусіди мусять погодитися... Ну і ЖЕК має дати добро на відключення.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 22-4-2013 у 21:39


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  

1) Є різниця. Запитав приблизно в 10 знайомих, виходить ЦО 6-12 грн/кв.м., ІО - в районі 2 грн/кв.м.

2) Я буду збирати. Для боржників є умови кредитування.

Ви так здалека заходите.
Так і кажіть - при бажанні власників квартир можу перевести ваш будинок на ІО, встановивши своє обладнання і надаючи всім послуги опалення за 2 грн/кв. м.
А то ви почали в першому плвідомленні з ІО в квариті:

Цитата:

Доброго дня всім львів'янам та жителям області! Чи хотіли б Ви зменшити витрати на оплату компослуг, а саме: встановити замість центрального індивідуальне опалення у Вашій квартирі?


Потім

Цитата:
Цитата:
Так я не зрозумів, ви пропонуєте можливість переходу в окремо взятій квартирі?

Ні, всього будинку.


А зрештою виходить, що ви пропонуєте себе в якості продавця послуг з опалення.

До речі, з опаленням добре, а як з гарячим водопостачанням? Чи воно залишається централізованим?

Стосовно цін. В мене з ІО виходить гривень 6 мінімум. Взимку, в морози, зрозуміло. Стоп! Це 2 грн, коли опалення включене, чи круглий рік платити? Як відбувається регулювання температури в залежності від погодніх умов?


Здалека?)))
Без бажання власників я взагалі нічого не зроблю))). Які послуги за 2 грн? Ви не уважно прочитали моє повідомлення - це витрати на опалення на кв.м./міс.

Я не пропоную себе, я питаю, чи є потреба в цьому. Якщо є, я допоможу, немає - значить нема чому себе і свої послуги нав'язувати. Воду гріє котел - він же 2-функційним через то і називається))).

Ви платите стільки, скільки напалите - через це воно і називається індивідуальним (власним) опаленням, що ви самі собі регулюєте, скільки вам спалювати і коли. Регулювання є на котлі - з котлом йде інструкція, по ходу розберетеся думаю)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 22-4-2013 у 21:53


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Так, 9-и.

Ви якось фрагментарно пояснюєте.
Можна одразу весь процес описати, якщо це стосується 9-и поверхівки. Чи під'їзд чи будинок, де котел буде ставитися, яка вартість реалізації проекту. Очевидно, що всі сусіди мусять погодитися... Ну і ЖЕК має дати добро на відключення.


Ну з 9-ти поверхівкою буде складно. Але все можливо, якщо робити гуртом. Газ буде дорожчати однозначно, більшість жителів - прості робочі та пенсіонери, відповідно й з/п і пенсії не встигають за такими темпами інфляції... Тому проблема з кожним роком буде все актуальніша.

Однозначно, що весь будинок, інакше ті, що не відключаться, платитимуть по ще вищих тарифах, ніж якби всі лишилися на ЦО, це логічно (витрати ж на підведення тепла до будинку, що йдуть на трубу, залишаються, тому й ККД зменшується).

Вартість реалізації залежить від кількості квартир, треба рахувати (там потрібно буде замінювати зовнішні газові труби і водяні, трохи клопіт з тим буде). Ну так, ЖЕКи будуть опиратися - логічно подумати: а хто ж зацікавлений свою з/п віддавати???))) Ну, але вони створювались з метою допомоги людям, так вони й повинні і далі задовільняти потреби людей. А ні - так вони будуть просто паразитами, яких годуватимуть мешканці...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-4-2013 у 22:42


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

А хто буде збирати гроші, як бути з боржниками, а такі завжди будуть? Тобто, як це юридично реалізувати. ...

Я буду збирати. Для боржників є умови кредитування.


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  

Я не пропоную себе


Чоловіче, ви вже визначіться, що ви пропонуєте.

Ви прийшли сюди прорекламуватися щодо можливості монтажу індивідуального опалення? Так таких монтажників вагон і маленький возик.
Чим ви особливі?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 23-4-2013 у 08:11


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

А хто буде збирати гроші, як бути з боржниками, а такі завжди будуть? Тобто, як це юридично реалізувати. ...

Я буду збирати. Для боржників є умови кредитування.


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  

Я не пропоную себе


Чоловіче, ви вже визначіться, що ви пропонуєте.

Ви прийшли сюди прорекламуватися щодо можливості монтажу індивідуального опалення? Так таких монтажників вагон і маленький возик.
Чим ви особливі?


Я тестую. Якщо це потрібно - то буду займатись. Ні - то ні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-4-2013 у 08:26


Значить не потрібно. Навіщо плодити "ще одного монтажника-халтурника"? Їх і так забагато.
Не даремно ж я задав запитання - в чому ви особливі?
Можете під ключ переводити квартири в багатоповерхівках з ЦО на ІО, позбавляючи замовника в необхідності бігати по інстанціях і вибивати дозволи? Це, фактично, ключовий елементи теми, яку ви тут започаткували. Якщо ні, то кому ви потрібні?
Чи може ви здатні реалізовувати інженерні проекти опалення, а не тупо монтажні - трубочки спаяв, котел за інструкцією до нього почепив, що там робити? А потім багатоконтурна тепла підлога бац - і не гріє нормально.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Ярмолюк
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 22-4-2013
Нема на форумі


[*] написано 23-4-2013 у 08:30


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Значить не потрібно. Навіщо плодити "ще одного монтажника-халтурника"? Їх і так забагато.
Не даремно ж я задав запитання - в чому ви особливі?
Можете під ключ переводити квартири в багатоповерхівках з ЦО на ІО, позбавляючи замовника в необхідності бігати по інстанціях і вибивати дозволи? Це, фактично, ключовий елементи теми, яку ви тут започаткували. Якщо ні, то кому ви потрібні?
Чи може ви здатні реалізовувати інженерні проекти опалення, а не тупо монтажні - трубочки спаяв, котел за інструкцією до нього почепив, що там робити? А потім багатоконтурна тепла підлога бац - і не гріє нормально.


Не уважно читаєте. Переводимо під ключ з ЦО на ІО, позбавляючи замовника в необхідності бігати по інстанціях і вибивати дозволи. Моя задача знайти бажаючих, а паяти та інженерні проекти опалення робити будуть люди, які на це вчилися.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 23-4-2013 у 22:42


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

Або якийсь котел "неправильний", або не налаштований.
В моєму (Протерм, той, що Вайлент груп) є спеціальний бачок на літрів 10, в якому завжди гаряча вода. Коли відкриваєш кран, вода одразу тече гаряча, власне, з того бачка, а поки вона витече, котел запускається. Тому ніякого очікування на гарячу воду з крану немає.

котел Vaillant AtmoMax 24kW.

з другого боку якщо є бачок то це лишні витрати на газ, так як той бачок треба постійно тримати підігрітим, щоби він був готовий в разі потреби негайно. чи він якось підігрівається тою водою що циркулює для опалення ?
але загалом так зручніше )) в 2007 році таких котлів вроді ще небуло за адекватні гроші, коли я свій купляв.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 23-4-2013 у 22:54


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

Стосовно цін. В мене з ІО виходить гривень 6 мінімум. Взимку, в морози, зрозуміло.

щось ніби багато.

мої показники газу за січень-лютий
Цитата:

31.12.2012 1495 23
08.01.2013 1568 23
17.01.2013 1678 23
21.01.2013 1733 23
26.01.2013 19:30:00 1790 23
29.01.2013 16:40:00 1831 24
01.02.2013 18:00:00 1848 23
05.02.2013 20:00:00 1869 22
09.02.2013 23:50:00 1911 23
12.02.2013 15:20:00 1939 23
14.02.2013 18:30:00 1968 24
17.02.2013 23:00:00 1976 17
19.02.2013 16:00:00 2006 23
25.02.2013 20:00:00 2061 23
27.02.2013 18:00:00 2079 23

584 куба газу за 2 зимові місяці при температурі в квартирі +23 (температуру строго тримає програматор, там де провал до +17, то котел відключився.. треба було його почистити бо він і так стартував з 3 спроби і я то все відкладав :) )

тобто грубо це 430 грн за опалення за січень-лютий. тепла підлога на площі 33кв.м. була включена. площа квартири 96кв.м.

тобто получається в середньому десь трошки більше 2 грн за метр в місяць. ну але ніяк не 6.

гарячою водою рідко користуюсь, так як повноцінно не проживаю (проживаю набігами можна сказати :)) ), але 2-3 ванни гарячі в місяць йшло, ну і там руки помити, якусь посуду само собою.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-4-2013 у 23:22


Цитата:
Не уважно читаєте. Переводимо під ключ з ЦО на ІО, позбавляючи замовника в необхідності бігати по інстанціях і вибивати дозволи. Моя задача знайти бажаючих, а паяти та інженерні проекти опалення робити будуть люди, які на це вчилися.


Думаю, в наших умовах це малореально. Невеликі будинки, квартир на 20, ще може й можна, а на 150-200 квартир - це фантастика.


Якщо ж Ви впевнені в своїх силах, то думаю варто йти в перший-ліпший будинок і переводити його на автономку. В теорії всі будуть згідні.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-4-2013 у 23:33


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Ярмолюк  

Не уважно читаєте. Переводимо під ключ з ЦО на ІО, позбавляючи замовника в необхідності бігати по інстанціях і вибивати дозволи. Моя задача знайти бажаючих, а паяти та інженерні проекти опалення робити будуть люди, які на це вчилися.

І це ще я неуважно читаю, виявляється.
От вже точно, людині, яка настільки не вміє сформулювати пропозицію, не довірив би навіть рваної гривні.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-4-2013 у 23:41


Цитата: Початково розміщене учасником vovka  

щось ніби багато.

мої показники газу за січень-лютий
Цитата:

31.12.2012 1495 23
08.01.2013 1568 23
17.01.2013 1678 23
21.01.2013 1733 23
26.01.2013 19:30:00 1790 23
29.01.2013 16:40:00 1831 24
01.02.2013 18:00:00 1848 23
05.02.2013 20:00:00 1869 22
09.02.2013 23:50:00 1911 23
12.02.2013 15:20:00 1939 23
14.02.2013 18:30:00 1968 24
17.02.2013 23:00:00 1976 17
19.02.2013 16:00:00 2006 23
25.02.2013 20:00:00 2061 23
27.02.2013 18:00:00 2079 23

584 куба газу за 2 зимові місяці при температурі в квартирі +23 (температуру строго тримає програматор, там де провал до +17, то котел відключився.. треба було його почистити бо він і так стартував з 3 спроби і я то все відкладав :) )

тобто грубо це 430 грн за опалення за січень-лютий. тепла підлога на площі 33кв.м. була включена. площа квартири 96кв.м.

тобто получається в середньому десь трошки більше 2 грн за метр в місяць. ну але ніяк не 6.

гарячою водою рідко користуюсь, так як повноцінно не проживаю (проживаю набігами можна сказати :)) ), але 2-3 ванни гарячі в місяць йшло, ну і там руки помити, якусь посуду само собою.

Я про морози говорив. Січень-лютий не були холодними, пару раз до -10, а в основному в околі нуля і пару градусів плюсу крутилось.
Ну і коли живеш, то таки більше накручує. Я і гарячу воду сюди теж рахую, тому що нема як порахувати, скільки газу на опалення пішло окремо, а скільки на підігрів.
Якщо морози не сильні, типу, як в січні-лютому, то на рівні 4 грн. може бути. У батьків 3 виходить, при тому, що температура у них в квартирі нижче +20, вони до такого звикли.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 23-4-2013 у 23:49


Цитата: Початково розміщене учасником vovka  

котел Vaillant AtmoMax 24kW.

з другого боку якщо є бачок то це лишні витрати на газ, так як той бачок треба постійно тримати підігрітим, щоби він був готовий в разі потреби негайно. чи він якось підігрівається тою водою що циркулює для опалення ?
але загалом так зручніше )) в 2007 році таких котлів вроді ще небуло за адекватні гроші, коли я свій купляв.

Від опалення гріється, коли воно включене, звичайно.
А якщо не включене, то можна вибрати режим постійної підтримки води в цьому бачку гарячою. Звичайно, більше піде газу, але за зручність треба платити.
Котел я купував в 2009-му, здається. Роздрібна ціна на той час 650 євро.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 9386
Реклама: