Форум Рідного Міста

Ваше ставлення до службових романів?

Наталка - 16-9-2003 у 22:57

На думку створити це опитування та почути відгуки форумівців мене наштовхнула дуже нездорова ситуація, що склалась нині у мене на фірмі. Під "службовим романом" в цьому випадку я розумію саме оте сакраментальне "керівник - підлегла", а не романтичний зв’язок між двома не обтяженими сім’єю людьми. Так сталося, що у однієї нашої дівчини почалося, як казав колись дядя Сталін, "головокружєніє от успєхов". :baddevil: І хоч на роботі я про Форум можу тільки мріяти, увечері, з дому неодмінно зайду сюди. Мене цікавлять ваші відгуки.
Отже...

Андрій Пелещишин - 16-9-2003 у 23:34

Жінці, яка торує собі професійний шлях своїми "принадами" слід памятати, що за нею будуть наступні, "принадливіші", а вона уже серйозно не сприйматиметься.

Крім того, знаю пару фірм, які практично розорилися через подібні стосунки (на гору видряпувалися "подруги шефа", якім бракувало кваліфікації - професійної, зрозуміло).

Погано, коли шеф ставить умови "або-або". Ото вже справжнє паскудство!

Наталка - 16-9-2003 у 23:57

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій ПелещишинКрім того, знаю пару фірм, які практично розорилися через подібні стосунки (на гору видряпувалися "подруги шефа", якім бракувало кваліфікації - професійної, зрозуміло).


От-от, щось подібне у нас відбувається! :mad: Крім того, дівча "курвіє" прямо на очах, не по днях, а по хвилинах. Боже, воно і жарти розівчилось розуміти, і на людей вже кричить, а не говорить до них, і ревнощі якісь безглузді "А чого це шеф танцював з тобою цілий вечір, а зі мною - ні?". І вереск, лемент цей... жахливо :o Пішла "розпальцовка" - вертикальна, горизонтальна, хаотична... :( Цікаво, чим зазвичай завершуються подібні польоти у сні та наяву - гучним падінням у багно, чи хтось знає і хепі-енди? :baddevil:

Василь Яворський - 17-9-2003 у 08:27

Ну такий варіант звичайно є різко негативним. По-перше: як вже згадував Андрій Пелпщишин, якщо жінці бракує кваліфікації, то вона просто засипить справу, таке я вже проходив. Мені довелося просто залишити ту роботу, там варіант був моя підлегла-мій шеф. Але є і позитивні випадки. Коли йде мова виключно про романтичні відносини, а от кар"єра залишається осторонь. Доречі так я колись і знайшов дружину. Ми досі працюємо на одній фірмі і жодних кар"єрних питангь просто не виникає.

Наталка - 17-9-2003 у 20:37

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Мені довелося просто залишити ту роботу, там варіант був моя підлегла-мій шеф. Але є і позитивні випадки. Коли йде мова виключно про романтичні відносини, а от кар"єра залишається осторонь. Доречі так я колись і знайшов дружину. Ми досі працюємо на одній фірмі і жодних кар"єрних питангь просто не виникає.


Мені теж доведеться цю роботу залишити - вже все до цього йде... :(
А мій тато з мамою 15 років разом працювали в таксопарку, він водієм, вона - касиром, так багато хто навіть не знав, що вони - чоловік та жінка! ;)

Marjana Pjecuh - 17-9-2003 у 20:46

Службовий роман -- це романтичо, інтригуюче і емоційно. Оосбливо, якщо про нього мало хто на роботі знає. Головне, щоб цей роман не був задля просування по кар"єрній сходині. Тоді це противно. Хоча працювати парі в одному приміщенні некорисно (хоча й не для всіх). Краще, щоб обидвоє з нетерпінням чекали вечора, щоб нарешті зустрітися і розповісти, як вони одн за одним нудьгували. Тому службовий роман добре - якщо це явище тимчасове. Головне, щоб потім після розриву стосунків колишні партнери могли нормально спілкуватися. Ото таке

Василь Яворський - 18-9-2003 у 08:48

А як на мене, спільна праця то є і свого роду випробування для подружжя. Ми з дружиною працюємо в офісі хза сусідніми століми, тобто бачимося постійно. Уявіть, якби не було чогось трохи більшого анідж симпатія чи обов"язок, яка б у нас вже була реакція один на одного, після 24-годинного сімиразового на тиждень спілкування. І завжди є про що поговорити, завжди тема цікава знайдеться... Правда вона політики не любить, але то є вже таке... Про політику я і на форумі побалакаю... :)

Ігор Луцький - 13-10-2004 у 10:59

Мабуть все ж таки більш негативне.Хоча як знати.

vps - 21-10-2004 у 13:22

А чом би й ні? Хоч як ми цьому противимся, але півсвідомо один від одного чекаємо саме цього. Звісно без цих підлегло-шевських варіантів.

dr.Trollin - 21-10-2004 у 20:51

просто треба різнити "службовий Роман"
від "службового Блядства".

Перше -- чом би і ні...
Друге -- воно-то так, але ризик краху...

2Василь Яворський "24 години разом"
(ледьзаздрісно) -- Ов! так і до взаємопроникнення дійти можна...

Ігор Луцький - 27-10-2004 у 10:16

Я б навіть сказав,не крах,а скоріше неприємність у майбутньому,очевидно після розриву стосунків,бачити один одного.

Grabchuk - 27-10-2004 у 11:41

Якщо працювати зі своєю половинкою на одній фірмі, то дуже складно пояснити їй, що запізнілі приходи додому - це не пиво з друзями, а термінові виробничі наради:)

Ігор Луцький - 28-10-2004 у 10:27

Ну шановний Grabchuk,це вже як для кого.Залежно яка фірма.І на якій посаді ви працюєте,а також на якій посаді працює ваша половинка.

Grabchuk - 28-10-2004 у 18:26

Я ж не стверджую, що це не можливо в принципі. Я кажу, що зробити то просто стає складніше:)

Ігор Луцький - 31-10-2004 у 09:07

Ну я з вами згодний.Хоча я мабуть все ж таки противник цього діла.

Grabchuk - 31-10-2004 у 10:40

Противник якого діла? - Пива з друзями, чи службових романів? :):):)

Ігор Луцький - 2-11-2004 у 11:37

Все ж таки шановний Грабчуку службових романів.

Вікторія Котлярова - 16-1-2007 у 10:16

Розумію, що тема вже стара, але хочеться її підняти знову.

Працювала в компаніях, де були обидва варіанти службових романів. І шеф-підлегла (без кар"єрних амбіцій), і программер з дизайнером.

Так от якраз все навпаки вийшло. Шеф одружився, і зразу ж після цього вона звільнилася і пішла на іншу роботу, аби не зіпсувати нічого.

А у двох інших любов була просто неземна. Аж цілих півроку. В результаті посварились, і хлопчина пішов на інше місце. Не витримав постійних підколок з її сторони.

От вам і службові романи :)

Лєна Дадукевич - 21-11-2007 у 23:21

так такого сьосього добра різного в стосунках буває і без службових романів:lol:

Соломія Федушко - 1-2-2010 у 23:37

це просто огидно, коли жінка просувається по кар'єрі таким способом :mad: Як це потрібно себе не поважати? Це майже те саме, що проституція!
Але ж буває й навпаки, що почуття до керівника виникають безкорисливі... Ось тоді, це печально і дуже, а якщо ще й він одружений...
Цікаво, дізнатись про випадки, коли керівник-жінка, а підлеглий - мужчина :rolleyes: І чи є можливим перетворення цього роману в щось більше? чи чоловічі амбіції і його "еґо" не дозволить, щоб кохана жінка/дружина була його керівником?

Юрій Сєров - 2-2-2010 у 00:25

Цитата:
Цікаво, дізнатись про випадки, коли керівник-жінка, а підлеглий - мужчина :rolleyes: І чи є можливим перетворення цього роману в щось більше? чи чоловічі амбіції і його "еґо" не дозволить, щоб кохана жінка/дружина була його керівником?

Шкода, що на дебатах пані Тимошенко не запитали про щось таке. :)

Думаю, стосунки на роботі будуть впливати негативно або на одне або на інше.
Спільний бізнес - тут мабуть краще може вдаватися.

Соломія Федушко - 2-2-2010 у 00:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Спільний бізнес - тут мабуть краще може вдаватися.

Впевнені? я чомусь так не думаю. Рано чи пізно настане крах сім'ї чи бізнесу

Юрій Сєров - 2-2-2010 у 00:53

Не впевнений, тому написав "мабуть", але маю успішні приклади перед очима.

Катерина Слобода - 2-2-2010 у 20:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не впевнений, тому написав "мабуть", але маю успішні приклади перед очима.

Просто то "рано-чи-пізно" ще не настало...згідна, що бізнес з рідними нема чого починати. То суцільні нерви і проблеми.

Цитата:
Думаю, стосунки на роботі будуть впливати негативно або на одне або на інше.

або на все разом...

Соломія Федушко - 7-2-2010 у 09:12

тема сімейного бізнесу вже обговорювалась: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5336

Все ж таки, можливо це і в певній мірі наївно, імхо, якщо є сильні почуття, то спільний бізнес - не така вже й велика перешкода спільній роботі :)

Ольга Косовська - 7-2-2010 у 09:27

а як на вашу думку звяком "студент-викладачка" або "студентка-викладач", то буде рахуватись службовим романом чи ні???

Соломія Федушко - 7-2-2010 у 10:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ольга Косовська
а як на вашу думку звяком "студент-викладачка" або "студентка-викладач", то буде рахуватись службовим романом чи ні???


не знаю, як то рахувати.. але таке існує. Викладачі, як і студенти теж люди, які мають почуття і свої симпатії. :)

Юрій Сєров - 7-2-2010 у 14:55

Цитата:
а як на вашу думку звяком "студент-викладачка" або "студентка-викладач", то буде рахуватись службовим романом чи ні???

ні, це буде навчальний роман :lol:

Соломія Федушко - 7-2-2010 у 17:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
а як на вашу думку звяком "студент-викладачка" або "студентка-викладач", то буде рахуватись службовим романом чи ні???

ні, це буде навчальний роман :lol:

але тут студент буде мати право теж вчити і ставити добре, задовільно чи незадовільно... :lol: