Форум Рідного Міста

Рок-група

Василь - 2-12-2002 у 09:13

Ваша найулюбленіша українська рок-група

Nazar - 2-12-2002 у 11:45

Проголосував за Чорний Вересень зваживши, що їм найбільше потрібно, взагалі люблю і Без Цукру, І Півень, Плач. Чекаю на з"яву альбому Вересня, хто може сказати більше ніж стандартне "Скоро" напишіть Ваша ласка.

Ігор+ - 3-12-2002 у 02:04

Бідненький вибір, скажу я вам. Не в цьому конкретному опитуванні. а взагалі в українській музиці.

Юрій Сєров - 3-12-2002 у 16:38

Про Без Цукру та Чорний Вересень не чув, а решта всі подобаються.
Дивно, але про їх концерти у Львові і не чути а "мастера шаферксова шансона" і всяка убога російська попса гастролює через тиждень

Павло Жежнич - 4-12-2002 у 14:50

А чому не включено в опитування "Мандри"?

Nazar - 4-12-2002 у 19:56

:D Це я про Мандри. Бо (напевно) не завжди все кльове є роком. А от про те, що список треба ширший так то справедливо. Де Гайдамаки, Кому Вниз, Дивні, Вій, Джек-О-Лентерн, і, взагалі майже всі учасники Рок-Екзистенцій?


Nazar - 4-12-2002 у 20:59

А як можна бачити хто то інші?

Василь - 5-12-2002 у 16:58

На жаль в опитуванні список обмежений 10 пунктами. Групи формувались за принципом: найкращі львівські плюс лідери українського року. Був вибір Мандри, Кому вниз чи Без цукру та Чорний Вересень. Я надав перевагу останнім. Хто хоче може скласти власне опитування.

Nazar - 5-12-2002 у 18:37

Yes, тоді я згоден, також надаю перевагу (аналізуючи що я в хаті більше слухаю) то все таки Чорний Вересень та Без Цукру всетаки частіше.:D

Гість10322195 - 5-12-2002 у 19:41

Цитата:
Першим відправив користувач Отець Прокопій
Український рок-н-рол переважно мертвий. Або ж тільки відлуння живого.

Отче, чому ви такі категоричні?

Nazar - 6-12-2002 у 15:32

:oА чи правда, що Соломія Чубай посварилась із лідером групи Без Цукру. і вони тепер не тішать своїх слухачів новими компами.

Nazar - 9-12-2002 у 18:51

Прикро, але проти такого не попреш. Хоча, як на мене, слід перед такими узагальненнями ставити лаконічне "на мою думку". Ось на мою думку кожна нація може похвалитись рок-фолькльорними зразками що помішані на етносі як своїми власними, що ведуть в свою сторону одну з гілок рокмонстра. У нас це виражено меньш альтернативно, а більш попсовіше: Гайдамаки, The Ukrainians, дещо з ВВ, Мандри... Ну звичайно, мало кому вдасться похвалитись "новим гітарним квадратом", але є й свої культурні плюси, скажімо чистота високої поезії Г.Чубая у виконанні Плачу - де Ви, Отче, чули щось аналогічного духовного рівня? Можливо я Вас розчарував, бо я до музики дуже далека людина, бо слухаю музику щоби не вчитись у кумирів, а просто відпочивати.
Процитую п.Ю.Шаріфова:"Кожен спеціаліст – чи то шахіст, чи в футболіст, чи лікар – вивчає авторитетів. Чому в музиці не так? Раніше так і було. А зараз музиканти хочуть бути самобутніми, але ж іще нема чого втрачати, бо нічого нема! Публіка теж немає смаку, бо не знає, що таке добре, а що погано. " Власне те що укр.рок не вмер, а ще просто дуже юний - все попереду!:cool:

хм...

Гість10322195 - 9-12-2002 у 19:54

Хм ... а я думав що В. Цой ще живий.

Василь - 10-12-2002 у 09:09

Мій товариш зараз працює в Нью-Йорку та взяв із собою альбоми Плачу Єремії, Півнів, Бурмаки. Там всі вражені їх виконанням. До того ж (він розказував) по місцевому FM радіо часто крутять український рок (частіше на базі фолькльору: Гайдамаки, Мандри, проект Їжак). Проблему непопулярності укр. року необхідно шукати в нас - коли тебе постійно годують попсою (як правило російською), то можна повністю деградувати; тоді навіть книжок не буде порібно.

Ярослав Новицький - 11-12-2002 у 00:10

....щодо стояння в тіні.... не має людини яка б не стояла в тіні іншої особистості і одночасно володіє чимось неповторним, що не заміниться іншим.

Ярослав Новицький - 11-12-2002 у 00:11

Дуже підтримую Nazar’а (осодливо щодо вставки "на мою думку"; прошу отця вибачити, що я занадто часто це йому нагадую) а вельмишановному Прокопію хотілося б відповісти так:
Я (не хочу вживати "ми") не прагну до міждержавного та світового глобалізму, не хочу рівнятися до світових геніїв чи визнаних митців будь-якої сфери діяльності. Музика локальна є НЕ менш цінною навіть, якщо вона не доганняє супер-прогресивні, новаторські зразки, не зобов’язана бути джерелами натхнення для японців чи негрів (у них своя культура, своя музика (часктово)). Музика повинна подобатися слухачам задовольняти їхні морально-естетично- потреби. Адже саме для цього вона існує, а не щоб рвати межі осягнутого тільки для того, щоб потім хвалитися “я застосував бруний баняк від спаленої гречки і елекрошок в якості ударного інструмента і винайшов нову течію друм-енд-баняк-бейз”.
Тому вище наведені Прокопієм відсутні ознаки в “укр-рок-н-ролу” ніколи не стануть для мене критеріями оцінки музики....
....музика має подобатись, відповідати настрою, середовищу в якому я живу, внутрішнім вподобанням та переживанням, стилю життя і мислення, повинна задівати недосліджені участки людської психіки, що можуть називатися “струнами душі”.

Залишається надіятися, що все, навмисне написане мною тільки про мене, ще стосується і когось іншого, шо подіє, хоч і так сумбурно висловлену, мою точку зору.

Nazar - 12-12-2002 у 18:45

Отче , якщо можна, то трохи більше розкажіть про себе. Бо крім того, що у Ви цікавий співрозмовник (чи вірніше співдописувач), добре знаєтесь на музиці (навіть знаєте шо ВОНО таке), і просто хороший чоловік з довгою бородою мені про Вас нічого не відомо.:cool:

Василь - 13-12-2002 у 14:45

Не стануть, отче, не стануть. Навпаки, я в захопленні як ти вмієш відстоювати свою думку.

Андрій Пелещишин - 13-12-2002 у 16:34

Ви не повірите, але на форумі можна в настройках написати інформацію про себе і навіть дати свою світлину. Більше того, інші відвідувачі їх зможуть побачити!

Андрій Пелещишин - 15-12-2002 у 00:13

А я згоден з Прокопієм щодо того, що у ВВ українська мова для екзотики. Все таки назва групи про щось свідчить. Тай говірка мені не видається такою вже автентичною. І не забувайте, що свою популярність вони отримали через ЦТ1. А тоді (як і зараз) туди хто небудь не попадав (особливо з українців).

Юрій Сєров - 15-12-2002 у 14:36

До речі про ВВ - 17 грудня на СКА а потім у "Лінноліумі" їхній коцерт.

Андрій Пелещишин - 16-12-2002 у 14:37

До Руслана

"Воплі" це не українське слово на зодному з діалектів (ну хіба російська - діалект української)
Я не вірю в "українськість" групи, яка задумувалася як "Верка-сердючка" свого часу (якщо уважно подивитися - то є пряма аналогія). Чи може років через 15 ми і Верку будемо вважати зразком чистого "полтавського діалекту"? Тоді я краще зразу на російську попсу :(

Руслан Кравець - 16-12-2002 у 16:27

1. Назва групи ВВ дійсно російська.
2. Зразок полтавського діалекту - це "Енеїда" Котляревського. Був і залишається в живій мові.
3. Вєрка Сердючка - це свідоме знущання над українською мовою (і до речі над російською також, хоча про це чомусь мовчать), і ніякого відношення до полтавського діалекту не має. Мова Вєрки Сердючки це вже навіть не суржик, і не російська мова. Це щось абсолютно штучне і надумане.
4. Тексти українських пісень ВВ звичайно не є літературними, але порівнювати їх мову з мовою Вєрки Сердючки не можна. ВВ не перейшли і навіть не дійшли до тієї грані за якою починається знущання.
5. Якщо вже й шукати якісь аналоги до Вєрки Сердючки, то я б згадав Братів Гадюкіних, які знущалися над галицьким діалектом, але знову ж таки співали на якомусь штучному сурогаті. Зараз про них забули. Забудуть також і про Сердючку.
6. Зрештою, якщо через деякий час забудуть і про ВВ, то великої втрати не буде. ВВ - це всього-навсього рок-група, яка спробувала поєднати панк з українським фольклором в музиці і має той гріх, що використовує елементи суржика в текстах.
7. Щодо "східняків", то не треба вважати їх дурнішими за нас. Для тих з них, хто хоче вчити мову, ні ВВ, ні тим більше Вєрка Сердючка, не є філологічними авторитемами.

Андрій Пелещишин - 16-12-2002 у 18:58

Я порівнював Верку та ВВ не по мовних ознаках а по деяких елементах творчого шляху. А те що Верка гірша за ВВ пояснюється тим, що багато що тепер гірше ніж тоді (зокрема в культурі), але то дійсно пусте та не варте уваги. Загалом я згоден з Русланом в його останньому повідомленні.

Nazar - 16-12-2002 у 19:34

"Я не вірю в "українськість" групи, яка задумувалася як "Верка-сердючка" свого часу (якщо уважно подивитися - то є пряма аналогія). "
Першим про це написав Андрій Пелещишин.
А чи можна для "неуважних" більш детально про це?
Я не думаю, що в той час взагалі щось задумувалось, коли хлопці брали до рук гітари, вони співали під російські тексти, і перші свої концерти грали фактично російською.
А то, що російськомовні хлопці почали писати українською незнаючи її в ті часи, я не можу розцінити як "мінус".
А совю назву потягнули в Достаєвського тому, що це мало би бути круто, от їм закинуть неграмотність, а вони зразу нє, ми грамотні, Достаєвського читали...
А вже коли приїхали з Франції, тоді вони пройнялись духом модності, і почали робити щось задумано. За цей період їх є вже за що закидувати.
Хоча взяти скажим їхню "Галину", то тут їм хіба що бракує мати "в серці те, що не вмирає", а так зовсім не зле.
Забув на початку написати "На мою думку", вибачайте.

Андрій Пелещишин - 17-12-2002 у 09:16

Та далося вам то ВВ. Здається тут були цікавіші теми. А щоб згладити негативне враження про себе у прихильників ВВ скажу - я особисто добавив сайт ВВ у ODP (http://dmoz.org), інші редактори його нагло ігнорували. Так що - для ВВ я також згодився. А взагалі я не фахівець, і висловлював більше почуття ніж глубокі знання. Тому я тихенько виповзаю з цієї дискусії :) Можете забути про мене.

Руслан Кравець - 17-12-2002 у 13:45

Приєднуюся до останнього Андрієвого повідомлення. Особисто для себе також не бачу потреби продовжувати обговорювати ВВ, тим більше, що свій висновок про них я вже зробив (див. п.6 мого попереднього повідомлення).

ВВ не виступатиме у Львові

Роман Голощук - 17-12-2002 у 21:06

Неприємна інформація для прихильників гурту ВВ, концерт якого мав відбутися сьогодні на велотреку СКА та у нічному клубі Міленіум. Як повідомили в адміністративній групі ВВ, ці концерти не відбудуться, бо організатори львівських концертів не вирішили поставлених завдань і фінансових питань.

Джерело: http://cupol.brama.com

Ось так! Не поділили гроші (себто не вирішили фінансових питань :)). А постраждали прихильники ВВ.

vovka - 20-12-2002 у 17:44

Цитата:
Першим відправив користувач Руслан Кравець
5. Якщо вже й шукати якісь аналоги до Вєрки Сердючки, то я б згадав Братів Гадюкіних, які знущалися над галицьким діалектом, але знову ж таки співали на якомусь штучному сурогаті. Зараз про них забули. Забудуть також і про Сердючку.

А чого співати на галицькому ділаекті - це знущання ?
Це е є штучний сурогат. В селі люди дійсно так розмовляють.
А я якраз зараз про них намагаюся дізнатися якомога більше. Тому що не слухав музики в ті часи коли вони були популярними. Малий ще був.. 88, чи 89 рік... Музика в них досить непогана, хоча деякі мелодії як на мене здерті з других виконавців.

Nazar - 24-12-2002 у 16:34

Щодо "Братюкіних", власне що до їхньої популярності, то вони для різних прошарків музспоживачів були популярні в різний час. Але однозначно "Кузябенд" видавали суперпрофесійний соунд. Мої знайомі записувались на "Гадюкінирекордс", добре відзивались за студійне залізо.
А що до них самих, то можу надати лише концертні виступи в Москві та у Львові на МР3.:cool:

ВВ-2 (перша кров)

Nazar - 27-12-2002 у 10:11

Вірніше не ВВ а Олег Скрипка в компанії з Фомою з Мандрів, Вадимом Карпяком(ФДР), Моторолою, "Назад шляху немає" та ведучим останньої барикади в нічній програмі Екзистенції року сперечались та висловлювались на отчепрокопівську тему про українську рок музику.

Спілкування проходило українською, живо та багатотезово. Хіба один Сергій з Назад шдяху немає так і не зміг зліпити до купи декілька слів нормальною мовою.

Почали в такому собі готичнопохмурому настрої, хоча як не старався ведучий процитувати о.Прокопія - йому живо аргументували. Він причеплявся до підвалин ствітової рок музики і в її контексті розглядав нашу на шо йому гостро заперечували, наводили еволюцію рок-споживача постсовкової держави, наводили цікаві тези.

Нарешті почув декілька незалежних визначень що таке українська рок музика. Розказували також про супротив радіостанцій транслювати її, Вадим Карпяк сказав (йшлось про живучість) що щотижня набирається на цілий компакт нової сучасної музики, яка постійно прогресує.

Скрипка сказав що в нас в порівнянні з Білорусами ще "Ласвегас", там взагалі нічого немає.
Фома розказуючи про Львів розказав що словами організаторів концертів їм легше(дешевше) запросити з Москви двох "мавп"- виконавця та продюсера, ніж живий склад з 7 чоловік.
Скрипка (коли йшлося що всі "попсюки рагулі" та наводились деякі ) сказав що особисто знайомий з Іванушками, що вони для себе слухають досить дорослу музику а видають "лажу" щоб просто "кинути" народ.

Також запитався чому російськомовний Назад шляху немає співають українською. Виявилось що українська це модно, для Луганська альтернативно, та й просто "краще лягає", ще Скрипка сказав що між собою спілкуються рос.мовою, а коли співають за столом то виключно українською.
Хто то дивився вночі, прошу згадати ще щось, мені сподобалось. :cool:

Solomika - 8-1-2003 у 16:59

Де ти нарив таку інформацію, що Соломія посварилася з лідером "Без цукру"?

Solomika - 8-1-2003 у 17:00

Молодець, я вже думала, що того ніхто не зауважить!Що не Яремії, а Єремії!

Nazar - 8-1-2003 у 17:06

Очам не вірю!
Невже то є та легендарна Соломійка?

Про ту інфу, то напевно зіпсутий телєфон, де поняття розсталась ототожнюється з поняттям "посварилась"...

І якщо можна меньш лаконічно (звичайно, якщо то не пошкодить іміджу...):cool:

Solomika - 8-1-2003 у 17:07

Доречі, хто захоче послухати групу "Далі..." з вокалісткою С. Чубай, приходьте в "Ляльку" наприкінці січня 2003. Дату дивіться на афішах. :D

Nazar - 8-1-2003 у 17:15

Нє, таки сталося!
То виявилась дійсно Та Соломійка!

Пам"ятаю інтерв"ю на Ініціативі з Р.Чайкою, інтерв"ю в двох нетгазетах де вражала лаконіка!
А мені (нам) Вашому(им) кумиру(ам) бракує інфи, крім того що нема де дістати Вашої музики...

Хоч декілька слів про це...

Андрій Пелещишин - 8-1-2003 у 17:27

Solomijka, напишіть про себе у профайлі будь-ласка. Будемо раді почитати:D

Овва!

Worman - 8-1-2003 у 21:09

Привіт Соломійко! Ви здійняли неабиякі овації у цьому розділі! Радий вітати з появою на людях. Чуюся делікатно причетним...;)

Василь - 13-1-2003 у 18:50

Прошу у всіх вибачення за помилку у назві групи "Плач Єремії" в переліку голосування.

Solomika - 16-1-2003 у 10:28

Не знаю чи така вже легендарна?! В "Без цукру" я просто не захотіла більше співати і це питання з лідером групи було вирішено без мордобиття. Ми з ним залишилися хорошими друзями. Зараз я пробую себе в групі "Далі...", яку я та Юрко Козій (басист) створили, де мої тексти, музика Юрка і трохи моєї. Свої тексти і вокальні партії лекше співати. Ще щось хочеш почути? :)

Solomika - 16-1-2003 у 10:36

Де той профайл?

Андрій Пелещишин - 16-1-2003 у 10:56

Панель управління>Редагувати профіль
Там можна дати інформацію про себе

Василь - 16-1-2003 у 17:47

В магазині “Мелодія” можна придбати СD та аудіо касети "Легенди укр. року". Вони, ніби, там появились ще в кінці минулого року.

"Йогурт"

Круціфукс. - 30-1-2003 у 01:17

Люде! Допоможіть знайти інформацію про український гурт "Йогурт" - сьогодні випадково побачив акустичний виступ (в одній дурнувато-салатовій тв-програмі, де справжня музика навіть не в тему звучала) - дуже, навіть дуже симпатичний фольк-рок, без всілякої претензійності чи "підвальності". Класні музиканти, хотілось би більше послухати.

Василь - 25-2-2003 у 11:48

Вчетверте за сьогодні слухаємо на кафедрі компакт "Без цукру". Просто супер. В Соломії голос якраз для рок-пісень. Дякуємо Назару за дану можливість.

Nazar - 25-2-2003 у 13:21

Треба Соломії дякувати, я ж просто виконував свою роботу. :saint::saint: А от що до вокалу Соломії, то згода на всі триста. Дуже цікавий, солодкий та незвичний, захоплює...:sing:

Др. Акула - 8-4-2003 у 16:15

Як на мене, то варто поновити список груп : викинути неіснуючі та додати "свіжої крові"

Nazar - 8-4-2003 у 17:15

Згода!

Вносіть свої пропозиції, панове.
Та й врешті хоч хтось почне список львівських рок-груп.

tigrenok - 11-4-2003 у 13:45

А чому ніхто не згадує молоді і дуже перпективні групи?
Тільки і видно ВВ!
Український рок-н-ролл живий!!

Nazar - 11-4-2003 у 13:55

Знову ж таки - хід за Вами!

Згадуйте, мені самому страшенно цікаво. Тому чекаю Ваших постів, навіть якщо Ви будете писати про себе (ну якщо Ви відповідно музикант та й якось комплексуєте писати самі про себе).

fish - 13-6-2003 у 09:30

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Люде! Допоможіть знайти інформацію про український гурт "Йогурт"

гурт "Йогурт"
Звертайтеся ;)

Круціфукс. - 16-6-2003 у 16:48

Цитата:
Першим відправив користувач fish
гурт "Йогурт"
Звертайтеся ;)

Дякую за лінк!

Мушу визнати, прослухавши mp3 з сайту, що на альбомах "Гурт Йогурт" звучить надто вже "ненав'язливо"; поява поп-ритмів в деяких піснях також не дуже обнадіює. Може це проблема студійного запису в українських умовах і неправильних звукоінженерів? Вживу група звучала якось... живіше!

kallisto - 21-9-2003 у 19:10

А відколи Скрябін став рок-групою? Це попса...
І чому там немає "Кому ВНИЗ"

тихий вечір - 21-9-2003 у 19:56

))) а хіба рок-група не може грати попсовий рок ?

kallisto - 21-9-2003 у 20:08

За визначенням рок-група не може грати попсу. Попса - вона і в африці попса. І жоден поважаючий себе рокер не буде грати попсу. А Скрябіна я не відношу до рокерів, як, власне і Океан Ельзи. Попса попсою. Починали непогано, а тепер не турбуються про якість продукту

Наталка - 21-9-2003 у 20:17

Я бачила сьогодні диск "Золота колекція України" - "Піккардійська Терція" - а вгорі серія "Рок-легенди України". Цікаво, куди ви їх віднесете? Я згодна, що вони - легенда, гордість, втіха для душі, а от рок? ;) :rolleyes:

kallisto - 21-9-2003 у 20:54

До речі, не рок-група а рок-гурт. ;-)

тихий вечір - 21-9-2003 у 22:05

... то Ви хочете сказати що Океан Ельзи створює неякісний продукт ???

(а Скрябін давно вже розпався. шо тут ше скажеш:()

fish - 22-9-2003 у 07:43

2kallisto
як казали "попсові" скрябіни, музиканти - це не ящики з милом, гурт - це те, що продається-купується великою партією :)

Можна казати: гурт, група, ватага, команда, бенд, навіть зграя - так на сайті Саме Так люблять позначати. А Перкалаба, наприклад, під час інтерв"ю запропонували мені називати себе дивізією :)

Василь Яворський - 22-9-2003 у 09:40

Мені найбільше подобається Плая Єримії. Хоча слухаю з задоволенням і решту.

тихий вечір - 22-9-2003 у 09:47

>> А Перкалаба, наприклад, під час інтерв"ю запропонували мені називати себе дивізією :)

- а оце до речі ідея! :) Класно було б якби кожна група (чи творче угрупування) називалася Дивізією такою-то... Причому дивізія могла б включати в себе і простих прихильників... Можна було б створити своєрідну українську армію!

kallisto - 22-9-2003 у 15:47

Цитата:
Першим відправив користувач fish
2kallisto
як казали "попсові" скрябіни, музиканти - це не ящики з милом, гурт - це те, що продається-купується великою партією :)


Цілком погоджуюся. І саме тому вони (скрябінці) на останніх виборах до ВР виступали за прокучмівське об"єднання "Озиме покоління". :mad: І пропагували їх повсюди, і на компакт десь одразу гроші взяли. ї

А через півроку, коли вони були хедлайнерами суботи на Рок-екзистенції (бо Середа захворів і не прийшов, а то він був би хедлайнером), коли хлопці з націоналістичних організацій кидали в нього грошима і кричали, що він запроданець, він лише винувато хилив голову. І потім за кулісами вибачався...

Я розумію, все продається і купується. Совість не можна ні купити, ні продати.

fish - 22-9-2003 у 15:53

kallisto саме тому? Настійливо прошу панну роз"яснити, як пов"язані шашні кузьменка з озимими і те, що гурт - це велика партія товару?

Василь Яворський - 22-9-2003 у 15:56

Панове, бідний наш бомонд, бідний. Тому і мусить продаватися тим хто гроші платить. А чому НУ собі нікого не купить? Немає грошей? Ба ні - шкодує. А хлопцям і їсти щось треба і розкрутитися трохи. Навіщо до музики плести політику. Хай співають, поки співають рідною мовою. "Озимих людей" можна і не слухати, ніхто не заставляє, а решта композицій на компакті є класні.

kallisto - 22-9-2003 у 16:02

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Панове, бідний наш бомонд, бідний. Тому і мусить продаватися тим хто гроші платить. А чому НУ собі нікого не купить? Немає грошей? Ба ні - шкодує. А хлопцям і їсти щось треба і розкрутитися трохи. Навіщо до музики плести політику. Хай співають, поки співають рідною мовою. "Озимих людей" можна і не слухати, ніхто не заставляє, а решта композицій на компакті є класні.


Та тому, що Віктор Андрійович не має потреби в розкрутці. В нього рейтинг набагато вищий, ніж у Колі Сєнтября чи Хорошковського. Бо Озимі - це формація, яку треба було розкрутити, щоб це було на слуху. Тим більше, вони орієнтувалися на молодь. І тому залучили Скрябіна. Але я думаю, що навіть якби вони скинулися і заплатили всім зіркам, зірочкам і недозіркам нашої сцени, то їх би і це не врятувало...

Олексій Мачехін - 22-9-2003 у 16:02

Маленький офтоп, проте НУ зараз і справді має замало грошей. Проте давайте тут про групи а не про політику.

Василь Яворський - 22-9-2003 у 16:07

Маленький офтоп у відповідь на офтоп
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Маленький офтоп, проте НУ зараз і справді має замало грошей. Проте давайте тут про групи а не про політику.

Про політику я не починав, хтось почав наїздити на політичну продажність, а це повідношенню до музиканта є троха диким.

fish - 22-9-2003 у 16:11

2kallisto дивись приват /суворо/

Nazar - 22-9-2003 у 16:13

Нє, я тут згоден з Олексієм. Давайте не всі речі будемо називати їхніми іменами, і доречі, питання Кузьми вже обговорювали в пості про нього.
Давайте про музику.

kallisto - 22-9-2003 у 16:15

Давайте про музику.

Олексій Мачехін - 22-9-2003 у 16:16

Я не присікаюсь ні до кого, просто намагаюсь повернути дискусію в первісне русло.

Василь Яворський - 22-9-2003 у 17:09

Чи хтось чув появилось за два останні роки щось нове у Моторолли?

fish - 22-9-2003 у 17:15

цитата з http://www.motor-rolla.kiev.ua/
Підтримай нову пісню Мотор`ролли "Не дзвонила не заходила" в провідних чартах України:
- ПепсіДром ТОП 21
- Важка ділянка Топ Тен

Мої наулюбленіші рок гурти

t-one - 26-10-2003 у 19:41

ТНМК, Тартак, Skinhate, Фактично самі, Крихітка Цахес, Димна суміш, Станція Мир, ХВК, Далеко, Моторролла, Де Шифер, Плач Яремії, Королівські зайці, Qudragesima...

fish - 27-10-2003 у 09:35

Насправді попереднього коменту я не писала. Маю підозру, то Ведмідь прошифрувався. Голосу-уйте... підтри-имуйте... Я взагалі на той пепсідром хіба з гарячки потрапила би.

Олексій Мачехін - 27-10-2003 у 11:16

Оп-па! у нас виявляється з'явились терористи? Ти, Фішко, виходь з форуму коли із-зі компа всатєш.

fish - 27-10-2003 у 11:43

та ладна, я Ведмедеві довіряю, а щоразу пароль набирати парить...

Trickster - 27-10-2003 у 21:42

Шановне товариство! Дозвольте додати на ваш розгляд мій власний гурт, TeNeTa (http://www.teneta.com.ua). Маю мрію приїхати з ним до Львова. Наприклад, в "Ляльку", чи ще деінде, які у Львові існують клуби? Хочу спробувати ваше місто на зуб, чи справді то такий П’ємонт, як його малюють? :)

Nazar - 28-10-2003 у 10:05

Ласкаво просимо!
Тільки вам ще треба багато матюкатись та грати хардкор, тоді прийдуть і будуть казати , що ото вовтузять.
А так, я навіть не знаю...:(

Odarka - 28-10-2003 у 15:41

Реально "Лялька" і є єдиним клубо, де ви могли б виступити. Але є ще "Пікасо", але там з вас запросять багато грошей за аренду залу. А ви в якому стилі граєте?
І ще якщо хочете приїхати та виступити в Ляльці, дзвоніть на "ДЗигу" т. 76-74-20, питайте прес-секретаря Соломію :)

Nazar - 28-10-2003 у 18:09

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
А ви в якому стилі граєте?


Стилю вказати не можу, а от пару пісеньок можу тобі дати.:sing:

Odarka - 29-10-2003 у 14:29

Звичайно я була б рада, щоб ти дав мені послухати цю групу, ая тобі, якщо це буде у п'ятницю дам запис групи "Далі..." :)

Nazar - 29-10-2003 у 14:59

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
:sing::sing::sing:

Наталка - 29-10-2003 у 22:26

Назаре, я не сплю?! Запис "Далі"! Гей, банда піратів, на чолі з солісткою "Далі", ви готові до нападу? На абордаж? :D :sing::sing::sing:

SmArt - 30-10-2003 у 01:21

2Odarka, Nazar:

Я можу вам більше про TeNeTa розповісти! Та що там казати? Краще самі подивіться фото і послухайте пісні! Ось адреса офіційного сайту:

www.teneta.com.ua

Там 8 пісень та гора фото!

Odarka - 30-10-2003 у 13:40

Ей, стоп нападати - це запис демки, ще не дуже професійних. сьогодні ввечері зведемо, а завтра буде готовий, але тільки для Назара :))) Бо він був перший :))

Ігор Мартинів - 31-10-2003 у 03:15

Ви всі нічо не шарите. Брати Гадюкіни ФОРЕВА!
Послухайте їхні блюзи. Аеросміт, Л.Армстронг і Боб Марлі ховаються :))) І головне ПО НАШОМУ... Оцініть підспівку. Оцініть духові!!! А ТЕКСТИ! А ГУМОР!!! За текстами це найближча до життя і до народу група. Червона фіра, Міську важєй, Чуваки... Ці та інші пісні і досі актуальні. Із сучасних груп я не знаю, хто ще грає "соціальний рок". Дуже рідкісні винятки є в Чубая, Скрябіна, Мертвого півня. Усі співають або невідомо про що - шовіжутопоюголовнешобримабула - або про кохання.

А де життя? Рок завжди був музикою ПРОТЕСТУ. Послухайте російський радянський рок - це суцільний протест, виклик суспільству, владі, самому собі. Саме такі були ГАДИ. Небагато вони встигли, але я вважаю, що саме такою повинна бути сучасна українська музика.

Ось :) сам не сподівався що таке вроджу коли починав писати :))))

Nazar - 31-10-2003 у 08:35

О, нарешті зрозумів, що означає вислів "антирогульський":D

Тааа. З таким підходом дійсно хочеться російської музики, якою і була музика "Гадів".

Василь - 31-10-2003 у 08:46

А пісенька братів Гадюкіних "Чому моя мама не любить мене" насьогодні є однією з моїх наулюбленіших.

Nazar - 31-10-2003 у 08:50

"На долині туман шейк" - то шо треба!

fish - 31-10-2003 у 08:54

як казав дуже добрий російський музикант Майк Науменко (Зоопарк), чувши таке: "колись я напишу цілий альбом пісень ПРО ТЄСТО".
Рок - це дуже непервне і широке поняття. Коли я тільки починала переходити від руського року до нашого, я теж перше на що підпала - це на Карамазових, бо це був клясичний руський рок. Зараз вже розумію, зупинятися на цьому - просто злочин...
А Гадюкіни - ну, Гадюкіни - то канєшно...

Odarka - 31-10-2003 у 13:54

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Дуже рідкісні винятки є в Чубая, Скрябіна, Мертвого півня. Усі співають або невідомо про що - шовіжутопоюголовнешобримабула - або про кохання.

ей, які рідкісні випадки? Чубай не тільки Наше Різдво, Івсюк т.д. і т.п. Доречі "Плачі" є дуже політичні, якщо ви послухаєте перші альбоми, якщо ви ходили на концерти і якщо ви придбаєте новий альбом, то зрозумієте, що він є дуже соціальний. Грицько Чубай був соціальний, а Тарас співає на його слова.
Півні доречі також соціальні, уважно послухайте кожен їхній альбом:P
Щодо "Гадюкіних" я їх обожнюю - це супер-вічна група :D

fish - 31-10-2003 у 14:22

еге ж, та і щодо Півнів, присвята Чеченії, приміром... інша річ, що не всяк з того тексту збагне, що там є якась соціальна позиція.

Nazar - 31-10-2003 у 14:59

Братюкіни - то суперові зі сторони звучання, музики, професіоналізму - але тексти (соціальн:D) сміються з мене, а не дають поштовх для розвитку. Були б вони українцями:rolleyes:, тоді було б надзвичайно цікавіше.
І не так образливо. Кузя має талант, і не лише він, і проти цього ніц не вдієш, і тому про Гадюкіних люблю говорити щось добре, але не ідеальне.
(сам маю всі їхні записи, та й знайомий особисто з багатьма):sing:
:cool: - до речі, схожий.

Наталка - 31-10-2003 у 16:41

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Ви всі нічо не шарите. Брати Гадюкіни ФОРЕВА!
Послухайте їхні блюзи. Аеросміт, Л.Армстронг і Боб Марлі ховаються :))) І головне ПО НАШОМУ... Оцініть підспівку. Оцініть духові!!! А ТЕКСТИ! А ГУМОР!!! За текстами це найближча до життя і до народу група. Червона фіра, Міську важєй, Чуваки... Ці та інші пісні і досі актуальні. Із сучасних груп я не знаю, хто ще грає "соціальний рок". Дуже рідкісні винятки є в Чубая, Скрябіна, Мертвого півня. Усі співають або невідомо про що - шовіжутопоюголовнешобримабула - або про кохання.


Не згодна категорично, що "Плач Єремії" та "Мертвий Півень" співають "шовіжутопоюголовнешобримабула - або про кохання". Їх треба УВАЖНО слухати, не тільки і не стільки вухами - а й серцем, душею. :) Зате цілком згодна з тим, що блюзи Братів Гадюкіних суперові, і дуже люблю їхню музику. Назар добре сказав: "Вони суперові зі сторони звучання, музики, професіоналізму". А тексти - то "стьоб", як на мене. :)

Ігор Мартинів - 1-11-2003 у 12:36

Всі б так самі з себе стібалися - може менше рогулів було б.

Nazar - 1-11-2003 у 20:18

Тобто всі інші рогулі?

Ігоре, насправді соціальну музику зараз грають багато хто, вона навіть має своє визначення - шансон "пєсні пра жізнь", ти це маєш на увазі?

А хто не висміює українців, а підтримує їхнє духовне джерело та дає йому насіння для розвитку - то "рогулі"?

Най мене Олесь позбавить права на додаткове пиво за офтопи, але це дуже важливе питання, і той твій термін, мені здається тут багато кого ображає. Взагалі я погоджуюсь з тою тезою, що цей термін до нас занесли москвитські екстроемісти в 70-тих роках як потужну зброю викорінення нас, як тих, що розвиваються. Можу додати цитати, коли доберусь до дому.

І наразі таке ставлення мною розцінюєтьтся саме як "Ро...ке":cool:

Олексій Мачехін - 2-11-2003 у 09:04

Почитав дискусію і здалося що Назар не злвсім зрозумів - пан Ігор мав на увазі під "р..." не тих, хто грає музику, а тих на кого вона впливає - тобто слухачів.
Проте не думаю що Гади такі вже й сильно "антирегульні". Звісно, є в піснях багато цікавинок, проте є й відверто сьобні.

Ігор Мартинів - 2-11-2003 у 09:17

Пане академік Назар. Як спритно вам вдалося перевернути усе мною сказане з ніг на голову :)
Не знею де ви прочитали в моєму повідомленні що всі, хто не слухає Гадів або не грає таку музику як вони - рaгулі. Особисто я такого не писав і не мав на гадці.

Те, що ви називаєте соціальною музикою - шансон - абсолютно чужий українцям, їх культурі і світогляду. Тому я його теж ніяк не міг мати на увазі. Блатняк - це музика тих хто сидів. Пройшов зону. Я чесно кажучи розумію таких людей, чому вони пишуть чи слухають той шансон. Тюрма залишає вочевидь глибокий шрам в душі людини, травмує її. Але коли цих ображених Богом, природою і суспільством уркаганів має собі за кумирів і наслідує їх "естетичні" смаки здавалось би нормальна людина, я називаю це рaгулізмом.

І Гади у своїй творчості постійно висміювали той рaгулізм. Його ниці інстинкти - випити, побити товаришу морду, виграти сусідку. Вони висміювали совкову рабську психологію, постсовковий український побут. І їх тексти справді актуальні і досі.

Ті хто не висміює українців, а підтримує їхнє духовне джерело та дає йому насіння для розвитку, роблять не менш потрібну справу.

Про тематику Півнів і Плачу Єремії згоден. З нині сущих груп у них найбільш злободенні тексти.

Але про що і для чого співають наприклад ВВ, Скрябін, Океан Ельзи - не розумію. Хоча безумовно це краще, ніж "гоп-стоп", який так подобається академіку Назарові.

Наталка - 2-11-2003 у 11:09

Просто, як мені здається, категоричні висловлювання на кшталт "Оце - круто!", а всі інші грають "г", породжують хвилю образ та непорозумінь, бо серед дописувачів Форуму деякі люблять отих самих "інших", і чи варто комусь дорікати за це, чи називати премудрими словами, як-то "рогулі", чи ще щось? А що до того, жи Назар любить "гоп-стоп" - то це просто смішно!

Ігор Мартинів - 2-11-2003 у 13:20

Саме голосування вже передбачає категоричність. Я висловлюю свою думку, не маючи можливості проголосувати за 2 чи 3 пункти. Лише один. Я зробив вибір і обгрунтував його.

І, Наталю, я не сказав, що інші "г". Я лише сказав, що більшість відомих виконавців у цій країні відірвані від життя.

Назар же чогось приплів сюди шансон, хоча мова йде про рок-групи.

Дивно чому у декого склалося враження, що все крім Гадюкіних - то рaгулі. Рaгулі взагалі рідко слухають рок. Та ще й український. Тому мені здалося, що принаймні в цій темі спілкуються нормальні люди.

А про Назара і шансон я просто застосував той самий метод перевертання з ніг на голову, що до мене застосував сам Назар :) Клин клином

Олексій Мачехін - 2-11-2003 у 20:35

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Те, що ви називаєте соціальною музикою - шансон - абсолютно чужий українцям, їх культурі і світогляду.


Це, нажаль, неправда.
І хто вам сказав що Назарові подобається шансьон? Ви не перекручуєте раптом слова, пане "Львівська газета, УНІАН" Ігоре?:baddevil:

Наталка - 2-11-2003 у 23:59

А в цій темі і таки й спілкуються нормальні люди. Жодного ненормального я допоки що не бачила. Якщо чиясь думка не співпадає з моєю, це ще ніяк не означає, що я - еталон нормальності, а мій опонент - ні. :)

Ігор Мартинів - 3-11-2003 у 00:45

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
А в цій темі і таки й спілкуються нормальні люди. :)

Ви мене заспокоїли :) Я з того дуже тішуся. Ні, справді :sing:

Nazar - 3-11-2003 у 08:52

Ну, скажімо ще якось доказати, що я нормальна людина, та надати докази я ще зможу (дві ноги, руки, одна голова) :lol:, а от з розумним навіть не буду пробувати...

Ну що ж, з всієї палкої та дружної дискусії хочеться вірити, що Ігор не мав на увазі мене, як р....я, і я дуже тішусь шо тепер можу слухати рок музику сміливо:D

"Гоп-стоп" ? Ні, насправді є ще декілька хітів котрі в мене мають першість.

І бачиш, Ігоре, як добре це питання виглядає з голови.:)

kallisto - 3-11-2003 у 14:39

До речі про шансон. Сама його терпіти не можу і нікого не захищаю.
Але, скажімо, у всьому світі та й у тій же Франції шансоньє - то велика шана і повага. То в нас і в сусідів наших менших він скотився до тюремної та блатної пісні.

fish - 3-11-2003 у 15:42

пісня Ад панядзелка да панядзелка васі Клаба (досить вабна для мене штучка) - то, мабуть, типовий шансон. У загальносвітовому, а не російському розумінні. Я не помиляюся?

kallisto - 3-11-2003 у 15:44

На жаль, не знаю жодної пісні згаданого виконавця. :-(

Nazar - 3-11-2003 у 16:16

Я як справжній знавець шансону:) хочу заявити, шо там майже все окрім ЧорноГори здається і є шансоном...

fish - 3-11-2003 у 17:36

та нє... а блюзи - то теж шансон?

Nazar - 3-11-2003 у 17:48

Не знаю, бо по блюзам ще не спеціаліст:D

Ігор Мартинів - 3-11-2003 у 17:58

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
До речі про шансон. Сама його терпіти не можу і нікого не захищаю.
Але, скажімо, у всьому світі та й у тій же Франції шансоньє - то велика шана і повага. То в нас і в сусідів наших менших він скотився до тюремної та блатної пісні.


Це не шансон скотився до тюремної пісні. То просто москалі свій блатняк назвали шансоном. Насправді ця музика до шансону не має жодного стосунку

kallisto - 4-11-2003 у 16:23

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Це не шансон скотився до тюремної пісні. То просто москалі свій блатняк назвали шансоном. Насправді ця музика до шансону не має жодного стосунку


Може й так. Я навіть не подумала... :D:lol:

ярка-дзвінка - 4-11-2003 у 19:39

Шансон - це стиль, який передбачає т. зв. "невеликий", але характерно тембрально забарвлений голос (з укр. естради таке означення голосу найбільше підійшло би Славкові Вакарчукові, але перед тим, як він почав "блеяти";). Абсолютно згідна з тим, що "мляті коскалі" приліпили цей термін до своєї блатної музики не-приший-кобилі-хвіст. Послухайте Шарля Азнавура і спробуйте порівняти його музику з мельодіями радіо шансон. Що ви кажете? Нічого спільного? :wow:

freak - 15-2-2004 у 19:20

Я голосував за ОЕ, хоча решта теж хороший рок!!

Ігор Мартинів - 16-2-2004 у 00:54

Панове, а відколи це Чорний Вересень рок-група? :) Піднесли нещодавно їх альбомчик - попса-попсою. Єдиний плюс - що наша. А так - нічого особливого.

А Без Цукру - рулить :) Теж маю декілька пісень.

А є ще дуже класна кантора Птаха-Project. Маю декілька речей - супер. Чимось схоже на Guano Apes. У кобіти вокал потужний :)

Василь - 16-2-2004 у 08:11

2 Ігор Мартинів. А можна якось нам передати Птаха-Project. Колись ще по Ініціативі чув "3 дні весна", але записів немаю.

Nazar - 16-2-2004 у 09:59

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
У кобіти вокал потужний :)


У кобіт, перепрошую, їх там дві:)

Asmera - 16-2-2004 у 11:51

Цитата:
Першим відправив користувач fish
та нє... а блюзи - то теж шансон?
Балюз не має жодного зв"язку із шансоном.Блюз - то музика афроамериканців.То тяжіння до джазу. А шансон - то "міський романс", що прийшов з Франції

Ігор Мартинів - 16-2-2004 у 11:54

2 Nazar: Ніколи їх не бачив, лише слухав записи. Буду знати, дякую :)

2 Василь: стукайте в аську. Передача записів, згідно законодавства про авторські права, пахне криміналом :) Тож можем домовитися приватно, а не публічно.

Vedmid - 16-2-2004 у 20:07

2 Martyniv: І до того, у Франції це шана і повага лишень якихось років 70-80. До того, я думаю, це була повага іншого гатунку, бо й "пісня вулиці" була іншою, і тюремною, і сороміцькою в тому числі. Просто культивувалися КРАЩІ зразки. Хай навіть вилизувалися і напомаджувалися. Іншого тамтешнього шансону годі собі знати сидячи в себе вдома, а от Ваню Каїна за кордоном знають краще:) За ілюстраціями постійно відсилаю до Тома Вейтса із його "Russian Dance" - свого часу наше радіо страх як любило цю експресивну і життєствердну музику:)

Vedmid - 16-2-2004 у 20:13

2 Asmera: Не сприймайте блюз окремо від контексту. Не всякий американець схожий на Луї Армстронга і Рея Чарльза. Багато хто схожий на Тупака Шакура і 50Cent, а тих і інших розділяє лише кілька поколінь:)

Asmera - 16-2-2004 у 23:19

Я сприймаю блюз в його класичному розумінні :)

Соломія - 25-2-2004 у 17:49

я перепрошую панове,але що у списку рок-груп робить Скрябін:D

Odarka - 25-2-2004 у 17:56

Цитата:
Першим відправив користувач Соломія
я перепрошую панове,але що у списку рок-груп робить Скрябін:D

Тут не тільки Скрябін не рокова група:D

Dmy - 25-2-2004 у 18:20

Так, по огляду дискусії.Тра визначитися з термінологією.
Не знаю французської, але, здається, "шансон" - то просто "пісня".

Щодо блюзу (не знаю англійської :), взагалі ніц не знаю :D) - "в класичному розумінні" то "блакитний" і "сумний" (окремий привіт зареєстрованій пані Blues). "Джаз" має трохи інший переклад. За час своєї еволюції блюз (як і джаз, і рок-н-рол, що "класично" був примітивною танцюлькою, а також натяком на сексуальні стосунки) перетворився на певну філософію, і тут негри, схоже, вже відпочивають.

Щодо опитування, то пані Соломія має певну рацію: Скряби є найменш роковую групою серед наведених. Але про них тут уже стільки було сказано... (раджу пошукати за ключовими словами "Скрябін", "Кузьма" тощо)

Asmera - 25-2-2004 у 22:08

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Не знаю французської, але, здається, "шансон" - то просто "пісня".
Саме так :) Просто так сталося, що блатні пісні стали називати блатним шансоном, а потім перше слово відпало....от і маємо :) Французи нас точно не зрозуміють :lol:

fish - 26-2-2004 у 08:35

Цитата:
Першим відправив користувач Соломія
я перепрошую панове,але що у списку рок-груп робить Скрябін:D

а потім - що в списку рок-груп робить Океан Ельзи? А потім - а що Чорний Вересень? і т.д. Межа між поп- і рок-музикою дуже хистка і що є беззаперечною міркою розподілу - то окрема і дуже довга розмова.

SmArt - 30-3-2004 у 01:03

Мій улюблений гурт - Teneta!!! Доречі, за якими критеріями обиралися учасники опитування?

Андрій Пелещишин - 30-3-2004 у 01:27

SmArt, Ви вже не раз писали про своє захоплення гуртом Тенета. Це починає набирати характер спаму. Ще одне таке повідомлення - і я Вас блокую, повідомлення вичищаю.

SmArt - 30-3-2004 у 01:48

Ну я вже зрозумів, вибачте. Порядок - корисна справа.

Влодко - 15-4-2004 у 03:31

З цих гуртів рок-групами можна назвати лише ВВ, Півнів і Гадюкіних, і то з натяжкою. Решта ж балансують на межі попси і попси а не: попси і року.

Odarka - 15-4-2004 у 12:59

Цитата:
Першим відправив користувач Влодко
З цих гуртів рок-групами можна назвати лише ВВ, Півнів і Гадюкіних, і то з натяжкою. Решта ж балансують на межі попси і попси а не: попси і року.


ТИ видно мало пісень слухав Плачу Єремії, якщо кажеш, що вони балансують на межі попси і попси..Видно крім "А. вона" та Я піду в далекі гори більше ніц не чув:baddevil::saint::lol:

Captivitas - 15-4-2004 у 14:16

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Цитата:
Першим відправив користувач Влодко
З цих гуртів рок-групами можна назвати лише ВВ, Півнів і Гадюкіних, і то з натяжкою. Решта ж балансують на межі попси і попси а не: попси і року.


ТИ видно мало пісень слухав Плачу Єремії, якщо кажеш, що вони балансують на межі попси і попси..Видно крім "А. вона" та Я піду в далекі гори більше ніц не чув:baddevil::saint::lol:


Що стосується "З Янголом на плечі", то ця річ дуже суперово "привантажена". :D
І поряд з "елегійним" "Світлом" виглядає вельми приємно.

Nazar - 15-4-2004 у 14:33

Цитата:
...І поряд з "елегійним" "Світлом" виглядає вельми приємно.


Ну ще як сказати, як на мене якраз і "елегійні" більш "привантажені".
Я вже колись писав, на те якою повинна бути для мене музика, і одному з перелічень включив пункт, що "Такою, яку навіть в піст не гріх слухати", ц е по прозорості та чистоті:)

Captivitas - 19-4-2004 у 12:19

Перебирав свої записи й натрапив на 2 пісні гурту "Небесна копалина". Дуже цікавий матеріал.
Вони ніби новий альбом готують?

Алёха - 16-5-2004 у 12:01

Трпеть не могу всех вышеперечисленых(кроме ВВ - Скрипка свой чувак), а особенно Чубая и ему подобных. Мне кажется что он просто лох и ничем не интересный к тому же.

Dмитрик - 16-5-2004 у 13:57

Хто - що згадував про забанених :D
От і попався кл... мо... ДУвся, дувся ......... , дувся і ТРІС!!!!!! ХА-
ХА яка сумна історія:D

Captivitas - 29-10-2004 у 10:38

Оркестр Янки Козир виграв українську частину Великої рок-н-рольної битви. Вони представлятимуть Україну на „The global battle of the bands”. :):sing:;)

Вчора дізнався з новин, а подробиці дивіться тутоньки

Ігор Луцький - 17-11-2004 у 11:46

Нещодавно я послухав гурт "Нічлава",і знаєте враження залишилося непогане.

Grabchuk - 17-11-2004 у 12:26

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Нещодавно я послухав гурт "Нічлава",і знаєте враження залишилося непогане.

Це той гурт, що пропав років десь так з десять тому?

Nazar - 17-11-2004 у 13:32

Пропав точніше гурт "Нічлава блюз", який згодом трансформувався у співака Нічлаву, котрий до того всього ще і під власним ім"ям Андрія Підлужного також світився.
Участь у проектах Еутерпа та Скрябін також його добре світила перед чесні очі піплу.
О, а ще він ведучий "рускіх горок" на якомусь з музичних каналів з наліпленою бородою під псевдо Андрон.
І я ще пропустив участь у проекті Спатанка...
А зараз я чув, що він працює над новим матеріалом, і приємно, що не на студії Скрябіна - який тепер для мене не існує.
Голос його мені подобається, навіть дуже.

Але питання в паралель - до чого тут розділ рок-група?

Наталка - 17-11-2004 у 23:48

Оф-топ, але може, когось потішить, бо це - правда. Учора вночі приснився Кузьма. Той, що Скрябін. Не знаю, чому - може вже вибори боком вилазять. :) І ось, мене будить чоловік, і переляканий такий - "Наталко, що сталося? Що тобі наснилося?". "Та так, кажу, нічого страшного, органічні добрива, а що?". "А ти, каже, уві сні плювалася!". :D

Ігор Луцький - 19-11-2004 у 11:32

Як же пояснити такий вибір Кузьми зі Скрябіна?

Ігор Луцький - 19-11-2004 у 11:33

Я дивився декілька пісень гурту "Нічлава".Такі пісні з романтичним відтінком.Ви так не вважаєте?

Odarka - 19-11-2004 у 11:58

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Як же пояснити такий вибір Кузьми зі Скрябіна?


"Хто гроші має.....той...."
А хто їх не має......і совісті не має....той продається:mad:
Вибачте за риму...але...
Все в цьому світі продається навіть Кузьма:))):(

Роман Бучко - 17-3-2005 у 13:21

Мдбздя... Такого начитався, що кабздець... Чуть Плач Єремії не розлюбив, за якого і проголосував... :sing:

Дмитро Тарасов - 17-3-2005 у 14:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Бучко
Мдбздя... Такого начитався, що кабздець...

Якщо Ви будете продувжувати писати у подібному стилі - користувач буде заблокований

Роман Бучко - 17-3-2005 у 17:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Тарасов
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Бучко
Мдбздя... Такого начитався, що кабздець...

Якщо Ви будете продувжувати писати у подібному стилі - користувач буде заблокований


Шановний пане Модераторе! Я, ясна річ, ніяким чином не намагався когось (тим більше Вас) чи щось образити, але... Перше: Чимало "цікавого" я тут прочитав про свою улюблену групу "Плач Єремії", крім цього, тут про пана Чубая були і більш образливі висловлювання (десь по моєму на першій сторінці я уздрів, що він, цитую, ЛОХ), тому не вважаю те, що я написав раніше чимось для когось образливим. Це коротко висловлена думка про те, що тут високоповажні панове форумівці написали.

Ще раз прошу вибачення за те, що комусь моя фраза могла завдати моральних збитків :-) :saint:

Odarka - 18-3-2005 у 13:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Бучко
Мдбздя... Такого начитався, що кабздець... Чуть Плач Єремії не розлюбив, за якого і проголосував... :sing:


І що такого начитався, що ти чуть не розлюбив "Плачів"???
Невже ти їх любиш за думку інших людей..чи ти маєш сам голову на плечах і любиш їх за їхню музику???:rolleyes:

Nazar - 18-3-2005 у 14:54

я їх люблю за те, що 90% думок Тараса якось гармоніюють з ходом думок мене самого, тому мені неважко визначитись з ходом музичних симпатій самого себе.

Odarka - 21-3-2005 у 14:12

Роман Бучко десь щез..так і не пояснивши:(...:rolleyes:

Роман Бучко - 22-3-2005 у 13:25

Для пані Одарки! Шановна панянко! Перепрошую, що тоді втік і не мав можливості відписати... Так от: Плачів Єремії я дуже люблю за те, що Чубай багато робить для відродження української пісні. За йому честь, хвала і моє шанування... Тому мені і не сподобалося, що про нього хтось кепсько написав.

До речі, Вашу компанію МО "Дзига" (принаймні, раніше так вона називалася, тепер гейби КМЦ) я дуже шаную і поважаю. Передавайте вітання ану Іващишину і пані Іздрику (якщо він там ще сидить).

Успіхів і шанування...

Odarka - 22-3-2005 у 14:21

Дякую:) за відповідь:)) Вітання передам:)

Роман Бучко - 23-3-2005 у 10:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Дякую:) за відповідь:)) Вітання передам:)


А я дякую вам за те, що Ви зацікавилися моєю думкою про Плач Єремії... До речі, а яка група з перелічених подобається найбільше Вам? До речі, цікаво, чому до списку потрапив Чорний Вересень, а не втрапила, скажімо, Оратанія... Розумію, що автор теми не Ви, але мені тепер цікава саме Ваша думка з цього приводу.

З повагою, Роман Бучко. ;)

Роман Бучко - 23-3-2005 у 10:21

До речі, зауваження автору теми: там в кінці переліку одним із пукнтів наведено (цитую) "якась інша із наведених". Мдя... Як можна обрати якусь іншу серед наведених? Якраз іншу можна знайти лише серед ненаведених, бо серед наведених є тільки задані в переліку групи...

Отакі пироги... :P

Odarka - 23-3-2005 у 11:22

Моя улюблена група "Плач Єремії":))) З відомих причин:)):lol:
От, а група Оратанія ще тоді не була відомою, коли створювалася ця тема..наскільки я знаю...
А ви фанат групи "Оратанія"?:)

Роман Бучко - 24-3-2005 у 14:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Моя улюблена група "Плач Єремії":))) З відомих причин:)):lol:
От, а група Оратанія ще тоді не була відомою, коли створювалася ця тема..наскільки я знаю...
А ви фанат групи "Оратанія"?:)


ммм... ну як Вам сказати... В силу того, що колись я з ними працював, як продюсер (ох часи старі, буремні... :)), то ця група мені дуже імпонувала своїм потенціалом... На жаль ми розбіглися і я тепер не знаю ні що з тою групою і де вони... А шкода, як на мене, то була одна із тих команд, яка могла добитися значного успіху на великій сцені...

Усіх гараздів... :)

Odarka - 24-3-2005 у 15:46

Вони зараз і добилися успіху, тепер хороша попсова групка:))

Роман Бучко - 25-3-2005 у 18:12

Добре їм... Маю надію, що так і буде надалі... Хоча, коли ми робігалися, я і почув від них чимало неприємного, але бажаю їм успіхів.

Ви не знаєте чи планують вони якісь концерти?

Odarka - 25-3-2005 у 19:01

Про планування концертів я не знаю, але деколи вони грають в Ляльці, отже можете заходити на наш сайт і дивитися:)

Роман Бучко - 28-3-2005 у 10:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Про планування концертів я не знаю, але деколи вони грають в Ляльці, отже можете заходити на наш сайт і дивитися:)


І на тому дякую... А ваш сайт - це http://www.ii.lviv.ua?

Odarka - 28-3-2005 у 11:27

Ні, наш сайт http://www.dzyga.com.ua

Тарас Задорожний - 4-7-2005 у 09:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
:oА чи правда, що Соломія Чубай посварилась із лідером групи Без Цукру. і вони тепер не тішать своїх слухачів новими компами.


Не був би таким категоричним щодо цієї теми. Подейкують, що в Солохи не все склалось з "Несолодкими Дівчатками"... Хоча, якщо так сильно цікавить - просто знайдіть Чубайку і спитайте самі. якщо дуже хочете пораджу де шукати (телефон продам недорого):lol:

Nazar - 4-7-2005 у 10:20

А скільки візьмете?:baddevil:

Але взагалі дана цитата навіть через стіко часу стає актуальною, бо ходять чутки про репетиції-реанімації "Без цукру", але то тре в Одарки питатись...

Odarka - 4-7-2005 у 13:01

Цікаво...скільки коштує..тої Чубайки телефон???
І де в людей береться така фамільярність???:mad:

Тарас Задорожний - 5-7-2005 у 11:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Цікаво...скільки коштує..тої Чубайки телефон???
І де в людей береться така фамільярність???:mad:


Яка там фамільярність? Як же їх тоді розрізняти? Є Чубай і Чубайка... Не обов"язково кожного разу писати Т. та С. перед прізвищем. Якщо Вам приємніше, то називатиму її на майбутнє лише Соломійка (але звиняйте, Солоха - все ж таки мені більше до смаку). І нема нагальної потреби жінкам корчитись в таких ось ":mad:" мінах. Я думаю що не личить... Перепрошую дуже ше раз.

Тарас Задорожний - 5-7-2005 у 11:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
А скільки візьмете?:baddevil:


Все! Лавочку закрито, ше зараз Одарка мені вуха повикручує. Хіба дуже анонімно... і то... робочий... Домашнього не продаємо...:2cents:

Тарас Задорожний - 5-7-2005 у 11:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Цікаво...скільки коштує..тої Чубайки телефон???
І де в людей береться така фамільярність???:mad:


Ше раз до старого (і не зовсім). Шановна Одарко, не гнівайтеся дуже сильно, не продам я телефона Вашого домового, бо він безцінний :D. Жарти в сторону, якщо Соломії Чубай не подобається бути Чубайкою, то прошу переказати їй мої найщиріші вибачення, можу відпрацювати кіньми навесні на полі або кавою, поверхом нижче. Подумайте над пропозицією..., Одарко... А краще для не розповсюдження чуток про бідну і ображену мною персону Соломії та "БезЦукру", напишіть тут всю правду, як на сповіди... Ше раз прошу сі на мене не гнівати... Мене тута вже совість замордувала, та, яку я в третій клясі проміняв на жуйку "Турбо" з фантиком... Вернулася... Зараза...

Олександр Шевченко - 5-7-2005 у 12:22

Стидно, товаріщ (с) :lol:

Nazar - 5-7-2005 у 13:04

Все, забули.:saint:

А що там про "Без цукру"?
Чи щось робиться?

Тарас Задорожний - 5-7-2005 у 13:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Шевченко
Стидно, товаріщ (с) :lol:

Якшо то було до мене то не зовсім. Бо, як то кажуть, шо природно то стидно не буває... Хоча, якшо комусь шось сі не сподобає, то мушу зрезигнувати з власного гонору і просити уклінно вибачення. Підписався під пунктом шо нікого обзивати не буду, а видите шо з того вийшло?

Тарас Задорожний - 5-7-2005 у 13:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Все, забули.:saint:

А що там про "Без цукру"?
Чи щось робиться?

Наскцільки відомо мені, то там шось замишляється новогоі оригінального... Шо не скажу, шоб ненабрехати і, тим більше, вже не продам :lol:

Odarka - 5-7-2005 у 14:52

До тараса..поперше:))) Голови нікому відкручувтаи не буду..по-друге, ми знайомі???
по-третє...про Без цукру..хочемо записати альбом...поки що шукаємо барабанщика..ось і все:)))
Ненавиділа здитинства коли мене називали Чубайкою або Солохою...це так...для загальногь розвитку:)))))

Тарас Задорожний - 5-7-2005 у 15:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
До тараса..поперше:))) Голови нікому відкручувтаи не буду..по-друге, ми знайомі???
по-третє...про Без цукру..хочемо записати альбом...поки що шукаємо барабанщика..ось і все:)))
Ненавиділа здитинства коли мене називали Чубайкою або Солохою...це так...для загальногь розвитку:)))))


По-перше, я не про голову а про вуха,
по-друге, напевно шо таки трохи знайомі раз продаю твої телефони :) (між іншим, після твоїх злих слів, попит на твій телефон різко впав),
по-третє, багато-хто тебе називає Солохою, я не знав, шо тебе дратує, тому не буду (Чубайкою теж!)

Юрій Сєров - 5-7-2005 у 16:08

Цитата:

про Без цукру..хочемо записати альбом...поки що шукаємо барабанщика..ось і все))

Молодці!!! Точніше будете молодці, коли запишете! :) :D
Я б радив Надольського!!! :) :D

Nazar - 5-7-2005 у 18:01

А шо з Альфою стало?
Бо ж на диску демці він вказаний як друмель. Тай фото там його є...

Odarka - 6-7-2005 у 10:31

До Тараса:)) добре, що впав попит:)) Бо телефон - це мій ворог...який не дає мені відпочивати нормально:rolleyes:
Щодо Альфи..він не дуже може...жаль...
Надольський - він задорого коштує..все ж таки барабанщик Плачів, Руслани, Півнів...і ще багатьох...
Думаємо:))

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 10:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
До Тараса:)) добре, що впав попит:)) Бо телефон - це мій ворог...який не дає мені відпочивати нормально:rolleyes:
Щодо Альфи..він не дуже може...жаль...
Надольський - він задорого коштує..все ж таки барабанщик Плачів, Руслани, Півнів...і ще багатьох...
Думаємо:))


Попит на телефон піднімати не будем, може після нового альбому і сам зросте :)
Між іншим, можу продати Надольського (Жартую!, надіюсь хоч його тут на форумі нема) :lol:

Odarka - 6-7-2005 у 10:57

Надольскьий..тут:)) Слухаю:lol:

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 10:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Надольскьий..тут:)) Слухаю:lol:

В вас шо на цілу муз. кантору один логін? Може вам ше логіни попродавати? :) Біда чорна в сфері культури:lol:

Ігор Баранік - 6-7-2005 у 16:03

В них дуже дружний колектив, майже як брати і сестри.;)

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 16:40

Виглядає шо це дійсно одна така собі Адамс-фемілі

Odarka - 6-7-2005 у 17:19

Ага то точно:))
Кого вам ще притарабанити?:)
У нас тут на Дзизі просто...всі...велика родина,
як в тому анегдоті - "Ти знаєш, що твій дідо і мій дідо - то рідні брат і сестра?":))

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 17:32

Ого, Борода і Кауфман? ай-яй-яй

Odarka - 6-7-2005 у 17:36

Кауфман слухає:)))))))

Тарас Задорожний - 6-7-2005 у 17:40

Борода у відрядженні... Кауфману привіт!

Odarka - 6-7-2005 у 17:45

Борода...він сьогодні не кумінікабельний:D

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 10:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Борода...він сьогодні не кумінікабельний:D

Як не дивно... Рідко він буває комунікабельним... Я ж кажу - він у відрядженні. Шукає "зеленого змія" для нової інсталяціїї в галереї:lol:

Odarka - 7-7-2005 у 11:46

Борода не має жодного відношення до інсталяцій в галереї:))

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 11:51

Знаю-знаю. Просто ж треба чоловікові виправдання знайти. Чи краще було написати шо то він воює зі змієм для блага Ляльки? ніхто би не повірив:D

Odarka - 7-7-2005 у 11:55

давай краще про це не будемо говорти - це життя Бороди.....
а тут про рок-гурти спілкуються:))

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 12:09

Домовились, так про який гурт будемо? Пропонуйте варіанти, Одарочко. Може ше хтось приєднається до нашого діалогу

Odarka - 7-7-2005 у 12:13

Напрклад..я хочу привезти в Ляльку..гурт "Ті, що падають вгору":) ну як вам ідея?

Ярема П. - 7-7-2005 у 12:17

А я хочу Ноктурнал Мортум!

Captivitas - 7-7-2005 у 12:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Напрклад..я хочу привезти в Ляльку..гурт "Ті, що падають вгору":) ну як вам ідея?


Ідея найцікавіша. :sing:
Їх би ще на компакт розкрутити :lol:

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 12:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Напрклад..я хочу привезти в Ляльку..гурт "Ті, що падають вгору":) ну як вам ідея?


Вези... А шо для цього треба? Машину? Поїзд? Літак? чи може купу цього :2cents: ?

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 12:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
А я хочу Ноктурнал Мортум!

Це теж зовсім не зле... А куди Ви їх хочете? Теж в Ляльку?

Odarka - 7-7-2005 у 12:20

нічого голвне, щоб ви на концерт прийшли

Ярема П. - 7-7-2005 у 12:21

Якщо Лялька не розвалиться, звичайно. Але вона ще і не таке витримувала, так що можна сподіватися..

Nazar - 7-7-2005 у 12:21

Ідея добра. Давнохочу на них прийти.
А компакту в них нема. Тому крутити тре не їх, а добрих дядьків меценатів (хоча факт існування таких під великою підозрою, легше в НЛО повірити).

Captivitas - 7-7-2005 у 12:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Ідея добра. Давнохочу на них прийти.
А компакту в них нема. Тому крутити тре не їх, а добрих дядьків меценатів (хоча факт існування таких під великою підозрою, легше в НЛО повірити).


От й рятуємось піратськими мп3 шками :( . А ще кажуть пірати не потрібні :)

Nazar - 7-7-2005 у 12:30

Чому?
У мене є одна касета вдома, інша в машині, стверджували продавці - що то ліцензійні.

А в МП-3 в мене нема:baddevil:

Odarka - 7-7-2005 у 12:30

Я хочу їх привехти у вересні..., зробити спільний концерт Далі... та Ті, що падають вгору...
в листопаді у них вийде альбом:)
Але я б хотіла знайти хороших спонсорів на добрий апарат:)

Тарас Задорожний - 7-7-2005 у 12:35

Лялька витримує тінейджерів з 13-00 до 19-30... Їй вже нічого не страше. Хоч Металіка зі всім симфонічним оркестром

Юрій Сєров - 8-7-2005 у 04:52

Крихітку Цахес пропустив.
Таліту бачив
Хочу "Далеко", "Тартака". Тарасика давно вже не чути. Може, Соломіє, його зможеш привезти. :) Десь на очінь...
Завжди готовий йти на Півнів.

Odarka - 8-7-2005 у 10:07

Ці всі групи крім Далеко ви зможете почути...в Яремчі 31 липня.
Щодо зірок в Ляльці - ми плануємо такі концерти один раз на місяць або два...

Captivitas - 8-7-2005 у 16:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Чому?
У мене є одна касета вдома, інша в машині, стверджували продавці - що то ліцензійні.

А в МП-3 в мене нема:baddevil:


Я про касети знаю, але їх мінімум у Києві треба було купувати. До нас вони просто не дійшли.


Ляльці - більше чудових проектів. ;) Якщо нічого не зміниться, то 15 липня буду в "Ляльці".

Vladymir Kovrigin - 21-1-2006 у 14:56

A gde varianti Чиж и ДДТ???
DDT(Шевчук):
"...Я татарин на лицо дас фамилией яцкой..."
Чиж - iz Kharkov'a

Тарас Ільчишин - 21-1-2006 у 15:06

Це взагалі-то не українські групи. З такою самою радістю можемо говорити і про Назарет, Блек Сабаш, Лед Зепелінг і ін.

Юрій Сєров - 29-4-2007 у 21:26

На диску "Слухай своє" Vol.7 наткнувся на гурт "Ключ" з піснею "Застара". З Гугла зміг лише видобути лише інфу про те, що це американський український гурт, але це і з вимови чути.
Може хтось знає щось більше?

Юрій Сєров - 18-6-2007 у 19:29

Цитата:
Може хтось знає щось більше?

Як виявилося - знає! :)
Сьогодні отримав U2U від Тараса Близнюка, учасника гурту Ключ.
Сподіваюся, він не образиться, якщо я частково опублікую його лист про свою групу.
Цитата:

Пише вам рок-група Ключ із Торонто, Канада.
Як ви вже догадалися наша група заснована на Північно-Американському континенті із 4 рок-музикантів заплечами яких великий стаж праці з багатьма відомими артистами світу... і не тільки українцями. Будучи в основному українського походження ми вирішили внести свій вклад в розвиток української сучасної музики. Ми також раді що можемо приєднатися до вашого форуму і спілкуватися зі слухачами в цілому світі
Якщо вам потрібно більше інформації ви можете оглянути нашу тимчасову сторінку
myspace.com/klooch (покищо тільки на англійській). Там ви знайдете наше нове відео до пісні "Перший раз" та багато іншого.

Юрій Сєров - 13-7-2007 у 00:02

Дорвався до безлімітного інтернету і трохи детальніше ознайомився з творчістю рок-гурту "Ключ".
Хлопці грають дуже симпатичний панк-рок, досить добре (як для канадійців) володіють українською, за що їм респект.
Гурти складається з чотирьох музикантів:
Юрко (гітара/Вокал), Тарас (синтезатор/вокал), Yar (ударні) і Dave (бас-гітара).
За вказаною адресою (http://www.myspace.com/klooch) викладені їхні відеороботи "Давай" та "Перший раз".

Побільше б таких гуртів, не тільки в Канаді, а й у нас!

1352369579_m.jpg - 9kB

Юрій Сєров - 21-10-2007 у 13:54

Вже раз я почав писати про цю групу, то буду продовжувати.
Найшов ще трохи інфо:

Українська група з Канади, Ключ, яка нещодавно презентувала на радіо свою пісню Перший Раз, є одним з небагатьох випадків у діаспорі, коли український текст покладений на добротне сучасне рок звучання. Поки що хлопці не мають у своєму репертуарі англомовних композицій, але загалом вони не відкидають і такої ідеї. Розказує один з лідерів групи, Тарас: «Будучи українського походження, яке звело мене і Юрка, (іншого засновника групи) докупи, ми хотіли поєднати українську мову з північно-американським рокнролом. Стосовно ж англійських пісень, Юрко має свій сольний альбом, і коли ми приїдемо в Україну, то заграємо звідти теж кілька речей»
http://fdr.com.ua/fdr/news_item/22190/

Соломія Федушко - 29-9-2010 у 20:23

Жаль, що не можна декілька вибрати... :( а то перед мною постав нелегкий вибір - серед чотирьох улюблених вибрати лиш одну.