Форум Рідного Міста

14 користувачів і 10 гостей- це багато, чи мало?

Grabchuk - 14-11-2003 у 19:47

Стільки я щойно зустрів на форумі.

Олексій Мачехін - 14-11-2003 у 19:51

Вчора було більше одночасно. Щось близько 19 користувачів.
Проте активність форуму визначається з трафіком повідомлень :)

Grabchuk - 14-11-2003 у 19:55

Olexiy
активність форуму визначається трафіком повідомлень

Поясни чайнику.

Олексій Мачехін - 14-11-2003 у 20:03

Та кількістю повідомлень на добу, що тут пояснювати.
До того ж не флеймів та офтопів. А інформативних дописів.

Grabchuk - 14-11-2003 у 21:00

І де можна подивитися рейтинг?

Олексій Мачехін - 14-11-2003 у 23:00

Вкладка "Статистика"

Ігор Мартинів - 15-11-2003 у 16:31

до речі, цікаво яка відвідуваність цього сайту?

Андрій Пелещишин - 15-11-2003 у 19:07

Інформація по журналах доступу до сайту.
У робочі дні 400-500 "уніків", 3-4 тисячі "хітів". У вихідні - півтора-два рази менше.
Середній ріст аудиторії десь 15% на місяць (особливо великим був ріст на початку осені - сезон відпусток скінчився навпевно).
По деяким ознакам можу стверджувати, що є стабільна аудиторія "читачів", яка в кілька раз перевищує аудиторію "дописувачів".

Гурман - 31-1-2004 у 11:17

Якщо забути війти із системи - користувач залишається в списку наявних.
По ідеї гостей-читачів має бути в будь-який момент трохи більше аніж зареєстрованих наявних користувачів.

Станкевічас Сергій - 31-1-2004 у 12:21

Цитата:
Першим відправив користувач Гурман
Якщо забути війти із системи - користувач залишається в списку наявних.


прогонялово.

Ой. Я хтів сказати : та не може такого бути.:)

Олексій Мачехін - 31-1-2004 у 22:29

Так, пане Гурмане, протягом 10 хвилин ви ще будете в списку користувачів. Інша ваша ідея неправильна, бо користувач гостем не вважається.
Та менше в тім. Скажіть краще що вам ще розповісти про роботу форуму аби ви перестали його нарешті длубати і написали що-небудь цікавеньке?

Гурман - 1-2-2004 у 22:12

Коли люди знайомляться - найперше, на що вони звертають увагу - це зовнішність. Змінити порядок неможливо, та й не потрібно.
Поки я не знайшов собі теми ближчої - я буду займатися структурою форуму. Пізніше на це я звертати уваги не буду.
В чомусь я можу помилятися. Не сприймайте це за провокацію.
А от що таке "прогонялово" - якось не дуже зрозуміло, якесь не українське слово. Мається на увазі, що є проблеми важливіші і актуальніші?
Стосовно того, що "користувач гостем не вважається" - то коли я заходжу - мене називають гостем. Не впізнають. Але це нормально: система форуму не може знати, хто підключився на мою ІР-адресу і не повинна сприймати будь-кого за мене.
Що мені розповісти? Достатньо просто відповідати по суті.
Ну от, скажімо, я заходжу в різні теми, де я щось залишав - і скрізь бачу, що це моє дев"яте повідомлення. Невже я міг залишити всі дев"ять повідомлень одночасно, і з різними датами?

Олексій Мачехін - 1-2-2004 у 22:28

Тоді чи знаєте Ви що таке cookies і з чим їх їдять?
Саме через них система і розпізнає - я з форуму не виходжу (мається на увазі не від'єднуюсь) і тому гостем не вважаюсь.
Саме тому може бути дописувачів більше за гостей.

Гурман - 1-2-2004 у 23:09

Що таке cookies - сподіваюсь, хтось знає краще мене,
а от що не всі користувачі мають звичку реєструватися при вході на форум без потреби писати відповідь - це можуть заперечити або підтвердити адміністратори форуму, яким, можливо, видно адреси як гостей, так і користувачів.

Гурман - 1-2-2004 у 23:47

От іще наче не вистачає такого розділу: Діти, Сім"я, Родичі, Куми, Сусіди - щоб було як наче вдома. В рідному місті.

Captivitas - 2-2-2004 у 13:38

Цитата:
Першим відправив користувач Гурман
Що таке cookies - сподіваюсь, хтось знає краще мене,
а от що не всі користувачі мають звичку реєструватися при вході на форум без потреби писати відповідь - це можуть заперечити або підтвердити адміністратори форуму, яким, можливо, видно адреси як гостей, так і користувачів.


Але ж є користувачі, що входять на Форум не з постійного комп"ютера (наприклад, я можу зайти як з двох компів у себе на кафедрі, так і з інтернет-кафе).

Невже адміністраторам більше нічого робити ніж під анонімами впізнавати постійних членів Форуму.

Станкевічас Сергій - 2-2-2004 у 18:39

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Вчора було більше одночасно. Щось близько 19 користувачів.


Сила. А 100 користувачів одночасно - колись таке подолоємо? :o

Nazar - 2-2-2004 у 18:54

А є в цьому зміст?

Незнаю, чомусь масовість в мене асоціюється з попсою....:(

Asmera - 2-2-2004 у 22:08

Цитата:
Першим відправив користувач Гурман
От іще наче не вистачає такого розділу: Діти, Сім"я, Родичі, Куми, Сусіди - щоб було як наче вдома. В рідному місті.
ООо..то є просто суперово! Але ж на інши форумах таке питання вирішується просто - заводяться так звані "групи"

Asmera - 2-2-2004 у 22:10

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Незнаю, чомусь масовість в мене асоціюється з попсою....:(
Дійсно, у мене чогось так само...Але ж коли народу взагалі мало, просто давно складений дружній колектив - то теж невесело - як болото...:rolleyes:

Nazar - 2-2-2004 у 22:14

Гадаю, що "групи" тут будуть зайвими тому, що і так вже сформована середа "міщанства" є великою групою, і тому, ділячи її на частини вона буде краятись по поглядах та вподобаннях.
Чи добре це?

Asmera - 2-2-2004 у 22:22

Хм... я просто сказала, як можна втілити ту ідею.А те, що групи у невеликому колективі зайві - знаю з власного досвіду. вони є, але ними ніто не користується - просто не розуміючи "для чого?"

Nazar - 2-2-2004 у 22:29

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
, просто давно складений дружній колектив - то теж невесело - як болото...:rolleyes:


Та нє, з впевненістю можу стверджувати, що складений колектив є значно "кольоровіший" за той, що видно зараз.
Можливо кожен якось підсвідомо відчув якісь проблеми кожного....
Важко визначитись з вірним трактуванням малолюдності лише на свому досвіді.
"принади грації несуть..." - що тут більше скажеш?

Asmera - 2-2-2004 у 22:40

НУ я просто про те, що як каже один товариш "тре більше драйву, скандалу" .Мабуть, так воно і є іноді.Просто все тихо і спокійно, всі одне з одним розшаркуються - і тиша, спокій...мертвий.Стає якось невесело. Особливо коли всіх в реалі бачиш частіше, наж на форумі. А от коли з"являються час від часу нові цікаві люди - то дуже класно!

Олексій Мачехін - 2-2-2004 у 22:46

Групи будуть хоч як ви того не уникайте, бо чимдалі більше ми одне одного вивчаємо і гуртуємося за смаками, за поглядами.
Колективи не бувають сталими - вони трансформуються, змінюються, розпадаються.
Але навіть наявність цього процесу вже є ознакою прогресу.

Пані Асмері: хочете скандалу? Заспівайте Данилка :)

Nazar - 2-2-2004 у 22:56

Та нє, Олесю. Гадаю, що ми вже то переросли в цій "групі", щоби скандалити по таких дрібничках:)

Asmera - 2-2-2004 у 23:19

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Пані Асмері: хочете скандалу? Заспівайте Данилка :)
Та що то за шкандаль?!:lol: Тцю.. на один день - всі висловлять своє "фе" та забудуть.І все повернеться "на круги своя".
А Данилка заспівати можу, але винятково особисто:saint:

Nazar - 2-2-2004 у 23:29

Тим більше, що вас єднає географія.

Asmera - 3-2-2004 у 00:18

А тобі я можу зателефонувати і наспівати :lol:
Оце я тортури повигадувала :lol: Не тре було пропонувати таке:P

Олексій Мачехін - 3-2-2004 у 10:09

Асмеро, зайди на тред Огляд альбомів українських виконавців, чи якось так і просто подивись що сталося коли я про Ґрін Ґрей та ПЄ в одному треді написав. Дехто на мене після того досі троха пудиться. :)

rost - 3-2-2004 у 22:47

2 Moderators
В жодному разі не ставлячи під сумнів права власника цього форуму банити небажаних з його точки зору користувачів, маю пропозицію, яку, напевне, підтримають більшість форумчан. А саме, чи не можна було б десь надавати інформацію про причини, по яких той чи інший користувач був забанений. Особливо, коли це стосується користувача, який вже встиг прийняти участь в дискусіях.

Андрій Пелещишин - 3-2-2004 у 23:42

2 Rost
Мені здається, що написане Вами є офтопом у даній темі. Якщо хочете обговорити дану тему - пошукайте відповідну дискусію серед існуючих або створіть нову
У принципі у більшості випадків причина блокування є очевидною.
З першого разу блокується користувач, що позволив собі вжити ненормативну лексику (особливо якщо вона спрямована на образу іншого дописувача або просто особистості), та за прямі погрози на адресу інших дописувачів.
Також буває блокування за кількаразове порушення правил Форуму (мовних зокрема), заклики до насильства та інших форм порушення законодавства України.

rost - 4-2-2004 у 09:55

п. Андрій, ну, якщо хоч одне з 10-и повідомлень перед моїм було "топ" то написане мною звичайно офтор.

Обговорювати тут, власне кажучи, нічого. Ви встановлюєте правила, а я просто висловив побажання.

сумна - 4-2-2004 у 09:55

На побажання пані Asmera, щоб було більше драйву: вчорашній маленький шкандальчик в темі "За кого з громадських діячів та політиків вам найбільше соромно" (влучно названий "пацанячімі разборкамі";) якось не додав драйву. А як вам здається, що потрібно, щоб пожвавити дискусію?

Олексій Мачехін - 4-2-2004 у 10:13

Тре цікавих особистостей. Ерудованих дописувачів що б могли підтримувати обговорення не тільки окремих тем, але й розділів.
Тішуся що таки троха у нас таких є. Принаймні останніми днями стало цікавенько.

Asmera - 4-2-2004 у 17:47

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Асмеро, зайди на тред Огляд альбомів українських виконавців, чи якось так і просто подивись що сталося коли я про Ґрін Ґрей та ПЄ в одному треді написав. Дехто на мене після того досі троха пудиться. :)
Приховане (чи не дуже) трохи ображене ставлення драйву не додасть :P Та я б кожен день наспівувала Сердючку, якби знала, що то допоможе. А так - або всі звикнуть і будуть сердитися, або не звертати увагу як на людину з псиічним розладом, або шановні модератори просто забанять:D То не вихід, точно;)

Asmera - 4-2-2004 у 17:49

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
На побажання пані Asmera, щоб було більше драйву: вчорашній маленький шкандальчик в темі "За кого з громадських діячів та політиків вам найбільше соромно" (влучно названий "пацанячімі разборкамі";) якось не додав драйву. А як вам здається, що потрібно, щоб пожвавити дискусію?
Так отож - просто гризня не є шкандаль!:lol: І коли все швидко стихає - теж. Живий форум - то коли заходиш за дві години після того, як був - а всі теми знов горять яу такі, що мають купу нечитаних постів. Ну і бажано б щоб вони були змістовними

Станкевічас Сергій - 4-2-2004 у 18:40

Отже, кількість дописувачів також має велике значення. І, значить, попередні наїзди про попсовість є дещо недоречні? :)

сумна - 4-2-2004 у 19:18

Це, напевно, той випадок, коли кількість не переходить в якість. Очевидно, що форум тримається на певному "кістякові" з тих дописувачів, які між собою особисто знайомі і вже певним чином притерлися. Дехто з нових дописувачів до цього кістяка приросте, а решта поступово відійдуть як такі, що не сягають до заданої рівнем форуму планки (і я, очевидно, також). І це добре

Наталка - 4-2-2004 у 19:29

Не сказала б, що це очевидно, що Сумна не досягає якогось там рівня. :) Я вже розповідала - рівень то така дерев’яна планочка, у ній віконце, а у віконці вода з бульбашками. :) Все! Звісно, такого гатунку пожвалення, як у "пацанячих розборках" - це не драйв, але погляньте, як швидко і органічно вписалися у спільноту Форуму Asmera, Dmy, Інгвар, Володимир та багато інших! Ніколи не хотіла, щоби форум задавав рівень - рівень тримають користувачі, і пані Сумна, повірте, Вам це вдається. Ваші слова нагадали мені докори Олеся у пості "Кілька таких собі теплих і не дуже слів...". Прошу, прочитайте - ми так старалися, щоби кістяк не дуже випирав ;)
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1858

сумна - 4-2-2004 у 19:35

Пані Наталю, дякую на доброму слові. Особливо мені імпонує на форумі його анонімність, завдяки якій я змогла вперше оприлюднити свій вірш, і навіть отримати схвалення. Повірте, це мене надзвичайно надихає, бо взагалі страждаю на занижену самооцінку. Обов'язково прочитаю те, що Ви радите

Dmy - 4-2-2004 у 19:59

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Це, напевно, той випадок, коли кількість не переходить в якість. Очевидно, решта [нових дописувачів] поступово відійдуть як такі, що не сягають до заданої рівнем форуму планки (і я, очевидно, також). І це добре

Боже, як талановито! :)
Просто хочеться всістися поруч, пустити скупу чоловічу сльозу, втішити, там, по голівці погладити...
Все життя мучаюсь, мабуть, так і помру невтаємничено: "Як це ЇМ вдається?!? :o

Щодо шкандалів.
Їх тут не буде.
Банять, прошу :yawn:
М-м-м-дератор-р-ри :baddevil:

(маю приклади :P )

Asmera - 4-2-2004 у 21:43

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Пані Наталю, дякую на доброму слові. Особливо мені імпонує на форумі його анонімність, завдяки якій я змогла вперше оприлюднити свій вірш, і навіть отримати схвалення. Повірте, це мене надзвичайно надихає, бо взагалі страждаю на занижену самооцінку. Обов'язково прочитаю те, що Ви радите
А ось твердження про анонімність у ганому форумі досить непевне:rolleyes: Коли складається "кістяк", то починаються поступові виходи в реальність - і яка вже там анонімність:lol: А щодо віршів можу навести наглі приклади відбирання записничка з ними ( цікавість звичайна) і так далі у тому ж дусі:lol:

Volodymyr - 4-2-2004 у 22:03

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Пані Наталю, дякую на доброму слові. Особливо мені імпонує на форумі його анонімність, завдяки якій я змогла вперше оприлюднити свій вірш, і навіть отримати схвалення. Повірте, це мене надзвичайно надихає, бо взагалі страждаю на занижену самооцінку. Обов'язково прочитаю те, що Ви радите
А ось твердження про анонімність у ганому форумі досить непевне:rolleyes: Коли складається "кістяк", то починаються поступові виходи в реальність - і яка вже там анонімність:lol: А щодо віршів можу навести наглі приклади відбирання записничка з ними ( цікавість звичайна) і так далі у тому ж дусі:lol:
я не злостивий, тому все записую :) і не всі записнички тоді тобою з Крісті було відібрано! :P

Asmera - 4-2-2004 у 22:20

Хм....навчила на свою голову :lol: Я не про те "тоді", а про львівське "тоді" :lol: Хіба є більше трьох? І взагалі, сам мого зошитка відбирав!А те, що ти змінив тактику нічого не міняє!Дискету отримав .Ми квиті :P

сумна - 5-2-2004 у 09:04

Про маніпуляції з записничком не зовсім зрозуміла, прошу повільніше ...

Asmera - 5-2-2004 у 22:27

Маніпуляції були складні, але суть їх полягала у вібиранні записничка з віршами :)

Volodymyr - 6-2-2004 у 11:39

:) :-P
і до тогож не одного ;)

Asmera - 6-2-2004 у 11:55

Аха..трьох :) І посягань на одного зошитка ;)

Volodymyr - 6-2-2004 у 12:47

э ще декілька файлів, та просто розписані по окремим аркушам :)...

а за зошит я ще пригадаю! ;)

Олексій Мачехін - 6-2-2004 у 13:20

Припиніть флуд

Asmera - 6-2-2004 у 13:20

Пригадуй, куме. Все одно не дотягнешся! :lol:

Asmera - 6-2-2004 у 13:22

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Припиніть флуд
Перепрошую.Мені ДУЖЕ шкода :(

Volodymyr - 6-2-2004 у 14:59

Перепрошую.Мені ДУЖЕ шкода :(

сумна - 12-5-2004 у 19:48

Ой... перестав висвічуватися перелік присутніх користувачів (в кінці - три крапки...)
:rolleyes: