Форум Рідного Міста

Грибочків не хочете?

Рост - 3-12-2003 у 15:53

Не пам`ятаю, чи викладав їх тут.
Просто щось шукав на диску, а натрапив на них і залив у фотоальбом

Олексій Мачехін - 3-12-2003 у 16:13

Щось грибів там ніби мало.... і де зонтики?

Рост - 3-12-2003 у 16:28

Ну, гриби я, як правило, збираю, а не фотографую :)
А цього року грибів взагалі влітку в Сколівських Карпатах майже не було.
Тому мало :) А взагалі я збираю тільки білі, підосиновики і, якщо вже в кошик лізуть, підберезовики. Ще іноді лисички і маслята.
Ну і тільки в Карпатах, само собою.

Олексій Мачехін - 3-12-2003 у 16:38

По всій Україні грибів майже не було :(

Рост - 3-12-2003 у 16:50

В деяких районах Карпат були, і то чимало.
Місця треба знати. А я знаю небагато, на жаль.

Олексій Мачехін - 3-12-2003 у 16:52

На черкащщині дуже сухо було, тому тільки маслюки тиждень щось вилазили і все. І так, кажуть всюди на подніпров'ї

Odarka - 3-12-2003 у 16:55

А я дуже люблю гриби, моя бабця їх смачно готує, а брат їх завжди збирає :))

ЗОРЯНА - 4-12-2003 у 12:47

А я ніколи жодного гриба знайти не можу, хіба якщо він вже в мене перед самим носом росте..:(

ЗОРЯНА - 4-12-2003 у 14:55

А я ніколи жодного гриба знайти не можу, хіба якщо він вже в мене перед самим носом росте..:(

Олексій Мачехін - 4-12-2003 у 15:06

Два однакових пости... Ти хочеш щоб тебе пожаліли?

ярка-дзвінка - 4-12-2003 у 18:34

Та ні, це вона два рази того самого гриба не може побачити! :)

Asmera - 4-12-2003 у 23:17

Грибочки...люблю збирати, але не їм...взагалі, ні під яким соусом чи без нього :)

Рост - 5-12-2003 у 10:01

2 Асмера - і що, навіть карпатських? Екологічно чистих? :D
Але ж!... Грибова зупкааа... Грибова підливка до вареникііів...
Як же так? :)

Наталка - 5-12-2003 у 16:11

От ну не можна знущатися над гурманами! :D
Мені аромат грибної юшки (з білих грибів - не з печериць!), яку я їла на Закарпатті, СНИТЬСЯ!!! Вже півроку!!! :) А смажені гриби - зі сметанкою? А тушкована картопля з гибами? А? Ааааа!!! Хочууууу!!! :D

Юрій Сєров - 5-12-2003 у 16:21

Гриби це сила. Люблю і збирати і ще більше їсти :). Жаль цього року жодного разу не вдалося вибратися до лісу :(

Рост - 5-12-2003 у 16:29

А мо, поділимось різними рецептами приготування, хто який знає? Га? :)

Наприклад, можу запропонувати найпростіший рецепт (мене так минулого року пригостили в Корчині).
Беруться синюшки (сироїжки такі спеціальні :) ), сирими прямо на піч (пательню), припікається - і до рота. Мушу сказати, що досить оригінальний смак! :)

А ще жінка якось робила грибний плов - дуже мені він до вподоби припав! От, нагадали - треба буде якось повторити :)

Наталка - 5-12-2003 у 16:43

На жаль, у мене рецептів оригінальних немає - окрім смажених печериць та картоплі, тушкованої з лисичками. Але то просто, кожна господиня знає :) Хоча б в теорії ;) Про печериці мовчу - покійна бабця називали їх "позоріщє" і грибами чомусь не вважали - властиво ті, що вирощені в теплицях. ;) Ви мені краще дайте рецепт грибної юшки (пам’ятаю, там були білі гриби і смак такий, що язика не шкода проковтнути ;) ) Але про рецепт тоді сказали - фірмова таємниця :)

Рост - 5-12-2003 у 16:49

Юшка - це підливка, чи зупа у твоїй інтерпретації?

Наталка - 5-12-2003 у 16:52

Зупа :) У бабусі на Дніпропетровщині просто так називають юшку класичну (з риби) і з грибів. Але від рецепта підливки я теж не відмовлюсь ;)

Олексій Мачехін - 5-12-2003 у 18:13

Я печериці купую лише на канапки - мажеш білий хліб маслом, ріжеш гриб, кладеш зелень і поливаєш майонезом. Незле виходить.
А от на печеню та піцу або ж перепічки беру вішанки - то більше до гриба схоже :)

Наталка - 5-12-2003 у 18:18

А гриб сирий? Цікавий рецепт, я колись в кафе їла вітамінний салат з сирими печерицями - смакота! Пам’ятаю, там були власне нарізані соломкою печериці, так само - свіжі огірки, сметана, кукурудза, і тертий сир. Пікантний смак :)

Олексій Мачехін - 5-12-2003 у 18:22

Так, гриб сирий.
Проте, знаєш, якщо з рецепту вилучити гриб, теж непогано ніби ;)
Але з грибом (скибкою) воно якось цікавіше.

Остап Іванович - 5-12-2003 у 18:36

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
Грибочки...люблю збирати, але не їм...взагалі, ні під яким соусом чи без нього :)


І що, Ви їх ніколи не коштували?
Люблю грибочки, і смажені, і варені, і сирі, і соленя, і зупу, і юшку, істиранку з печериць уууу смачно.

Asmera - 5-12-2003 у 21:20

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
2 Асмера - і що, навіть карпатських? Екологічно чистих? :D
Але ж!... Грибова зупкааа... Грибова підливка до вареникііів...
Як же так? :)
карпатські люблю збирати!:) Але не їсти...
Цитата:
І що, Ви їх ніколи не коштували?
Люблю грибочки, і смажені, і варені, і сирі, і соленя, і зупу, і юшку, істиранку з печериць уууу смачно.
Куштувала, звичайно...Але просто не можу істи -щось від них недобре, смак не подобається :( Отак..
а на вигляд - такі гарненькі... Особливо білі:)