Форум Рідного Міста

Ціна щастя

Роман Голощук - 9-1-2004 у 00:06

Сьогодні щастя можна купити за гроші, і його ціна -- 4 мільйони 817 тисяч 616 доларів. Про це свідчать дані дослідження, що проводилося в листопаді і грудні минулого року Yahoo. Відповідно до західних стандартів, ця цифра відповідає середній заробітній платі за 94 роки. Власне стільки потрібно у середньому людині для того, щоб реалізувати свої мрії і бути щасливою. До того ж, жінкам для щастя потрібно більше, ніж чоловікам. Як з'ясувалося, жіноче щастя коштує 4,8 мільйона доларів, а чоловіче -- 4,7 мільйона доларів. Найвища ціна щастя -- 5,2 мільйона доларів у людей середнього віку.

В опитуванні взяли участь 2 500 осіб. Але лише 15% із них були зараховані в групу "щасливчиків". "Щасливчики" накопичували б і множили свої багатства, але в той же час дотримувалися того способу життя, що їм подобається. Жити за правилами "плейбоя", ходити в нічні клуби, брати участь у світських вечірках, безумовно, витрачати великі суми грошей виявили бажання найбільше опитуваних -- 45%. 39% учасників дослідження витрачали б гроші на всяку-всячину, аби показати себе "крутими" -- їх прозвали "показушниками". "Скнар" в опитуванні виявилось лише 1% -- вони воліли б нічого не витрачати, а лише заробляти нові мільйони.

З. Г.

Джерело - Поступ

P.S. А скільки Вам треба грошей для повного щастя? :)

Nazar - 9-1-2004 у 10:37

Мої мрії більш дешевші, але так само зав"язані на грошах.
Їх має бути стільки, щоби вистачало на повноцінну роботу та відкриття некомерційної радіостанції з українською музикою, та молодіжний культурний центр (сам не знаю що то таке, але там будуть допомагати молоді реалізовувати свої проекти, а також там би формувалась якась нова громада без впливу політики та всіляких ідеологій).

А, іще мати багато дітей:) - також коштує;)

Odarka - 9-1-2004 у 13:42

Моє щастя не купиш за гроші...бо воно у середині - це спокій, рівнога-щастя, коли спваєш, коли є до кого співати...

Зіронька - 9-1-2004 у 13:46

Десь тут була тьотя-психолог, яка питалась про щастя і про гроші---але, правда, окремо...

Nazar - 9-1-2004 у 15:28

Як на мене, то я не продавав своє щастя, а формулював суму грошей, яка б зробила б мене ще щасливішим:D

Хтось щасливий від страшенно дорогої машини, хтолсь від того, що його знайомі вважають його грошовитим, хтось ще має якісь грошові комплекси, і я не виняток:).
Здається це нормальним, та непотребуючим втручання психологів.:saint:

Олексій Мачехін - 9-1-2004 у 15:33

Назаре, якщо вважатимеш гроші ненормальним явищем - віддавай їх мені :)

Nazar - 9-1-2004 у 16:12

Та нє, скоріше паранормальним:D

Просто багато було випадків, коли їхня відсутність мені заважала мені бути щасливим, ну така я вже людина...

Олексій Мачехін - 9-1-2004 у 16:26

Не скажу що ти унікальний....

Nazar - 9-1-2004 у 16:36

Так я і не претендую;)

Та і мало хто не хоче себе відчувати щасливим.
Хоча чув цікаву думку, що людина грошима компесує свої комплекси... То цікава думка, хоча апатична.

Олексій Мачехін - 9-1-2004 у 16:41

Я б так не сказав. На мою думку людина може грошима компенсувати комплекси, проте і гроші можуть сформувати певні комплекси. Як, власне, і прибрати.

Nazar - 9-1-2004 у 16:48

Ну гаразд, раз так, то хотів би почути твою купу грошей, якої тобі бракне, щоби бути щасливим.

Олексій Мачехін - 9-1-2004 у 16:53

Мені? Мені не треба грошей аби бути щасливим. Мені треба час та цікава можливість їх заробляти в достатній кількості.
Достатня кільність - невизначена величина, веріюється від споживчого кошика моєї родини, до нескінченності.

Nazar - 9-1-2004 у 16:59

Гадав, буде якась реальніша (маю на увазі визначена) сума.

Олексій Мачехін - 9-1-2004 у 17:04

Сильно розчарував?