Форум Рідного Міста

зміни narod.ru на domivka.net

Domivka_net - 10-1-2004 у 05:13

Безкоштовний україномовний хостинг на Домівці
http://www.domivka.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&a...

Андрій Пелещишин - 10-1-2004 у 12:22

Взагалі Україна вже давно потребує повноцінного безкоштовного хостингу. І дуже добре, що Домівка взялася це робити. Хочу побажати великих успіхів! Із задоволенням рекомендуватиму домівку як площадку безкоштовного хостингу.

Але все-таки народ.ру - це достатньо висока планка, до якої ще треба підтянутися. Усе-таки там процес реєстрації сайту автоматизований, не потрібно пояснювати адміністрації суть свого сайту, обгрунтовувати технічні рішення та кожен раз заново домовлятися. І там є контрольна панель, що важливо..
Цікаво, що на домівці пропонується використувати cgi та PHP. На народі.ру все обмежено статичними файлами. Напевно не випадково. Бо з часом може виникнути загроза некоректного використання скріптів (той же ж спам, організація атак на інші сервери, зїдання вхідного трафіку тощо). Тут є над чим подумати.

Але ще раз - річ ця дуже хороша і корисна. І в теперешньому виді буде безсумнвно корисною для українського сегменту Інтернету.

Рост - 10-1-2004 у 15:08

Теж не можу не висловити радості з приводу цієї новини! :)
Бажаю цьому проекту здорового процвітання!
І доступ по фтп - добре, бо я так відмовився у свій час від хостингу на укрбіз.нет - там залишили тільки візарда, а це зурочення, як на мене. Має бути і те, і те.

Щодо контролю за тематикою - це більше добре, ніж погано. Раз український проект, значить український! Я усім, чим маю, ЗА! :) Хоча, коли проект розростеться, ця процедура буде, імхо, надто обтяжливою.
Щодо пхп і перлу - таки так, важко контролювати. Особливо перл. Слід одразу обдумати ці питання, бо потім крок назад буде дуже болючим.
Може краще дозволити лише ssi?

Андрій Пелещишин - 10-1-2004 у 16:42

У в SSI є команда виконання команди операційної системи (exec cmd здається). Тому для повного щастя бажаючого покористатися чужими ресурсами і SSI вистачить

Рост - 10-1-2004 у 18:18

Я детально не розбирався, але, можливо, можна обмежити ssi директивою include. Тре читати мани.

Ihor Byra - 17-2-2004 у 11:04

Чомусь коли я заходжу на вище поданий лінк мені вибиває: ПОМИЛКА 404: ФАЙЛ НЕ ЗНАЙДЕНИЙ!

Олексій Мачехін - 17-2-2004 у 11:28

Зайди просто на Домівку і там шукай

vovka - 17-2-2004 у 15:28

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
У в SSI є команда виконання команди операційної системи (exec cmd здається). Тому для повного щастя бажаючого покористатися чужими ресурсами і SSI вистачить

В PHP є режим Safe mode . Можна заборонити виконання всіх підозрілих команд типу exec ,system .......
IMHO краще не забороняти повністю PHP або Perl, а зробити якісь конкретні обмеження.
Наприклад відсилка не більше 10 листів в годину, або просто з інтервалом в 30 секунд. Або взагалі мейл відключити. Або заборона всіх зовнішніх конектів скриптів. Зате для нормальних юзерів залишиться можливість внести якусь динаміку в сайти.

Я звичайно не адмін, але думаю що це вирішить більшість проблем повязаних зі спамом і зїданням трафіку.

Загалом я підтримую ініціативу domivka.net . Дійсно, у УА і близько небуло безплатних хостерів типу h1.ru , та навіть народу.

Олексій Мачехін - 17-2-2004 у 15:47

Я думаю, панове, що Домівці до популярності народу ще дуже далеко.
Всі запропоновані проекти розглядаються (і, думаю, контролюються) Богданом, так що перейматись нема через що.

Captivitas - 17-2-2004 у 16:35

>Загалом я підтримую ініціативу domivka.net . Дійсно, у УА і близько небуло безплатних хостерів типу h1.ru , та навіть народу.
Колись був безкоштовний більш-менш зручний хостинг на Webua.net, але вічна йому пам"ять!!!

vovka - 17-2-2004 у 17:26

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
>Загалом я підтримую ініціативу domivka.net . Дійсно, у УА і близько небуло безплатних хостерів типу h1.ru , та навіть народу.
Колись був безкоштовний більш-менш зручний хостинг на Webua.net, але вічна йому пам"ять!!!

В тому то і справа що колись десь там був..
На одному ентузіазмі далеко не заїдеш.
Через той безплатний треба нав'язувати платні послуги.
Тоді і безплатний буде на більш-менш пристойному рівні.

RedHead - 28-2-2004 у 02:34

Мда... пройшло 2 місяці - нічого незмінилося(хостинг не відкрили)