Форум Рідного Міста

Як купити хатинку в Карпатах?

ЗОРЯНА - 8-3-2004 у 12:07

Дуже хотілося б мати хатинку у Карпатах, таку дерев"яну з тином, а коло нього щоб росли соняхи і мальви. Можна навіть з вигодами "за хлівом". Понавишивати рушників, віднайти старі меблі, помастити стіниглиною тоді розмалювати як колись... Посадити калину у городі. І приїздити відпочивати на вихідні.
Тільки незнаю як купити таку хатинку? Хотілося б у Славському. Може хтось порадить щось?

Олексій Мачехін - 8-3-2004 у 12:31

Купити легко, важче доглядати і якось влаштувати так, аби не розкрадали.

Рост - 8-3-2004 у 12:35

Ну... у Славську недалеко від центру продавали кусокоч землі рік чи два назад - соток 6 чи менше. 15 000 уо.
Славське - це гірськолижний курорт з відповідними цінами.
А от якщо цікаво мати саме хатку в Карпатах просто для відпочинку (а Славське - це для зими, влітку там так собі), то треба шукати у більш віддалених селах.
Якщо Сколівський напрямок - Тухля, Либохора, Сопіт (там пустує декілька десятків хат, сам виясняв)... Треба брати автомобіль і їздити, випитувати.
Але тисяч 2...5 треба готувати. В залежності від стану хатини і розташування.
Крім того, треба врахувати, що за нею хтось мусить доглядати, інакше... ну, народ у нас різний, рознесуть по кусочках. Хтось вирішує це питання, наймаючи місцевого сторожа, хто ще якось умудряється...

ЗОРЯНА - 8-3-2004 у 13:26

Доглядати вже б домовилася з кимось з мешканців села. То просто можна поїхати і по людям в селі попитати? Чи у сільраді? Навіть немаю уяви...

Олексій Мачехін - 8-3-2004 у 13:27

Головне ні в кого не питати... як справжній Штірліц :)))

Ну а як ще?

ЗОРЯНА - 8-3-2004 у 13:34

Хай трошечки розстануть сніги і я цим займуся. Ідея мене не полишає вже довгий час. Я намагалася шукати по оголошення у рекламних газетах - та де там.. нічого немає

Святослав Шеремета - 8-3-2004 у 16:54

Справді хатинка в Карпатах це просто супер. Також про це думаю. Але реалізовувати свій намір планую десь через роки два-три. А щодо Славська, то навіть маленька хатинка буде коштувати дуже дорого. Думаю, що 6 соток будуть коштувати більше ніж 15000 у.о. Адже згідно офіційних даних, які оприлюднив в одному з інтервю у "Високому Замку" О. Сендега у Славську- найдорожча земля у Львівській області. А Вам Зоряно бажаю знайти хатинку яка впаде в око і втілити свою мрію в життя.

ЗОРЯНА - 8-3-2004 у 20:23

To she z dytynstva zalyshylosya.. Jak do babci v seli na kanikuly izdyla. Stilky rozpovidala vyshyvajuchy i spivajuchy pisen' ukrains'kyh... pro vechornyci, pro skrypaliv, zhnyva, vesillya..

Demyan - 21-4-2004 у 09:31

Опа, в мене теж така сама ідея є. Якщо хочеш можем пошукати разом купити хату одну на двох, буде і легше прибирати і доглядати. В принципі я знаю як це робиться, лише треба визначити яку хату, для скількох людей (чи для сімї), район. А взагалі якщо любиш карпати, пиши - я скоро збираюся їздити, люблю просто одноденні маршрути (на вихідні, в суботу) і важкі. А про хату пиши - не стидайся:) одна голова добре - а дві ще краще:)

Рост - 21-4-2004 у 11:26

Мо, тоді вже карще хутір свій і зробити філію Форуму Рідного Міста? :D

Остап_М. - 21-4-2004 у 15:40

2 ЗОРЯНА:
Карпати це супер!!!
Але земля і хати там дійсно дуже дорогі.
Якщо в тебе є такі гроші то все добре, проте якщо ема, можу порадити просто їздити на вихідні в різні хати. От я був на цих вихідних в одній з таких. Заплатили по 10 гр. з особи за ніч. Але то не гроші. Адже було все так як треба: пічка, дрова + гаряча вода в душі і туалет. Вирішувати звичайно ж тобі, але якщо хочеш можу скинути тобі контакти цієї хати??? :)

Остап_М. - 21-4-2004 у 15:43

2 Demyan:
А куди ти полюбляєш їздити????
І що таке в твоєму розумінні "важкі маршрути"???

Demyan - 22-4-2004 у 08:33

я люблю їздити всюди. Важкі маршрути - то від 10 днів, десь від 200 км. однак часу зараз нема, іноді просто на один день поїду похожу по маршруту (згідно книжки і мапи) і назад. Два остані роки був в татрах (просто супер) і чеських бескидах. Доречі скинь координати тої хати, а якщо ти не був (думаю що бу) то зайди на сайт karpaty.com.ua - він супер.
А хату купити то класно, і можна знайти від 1000-2000 у.е. такщо Зорянка відгукнися!

Остап_М. - 22-4-2004 у 15:00

2 Demyan:
Контакти тої хати такі:
Славсько
вул. Устияновича 44а
тел: 8(03251)42664
Іван або Оля
Тільки ццццц!!!!! Нікому некажи :) :) :)