Форум Рідного Міста

Молодь Львова за Януковича !... ???!!!

Василь Яворський - 11-6-2004 у 15:09

Вчора 10/06/2004 у палаці учнівської молоді відбувся молодіжний форум "Молодь Львівщини - за Януковича!". Голова оргкомітету пан Головченко. Він заявив, що ідея скликання форуму належить молодіжним спортивним та студентським організаціям. Щоправда цікаво якою мірою туди відноситься союз ветеранів, котрий був названий на ряду з іншими організаціями-організаторами. Звичайно ж поспівали оди нашому урядові... Виявляється програма молодіцжного кредитування житла виконана на 100%... Майже третину залу займали батьки молоді, що виступала в неофіційній частині форуму, кажуть що навіть це не завадило золові бути пустуватим. Однак шановна львівська молодь за вас в очах України вже розписалися: ви підтримуєте Януковича!!!

Odarka - 11-6-2004 у 15:55

І скільки їм заплатили?

Олександр Ганущин - 11-6-2004 у 16:37

Більшість коментарів з приводу доленосної події вже навів на http://www.vgolos.lviv.ua/?part=board&artid=daytheme&id=20040610184056

Але що тут казати - цього ще буде та буде. І нічого ганебного нема. Скільки там тої молоді було і яким методом було зігнано - історія мовчить. Та ще і з батьками.
Тому не берімо до голови

Василь Яворський - 11-6-2004 у 16:51

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
Але що тут казати - цього ще буде та буде. І нічого ганебного нема. Скільки там тої молоді було і яким методом було зігнано - історія мовчить. Та ще і з батьками.
Тому не берімо до голови


Згоден так відсотків на 90. Буде ще такого багато. Людність тих заходів буде такою ж, а то й ще меншою. Особливо до голови брати і особливо перейматися не потрібно, але опозиції варто б зробити якісь контрвиступи, бо знов скажуть, що Львівщина підтримує уряд (як то було з Кучмою на останніх виборах)

Odarka - 11-6-2004 у 16:55

Та власне тому я ж кажу, що не потрібно мовчати, що проти Януковича проти Кучми і проти Медвечуків....
Мене забанять?:)

Наталка - 11-6-2004 у 17:07

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka

...Мене забанять?:)


Та ні, не мали б... Забагато людей банити доведеться.

А мовчати дійсно не можна. Я тепер, потрапивши у Спілку Письменників, подивилася, що там робиться - і жахнулася. Трохи не до теми, але просто генератор тиску один - Медведчук... :mad:

Олександр Ганущин - 12-6-2004 у 13:42

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч


Згоден так відсотків на 90. Буде ще такого багато. Людність тих заходів буде такою ж, а то й ще меншою. Особливо до голови брати і особливо перейматися не потрібно, але опозиції варто б зробити якісь контрвиступи, бо знов скажуть, що Львівщина підтримує уряд (як то було з Кучмою на останніх виборах)


Буде ще цього. І з опозиційної торони. Незабаром. А щодо Львівщини в цілому - тут ще ого-го. Ще слово мають сказати крім молді за януковича - трудові колективи, селяські спілки, лісники, et cetera. Скільки ще буде.............

Лучишин Роман - 15-6-2004 у 12:41

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
І скільки їм заплатили?

Сумніваюся що їм платили. Адмінрерс не платить нікому.
#Odarka
Цікаво, хто з податківців хотів вступати в лави обрізаних?

Василь Яворський - 15-6-2004 у 13:17

Маю одного колєгу він працює в облпрофспілках, не кимись там таким а просто дрібним клєрком, однак він розповідає доволі цікаві моменти з життя його кантори. Зокрема: премія за участь у якомусь із таких показних виступів, коли то відбудеться і де не повідомляють, просто попередили щоб ходили вони кожнісінький день на роботу з паспортами і були готові до того, що їх ПОСАДЯТЬ У АВТОБУСИ і ВИВЕЗУТЬ на міроприємство. Як мобілізація, холєра :D

Odarka - 15-6-2004 у 13:27

Цитата:
Першим відправив користувач Rainbow
Цікаво, хто з податківців хотів вступати в лави обрізаних?


Що таке лави обрізаних?
Вони лплатять всім декому гошима, а декому крупами, декому кулею в чоло...можете далі самі продовжити!:baddevil:

Василь Яворський - 15-6-2004 у 13:30

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Що таке лави обрізаних?


Так есдеків зараз кличуть через закінчення абрівіатюри "(о)" - обрізані (в оригіналі об"єднані), те ж натякає і на етнічний склад.

Олександра Бабяк - 15-6-2004 у 16:24

Сьогодні із знайомим викладачем розговорилась на ту тему. Студіків просто зігнали пригрозивши, що повиганяють з ВУЗів. Більше і нетреба...
Так і з голосуванням буде...

Лучишин Роман - 15-6-2004 у 20:56

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Що таке лави обрізаних?
Вони лплатять всім декому гошима, а декому крупами, декому кулею в чоло...можете далі самі продовжити!:baddevil:


Думаю вам вже пояснили.

А на рахунок першого і другого, то таких випадків було що можна на паляцях порахувати. Це могло стосуватися хіба що начальників.
Третій варіант лишається найімоврінішим. Це вже для таких хто дуже впирався. Моя мати працює в податковій і я про цей ізм добре проінформований.
Львівска область це ще пів біди, а вот Закарпатська це "беспрєдєл" не те слово. І там в свій час я побував і мені розповіли як "люблять" обрізаних. І чому вони таку "велику" підтримку мають. А ще в свій час я добре зрозумів чому на сході України багато голосів за владу. І повірте мені на слові, що не тому що її так люблять, так як це розказує наше брехливе телебачення! :baddevil:

#Олександра Бабяк
Не знаю як в нижньму, а вот в політеху неперед виборами доволі часто ходили декани до студентів і розказували хто хороший а хто поганий! Це було коли я вчися, а зараз, думаю, методи впливу удосконалились.
Доречі, доволі цікавий факт мені колись розказали.
Місце дії Комерційна академія: для здачі заліка з фізкультури потрібно було вступити в лави обрізаних.
І таких випадків безліч.
От тільки одне дивує: невже у кабінках для голосування стоятимуть мінатюрні камери з допомогою яких спостерігають? Сумніваюсь. Невже винайшли якийсь метод?

Dмитрик - 15-6-2004 у 22:07

Що :mad::mad::mad:??? Ото хтось Вас конкретно розвів:P
То надто низька ціна для заліку!!!

Олександр Ганущин - 16-6-2004 у 14:02

До слів попередника - був головою дільниці у СШ №80, територія до якої входять гуртожитки комерційної академії у 2002 р. Ну студенти підійшли організовано о 12 год. Чергну створили. Ну брали бюлетені у одного члена комісії (з академії їх до речі, ну і як водиться - від СДПУ (о). Потім розбираємо бюлетені - всі з його підписом (ну цікаво ж було) за Ющенка чи Юлю. Так що Ви праві. А до камер нам ще го - го - го . Як і до Сталінського ходу на якомусь там з'їзді КПРС чи ВКПБ - кожному делегату окрему ручку...

Олексій Мачехін - 16-6-2004 у 14:22

Камер ніколи не буде. Бо це найголовніший здобуток СД у 20-му столітті - таємне голосування.

Лучишин Роман - 16-6-2004 у 15:41

Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
Що :mad::mad::mad:??? Ото хтось Вас конкретно розвів:P
То надто низька ціна для заліку!!!

А що для отримання заліку треба вступати в, як мінімум, дві провладні партії? :o :P :lol: