Форум Рідного Міста

Другий тур - Ющенко vs Мороз?

Андрій Пелещишин - 4-12-2004 у 23:52

Імовірне самоусунення від повторних виборів Януковича виводить в другий тур Мороза в соперники Ющенка. Чи я неправильно розумію?
Якщо так, то буде цікаве і непрогнозоване протистояння. Особливо на фоні загострення стосунків між ними та при умові, що влада здасть в аренду Морозу свій ресурс (що цілком можливо) а олігархи - гроші.

dr.Trollin - 5-12-2004 у 00:04

з сумом та суттєвим полегшенням розкланюючись з Ющенкосторонниками
(мавр своє зробив і дякую йому.
Зокрема на оплаті за зовнішнє підтримування революції з'економимо Добрий гріш...
а то буде як у Грузії повний продаж усього маєтку держави...
Щоб не Застій ім.Януковичокучми- то я би ще...
але як є змога без того...)
- буду за Мороза.

Тільки, імхо, так не буде.
(Бо на "повний продаж усього маєтку держави..."
вже Багато хто розраховує...)
Але шкода таки...

(приоказійно) Андрію, а ти Точно впевненний, що

-1- до Мороза (якщо таки Твій варіант реалізуєтсья) не перейде певна, а мо' й суттєва частина Ющенківців.
Тих, хто голосував "щоб проти" а не "заради За"?
(я он, приміром, спробую Норму заагітувати)

-2- звідки взяв інфу?

-3- (радіснопідстрибуючи) я За! я За!!!
-шкандаль між 2-ма б/м внятними хлопами завсігди корисніший. прнаймні для народу...

Андрій Пелещишин - 5-12-2004 у 00:31

2 - наскільки я зрозумів з інформації, що поширюється ЗМІ щодо закону про вибори Президента. Хоч сам закон не читав, тому можу помилятися. Ніби якщо протягом найближчих днів (до десяти днів до дати виборів) один з двох знімає кандидатуру то на його місце стає наступний кандидат. Якщо ж пізніше, то той хто залишився воює з власною тінню.
3 - на наступних виборах - безсумнівно. Зараз - не впевнений
1 - на жаль, не поділяю твого захоплення Морозом. Він, ще як лідер незабутньої "радіоактивної" групи "239" не вийшов з моєї пам'яті. І крім того він мені виглядає абсолютно маніпульованою людиною, у якої є кілька "кнопочок", які можна чудово натискати і отримувати потрібний результат. Такий собі "скінченний автомат Мілі" . На відміну від Ющенка, про якого я вже казав у сусідньому треді, що мені подобається те, що він досить незалежний від свого оточення і робить свою справу, незважаючи на можливе нерозуміння чи неприйняття своїми прихильниками.

dr.Trollin - 5-12-2004 у 09:40

АП> 3 - на наступних виборах - безсумнівно. Зараз - не впевнений
ну, враховуючи інформаціюно-очищену частину
від тексту

Дмитрий Юрьев: Оранжевые политтехнологии Украины: "управление свободой"
Постоянный адрес новости: http://www.regnum.ru/news/370748.html

я би (профілактично перестрахувався (паранойя, знаєте...)

АП> виглядає абсолютно маніпульованою людиною, у якої є кілька "кнопочок", які можна чудово натискати і отримувати потрібний результат.
ну... :)
якщо отак подивится -- то Кнопочки є у кожного :-)


PS
самодобавка. Гляднь на тред:

http://www.livejournal.com/users/kerogazz_batyr/145682.html

з котрого мене знесло на те посилання, звернувши увагу на 2 групи ремарок:

emdrone 2004-12-04 15:04
emdrone 2004-12-04 15:23

cars_drive 2004-12-04 16:05
john_petrov 2004-12-04 21:56

Олександр Ганущин - 5-12-2004 у 11:28

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
2 - наскільки я зрозумів з інформації, що поширюється ЗМІ щодо закону про вибори Президента. Хоч сам закон не читав, тому можу помилятися.


Так Андрію. не помиляєшся. Варіант згідно Закону України "Про вибори Президента України" можливий. Всі хто вчора слухав Раду то могли зробити цей або поідбний висновок з виступу Мороза...
http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/04_12.htm

На додачу - виступ Гавриша, цитую з "Української Правди":
Представник Януковича в ЦВК Степан Гавриш вважає, що було б доцільним зняття кандидатури Януковича з президентської гонки.

Тому, все можливо. Одна поправка - не другий а третій тур...

Андрій Пелещишин - 5-12-2004 у 11:35

До Троліна:

Вибач, Сергію, але наразі дискусія на тему хто кращий Ющенко чи Мороз мене не "пробиває".

Тред я підняв з огляду на можливу комбінацію влади, що була задекларована паном Гавришом - зняттям Януковичем себе з виборів. Дуже вже видно для них Ющенко страшний, якщо навіть Мороза не бояться.
А російські байки про супер-пупер технології, що використовує Ющенко, чесно кажучи, уже набридли. Якщо в нього є талановиті фахівці, то це тільки йому плюс. На відміну від можливого його опонента, який впевно втрачає популярність від виборів до виборів.

Взагалі, висловлю думку, що назрів час лівому руху України породити нового лідера. Так, як правий рух породив Ющенка, який прийшов на зміну старій гвардії письменників і політв'язнів і команді лузерів типу Удовенка.
Може би Тимошенко стала таким лідером? Колись вона казала, що орієнтуватиметься на ліве електоральне поле.

dr.Trollin - 5-12-2004 у 12:39

2Андрій Пелещишин
-1- "нэстандатно мыслите, товарищ" (с)
Юленька яко лідер лівих...
(в сумнівах) хми...

-2- "Якщо в нього є талановиті фахівці, то це тільки йому плюс"
ні. я не на те увагу звертав.
мав на мислі лише як фахівці таки Талантливі (а таки так і є)
то вони жосить дорого свою працю оцінюють.

тому на те слід звернути увагу.

ніц іншого на мислі не було.
ате ось це-- таки було. і сильно

-3- таки а яка твоя думка (як ІТ-спеца) щодо отого:

emdrone 2004-12-04 15:04
Интересно заметить, что такую статью не опубликовало бы НИ ОДНО большое "качественное" СМИ в Штатах.

Hanor Narasson - 5-12-2004 у 13:00

Існує ЩЕ ЦІКАВІШІЙ варіант. Якщо Яйцукович зніме свою кандидатуру менше, ніж за 10 днів до голосування, то в бюлетенях залишиться тільки ОДИН кандидат - Ющенко. Воно ніби й добре, але для перемоги мусить набрати 50% + 1 голос. Якщо ні - то Кучма лишається при владі:o + нові вибори через пвний час:mad:

Андрій Пелещишин - 5-12-2004 у 14:45

Hanor, роблю Вам зауваження щодо недопустимості образливих перекручень імен, прізвищ людей на Форумі.
Принагідно адресую дане зауваження і іншим дописувачам, які пробують таке практикувати.

Андрій Пелещишин - 5-12-2004 у 15:02

Троліну
1 - стараюся :)
2 - не конче дорого. Можна працювати за переконання, можна - на ім'я та авторитет. Можна бути просто молодим і ще не повністю себе оцінювати. Наприклад, недавно один мій друг, прекрасний фахівець в ІТ, зробив партії, яку він підтримує досить вартісний інтернет-проект (і навіть про це не афішував) просто за ідею.
Другий приклад - сайт ua2004.ru, на ентузіазмі роблений кількома дуже дорогими фахівцями в Росії.

3 - я би не спирався на матеріали, які "не опубликовало бы НИ ОДНО большое "качественное" СМИ в Штатах." На мою думку, просто маячня, неварта того, щоби нею переймалися за 5 хвилин доктори наук :) . Вибач, Сергію, за жаргонізм, але ця "тіпа аналітіка" вже давно мене не проймає. Тим більше заказна та упереджена.

dr.Trollin - 5-12-2004 у 16:19

2Андрій Пелещишин
щодо -3- -- то мо' й так. я ж, перЕцінь,- таки фізикометаліст, а не юристо-аналітик, або ж, паче того,- соціолог...
правда залишаюся все ж при думці, що таки (як по сукпності аналізів) - то таки щось знайти/виОкремити льзя.
деколи дурню, а зрідка і.

Captivitas - 9-12-2004 у 11:23

Такої ситуації не складеться, бо Янукович у Донецьку заявив, що зніме свою кандидатуру лише тоді, якщо відмовиться Ющенко, а Ющенко після всього що сталося не зійде з цього марафону.

dr.Trollin - 9-12-2004 у 14:12

а Мороз своє вже взяв. І тішиться. Бо мудрий.

Dmy - 9-12-2004 у 15:27

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
а Мороз своє вже взяв. І тішиться. Бо мудрий.

Так і хочеться виправити: "ТОМУ ЩО «мудрий»"

Вахтанг Кіпіані, для УП, 6/12
ЗаМОРОЗжена революція
Важко бути об'єктивним. У 2002 році я голосував за список Соцпартії, власне, за Олександра Мороза, бо вірив, що саме він зможе помститись владі хоча б тільки за убієнного Георгія Гонгадзе. У 2004 році я кинув бюлетень за Ющенка, власне – за вашу і свою свободу, за нашу Україну.
Але у суботу, 4-го, у Верховній Раді Мороз-політик за допомогою спікера Литвина переграв не стільки Ющенка-політика, скільки себе як людину. І, на жаль, не вперше… Тактик знову переміг стратега.
Політична доцільність виявилась для нього важливішою за здоровий глузд і почуття міри. Зрив парламентського засідання і демонстративне, на межі фолу, пікірування між Юлією Тимошенко і Морозом, який назвав її "ззовні симпатичною жінкою", стало ще одним дзвіночком, який сповіщає про серйозні непорозуміння усередині опозиційної трійці.
...
Тут, як кажуть в одному анекдоті, "мінуточку". По-перше, хто сказав, що "Наша Україна", визнавши нарешті (на словах), що політреформа потрібна і Мороз із Медведчуком (за кулісами) мають на увазі одне й те саме?
І тут треба визнати, що у кожного своя логіка. Ющенко бере в розрахунок, що народні очікування ніяк не пов'язані з тим, що ЗМІ називають "політреформою". Запитайте людину в Івано-Франківську, чого він хоче, і почуєте – хочу роботи вдома, а не в Португалії.
Донеччанин відповість, що його мрії не сягають далі нормальної зарплати, хоча б не нижчої за ту, "яку Янукович дав". В Одесі скажуть – і Київ підтримає – хочу свободи. І де тут про політреформу?!…
Зрештою два тижні люди проводять акцію на Майдані Незалежності. Але ж, Олександре Олександровичу, вони за покарання винних у виборчих фальсифікаціях, вони "за правду" і аж ніяк не "за політреформу"…
Бо є нормальні країни з президентською моделлю, є не менш цивілізовані – із парламентською, є монархії та ще й і без конституції. І нічого, живуть собі люди, навіть не плануючи жодних політреформ. Люди хочуть, щоб президент взяв на себе відповідальність перед народом і у доволі стислі терміни змінив ситуацію на краще.

http://pravda.com.ua/archive/2004/december/6/2.shtml

Здається, тільки дурному та, власне, Морозу не зрозуміло, що то є "спланована акція". Час від часу, пускаючи чутки про нібито-зняття Януковичем своєї кандидатури (це і перед 2 туром спостерігалося), Влада просто граючи вносить тертя в Опозицію, тому що, вчергове відчувши "маячок", "мудрий", весело підстрибуючи, повідомлює: "А я не проти, а я не проти :P! Ми ще подивимось, кого тут підтримувати" З іншого боку, я дивуюся, невже вся його "мудрість" не дозволяє йому усвідомити, що шансів не має жодних, проти будь-кого. Про докази він подбав, балотуючись завжди і усюди, відтак накопичуючи статистику - вона промовиста, щоб не сказати недипломатичніше.
Звідси і таке непереборне бажання парламентської республіки - в парламенті за рахунок якихось політичних вихилясів Мороз певні шанси має. А це - влада, вплив, бабло, врешті. Можна задоволено дивитися на себе в люстру.

tysovska - 9-12-2004 у 15:36

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Влада просто граючи вносить тертя в Опозицію, тому що, вчергове відчувши "маячок", "мудрий", весело підстрибуючи, повідомлює: "А я не проти, а я не проти :P! Ми ще подивимось, кого тут підтримувати" З іншого боку, я дивуюся, невже вся його "мудрість" не дозволяє йому усвідомити, що шансів не має жодних, проти будь-кого. Про докази він подбав, балотуючись завжди і усюди, відтак накопичуючи статистику - вона промовиста, щоб не сказати недипломатичніше.

Як на мене, хвороба "мудрого" називається "жаба". Хотів стати національним лідером у справі Гонгадзе - не вийшло. Дай, думає, на виборах наберу найбільшу кількість голосів. Знову облом. От він і пнеться: "як не поможу Ющенку - не бути йому президентом". І заявляє, що Ющенко - колишня влада, яка рветься до влади (слово в слово повторюючи прємьєра). Про що тут говорити...

dr.Trollin - 9-12-2004 у 16:18

хм... 2Dmy
ота твоя "правда.ком" таки частенько про-бінеДжессеритську методику суперечок використовує.
приведена статя Яскаравий приклад того.
правда, тільки правда, багато правди, але нізащо усієї...

(приоказійно щодо М. та "бабло" - імхо не був завважений.
та ж твоя правдоком такого би м' собі не дозволила казати)

2tysovska "жаба", кажете??
хм... а не запросто дивитеся на ситуацію??

PS. а реформа ПОТРІБНА, бо я вже виріс і не вірю у добрих царів.
(сумовито) повиздихали вони...

PPS. монополіста на гілляку (с)

PPPS. голосувати-то я буду за Ющенко, але як його ПРОКОНТРОЛЮВАТИ можна буде -- паче тішитися буду.

Наталка - 9-12-2004 у 16:46

Цитата:
Першим відправив користувач tysovska
Як на мене, хвороба "мудрого" називається "жаба". Хотів стати національним лідером у справі Гонгадзе - не вийшло. Дай, думає, на виборах наберу найбільшу кількість голосів. Знову облом. От він і пнеться: "як не поможу Ющенку - не бути йому президентом". І заявляє, що Ющенко - колишня влада, яка рветься до влади (слово в слово повторюючи прємьєра). Про що тут говорити...


Провівши на Майдані (та інших прилеглих до нього місцях) 15 днів (дві перерерви по одному дню, коли мала температуру 39,0) я можу сказати, що повністю згодна з пані Тисовською. Політреформа потрібна, і ніхто з цим не сперечається, але поведінка Мороза в моїх очах опустила його нижче подільської каналізації, і трохи вище комуністів. :mad: Більше нічого писати не хочу, бо почуваюся препарованою - саме через соціалістів...

Dmy - 9-12-2004 у 21:00

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
хм... 2Dmy
ота твоя "правда.ком" таки частенько про-бінеДжессеритську методику суперечок використовує.
приведена статя Яскаравий приклад того.
правда, тільки правда, багато правди, але нізащо усієї...
(приоказійно щодо М. та "бабло" - імхо не був завважений.
та ж твоя правдоком такого би м' собі не дозволила казати)

Справді, Правда намагається поводитись толерантно (на відміну від мене - чхати хотів-єм) і подібних речей ссобі не дозволяє (а її ще хтось називає беспардонною і продажною).
Є-м людиною неграмотною, тому не знаю, що то за воно "про-бінеДжессеритська методика". Проте найприємніше, що, окрім наїзду на Правду, ти не наводиш ніц по суті тез Кіпіані.

dr.Trollin - 10-12-2004 у 00:55

2Dmy Проте найприємніше, що, окрім наїзду на Правду, ти не наводиш ніц по суті тез
-1- дискутувати з інформ-оператором та ще і опосередковано -- на жаль :( катма часу. Аврал просто **жахливий** маю.

-2- щодо бінеДжессеріт. то (близько до тексту) як вже казав:
казати Правду,
казати Тільки правду,
казати Багато правди,
але нізащо Усієї правди...

про-політичне монашеське угрупування "бінеДжессеріт"
описано у вельми класичній старій книзі "Дюна".

на скільки я розумію подібна тактика
набула широко застосовується у мистецтві управління
та просунутих маркетологічних операцій для дії "на нАрід".