Форум Рідного Міста

Збираємося на чай

Олег Воробйов - 5-4-2005 у 15:14

Для всіх форумців, зацікавлених в ближчому знайомстві з чаєм, його культурою а також між собою пропоню влаштувати зустріч з дегустацією якогось чаю. З цього приводу читайте теми

"Трохи про чай" (http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3556)

та

"Підкажіть чайні місця у Львові" (http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3549)

Наразі зголошуйтеся ті, хто взагалі зацікавлений. Паралельно можемо обговорювати формат. Хоча він, звичайно ж, залежить від кількості людей.

Можливе місце зустрічі:

1. В мене вдома :) Тоді маємо наявність багатьох видів чаю і певного чайного посуду під рукою. Але моя маленька донечка (2 рочки) може трохи заважати, особливо якщо ми оберемо саме чайну церемонію. Однак можна щось придумати, наприклад влаштувати все коли вона спить (вдень), або гуляє.

2. Шановний Рост пропонував виїзд на природу: 15 км від Львова, Раковець де є відоме джерело:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

Джерело дуже відоме і кожного дня туди приїжджає не менше сотні автомобілів. Я сам, коли буваю в тих краях, обов`язково затарююсь цією водою. Вона дуже збагачена сріблом, тому має саме той описаний солодкавий присмак і, звичайно, м`яка. До-речі, якось, закрита в пластиковій пляшці, вона в мене простояла більше півроку і не зіпсувалась!
Взагалі-то, можна б було обдумати проведення чайної церемонії там, в Раковці - ліси там чудові, соснові, повітря просто казка. Якщо знайти ще когось, крім мене, з автомобілем (може dr.Trollin зголситься), бо, думаю, бажаючих буде достатньо.


3. Ваші варіанти - пропонуйте :)

Можливий формат зустрічі:

1. Якийсь цікавий зелений чай або кілька різних. Для початківців досить добрий варіант. Без особливої чайної церемонії з класичним заварюванням.

2. Китайська чайна церемонія "гунфу-ча". Тут треба бути трошки готовим до неї, я би більше пропонував це на другий раз (якщо він буде :) )

3. Ваші варінти - пропонуйте.

Рост - 5-4-2005 у 15:26

Ммм, Андрію, а може у вас на кухонці зустрінемось? Заодно мешканці форуму пізнають страшну назовні і добру зсередини адміністративно-модераторську братію :)

Андрій Пелещишин - 5-4-2005 у 15:32

У нас ремонт зараз

Tempika - 5-4-2005 у 15:32

..я за зелений.

Odarka - 5-4-2005 у 15:38

у всіх зараз ремонт. але я за те. щоб зустрітися:)) І покоштувати хорошого чаю:))))

Олексій Мачехін - 5-4-2005 у 15:44

Знаєте, люде, я б вам радив зібратись на природі. Зара така погода стоїть... та ще й чай з присмаком вогню - то просто супер :)

Олег Воробйов - 5-4-2005 у 15:54

А Ви, Олексію, не хочете приєднатись? Це ж буде швидше всього на вихідні.

Рост - 5-4-2005 у 16:01

Давай, Олесю! Біжи за квитками! :)

Олексій Мачехін - 5-4-2005 у 16:04

Я? Хочу, але мене на вихідних у Львові не буде :(
Взагалі дуже хочу - у нас повно крамниць із чаєм по 15-40 грн (за 50 ніби грам) і очі в них розбігаються....

Нещодавно з Узбекістану привезли пакунок зеленого чаю (прямо листочки розкриваються! :)) по 1,5 доллара за 1 кг... і тепер мене дусить жаба брати той хоч і по 15.... А попробувати хочеться. Що порадите?

jaguara - 5-4-2005 у 16:09

а я теж може хочу на чай! а раніше 17го точно не буду у Львові...

Олег Воробйов - 5-4-2005 у 16:14

Ніхто ж не каже що це буде на цих вихідних. Як домовимося так і буде. Зрештою, якщо гарно вийде, ми можемо зробити ці зустрічі регулярними.

Олег Воробйов - 5-4-2005 у 16:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Я за, можна і до джерела, і в Карпати.
Краще кудись виїхати :)
Тульки до Раковця більше 30 км буде.
Давайте туди на велосипедах, як вам таке? :)


На велосипедах - хіба просто так, не з приводу чаю. Бо тяжко вести посуд і т.ін. :(

jaguara - 5-4-2005 у 16:22

Да, а дівчаток на рами попереду і начиння їм в руки на збереження :)

Олексій Мачехін - 5-4-2005 у 16:26

Господи, скільки там того посуду? :) Інша справа, що на 30 км це треба і поїсти брати, а ще краще - поспати. Ой, одразу згадалось як на Шипоті узвар з дикої черешні варили....:sing: а я ще рік до гір не доберуся...:mad:

Tempika - 5-4-2005 у 16:45

...а у мене ні машини, ні вєліка :-(( номер маршутки скажіть і звідки їхати.

Олег Воробйов - 5-4-2005 у 18:16

Склад учасників на даний момент:

Tempika
Ігор Паславський
Рост
Odarka
Олег Воробйов

jaguara (якщо встигне повернутися до Львова)

Нікого не забув? Нікого зайвого не вписав :)?

Tempika - 5-4-2005 у 19:09

...пані *сумну* запрошую приєднатися :-) Іра, давай :-))

Галина Лев - 5-4-2005 у 22:55

І Галя завжди за, от тільки місце і час... У Львові теж кавальчик природи можна знайти.

dr.Trollin - 6-4-2005 у 06:37

(з певним сумнівом у голосі, проте таки і з надією ж) може і я вирвуся таки...

Tempika - 6-4-2005 у 06:38

...так, можна і у Шевченківському Гаю, і в околиці Високого Замку, а я ось
ще не була на Лисій Горі, приміром...

сумна - 6-4-2005 у 07:35

Радо приєднуюся до компанії :-)

Tempika - 6-4-2005 у 07:54

Склад учасників на даний момент:

Tempika
Ігор Паславський
Рост
Odarka
Олег Воробйов
Галя
Іра

...а де всі пацани? :-)))

Капітошка - 6-4-2005 у 09:44

УУУУУУУУУУУУУУХХХХХХХХХХХХХХХХХ ТТТТТТТТТТТТТИИИИИИИИИИИИИИ! Напевно, весело буде

Олег Воробйов - 6-4-2005 у 15:46

Наразі, наскльки я розумію, народ більше схиляється до зустрічі на природі. Це крім очевидних плюсів має і свої мінуси.

Існує певна незручність при приготуванні чаю. Як отримати тривіальну гарячу воду? Адже не всюди є можливість розвести відкритий вогонь. Тобто треба шукати або таке місце, де це можливе, або викручуватися якось інакше. Брати воду в термосах? Не дуже зручно, до того ж від тивалого зберігання в термосі вода набуває певного "пластмасового" запаху :( Навіть якщо є можливість розвести відкритий вогонь, то температуру контролювати значно тяжче, ніж в побутових умовах. Тому на природі краще пити менш примхливі до умов заварювання чорні та простіші зелені чаї. Однак ніщо не заважає провести таку зустріч, просто з більшим акцентом на зустрічі і з меншим на чайній її складовій. Взагалі найкращий варіант це дачний будиночок - і природа і певний комфорт. Може в когось є такий варінт на прикметі? Я теж спробую над таким подумати.

З можливих місць зустрчі звучали:

1. Раковець. Потребує, очевидно, принаймні однієї машини (всі решта тоді маршрутками) або двох. Чекаємо підтвердження (заперечення) від власників машин з нашої компанії. Я нажаль без машини :(

2. Шевченківський гай і Високий Замок. Неможливий відкритий вогонь :(

3. Лиса Гора. Нічого не знаю.

4. Може хтось має інші варіанти.

5. Як альтернатива природі можна зібратися в приміщенні. Наприклад в мене вдома (умови дивись вище). Може хтось може краще приміщення запропонувати? :)

Tempika - 6-4-2005 у 15:54

...Винниківське озеро... там шалашики є, і можна розвести вогонь...
на Високому Замку розводили вогнище і робили шашлички не раз, до речі...
там за Лисою Горою... навіть хатинка така там є, над озерцем.

Василь - 6-4-2005 у 16:09

Як я розумію Tempikу: мається на увазі парк "Знесіння"...Там вогонь дійсно можна палити, не раз вже там це проробляли

Tempika - 6-4-2005 у 16:32

...о, я й не знала що то парк *Знесіння*... від вул. Кривоноса направо і
за Лису гору... ще б трохи зазеленіло і потепліло :-))

Олег Воробйов - 7-4-2005 у 12:31

Пропоную, орієнтовно, в якості дати наступні вихідні. Мені підходить і субота і неділя (16, 17 квітня). Що скажете?

Odarka - 7-4-2005 у 13:39

А можна вам запропонувати екзотичніше місце - ботанічний сад на Погулянці..там є озеро і острівець..можна там зустрітися:))

Tempika - 7-4-2005 у 14:06

...я з задоволенням... сподіваюся, нас туди пустять :-)))

Олег Воробйов - 7-4-2005 у 14:16

А відкритий вогонь там можна організувати?

Галина Лев - 7-4-2005 у 19:46

Як на мене, то на Лисій Горі легше здибатися. А погулянка величенька й трохи незнайома.

Tempika - 7-4-2005 у 19:59

...та то зразу за Будинком дитячої творчості... за озерце прямо йде
стежка, хоча можна йти і з Барсоєва, то не є дуже вглиб... а на Лису гору
поки виліземо, з весняним авітамінозом :-)))

Галина Лев - 7-4-2005 у 23:16

А тепер, пліз, експлейн шо таке Барсоєв?

Tempika - 8-4-2005 у 07:29

...там, де спорткомплекс універу (того, що справжній, Франка імені)... :-)

Odarka - 8-4-2005 у 11:26

Якщо на Погулянці..то можна зустрітися коло Палацу творчості дітей та юнацтва Галичини...
але я не наполягаю..можна і на лисій горі:)))

Tempika - 8-4-2005 у 13:05

... як на мене, добре всюди :-) тільки б голівоньку не напекло :-)) на днях
вже лазили на Високий замок, і знаєте, припікає :-))))

Tempika - 11-4-2005 у 09:31

...вже не припікає :-) цікаво, яка буде погода на вихідні?
на Погулянці дуже смутно, і жаби розпоясалися... зате в околицях
лисої гори дуже гарно.... вот:
http://public.fotki.com/oxana/misc/znesennya.html

Рост - 11-4-2005 у 10:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...вже не припікає :-) цікаво, яка буде погода на вихідні?
на Погулянці дуже смутно, і жаби розпоясалися... зате в околицях
лисої гори дуже гарно.... вот:
http://public.fotki.com/oxana/misc/znesennya.html


Фотограф був п`яний? ;)

Tempika - 11-4-2005 у 11:00

...да все в кадр не влазило...

та що таке, що це мені всі сьогодні хамлять :-((((((((((

Яндрух - 11-4-2005 у 12:02

Понеділок сьогодні: день важкий!!

Ну, а мені подобаються околиці Кривчиць, Лисинич - то як село в місті! І особливо ця місцина восени: коли там починає дим від спалювання на обійстях стелитися. Золота осінь, одне слово.
Так що тепер - навесно - можете на мене не розраховувати: мені весна не подобається.

Рост - 11-4-2005 у 12:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
та що таке, що це мені всі сьогодні хамлять :-((((((((((


Таню, вище носа! Хіба ж я хамив, га? Я легенько підколював, бо горизонт завалений на фотці конкретно - хотів вияснити, чи це був такий художній задум, і, якщо так, що цим автор хотів сказати, чи таки перепив він... чаю :)
А ти одразу - хамлять :saint:

Tempika - 11-4-2005 у 13:07

...задум такий був... ніби камера пролітала над місциною :-)
фотка ужасна, я її підфотошопила... моя цифрова мильничка дуже вже
якась нерозумна, а я вручну виставляти не навчилася.

...яндрух настільки злякався весни? :-))

Hanor Narasson - 11-4-2005 у 22:01

Вибачте, що влізаю в розмову, але рекомендую Лису Гору (особливо по-суботах, типу "на шабаш":baddevil: )

Коли западає змерх, і віє теплий вітер з Підзамча, і море вогників внизу... Враження, що сидиш десь на горі над Ялтою... Одного разу, коли десь внизу зачахкав маневровий тепловоз, мій колєга видав коронну фразу: "... от і пішов останній катер на Гурзуф..." :lol::lol::lol::lol::lol:

Nazar - 11-4-2005 у 22:17

Насправді "Лисою" та гора зветься не так давно, деякі науковці стверджують про її давню назву "Гора Лева", але то пусте.
шабаш, то вислів не менш магічний, аніж, скажімо "розкопки"

Tempika - 11-4-2005 у 22:26

...дик, рекомендувати рекомендуєте, але чи приєднуєтесь? :-)
правда, кажуть, ще буде холодно до кінця тижня... може десь знайдемо
теплу хатку?...

Олег Воробйов - 14-4-2005 у 12:57

Ну що, шановні? Треба визначатися з місцем!

Нагадаю, що як варіанти звучали:

1.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
парк *Знесіння*... від вул. Кривоноса направо і за Лису гору


2.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
екзотичніше місце - ботанічний сад на Погулянці..там є озеро і острівець..можна там зустрітися :)


3.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...Винниківське озеро... там шалашики є, і можна розвести вогонь...


4. Раковець (наскільки я розумію - наразі малоймовірний) .

Пропоную кожному з людей, що планують взяти участь проголосувати за 1-2 місця зі списку. Нагадаю, що наразі зголоилися:

Tempika
Ігор Паславський
Рост
Odarka
Олег Воробйов
Галя
Іра

Мені з запропонованих варіантів підходять 1 і 2, але ні там ні там я не був :( У Винниках, як на мене, надто гамірно, тобто тяжко знайти малолюдне місце :( Оскільки я не дуже компетентний в тих місцях, де планується зустріч, пропоную взяти на себе керівництво цим аспектом зусрічі Темпіці, Одарці або Росту.

Наразі результати голосування за місце:

парк "Знесіння" (Лиса Гора) - 1
ботанічний сад на Погулянці - 1
Винниківське озеро - 0
Раковець (малоймовірний) - 0

Хто проголосує - вставляйте оновлені результати в своє повідомлення. Але прошу лічильники голосування не накручувати :)

Рост - 14-4-2005 у 13:19

А може завтра зробити чайно-меломанську зустріч? :)

І чаю попити, і музику послухати/про неї поговорити.

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3637

Odarka - 14-4-2005 у 13:36

А може на Дзизі? на столиках?.. Я можу зарезервувати..ви можете поприносити чаї...і я офіціанток попрошу, щоб нам запарили? ну як?:)
А заодне можна і музику послухати:))

Рост - 14-4-2005 у 13:43

А музику як слухати?

Рост - 14-4-2005 у 13:49

З музикою розібрались в асьці :-)

Олег Воробйов - 14-4-2005 у 13:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
А може на Дзизі? на столиках?.. Я можу зарезервувати..ви можете поприносити чаї...і я офіціанток попрошу, щоб нам запарили? ну як?:)
А заодне можна і музику послухати:))


Я не проти. Хоча офіціанткам я не довіряю :) Краще сам :)
Все ж таки давайте визначатися голосуванням, щоб була певня ясність. Глосуйте кожен за 1-2 місця. Щоправда я проголосував за 3 :) Сподіваюсь мене за це не викинуть з форуму :)

Наразі результати голосування за місце:

Дзига - 1
парк "Знесіння" (Лиса Гора) - 1
ботанічний сад на Погулянці - 1
Винниківське озеро - 0


Раковець - наразі викидаємо.

Олег Воробйов - 14-4-2005 у 13:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А може завтра зробити чайно-меломанську зустріч? :)

І чаю попити, і музику послухати/про неї поговорити.

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3637


Зацитована зустріч все-ж таки задумана була як музично-кавова. Давайте не будемо цей задум псувати. Адже дві зустрічі краще ніж одна?

Рост - 14-4-2005 у 13:56

Я за Дзигу на завтра, тобто п`ятницю. В суботу буде робота.
На природу хіба в неділю, але невідомо, як там з погодою буде і вообче... :)

Отже,
Дзига - 2
Знесіння - 1
Ботанічний сад - 1
Винники - 0

Олег Воробйов - 14-4-2005 у 14:03

Шановна Odarka, а в який день можлива Дзига. Наприклад в неділю можна? Я не знаю чи завтра, в п'ятницю, зможу :(

Рост - 14-4-2005 у 14:06

А що одне одному заважає?

Це я про музику з чаєм.

Tempika - 14-4-2005 у 15:45

...я за музику з чаєм :-)
Дзига, однозначно :-)

Tempika - 14-4-2005 у 15:48

...і про що ви там домовилися в асьці про музику, прошу повідомити товариству :-))
а ну ви там збираєтеся німецький реп слухати? то я візьму затички для
вушок :-))))

Рост - 14-4-2005 у 15:59

Нічо, в мене є вата в аптечці ;) І ще - в мене нема не тільки німецького, але й будь-якого репу :)

Просто в Дзизі щоб надворі слухати, тре тягнути туди колонку з приміщення і тільки касетна дека :(
Але я заїду туди, так що музіка буде. Тільки, якщо гучно, то бажано не довше години часу, а то в машині акумулятор сяде, потім будете мене штовхати :)

Тепер все за Олегом, чи зможе він в п`ятницю. Мо, хоч на яку годинку вирветься заради чайної церемонії? :)

Tempika - 14-4-2005 у 17:40

..так о котрій Дзига завтра? :-) добре б ввечері, а то прийдеться усю ніч
дізайни малювати.

Олег Воробйов - 14-4-2005 у 17:59

А дійсно на яку годину, якщо в п'ятницю? Адже на 19.00 призначена зустріч в гілці

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3637

куди Рост ніби-то теж іде. Чи я не правий?

Я більше все-ж таки схильний до неділі. А чи зможу завтра наразі не знаю, знатиму за години 2.

До Одарки: якщо в Дзизі, то посуд там є? Мені треба прозорий (скляний)заварочний чайник - краще свій принести?

Як всі решта щодо п'ятниці? А щодо неділі?

Tempika - 14-4-2005 у 19:07

...неділя підходить :-)

Олег Воробйов - 14-4-2005 у 19:36

В принципі я можу і завтра. Але краще в неділю (якщо таке в принципі можливе), щоб не дуже поспішати, бути у відповідному стані, а то ввечері п'ятниці буду витиснутий зовсім, ледве живий - ніякого задоволення :(

Пісумок:

місце вирішене - Дзига.

Можливі дві дати:

1. ввечері в п'ятницю (о 19.00?).

2. в неділю на протязі дня (тут треба почекати відповіді Одарки чи в неділю взагалі можна і якщо можна, то коли).

Ще чекаємо відповіді інших чи можуть вони завтра або в неділю.

Рост - 15-4-2005 у 09:19

Роблю висновки, що

1 - Олегу сбогодні прибути складно.

2 - Може бути дощ/гроза, так що надворі не дуже посидиш.

Тому за чай домовляйтеся, як вийде. На неділю, так на неділю, тільки не знаю, чи я зможу. Якщо надумаєте, скиньте мені смс, коли і де зустріч, на (066) 7055707. Якщо зможу - під`їду.

А сьогодні о 19:00 біля "Світу кави" (бічна Чайковського в районі філармонії) кавово/чайно/меломанська зустріч. Підходьте, хто бажає, приносьте диски з улюбленими альбомами. Мені, наприклад, цікаво було б відкрити для себе щось нове, якусь нову групу.

Олег Воробйов - 15-4-2005 у 13:28

Шановні форумці!

Наша чайна зустріч переноситься на наступний тиждень!

Місце незмінне - "Дзига". Можливі дати - будь-який день з понеділка по п'ятницю (з 18 по 22 квітня), о 19.00.

Мені найбільше підходить понеділок, але можу і в інші дні. Кажіть кому які дні підходять.

Олег Воробйов - 19-4-2005 у 17:23

Згідно з недавно виданих рекомендацій

Як організовувати зустрічі форумців

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3638

дію більш авторитарно і

1. Призначаю нашу чайну зустріч на п'ятницю, 19.00. Місце проведення зустрічі - "Дзига" (на столиках).

2. З собою кожному рекомендую мати горнятко. Бажано не дуже велике (оптимальне - 100-120 мл, максимум - 200) та біле зсередини.

3. Я забезпечую чай :) Чайні закуски до нього не обов'язкові (тобто краще без них), але якщо дуже хочеться, то допускаються: не дуже солодкі сухофрукти (курага, сушені яблука, родзинки), очищені горіхи і насіняя, тощо. Тортики та тістечка не дуже пасують :(

4. Прошу всіх ще раз підтвердити свою участь, щоб я знав орієнтовну кількість людей

Tempika - 19-4-2005 у 17:50

...я буду :-))

dr.Trollin - 20-4-2005 у 04:26

(дужжже невпевненим тоном) мо' й я... але...
(тужливо) і чай же ж люблю/ціную, а часу катма...

(топічно-приоказійно) а чому _біловнутрішні_ горнятка ака карафки?
у ті рідкісні випадки, коли я маю змогу собі дозволити чай саме _поцінувати_, а не лише вжити як трунок, фоново втІшуючись постароматом та смаком, то я вибираю начиння прозоре, або поліроване сталеве.

Tempika - 20-4-2005 у 07:53

...бачити колір чаю можна тільки в таких горнятках...
а не прозорих.

Олег Воробйов - 20-4-2005 у 13:38

Саме так, в білих зсередини горнятках найкраще видно колір чаю, а це вважається одним з елементів насолоди від чаю :) Хоча і в прозорому посуді щось є, в ньому теж видно колір чаю, але зовсім інакше.

Tempika - 21-4-2005 у 08:13

..що робитимемо, якщо не потепліє? нас всередину пустять? :-))

Олег Воробйов - 21-4-2005 у 14:40

Погода нам не завадить! Все буде добре! Якщо справді буде зимно - будемо в приміщені а не надворі, така можливість є!

Нагадую - п'ятниця, 22 квітня, 19.00, "Дзига".

Наразі підтвердили участь:

Odarka
Tempika
dr. Trollin (можливо)
Олег Воробйов

Шановні

Рост
Ігор Паславський
Галина Лев
сумна
jaguara (яка вже мала би бути у Львові)

наразі не нагадали прпо себе. Чекаємо...

Tempika - 21-4-2005 у 15:15

...іринко, давай :-) я тебе чекатиму, ти мені давно вже обіцяла принести
книжку почитати... так давно, що я вже забула, яку саме :-)))))

сумна - 21-4-2005 у 16:14

На жаль, завтра не зможу...

dr.Trollin - 22-4-2005 у 23:23

приповз, хоч і пізніше (бо якраз мав відсилати текст з Головпочти, то вже і заглянув доДзигово) -- так же ж і нема нікого ж!

Кажуть, що якісь (хлопець+дівочка) були, аж нікого не було то й вони...
і хто ото був?

Зате ж попав у Домініканський на розкішний концерт, Євшанівців (кот рі http://www.yevshan.lviv.gu.net/)
то є :)
але (а то є :(( ) батарейка у компі висІла і не записалося...

Але було гарно -- уміють таки!
Цікавинкою є таки наявність 3-кратного вілдуння у соборі...
як вони там примУдрилися співати???
молодці!

Tempika - 23-4-2005 у 07:52

...були організатор і я... чекали до 7.35... ганьба, що я можу ще
сказати, ганьба форумчанам... :-((
...я дико розчарована форумом :-(

Олег Воробйов - 25-4-2005 у 19:00

Оскільки ніхто більше не прийшов - нам з Темпікою довелося випити весь чай самим :P

Допускаю, що ми не дуже гарно вибрали час. Однак, як мені здавалося, я діяв у строгій відповідності до оголошених правил

Як організовувати зустрічі форумців

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3638

Але я вважаю, можна спробувати ще раз :) Чекаю ваших пропозицій :)

Odarka - 26-4-2005 у 10:02

Я дуже перепрошую, що не змогла бути і вас попередити несподівано комітет міськради по організацію дня міста запросили мене на зустріч, яка тривала довше ніж я сподівалася.
Я попередила бармена Марічку, щоб вона все приготувала як слід..ще раз перепрошую...
бо прийшла вже демь по 20:00...не встигла ні на що:(((

Рост - 26-4-2005 у 10:33

До мене людина приїхала акустичну систему ставити, так що...
Наступної п`ятниці, зрозуміло, мене не буде. А от після Паски можна зустрітися, думаю.

А ще, хоча, як мені здається, Таня знову важатиме, що я до неї чіпляюся :cool: але дике розчарування після першої ж спроби дещо нелогічне :)

Яндрух - 26-4-2005 у 11:51

Як на мене, то насправді час обрано не найліпший: кінець робочого тижня – всі вже готуються до уїкенду, хто їде на село, а хто йде на п’ятничну вечірню до церкви і таке інше.
Ліпше б було десь посеред тижня: от би взяти вівторок чи середу; четвер – теж можна запропонувати, але вже з натяжкою (бо ближче до п’ятниці), ну а понеділок – зрозуміла річ: день важкий.
Правильно спланувати – половина діла!

Олег Воробйов - 12-5-2005 у 19:44

Вітання всім! День Львова минув - може вже всі трохи вільніші :)

Як ставитеся до того, щоб спробувати організувати чайну зустріч знов? В кого які ідеї?

Tempika - 12-5-2005 у 20:27

..ну та я *за*, як завжди :-)