Форум Рідного Міста

Чи підтримуєте Ви реконструкцію Високого Замку?

Андрій Пелещишин - 31-5-2005 у 10:49

У нас уже є велике цікаве обговорення теми Високого Замку
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3424
проте в даному випадку я хочу провести саме опитування з огляду на конкретні плани міської влади по реконструкції Високого Замку

Чи підтримуєте Ви план реконструкції Високого Замку та будівництва нового Замку? Питання цілком конкретне, бо зараз уже пізно говорити як воно має бути. Лише можна висловити свою думку для міської влади.

Думаю, в опитуванні можуть приймати участь і нельвів'яни, адже Високий Замок це головний туристичний центр Львова.

Павло Жежнич - 31-5-2005 у 13:32

Мені здається, що питання варто було б уточнити:
Чи підтримуєте Ви реконструкцію Високого Замку в найближчому майбутньому?
Я зрозумів опитування саме так в контексті бажання Буняка відновити Високий Замок. І проголосував проти.
Бо взагалі мені б хотілося побачити у Львові замок, але в першу чергу князівський (дитинець), а не польський. Але ж невідомо ні як він виглядав, ні де він точно був розміщений.
А з точки зору нашого мера - він що вже повністю впорядкував міську господарку і більше нема чим зайнятися?

Олександр Чорнобиль - 31-5-2005 у 17:28

Не може бути ніякої підтримки таких неоднозначних ініціатив без залучення дійсно широких кіл громадськості. Я проти.

Тарас Гулка - 31-5-2005 у 20:12

Не підтримую, і не буду підтримувати поки не відреставрують ті замки які Є.
Спочатку реставрація існуючих - потім відбудова неіснуючого

Юрій Сєров - 31-5-2005 у 21:04

Згідний з Павлом в наступному:
Цитата:
Мені здається, що питання варто було б уточнити:
Чи підтримуєте Ви реконструкцію Високого Замку в найближчому майбутньому?

Гіпотетично я згідний, але аж тоді коли будуть виконані наступні пункти, які мені здаються важливішими:
1. Круглодобово гаряча/холодна вода;
2. Відреставровані всі будинки в місті;
3. Побудовані добрі дороги;
4. Куплені нові трамваї і автобуси;
5. Побудовані нові потужності в сфері послуг (для туристів, для яких замок і хочуть відбудувати)
..... список можна продовжити ще на багато-багато пунктів (освітлення вулиць, прибирання, впорядкування територій, вивіз сміття, новий аеропорт, дитячі майданчики, басейни, комунальні послуги, туалети і т.д і т.п.)....

N. Карпати вийдуть у вищу лігу ;) і будуть грати в Лізі Чемпіонів :)

і, що стосується замку:
1. Дослідження де і в якому вигляді будуть його будувати;
2. Обговорення і затвердження цього питання за участи істориків, архітекторів і громадськості;
3. Затвердження остаточного кошторису, а не такого, якого вистачить лише на те, щоб все сплюндрувати;
Лише після цього можна буде приймати якесь рішення.
На сьогодні я категорично проти!

Dмитрик - 31-5-2005 у 21:26

НІ!
Я категорично проти

Tempika - 1-6-2005 у 16:20

прес-конференція щодо ВЗ
2.06 (четвер) о 16.00
в Інституті українознавства (Козельницька 4)
2й поверх - читальний зал
будуть:
Ярослав Ісаєвич - голова Українського товатиства охорони пам"яток історії і культури
Мар"яна Долинська - президент Товариства Шанувальників Львова
Андрій Салюк - (регалії забула):)

окрім того, після прес-конференції планується неформальна зустріч представників громадських організацій та зацікавлених осіб, щодо подальшої координації дій.

бажаючі - запрошуютья, ідеї - вітаються:)

http://www.livejournal.com/community/lviv/44280.html

Фортеця на Високому замку – це монумент самодурства

Роман Голощук - 3-6-2005 у 12:50

«Ми не можемо йти на таке, коли в місті гинуть справжні автентичні архітектурні пам’ятки унікального значення, пам’ятки ренесансу, які є лише у Львові, коли пам’ятки середньовічного Львова перебувають у фатальному стані», – заявив на прес-конференції «Чи варто відбудовувати Високий замок» голова Українського товариства охорони пам’яток історії культури, академік Ярослав Ісаєвич.

Tempika - 3-6-2005 у 13:41

...чи плануються якісь конкретні дії?... хотілося б приєднатися до протесту.

Круціфукс. - 3-6-2005 у 15:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
прес-конференція щодо ВЗ
2.06 (четвер) о 16.00
в Інституті українознавства (Козельницька 4)
2й поверх - читальний зал
будуть:
Ярослав Ісаєвич - голова Українського товатиства охорони пам"яток історії і культури
Мар"яна Долинська - президент Товариства Шанувальників Львова
Андрій Салюк - (регалії забула):)

Детальний звіт про прес-конференцію тут: http://www.livejournal.com/users/raw_stick/3763.html

Dмитрик - 3-6-2005 у 20:15

Як сказали по Люксу -- протести громадян чують усі, окрім міських чиновників

Андрій Біляк - 7-6-2005 у 06:59

Я також проти побудови замку на Замковій горі.
Чому? - Та попросту нам спершу потрібно навчитися цінувати те, що у нас уже на сьогоднішній час є, а не гнатися за чимось новим, від чого ще збільшиться обсяг робіт і про усе інше просто збудуть, не будуть мати на це кошти, .....ї

Круціфукс. - 23-6-2005 у 19:09

Докладний звіт про події на сьогоднішній сесії міської ради: http://maidan.org.ua/static/mai/1119537142.html

Тарас Задорожний - 24-6-2005 у 12:46

Я навіть не знаю. З одного боку ідея з Високим Замком цікава. Але постають питання: Якою ціною? Що трапиться з парком-лісом? Чи це не спосіб просто тринькати наші з вами гроші?
Взагалі Буняк перед виборами вирішив зробити шось екстраординарне...
Краще полатати наші жахливі вулиці, чи відремонтувати електротранспорт...

Tempika - 24-6-2005 у 16:49

...це спосіб отримати відкат від будівельних організацій...
дійсно дуже підозріло, чому буняк там стоїть на своєму... чи він просто
патологічний впертюх, чи там замішані великі гроші.

Андрій Моравський - 19-8-2005 у 08:34

МІж іншим зустрів місяць чи півтора тому одну знайому людину... казав що проектом займається він.... це Роман Могитич - син знаменитого Івана Могитича директора (можливо колишнього) Укрзахідпроектреставрація....
Наскільки чув то проект роблять ще досі... (можу помилятися)..... зроблені були навіть комп"ютерні візуалізації ... от таке :-)


...сподіваюся п.Роман не проти що назвав його тут.