Форум Рідного Міста

Європейський футбол. Сезон 2005-2006

Олександр Чорнобиль - 15-8-2005 у 14:53

Спробую започаткувати нове обговорення. Дуже багато футбольних подій проходять поза нашою увагою. Це в першу національні чемпіонати провідних країн - Англії, Італії, Іспанії, Франції та Німеччини. В деяких з них грають українські легіонери, що є для нас досить важливо. Інші - просто дуже цікаві. А ще є дуже цікаві футбольні події - як-от:
1) Кубок Берлусконі, який вчора вчергове розіграли Мілан і Юве. Мілан переміг 2:1. Шевченко нічим особливим не відзначився і його замінили на 69-1 хвилині.
2) Товариська гра присвячена Ференцу Пушкашу, де Реал переміг збірну Угорщини 3:1. (Вони в такий спосіб збирали гроші на лікування Пушкаша, який тяжко хворіє).
Що ще може бути в цьому обговоренні поки не знаю, але думаю ви додасте. ;)

Олександр Чорнобиль - 15-8-2005 у 14:59

Тепер - до чемпіонатів. На вихідних стартувала Англія. Стартувала майже без сенсацій. Тільки Челсі проваландався з дебютантом ліги, командою Уіган Атлетік до 90-ї хвилини, поки Креспо нарешті не забив переможний гол.

В Німеччині пройшло вже 2 тури. Там з"явились перші ознаки того, що Баварія порве всіх і, ймовірно, в ЛЧ теж, якщо не всіх - то дуже багатьох. В Леверкузені мюнхенці перемогли 5:2! Ворніна не було видно в принципі, зате Маккай влупив хет-трик.

У Франції після трьох турів лідирує ПСЖ (3 перемоги). Такого не було давненько. Можливо в цьому році саме вони спробують скласти конкуренцію супер-Ліону. Можливо Монако теж посмикається. :)

Dmy - 15-8-2005 у 16:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Тепер - до чемпіонатів. На вихідних стартувала Англія. Стартувала майже без сенсацій. Тільки Челсі проваландався з дебютантом ліги, командою Уіган Атлетік до 90-ї хвилини, поки Креспо нарешті не забив переможний гол.

В Німеччині пройшло вже 2 тури. Там з"явились перші ознаки того, що Баварія порве всіх і, ймовірно, в ЛЧ теж, якщо не всіх - то дуже багатьох. В Леверкузені мюнхенці перемогли 5:2! Ворніна не було видно в принципі, зате Маккай влупив хет-трик.

У Франції після трьох турів лідирує ПСЖ (3 перемоги). Такого не було давненько. Можливо в цьому році саме вони спробують скласти конкуренцію супер-Ліону. Можливо Монако теж посмикається. :)

Самі рефлексії.
Футбольних курчат рахують по весні, так що будьмо подивитись. Тому, хто потужно стартує, часто не вистачає пороху фінішувати.
Бажаю Баварії зробити багатьом різдвяний подарунок і сдохнути десь наприкінці 1 кола (це особисте).
Гру з Баєром не бачив, що, справді, Вороніна "не було"? Пеналь, принаймні, на ньому зробили, але це ще не аргумент.
Чукчі ледь не влетіли - щастить їм, як Абрамовичу (порівняно з Ходорковським). Віган за 30 секунд до гола Креспи міг не те що не програти, а виграти. Я гадав, що так марнувати виходи 3 в 3 спроможні лише українськи футболісти. Таки не так і далеко та Європа, виявляється.
Сподобався Вест Гем. У 2 таймі вони Блекберн просто заганяли (і це перший матч сезону!): у 2 випадках із 3 елементарно обкрадали захисників. Першим, між іншим, це зробив дідусь Шерінгем. Та і в третьому ті просто не встигли закрити центр, так стрімко розвивалась атака. Таке враження, що на предсезонці з пітбулями тренувалися.

Олександр Чорнобиль - 16-8-2005 у 11:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Футбольних курчат рахують по весні, так що будьмо подивитись. Тому, хто потужно стартує, часто не вистачає пороху фінішувати.


Мови нема. Але якщо згадати, як Баварія закінчила минулий сезон (9 перемог підряд із загальною різницею м"ячів 29-9) і те, що ПСЖ за минулий сезон в принципі тричі підряд не перемагав, а статрував 4 нічиями і 3 поразками і лиш у восьмому турі здобув першу перемогу (взагалі 3 перемоги підряд парижани здобували востаннє в квітні 2004-го) - то можна на цьому базувати певні передбачення.

Тепер про іншу подію - Меморіал Лобановського. Даний тред також підходить для її обговорення. Які враження від гри експерементального складу? Як на мене - краще зіграти вони навряд чи могли б. Єдине сильне розчарування - Венглинський. Здається мені, що сидіти йому в АЕКу на лавці з такою грою. Будь-який нормальний форвард після пасу Назаренка в середині другого тайму одразу бив би, навіть правою ногою - зовнішньою сторною стопи - але не Венглинський. Йому треба було випендритись...

Dmy - 16-8-2005 у 13:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Мови нема. Але якщо згадати, як Баварія закінчила минулий сезон (9 перемог підряд із загальною різницею м"ячів 29-9) і те, що ПСЖ за минулий сезон в принципі тричі підряд не перемагав, а статрував 4 нічиями і 3 поразками і лиш у восьмому турі здобув першу перемогу (взагалі 3 перемоги підряд парижани здобували востаннє в квітні 2004-го) - то можна на цьому базувати певні передбачення

Ну, факт! Надію, що цього року Баварія і ПСЖ вилетять із тамтої вишки, я вже майже остаточно втратив.
Французи позаминулого сезону якимось дивом примудрились застрибнути аж на "срібло". Тобто, диво тут ні до чого - просто Монако зосередилось на ЛЧ. Але з грошима ПСЖ боротися за призи - їхній святий обов'язок. Відтак можна було передбачити, що піля тогорічного провалу на старті висновки будуть серйозними. У принципі, 2 коло вони зіграли незле, лише на фініші, коли вже нічого не було потрібно, загальмували. Так що - не дивує.
Щодо Баварії, тут питання стратегічне: цікаво, скільки ще "ФК Голлівуд" терпітиме садиста Магата? Поки що терплять...
Цитата:
Меморіал Лобановського. Які враження від гри експерементального складу? Як на мене - краще зіграти вони навряд чи могли б. Єдине сильне розчарування - Венглинський. Здається мені, що сидіти йому в АЕКу на лавці з такою грою. Будь-який нормальний форвард після пасу Назаренка в середині другого тайму одразу бив би, навіть правою ногою - зовнішньою сторною стопи - але не Венглинський. Йому треба було випендритись...

Типовий товарняк: ніхто надміру не горбатився, але і не нервував, пенальті - доказ - я подивився би, як ті самі ізраїльтяни били б у офіційному плейофі.
Здається, навколо Меморіалу журналюги наварили забагато штучного розголосу. ЯК! МОЖНА! МЕМОРІАЛ! ЛОБАНОВСЬКОГО!! ПРОГРАТИ!!! :o :o :mad: :mad: :mad:
(і погребувати 100 тисячами баксів)
Льохко!
Я от намагаюсь згадати, чи взагалі вигравав Блохін хоч один товариський матч? Схоже, ні.

Олексій Мачехін - 16-8-2005 у 14:01

Як раз той випадок, коли можна сказати "Ну і нехай"

Олександр Чорнобиль - 16-8-2005 у 15:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Я от намагаюсь згадати, чи взагалі вигравав Блохін хоч один товариський матч? Схоже, ні.


Воно і не потрібно. Вболівальники знають який неофіційний титул колись мала збірна СРСР - чемпіони світу по товариських матчах. :)

Олександр Чорнобиль - 17-8-2005 у 11:56

Ювентусу дорого обійшлась гра на Кубок Берлусконі - Буффон вибув на 3 місяці:
http://www.podrobnosti.ua/sports/football/2005/08/17/235708.html

Ігор Баранік - 18-8-2005 у 15:33

Хлопці, а хто ж виграв кубок Лобановського?

Олексій Мачехін - 18-8-2005 у 16:02

Поляки

Олександр Чорнобиль - 18-8-2005 у 16:04

Виграли 3:2. Виявляється Ізраїль може забивати з гри...;)

Dmy - 18-8-2005 у 18:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Виграли 3:2. Виявляється Ізраїль може забивати з гри...;)

І пропускати також :P

Олександр Чорнобиль - 23-8-2005 у 09:51

В Європі почав грати ще одину українець. Син Павла Яковенка Олександр дебютував за бельгійський Льєрс.
http://www.ua-football.com/ukrainian/news/430968f6.html

Воронін забив один із восьми(!) м"ячів Байера в грі на Кубок Німеччини проти Рот-Вайсс з Ерфурта.

Олександр Чорнобиль - 23-8-2005 у 10:18

Свій перший трофей в сезоні виграли Барселона (Суперкубок Іспанії, http://www.ua-football.com/foreign/spain/43099237.html) та Інтер (Супекубок Італії, http://www.ua-football.com/foreign/italy/430979e2.html). Тут що цікаво - щось Ювентус програє на початку сезону все що може... До чого б це? :rolleyes:

Тим часом Челсі потихеньку набирає темп. Вже в другому турі вони перемогли Арсенал (чого не могли зробити в чемпіонаті Англії років так ... 10).

А у Франції Ліон вже наздогнав ПСЖ:o.

Ігор Баранік - 23-8-2005 у 11:36

А як там іспанська Валенсія, мій улюблений закордонний клуб? Що у Франції Монако? В Німеччині Баєр? Як справи в клубі "Ноттінгем Форест"? Сампдорія ще живе?

Dmy - 23-8-2005 у 16:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
А як там іспанська Валенсія, мій улюблений закордонний клуб? Що у Франції Монако? В Німеччині Баєр?

Баєр (див. вище по гілці) в "упертій і відчайдушній боротьбі" пройшов у наступне коло Кубка Німеччини - навіть "десяточку" "розміняти" не спромігся.
Про Валенсію відомо лише те, що в суботу стартує проти Бетиса, який вже встиг програти Суперкубок Барсі (що його, безперечно, засмутило), але виграв 2 матч у неї на полі (що настрій йому підняло), а сьогодні гратиме з Монакою, щоправда, не у Франції, а в Монте-Карлі. От як раз і подивимось "що у Франції Монако?"
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
щось Ювентус програє на початку сезону все що може... До чого б це? :rolleyes:

До дощу. Він не лише програє, а ще й людей втрачає. А ті, хто повертається - Паша Недвед, напр., нічого навколо не бачать і не чують, і взагалі, від газону слабо відрізняються http://www.champion.com.ua/football/?football-50823-9 (з деякими доповненями):

Захисника італійського футбольного клубу "Інтер" Вальтера Самуеля дискваліфіковано на 3 матчі за плювок у півзахисника "Ювентуса" Павела Недведа, повідомляє Reuters.
Інцидент стався під час двобою за Суперкубок Італії, що відбувся в суботу. Арбітр гри цей епізод не помітив. Проте дисциплінарний комітет італійської футбольної ліги, переглянувши відеозапис матчу, покарав Самуеля, дискваліфікувавши на 3 найближчих зустрічі "Інтера" у чемпіонаті Італії - з "Тревізо", "Палермо" й "Лечче".
"Можливо, мій плювок було спричинено знервованістю, але я цілився не в Недведа, а в землю (!!!) :lol: ", - заявив захисник міланців. У свою чергу, Павел Недвед під час матчу інциденту не помітив(!!!) :o;) : "Хлопці, це ви мені розповіли. Я про то і гадки не мав :P ", - сказав чех репортерам.
Цитата:
Тим часом Челсі потихеньку набирає темп. Вже в другому турі вони перемогли Арсенал (чого не могли зробити в чемпіонаті Англії років так ... 10)

Рома А. зробив правильні висновки і "призначив" судити Грема Полла, який вчасно "не помітив" офсайд у Дрогба (і це при стандарті!).
Цитата:
А у Франції Ліон вже наздогнав ПСЖ:o

Це Париж ще з Марселем не грав (а Ліон вже на собі відчув) :P

Ігор Баранік - 25-8-2005 у 12:43

Україна за бортом Ліги чемпіонів.

Олександр Чорнобиль - 17-10-2005 у 08:47

Останнім часом (я про то вже писав) серйозно виріс рівень чемпіоната Росії. (Dmy може зауважити, що приблизно до рівня чемпіоната Австрії і буде частково правий, але я говорю здебільшого про порівняння з нашим чемпіонатом).
Зараз (4 тури до фінішу) там йде відчайдушна боротьба за чемпіонство. Взагалі-то між ЦСКА і Локо, але! Усього в 4 очках за ними Зеніт і Спартак. Нагадаю у нас в цей період (4 тури до фінінша) відрив до третьої команди складає очок так 10 і більше.

Величезна подяка і низький уклін каналу Мегаспорт за трансляції англійської Прем"єр-ліги! ;) В суботу мав змогу вкотре дивуватись тренерському таланту Маурінью. Приймав Челсі Болтон. Останні зірок з неба не хапають, але йдуть скромненько на 7-му місці. Хто бачив підтвердить - два різні тайми. В першому Болтон заскочив Челсі голом і вперто тримався. В другому... Можна тільки здогадуватись, що сказав Маурінью команді + випустив Гудйонсена замість Дель Орно. Результат - 5! голів у ворота Болтона.
В цьому чемпіонаті схоже все ясно. Челсі перемагає вже 9 турів підряд. За друге місце б"ються Тотенхем (оце куди їх занесло!) і Манчестер Юнайтед. Арсенал в глибокій ду..., перепрпошую, кризі;) - програв на виїзді досить посередньому Вест Бромвічу. Команда до того ж зараз без одного з ключових виконавців - Ешлі Коул зламав ногу і не гратиме 2 місяці.

Схоже весело буде в Німеччині. Вердер йде плече в плече з Баварією, та й Гамбург недалеко. Воронін з колегами "попав" своїй колишній команді - Майнцу.

Шеченко підтримує форму на належному рівні. Він забив на виїзді в Кальярі і Мілан виграв. Щоправда Ювентус йде не менш впевнено, та й Інтер в цьому чемпіонаті схоже буде претендувати на щось вагоміше ніж третє місце.

В Іспанії Реал зусиллями здебілшого Рональдо виніс з поля Атлетіко, однак для Рональдо це кінчилось сумно - його під кінець гри теж винесли. :( От де нічого поки не ясно так це тут - Реал, Осасуна, Гетафе, Сельта, Валенсія і Барса йдуть досить щільно.

У Франції інтрига теж поступово втрачається. ПСЖ програв втретє і Ліон відірвався вже на 7 очок. Невже знову?!

Юрій Сєров - 17-10-2005 у 09:32

А я не можу сказати, що мені цікаво дивитися Прем'єр-лігу. Дивитися як когось громить Челсі, це ще більш-менш, але дивитися як рубаються якийсь там Вест Бромвіч з Вестхемом... Мені не подобається дивитися цю "поножовщину".
Мені цікавіше було б дивитися Прімеро. От в останньому турі Барселона видала... Вигравала 3:1 після чудоголів Рональдіньйо і Ето'О і зіграла 3:3.
Шкода, що СТБ не показує Серію А.
Про ЧУ нема взагалі що казати, ще матчі Шахтаря можна дивитися - бразильці стараються. Пробував вчора дивитися Чорноморець з Кривбасом, надовго мене не стало...
Про ЧР - дивно було б якби рівень не ріс, там вкладають ТАКІ гроші... За Динамо грає половина збірної Португалії. А що казати про інші команди... Хоча, якщо провести змагання між першими двома командами Росії і України, не впевнений, що виграли б російські. А от якщо порівнювати нижчі команди, то тоді так, російські будуть сильніші. Але знову ж таки: ми на ЧС, вони - ні. Сильний чемпіонат - за рахунок купи легіонерів. Я такого не хочу.

Олександр Чорнобиль - 17-10-2005 у 09:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
але дивитися як рубаються якийсь там Вест Бромвіч з Вестхемом... Мені не подобається дивитися цю "поножовщину".

Ну не треба вже так. Отой якийсь там ВестХем наприклад виховав більшість гравців, що сьогодні складають основну надію англійського футболу - Лемпард, Террі, Фердінанд. Їх характер колись закалявся саме в таких "поножовщинах".

Юрій Сєров - 17-10-2005 у 10:24

Цитата:

Їх характер колись закалявся саме в таких "поножовщинах".

Можливо. Але дивитися футбол - де м'яч весь час виключно в центрі поля мені особисто нецікаво.

Dmy - 17-10-2005 у 16:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Дивитися як когось громить Челсі, це ще більш-менш, але дивитися як рубаються якийсь там Вест Бромвіч з Вестхемом

Вест Бромвіч із Вест Гем'ом справді, не було чого дивитись - вони ще не грали :). Вест Гем, доречи, непогана командочка, але, схоже, сідає. Челсі також сяде колись, але навряд це скажеться - цього року суперників просто нема. Поки що, принаймні. Ман Ю на своєму - не найвищому - рівні останніх років, Арси, дійсно, там, де було сказано, зібрались на 1 матч - із Челсі, і треба ж - суддя за пенсіонерів зіграв. А 2 тайм Челсі-Болтон мене не здивував: це було схоже на гру з іншим вискочкою - Чарльтоном, лише в більших масштабах, так Болтон же удесятьох бігав. А дурі у Челсі зараз справді хвилин на 250 вистачить.

У Європі на сьогодні актуальні питання: хто перший на Челсі та Юве? Мають же вони колись здохнути?! ПСЖ із Баварією теж колись пихато починали :P

Щодо вимірювання рівня чемпіонатів. Збірні на ЧС, скоріше за все, не показник - кілька років тому російський чемп ніхто не хвалив, а збірна грала на форумах 94, 96, 02 і 04. У поляків взагалі є 1 команда - Вісла (та й та наразі :( ), а на ЧС їдуть вдруге поспіль; у чехів - десь близько полутора і що?
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Останнім часом серйозно виріс рівень чемпіоната Росії. (Dmy може зауважити, що приблизно до рівня чемпіоната Австрії і буде частково правий, але я говорю здебільшого про порівняння з нашим чемпіонатом)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
якщо провести змагання між першими двома командами Росії і України, не впевнений, що виграли б російські. А от якщо порівнювати нижчі команди, то тоді так, російські будуть сильніші

У чемпіонаті Австрії орієнтуюся не дуже впевнено (приблизно, як і в чемпіонаті Росії - важко мені так відразу визначитись, хто краще грає: Томь чи київський Арсенал). Якщо не помиляюсь, з Австрії якась :D команда в ЛЧ бігає.
А от щодо України, то я вам нє скажу за всю Одєссу, але в КУЄФА наших 2 проти російських 3, і це при тому, що Динамо не попало в якусь групу (причому, скоріше, у ЛЧ-у) виключно з дурості (персонально бурякової?). Порівнюючи минулі роки, коеф. УЄФА - паритет десь так зберігається. Тож говорити лише про 2 кращі команди, мабуть, замало. А стосовно боротьби за золото, то от і в Білорусі боротьба останнім часом загострюється, і в Латвії саме зараз, коли збірна успішно повернулась на своє законне 4 місце у відбірковій групі, Сконто скинули. Це комусь про щось говорить?

Ігор Баранік - 19-10-2005 у 14:41

А уявіть що всі футбольні федерації заборонили купувати і взагалі використовувати легіонерів. Тобто всі грають лише в своїх чемпіонатах. Як би це позначилося на світовому футболі?

Олександр Чорнобиль - 19-10-2005 у 14:52

Це окрема тема для обговорення. Пропоную тут її не зачіпати.

Ігор Баранік - 19-10-2005 у 15:01

Я так розумію потрібно створити нову тему?

Юрій Сєров - 20-10-2005 у 12:40

Цитата:

Вест Бромвіч із Вест Гем'ом справді, не було чого дивитись - вони ще не грали

... я для прикладу сказав... :saint: Просто мені дивитися матчі за участи середняків прем'єр-ліги не надто цікаво.
Цитата:

і це при тому, що Динамо не попало в якусь групу (причому, скоріше, у ЛЧ-у) виключно з дурості (персонально бурякової?)

Думаю аналогічно можна сказати і про Локомотів, а може, й про Крила Совєтів.
ІМХО Спартак і Зеніт сильніші за Чорноморець і Метадон. Глибше не знаю. А в принципі, щоб визначити який чемпіонат сильніший, потрібно спочатку визначити критерії за якими оцінювати силу чемпіонату. Та й чи потрібно це? Чи є сенс порівнювати 2 дуже посередні європейські чемпонати?

Олександр Чорнобиль - 27-10-2005 у 16:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Просто мені дивитися матчі за участи середняків прем'єр-ліги не надто цікаво.


Знову ж таки кажу - даремно. От середнячок - Евертон - потренувався з собі подібними і зупинив переможну ходу Челсі. 1:1.

Ігор Баранік - 30-10-2005 у 11:53

Евертон взвгалі конкретно здав, порівняно з минулим сезоном. Що це було з Челсі?

Dmy - 31-10-2005 у 14:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
От середнячок - Евертон - потренувався з собі подібними і зупинив переможну ходу Челсі. 1:1.

А інший середнячок - Боро - познущався над Ман Ю :P. Неймовірно приємно :sing: за одним винятком - Жирафу шкода :). Такий класний воротар і так не щастить усе життя (майже все)? Щоб у день напівювілею і такий "подаруночок" :mad:

Взагалі, вікенд був приємним: упав останній скальп - в Італії. І як славненько впав! :rolleyes:

Юрій Сєров - 31-10-2005 у 15:51

Шкода що не показували Мілан-Юве... Я вже думав, що там все вирішено, а виявляється що ні.
До речі в Росії розгорнулася серйозна боротьба за другу путівку в лігу чемпіонів між Локомотивом і Спартаком, який здається відроджується.

Олександр Чорнобиль - 31-10-2005 у 16:08

Досить непомітно прошла ще одна традиційно цікава подія європейського футболу - так зване північнолондонське дербі. Воно для Арсеналу традиційно важливіше від дербі з Челсі. Але, справді, зараз коли Тотенгем вперше забагато років вище Арсенала в турнірній таблиці, але теж не на першому місці - воно не так цікаво. Нічия 1:1.

Ігор Баранік - 1-11-2005 у 14:18

А дійсно, що це робиться з Арсеналом. Невже команда йде вниз.

Юрій Сєров - 7-11-2005 у 13:55

На цих вихідних відбулося кілька цікавих подій.
В Росії чемпіоном став ЦСКА, Спартак і Локомотів боряться за друге місце.
А в Англії вперше програв Челсі. В Моуріню проблеми. Чи надовго?
В Італії Мілан і Юве продовжуть гонку.

Олександр Чорнобиль - 7-11-2005 у 14:28

А в Німеччині Баварія розібралась із найближчим переслідувачем - Вердером з рахунком 3:1. (Байер з Вороніним виграв у БорусіїД 2:1, але Ворнін не забив).
У Франції Ліон виграв вшосте підряд. Ліон ще не програв в чемпіонаті жодного разу...

Dmy - 7-11-2005 у 18:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А в Англії вперше програв Челсі. В Моуріню проблеми. Чи надовго?

Чесно кажучи, не думаю, що в челсєй якісь суттєві проблеми, подумаєш, програли 2 матчі поспіль! :lol: :
по-перше, звичайний невеличкий спад після скаженого старту,
по-друге, Ман Ю вчора ладен був їх загризти з тельбухами, Муріном, Рабіновічем і "слабим Поллом" "вдрєбєзгі-пополам" (між іншим, перед цим матчем Манчестер протягом цього таки тижня програв двічи поспіль - теж спад? Незлецьки ці хлопці "на спаді" грають :o ) Я підозрював, що як раптом МЮ досягне сприятливого результату, то герожєм матчу без питань стане ван дер Сар (а як же інакше?). Але сталося так, що великий і нестримний напад копів до нього на споткання майже не пускали - 2-3 рази зіграв фахово, і цього цілком вистачило. Ось це, мабуть, показник.

Приємно, що хоч Мегаспорт звернув увагу на Францію - там грають цікаво, хоч і своєрідно: якщо в Італії розігрують гросмейстерськи партії (іноді навіть внічию на 7 ході), в Англії ... ну, всі вчора бачили - лише кастетів бракувало, то тут якісь мушкетери короля проти гвардійців кардинала - вишукані комбінації (доки не втомились), небагато підкатів, грати дають одне одному і, склалося враження, не надто і прагнуть забивати: "процес - це життя, результат - це смерть"
А я все думав, чому у францізьській лізі така мала результативність - менше за українську!:P, при тому, що на євроарені французькі клуби забивають ніяк не менше за інших? А от не хочуть! Такий собі дрім-тім "Глоб Троттерс": головне не чергові 2 очки, а вишуканий слем-данк! Піжони!
Між іншим, ПСЖ із Монакою "по нулях" зганяли, але дивитись все-їдно цікаво було. Парадокс!

Ігор Баранік - 13-11-2005 у 11:41

Мене теж останнім часом став приваблювати французький чемпіонат. Едине, що робить його схожим на інші чемпіонати, це явне лідерство Ліонеля. Памятаєте раніше там була така нестабільність команд, згадати той же Нантополіс, в лізі чемпіонів непоганий виступ, в чемпі теж, а на другий рік ледь не вилетіла до другого дивізіону. Ще проблема Франції, що там швидко розкуповують відкриті таланти. Згадаємо Монако, забрали:Ротен, Пршо, Жюлі, Морієнтес(?)...,Марсель: Дрогба, Осер: Сіссе, таких прикладів є безліч. Можливо саме тому франція лише раз виграврла Лігу чемпіонів.
Доречі, хто знає, де зараз команда "Стад Рейм" чи "Реймс", по різному називають, перший фіналіст Ліги чемпів?

Чемпіонат Європи серед молодіжок

Олександр Чорнобиль - 17-11-2005 у 11:46

Проходитеме він з 25 травня по 6 червня. Поки що невідомо де (бо це має бути одна з країн, які пройшли на чемпіонат, тож Україна теж має шанси;)). Окрім України там грають:
Німеччина, Італія, Франція, Данія, Сербія і Чорногорія, Португалія, Голандія.
Склад, мушу сказати, серйозний.

Ігор Баранік - 17-11-2005 у 13:43

Мабуть буде у Сербії. Якщо скоротити Сербія і Чорногорія то буде СІЧ. Чисто українська назва!:)
А взагалі незнаю, чим цікавий цей чемпіонат. Хіба поглянути на кандидатів у головну команду.

Олександр Чорнобиль - 18-11-2005 у 09:29

Тут: http://www.profootball.com.ua/php/shownews.php?n=44482
можна прочитати дещо про організацію "вболівальницької справи" в Європі на прикладі "Мілану". Я, чесно кажучи, не знав, що все так серйозно. :o

Юрій Сєров - 21-11-2005 у 15:29

Цитата:

Мабуть буде у Сербії. Якщо скоротити Сербія і Чорногорія то буде СІЧ

Претендують Італія і Португалія.
А тим часом в неділю Барса розтовкла Реал,
Спартачок став другим і потрапив у ЛЧ ( російський чемп знов занепадає? :D)
В Англії все по плану.
Шева програв фіалкам...

Ігор Баранік - 22-11-2005 у 11:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:

Спартачок став другим і потрапив у ЛЧ ( російський чемп знов занепадає? :D)

Так, і то конкретно!

Володарем "Золотого м'яча" став Роналдіньйо

Олександр Чорнобиль - 29-11-2005 у 11:24

Володарем "Золотого м'яча", який щороку вручає французьке видання France Football найкращому футболісту Європи, став бразилець РОНАЛДІНЬЙО, який виступає за іспанську "Барселону". Про це повідомляє "Рейтер".

Офіційні підсумки голосування журналістів провідних видань Старого Світу, яке проводить France Football, оголосили сьогодні в Парижі. Бразилець загалом набрав у цьому опитуванні 225 очок, а його найближчі переслідувачі - Френк ЛЕМПАРД із "Челсі" та Стівен ДЖЕРРАРД із "Ліверпуля" - 148 і 142 відповідно. Решта одержали менше 100 балів.

Торік "Золотий м'яч" дістався українському нападаючому "Мілану" Андрію ШЕВЧЕНКУ.

Як повідомляв УНІАН, А.ШЕВЧЕНКО також був включений до списку 50 кандидатів, які змагалися за право володіти Золотим м'ячем-2005. Проте фахівці цього року не вважали його фаворитом.

Водночас капітан збірної України А.ШЕВЧЕНКО є одним із 30 претендентів, затверджених ФІФА на почесний титул найкращого футболіста світу 2005 року. Урочиста церемонія нагородження володаря цього титулу відбудеться 19 грудня в Цюріху.

Як повідомляв УНІАН, А.ШЕВЧЕНКО також був включений до списку 50 кандидатів, які змагалися за право володіти Золотим м'ячем-2005. Проте фахівці цього року не вважали його фаворитом.

Водночас капітан збірної України А.ШЕВЧЕНКО є одним із 30 претендентів, затверджених ФІФА на почесний титул найкращого футболіста світу 2005 року. Урочиста церемонія нагородження володаря цього титулу відбудеться 19 грудня у Цюріху.

UNIAN

На мою думку, заслужено. В іграх за Барселону Рональдіньйо продемонстрував просто чудову гру. Особливо на днях проти Реалу;)

Олександр Чорнобиль - 5-12-2005 у 12:03

Криза в "Мілані", про яку ми писали в треді про ЛЧ-2004/2005, таки є. Команда грає дуже нестабільно. Ось програла у Вероні "К"єво" 1:2, причому в першому таймі вели в рахунку.
Схоже в Італії втрачається інтрига - Ювентус, перемігши на виїзді Фіорентіну, вже відірвався на 8 очок...
В Англії те саме з"Арсеналом" і незаперечне лідерство Челсі.
У Франції Ліон, перемігши 2:0 ПСЖ вкотре показав всім, хто там головний... ;)
Почав турбувати Воронін. Мало того, що Байер більше програє ніж грає успішно так ще й Воронін давно не забиває. :(

Dmy - 5-12-2005 у 17:31

В Англії надій на Ман Ю практично нема (на Арсенал тим паче - доки стадіон не збудує), хіба Лівер залишився - якщо і надалі буде так потужно перти і не втрачатиме очок, Челсі може трохо затремтіти. От ще завтра в Лізі подивимось: хто є ху.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
У Франції Ліон, перемігши 2:0 ПСЖ вкотре показав всім, хто там головний... ;)

Перепрошую, а хто такий ПСЖ? Це, часом, не та команда, яку тиждень тому в Парижі якийсь Ланс гамселив 4:1 і тіко здуру в доданий час пропустив 2 м'ячи? Хоча Ліон - це, звісно, УЛЬ'от! (власне, Мадрід, у курсі :P)
Я би сказав більше: Ліон - це просто Олімпік! Майже, як Марсель :lol:

Юрій Сєров - 5-12-2005 у 23:52

Цитата:
В Англії надій на Ман Ю практично нема

А мені здається, що можливо зараз МанЮ вирулить зі ступора. Чи вирулив - стане зрозуміліше після Різдва. Якщо ні - сера у відставку.
Реалісти (в сенсі власники) вже прочухалися і зробили правильні висновки. :)
Схоже що і Мілан скоро може залишитися без тренера, хоча здається Анчелотті і так збирається йти по закінченні цього сезону.
Словом: усіх у відставку!!! :D

Dmy - 15-12-2005 у 18:33

«волинь» у Бундеслізі
Буржуйськи нрави ощерились вчора своєю звірячою посмішкою :baddevil: в Німеччині – при дограванні перенесеного матчу 15 туру Кайзерслаутерн – Айнтрахт.
Ще зранку буки (цілком логічно) давали 2,4 на Кайзер, 2,7 – на Франкфурт, але протягом дня ставки почали різко змінюватись на користь Айнтрахта – безпосередньо перед грою було вже 3,05 проти 2,27. Як і слід було очікувати, Айнтрахт примудрився виграти в гостях 2:1 (між іншим, до того його доробок в гостях становив 5 поразок і аж 2 :o ничиї)

Цікаво саме що:
1) чому мовчать німецьки спортивні журналісти (“ось це мурло, що тут сидить” (с) В. Кварцяний), а їхні букмекери не обурюються праведно на телекамеру? Продалися НФС?!
2) чи поставив гроши на цей матч Віктор Межейко?

Европа – то ще не панацея від дебілізму
В сенсі, що можна жити в Гишпанії, вважатися президентом клюбу і при цьому бути йолопом!


http://www.champion.com.ua/football/?football-51214-9(з посиланням на «Спорт-Експрес» )
Колишній тренер донецького «Шахтаря» Бернд Шустер, що працює на даний момент з іспанським клубом «Гетафе» продовжив свій тренерський контракт до 2008 року, повідомляє Reuters.
«Після п'яти місяців співробітництва, ми досягли домовленості щодо продовження контракту ще на два роки, – сказав у середу на прес-конференції президент «Гетафе» Анхель Торрес. – Мене влаштовує зроблена Шустером робота, і наша мета – довгострокова співпраця».

Хто пам’ятає минулорічний шлях Леванте: цілком не зле, як для дебютанта 1 коло і провал у другому – аж до виліту. Шустріка за кілька турів до кінця прибрали, але це вже не допомогло.
Хто не пам’ятає минулорічне Леванте, той мусить пам’ятати позаминулорічний Шахтар: цілком не зле, якщо не рахувати Динамо Бухарест, 1 коло і провал у другому з 2:4 від Динамо на власному полі та неспроможністю забити будь-кому протягом турів так п'яти – на полі чужому. Шустріка за кілька турів до кінця прибрали, але це допомогло лише почати забивати в гостях.
Гетафе, яке чудово стартувало і певний час навіть очолювало Примеру, тепер реґулярно попадає, кому не попадя. Як так далі піде, то «довгострокова співпраця» цілком може продовжитися в Сегунді.

У світі ще багато неймовірного ((с) В. Сараула, Кунсткамера)

Олександр Чорнобиль - 23-12-2005 у 16:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Европа – то ще не панацея від дебілізму
В сенсі, що можна жити в Гишпанії, вважатися президентом клюбу і при цьому бути йолопом!


Щодо цього висловлювання пропоную відкрити окремий тред. :lol: Бо в Іспанії з президентами клубів трохи складно... Найяскравіший випадок - Флорентіно Перес. В нормальних командах вплив тренера на селекційну роботу ще якось можна відчути, в Реалі - ніколи. Купуються дико дорогі гравці, яких, виявляється, ніяк не можна скласти до купи, в сенсі - зробити команду. Чому ніяк? Бо ні один тренер то зробити не може. Ось вже кілька років.
Останнє придбання Реалу теж зроблено так, що тренер просто ставиться перед фактом:
http://s-ex.com.ua/news.php?id=10190

Олександр Чорнобиль - 16-1-2006 у 16:43

Як на мене з цього дня можна поставити жирну крапку в чемпіонатах Англії, Іспанії, Італії і Франції. В сенсі чемпіона. Інтрига вбита, причому остаточно. Ці чемпіонати відтепер тішитимуть нас хіба що окремими яскравими іграми, такими як манчестерське дербі, яке відбулось на вихідних, остання гра Реала, де Зідан зробив хет-трик чи гра Арсенал-Мідлсбро, де підопічні Венгера поглумились над Боро - 7:0!, а Анрі зробив хет-трік.
Поки що інтрига зберігається в Німеччині, де 6 відриву від Гамбурга очок не дають Баварії можливості почуватись спокійно.

Юрій Сєров - 16-1-2006 у 16:54

З Іспанією не впевнений... А з рештою згідний.

Dmy - 16-1-2006 у 18:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
З Іспанією не впевнений... А з рештою згідний.

А хто в Іспанії? Тобто, головне не очки, а гра. Щось я поки не вбачаю когось спроможного ломонутись за Барсою. Хоча, Піринеї, звісно, справа тонка. От пройде Барселона Челсю, потім ще когось, націлиться на КЧ і почне в Примері ничиї штампувати. А тут яка-ніяка, а Валенсія.
Те саме (з грою) в Італії (Інтер - ще (а може, і ваще) не готовий до чемпіонства, а Мілан просто "готовий" ) та в Англії (Лівер, схоже, чітко націлився на 2 місце і ЛЧ без відбору, решта - власний варіант Інтера з Міланом).
У Франції, якщо не рахувати Ліон, страшенно весела боротьба за 2-12 (приблизно) місце. Таке враження, що це якась велогонка: полідирував трішки, втомився, зістрибнув у хвіст, чекає, доки решта "здохне".
А взагалі, у мене враження що футбольні союзи цього сезону дали вказівку визначити переможців заздалегідь, аби гравці не перенапружилися і встигли відпочити перед ЧС. Може, варто чемпіонати достроково припиняти - за явною перевагою і обгоном на коло?

Юрій Сєров - 16-1-2006 у 21:21

Як на мене нема нічого нестабільнішого ніж чемпіонат Іспанії :). Одного прекрасного дня гра в Барси не піде, і все. відрив то здається 6 очок лише.
Мілану потрібна перебудова. Думаю в по завершенню сезону буде новий тренер, ветерани підуть на пенсію, будуть нові гравці і в звязку з перебудовою в наступному сезоні Мілан не буде претендентом на чемпіонство.

Олександр Чорнобиль - 31-1-2006 у 10:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Мілану потрібна перебудова. Думаю в по завершенню сезону буде новий тренер, ветерани підуть на пенсію, будуть нові гравці і в звязку з перебудовою в наступному сезоні Мілан не буде претендентом на чемпіонство.


Починається. Стало відомо, що в кінці сезону Стам залишить Мілан: http://fanat.com.ua/news/world/2006/01/31/jap_stam_pereho_29338.htm...
В Голландії він може ще довго грати і навіть чемпіонат вигравати... ;)

Юрій Сєров - 31-1-2006 у 13:06

А ще будуть шукати заміну Діда. І Гаттузо, можливо, перейде в Англію.

Результати жеребкування ЧЄ-2006 U-21

Олександр Чорнобиль - 8-2-2006 у 17:23

У середу в Порту пройшло жеребкування фінального турніру молодіжної першості Європи 2006 року (вік гравців - до 21 року). Молодіжна збірна України під керівництвом Олексія Михайличенка потрапила до групи В, де гратиме з командами Італії, Данії та Голландії. Відзначимо, зо зі збірною Данії українці грали у відборі до ЧЄ-2006 року.
Групу А склали збірні Португалії, Франції, Сербії та Чорногорії та Німеччини.
Змагання будуть проходити на полях Португалії з 23 травня по 4 червня.
Перед розподілом на дві четвірки, де в одноколовому турнірі розгорнеться боротьба за місця в півфіналі, учасники були розбиті на два кошики.
У перший увійшли Португалія як господарка (їй відразу відведена позиція А1), Італія як діючий чемпіон (В1), а також Данія й Німеччина як команди, що мають кращі показники у кваліфікації (перша - 29 очка в 12-ти матчах, друга - 24 очка в 10-ти матчах). Другу сформували Голландія (23-10), Україна (23-12), Сербія й Чорногорія (22-10) і Франція (19-8).
У півфіналах переможець однієї групи зіграє з командою, що зайняла друге місце в іншому квартеті, і навпаки.
http://www.champion.com.ua

Всюди та Італія... :)

Юрій Сєров - 8-2-2006 у 23:32

Італія, Голандія, Німеччина... - яка різниця? Вийшли - грайте!
Команди такого віку і національні - це трохи різні речі.

Олександр Чорнобиль - 9-2-2006 у 09:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Команди такого віку і національні - це трохи різні речі.


Слово "трохи" я б підкреслив. :D

Олександр Чорнобиль - 2-3-2006 у 11:35

Вчора було багато цікавого футболу. Про все одразу і не скажеш. Отут:
http://www.ua-football.com/foreign/newscommon/4405f8a3.html
всі результати дня.

Юрій Сєров - 6-3-2006 у 00:32

Шева з Індзагі забили по півтора голи, причому Шевченко свій цілий забив не з пенальті!!! Причому це вже 16 гол!
Баварія пригальмувала, Барса на ходу, а Челсі вже, схоже, чемпіон остаточно.

Олександр Чорнобиль - 30-3-2006 у 13:18

Ого! Російська збірна замахнулась на дійсно серйозного спеціаліста як на тренера - на Хіддінка!
http://fanat.com.ua/news/world/2006/03/30/hiddink_i_rfs_p_33067.htm...

Прощальний матч Кіна

Олександр Чорнобиль - 31-3-2006 у 14:54

9 травня на "Олд Траффорд" відбудеться прощальний матч Роя Кіна - Манчестер-Селтік. Який гравець (який боєць!) завершує кар"єру...

Олександр Чорнобиль - 28-4-2006 у 15:12

Російський Спартак - можливо "найнеулюбленіша" в Україні російська команда знову залишилась без тренера. Старков, який в минулом сезоні витягнув команду із затяжної кризи і привів її аж (так, для Спартак це вже давно стало аж) до ЛЧ залишив команду. Думаю з ЛЧ у Спартака тепер навряд чи складеться...

Олександр Чорнобиль - 3-5-2006 у 08:41

Клятий чемпіонат Англії! Через битву Челсі-МЮ на чемпіонат світу може не поїхати Руні, якому поламали ногу...

Олександр Чорнобиль - 4-5-2006 у 13:43

Слідом за Ліоном і Челсі оформила чемпіонство Барселона. Півкрока лишилось Баварії (+5 очок за 2 тури до фінішу). Один крок - Юве (+3 очка за 2 тури до фініншу).
Щоправда Юве не можна програвати жодної гри, бо якщо вони втратять 3 очки, а Мілан набере 6 (це теж питання ;)), то чемпіоном стане Мілан, який має перевагу в очних поєдинках. В цей варіант слабо віриться, бо Юве програв в сезоні лише одну гру (в Мілані), а суперники, які залишились - не вражають. Палермо і дома програло, що їм вже в Турині робити... Реджина... Відсили, що вона зможе зробити так це поділити вдома очки з Юве. В той же час Мілан чекають набагато тяжчі і принциповіші двобої - на виїзді з Пармою і вдома з Ромою.

Юрій Сєров - 5-5-2006 у 09:11

Цитата:
...то чемпіоном стане Мілан, який має перевагу в очних поєдинках

Наскільки я пригадую в Італії в такому випадку грають "золотий" матч. Але думаю до того не дійде.

Олександр Чорнобиль - 12-5-2006 у 08:22

Ну поки що в Італії все йде до чемпіонства Ювентуса кубок виграв Інтер, перемігши у другій грі Рому - 3:1. Оце і майже все, що вони зробили в сезоні... Тяжко мабуть, бути вболівальником Інтера...:D