Форум Рідного Міста

Житлове шахрайство в Києві

Андрій Пелещишин - 9-2-2006 у 19:59

Велике шахрайство відбувалося в Києві навколо продажі перспективного житла. Сума збитків, які зазнали бажаючі купити житло, яке будується - біля 100 млн доларів.
Це страшно
Проте мені цікаво і таке. А що, державні органи не бачили афери? Тривалий час по кілька разів продавалися одні і ті ж квартири. Що, податкова ні разу не перевірила цю фірму? Що не бачила, що продано в кілька разів більше ніж може бути збудовано?
Наскільки я розумію, кілька тисяч сімей киян зазнали величезних (для декого - може і фатальних) збитків.:mad:

Ярема П. - 9-2-2006 у 21:22

Хи, Андрій, в Києві може діятися все що завгодно. В великому смітнику не так швидко можна щось побачити. До речі, якщо цікавить, репортаж однієї людини, як вона хотіла купити житло в Києві. Стаття тут http://www.pravda.com.ua/news/2005/9/21/33703.htm

Стаття корисна для прочитки всім, не тільки для бажаючих придбати житло в Києві.

Юрій Сєров - 10-2-2006 у 00:53

Наскільки я розумію, аферисти імітували будівництва - загороджували парканами ділянки, один будинок будували.
Правда куди дивилися всі ті хто має нас охороняти - незрозуміло :mad:

Сергій Бєляєв - 10-2-2006 у 10:04

Правильно розумієте. У скандалі, між іншим, фігурує власник фірми - громадянин Росії. А за декілька місяців до київських подій аналогічний скандал розігрався у Москві. Там, правда, один будинок з декількох десятків запланованих побудували, але квартири теж продавали не один раз. Цікаво ще й те, що найдешевша квартира там коштувала 1 млн. $. Тепер уявіть, який треба мати "дах", щоб кидати людей, які готові платити за квартиру 1 млн. $.

tysovska - 10-2-2006 у 11:22

Читала я цю статтю, читала, і щось вона мені не сподобалася... Я маю абсолютно протилежний (цілком позитивний) досвід роботи з "Київміськбудом" і з "Аркадою", та й мої знайомі також. Єдина різниця, що мій досвід - досить давній. Невже все так змінилося? (Що ціни вп'ятеро виросли, це правда).

Ярема П. - 10-2-2006 у 16:50

В мене власне негативний цілком недавній 2.5 місячний досвід.

Юрій Сєров - 11-2-2006 у 22:38

Затримано бухгалтера фірми Еліта-центр.
http://www.korrespondent.net/main/144836
Прикол в тому що жертвами стали працівники прокуратури, СБу і, навіть, помічник Президента!