Форум Рідного Міста

Купив собі canon Powershot A410

Андрій Пелещишин - 7-4-2006 у 21:27

Після вагань в сторону UFO вирішив купити собі найдешевшу модель Canon - Powershot A410
Ціна - трохи більше 700 гривень.
Перші враження дуже позитивні.
Що сподобалося:
тиха робота, швидке спрацьовування, простота в керуванні, економне використання батарейок, SD-слот, маленькі розміри.
Для сімейного фотоальбому напевно вистачить.
Далі чіпляю пару знимків (зменшених але не опрацьованих в фотошопі) цим фотоапаратом. Відзначу, що жодних налаштувань в принципі не робив, просто тиснув кнопку :).

IMG_0032.jpg - 88kB

Андрій Пелещишин - 7-4-2006 у 21:29

2

img_0029.jpg - 78kB

Андрій Пелещишин - 7-4-2006 у 21:30

а ця знимка - з наближенням

IMG_0030.JPG - 68kB

Ігор Мартинів - 7-4-2006 у 22:15

А яка там матриця, Андрію?

Андрій Пелещишин - 7-4-2006 у 22:51

тут є опис
http://www.foto.ru/product.php?id=20926&from=ya
Матриця - 3,2 мегапіксела
Оптичний зум - 3 кратний

Є кілька режимів для фотографування в спеціальних умовах (портрет, пляж, сніг, листя, рухомі обєкти, ще якісь).
Почитав мануал - не виключено що наведені вище фотки Високого Замку могли бути кращими (є режим зйомки ландшафту - ніби для таких цілей).

Андрій Пелещишин - 7-4-2006 у 22:57

А ось у таких випадках (проти сонця) олімпус яким я користав раніше, сильно глючив. У цього таких проблем нема. На одній з фоток (не чіпляю тут) проти сонця лиця прекрасно видно (на олімпусі виходили темні плями)

PS
А місто в нас брудне :(

IMG_0021 copy.jpg - 68kB

MartinkaDP - 8-4-2006 у 00:38

410-й не знаю, але судячи з 400-го, це дуже і дуже для такої ціни. у PowerShot-ів традиційно пристойна картинка. :)

Андрій Пелещишин - 8-4-2006 у 21:20

Ну і ще одна знимка на завершення теми.
У олімпусах, якими я користав раніше, мені ніколи не вдавалося якісно зафіксувати рухомі предмети.
Тому ось ця знимка мене вразила.
Дитина рухалася, а мячик - падав, притому швидко (з висоти)

IMG_0007.jpg - 67kB

vovka - 8-4-2006 у 22:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ну і ще одна знимка на завершення теми.
У олімпусах, якими я користав раніше, мені ніколи не вдавалося якісно зафіксувати рухомі предмети.
Тому ось ця знимка мене вразила.
Дитина рухалася, а мячик - падав, притому швидко (з висоти)

Нормально.
От для порівняння мої фото з Нікона 5200.
Хоча всі говорять що Нікони мають здатність розмазувати картинки і Кенони в тому плані кращі, і таки в чомусь мають рацію.
Фото зроблене минулого року на Раллі Галіція, машина так скоро їхала що кнопку я натискав наугад (в режимі декількох кадрів підряд), бо невстигав клацнути в той момент коли вона показувалася з-за кущів..


Повна версія тут:
foto1

А от ще одне фото:

Повна версія тут:
foto2

Sashko - 17-4-2006 у 16:43

Правильний вибір зробив, Андрію!
У порівнянні з УФО Кенон передає натуральніше кольори, що і підтверджують наведені знімки.
А УФО ще треба багато і довго працювати щоб досягти хоча б середнього рівня Кенона.

p.s. хто побачить нові моделі Олімпуса, а саме FE-150/160, зверніть увагу на схожість з УФО 5332,
такий собі невимушений "плагіатік" вийшов в Олімпуса... ;)

Demyan - 17-4-2006 у 16:55

Вітаю. В мене вже давно Power Shot А 300 йому вже більше 2 років, він і падав і був у волозі - але фотографує ще й як!!! Якість чудово, прости в настрйці, а якщо потрібно можна троха і повимахуватися нічними зйомками, я фотографував нічне море і т.д. - все передалося.
Єдине що - я б купляв А400 - він має звук вбудований. Дуже подобється мені знімати кортокі кліпи (Саме корткі секунд 30 - вистачає). А коли дає звук при автоспуску через 10 секунд - кукурікає гавкає або ще щось (можна з компа вганяти настройки) - то і не треба сир говорити, як закукарікає - всі сміються! :)

Юрій Марків - 11-2-2007 у 23:10

А хто що скаже про Canon PowerShot G2 ? Окрім про його розмірів і вагу... Бо я власне придбав собі, ще не розібрався з усіма прибамбасами, ледь не всі фотки роблю на автоматі (другу добу тільки юзаю). Питаю, бо бачу, що сучасні кенони набагато менші, притому що мегапікселів більше... Придбав за 190 долярів, а вже були охочі придбати за 210. Чи варто ним користуватися, чи продати і купити з доплатою кращий?

Тарас Гулка - 11-2-2007 у 23:55

Я хоть і не спец по всіх фотокамерах і G2 не тримав в руках, але моя думка:
кількість мегапікселів не головне. 4 хватає з головою. А от 3-кратний оптичний зум - як на мене на сьогодні малувато. До плюсів можна віднести і відкидний моніторчик. До мінусів - рідну батерею, а не звичайні пальчикові акумулятори.
Ну і зрештою це модель, якщо я не помиляюсь, ще 2002 року. За 4 роки багато чого змінилось, хоча би те, чи знайдете ви зараз до нього запасну батарею?

Якщо цікавить фотік бюджетного класу придивіться до
Canon A540 - 6 мегапікселів, 4х-оптичний зум, 800 ISO, запис відео із звуком (640х480, 30к/с), екран 2,5 дюйма. ціна 200-220 у.о. Купляв такий для знайомих 5 місяців тому, був вражений якістю фоток - просто супер. Народ юзає і тішиться. Єдиний мінус - як на мене трохи "ніжний" корпус. Але це може бути і суб'єктивно, бо привик до свого із металевим корпусом :)

Юрій Марків - 16-2-2007 у 21:29

Щодо батареї до G2 - та хоч би й ось тут:
http://www.price.ua/canon/catv134c128f929.html

Тарас Гулка - 16-2-2007 у 21:41

Ага, тільки там ціна 2 у.е., що є абсолютно нереально. А якщо подивитись сюди:
http://foto.ua/shop/35/51/ ,
то ми побачимо, що акумулятор Canon BP-512 (а саме він нас цікавить) коштує 450 грн. Це при ємності 1100 мA.
В результаті ціна вашого пристрою зростає на гарну суму (навіть, якщо припустити, що ви знайдете його за 350 грн), це причому, що ємність акумулятора не така й велика.

Тарас Гулка - 16-2-2007 у 21:44

Знайшов там же таку ж батерею іншого виробника (не Canon) за 150 грн. Як на мене - теж не мало, враховуючи, що акумулятор не рідного виробника і не знати як себе покаже