Форум Рідного Міста

Програма-перекладач

Андрій Петришин - 19-5-2006 у 12:33

Підкажіть, якісь класні проги для перекладу текстів (саме перекладу, а не словники) з англійської, французської, німецької, іспанської на російську/українську мову (під вінду).

Олексій Мачехін - 19-5-2006 у 12:56

Користую Сократ і мене влаштовує. Щоправда тільки з англійською в ньому працював.

ZT - 19-5-2006 у 23:42

Найкращою є система PROMT. Остання версія - 7.0.
Проста в користуванні з одного боку, а з іншого - має багато можливостей для професійного перекладу: формування власних словників, власних правил перекладу, шаблонів тематик і т.д. З власного досвіду користування можу сказати, що вона видає досить якісний переклад, але на жаль не "знає" української.

Роман Голощук - 20-5-2006 у 14:34

Я користуюсь ще програмою Pragma 4.0. У цій версії автоматично визначається мова вхідного документа і переклад здійснюється на всіх напрямках між російською, українською, англійською, німецькою і латишською мовами.

Nazar - 20-5-2006 у 18:00

Мені також найбільш сподобалась Прагма.
А ще з російської на українську я не раз користую Плай Експрес.

З того, що даремно придбав - це Лінгво 11, довго думає, і трансліт (до-речі є український) набагато кращий та зручніший.

Віталій Теплий - 21-1-2008 у 16:27

Прагма найкраща з усіх. (Як для мене) Користуюсь Pragma5.

Міша Борисюк - 21-1-2008 у 17:10

доречі, непоганий online переклад є і в інтернеті !!

MartinkaDP - 29-1-2008 у 02:22

ооо, мережеві перекладачки - то прекрасно! :baddevil:
днями треба було перекласти текст з англійської... простенький такий, старші класи неспецшколи :) не хотілося морочитись із перекладом ручками, то покидала його в Бабельфіш і в той що його ставлять на різних порталах. обидва дали шото страшноє... в результаті переклала текст вручну, питати в людей довелося лише за одну ідіому (тре було відповідник). підозрюю що правка отого "машинного" "перекладу":baddevil: зайняла б удвічі більше часу (постійно зазирати в оригінал на предмет "шо канкрєтна ти імєла в віду") :D

Соломія Федушко - 5-11-2010 у 00:12

Перекладач Microsoft додав українську в список доступних для перекладу мов