Форум Рідного Міста

Готель ПрИстиж

Андрій Пелещишин - 31-5-2006 у 10:11

Отаке чудо (саме "прИстиж") з'явилося зараз на вул.Городоцькій, біля цирку. Цирк та й годі!
Ще навіть дороговказ поставили - "Готель "Пристиж"
"Пристижили" видно когось сильно в дитинстві. :)

Hanor Narasson - 31-5-2006 у 17:04

А було би написано правильно - Ви б і уваги не звернули:baddevil: А так вже щонайменше +17 осіб про той готель дізналося.:o

Андрій Пелещишин - 31-5-2006 у 17:59

Точно! Вірусний маркетинг! І як я зразу не здогадався?!

Thror - 1-6-2006 у 07:49

Насправді він на Ярослава Мудрого, а на Городоцькій тільки вказівник.

Олександр Чорнобиль - 1-6-2006 у 09:39

Це нічого... От я тривалий час проїжджаючи десь Левандівкою натикався на вказівник до фірми Вагінтур. Я розумію, що то офтоп, бо схоже Вагінтур - назва вірна, але не дуже благозвучна... ;)

Тарас Задорожний - 1-6-2006 у 21:53

Взагалі таких вивісок у Львові маса... Колись навіть колекціонував ці "перли"... Для прикладу: "Духм"яна здоба" на Коновальця (кінцева трамвая ч. 2), "КапрІз" - напроти обласного управління МВС...
А ше були просто анекдотичні оголошення в газетах: "Шию куртки зі шкіри замовника"...
Мене, чомусь, такі речі вже перестали дивувати...
Чого варта навіть реклама засобу проти картопляних шкідників "Анті Жук"

Тарас Задорожний - 1-6-2006 у 21:56

А чи хтось читав вивіски, або меню львівських кнайп іноземними мовами??? Та там взагалі дурості одні...
Ше досі красується на просп. Шевченка вивіска "European Kitchen", шо означає європейська кухня... Але не та кухня, про яку думав перекладач, а лише кімната, в якій кухонне причандалля стоїть... От і прийдуть іноземці подивитися на ту кухню :lol:

сумна - 2-6-2006 у 00:36

В гуглі на слово "прИстиж" вигуглилося 9880 посилань. :-)

Tempika - 2-6-2006 у 06:48

...мене чомусь завжди тішила реклама фірми *Золота липа* :-)) і пральний порошок *Міф*, та ще й який універсал... :-)

Nazar - 2-6-2006 у 09:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Це нічого... От я тривалий час проїжджаючи десь Левандівкою натикався на вказівник до фірми Вагінтур. Я розумію, що то офтоп, бо схоже Вагінтур - назва вірна, але не дуже благозвучна... ;)


Прізвище директора - Вагін. Дуже хороша людина. А ось прізвище дружини...

Hanor Narasson - 2-6-2006 у 09:07

А ще я "тащився" від реклами "Окрошка європейської якості" :baddevil::baddevil::D:baddevil::D:baddevil::lol::baddevil::D:lol::baddevil::sing::baddevil:

Hanor Narasson - 2-6-2006 у 09:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль
Це нічого... От я тривалий час проїжджаючи десь Левандівкою натикався на вказівник до фірми Вагінтур. Я розумію, що то офтоп, бо схоже Вагінтур - назва вірна, але не дуже благозвучна... ;)


Прізвище директора - Вагін. Дуже хороша людина. А ось прізвище дружини...


Колись я знав програмера з таким прізвищем (також дуже гарну людину). Він писав модулі, яі юзали також інші. Так от один з інших завжди ставив коментарій (щоб знати, з ким виловлювати баги) "вагінізм" :lol: