Форум Рідного Міста

Українське кіно російською мовою - чому?

Тарас Гулка - 7-6-2006 у 21:25

Вже декілька днів по 1+1 транслюють новий серіал "Пороки і їх прихильники". Як на мене фільм непоганий.

Виробництво: Компанія "Українська Медійна Група" на замовлення телеканалів "1+1" і «СТС».

Всі зйомки були в Київі.

Питання одне: НУ ЧОМУ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ І ЧОМУ ГОЛОВНИЙ ГЕРОЙ РОСІЙСЬКИЙ АКТОР ???!!!

Невже не можна хоч раз зробити хороший фільм з українськими акторами українською мовою?! :( :( :(

Олександр Чорнобиль - 8-6-2006 у 08:19

Відповідь на те одне питання:
Бо це дуже прибутково. За менші ніж в Москві гроші знімається серіал для російського ринку + ! він піде ще й на український ринок.
Ще щось треба? :saint:

Тарас Сокальський - 11-6-2006 у 18:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
НУ ЧОМУ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ...???!!!


Для підтримки і розвитку слаборозвинених реґіональних мов:lol::lol::lol:

Ігор Баранік - 28-9-2006 у 19:30

Тому що немає гідності, немає самоповаги! Доречі я ніц не чув за той серіал.

tysovska - 29-9-2006 у 08:19

Серіали типу "Пять мінут до метро" хай краще знімають рос.мовою і нікому не зізнаються, що знімали в Україні і взагалі до України мають хоч якийсь стосунок. Бо якби таке "чудо" зняли українською, це був би останній цвях у домовину українського кіна. Порівняно з цим "шедевром" "Штольня" - це просто новітній Хічкок.

Олексій Мачехін - 29-9-2006 у 09:54

Не чіпать Штольню! :)

Це - остання священна грудка землі,
Яку радо кинули немоcкaлi
На високу-високу могилу,
Що засипала ту домовину,
Яка з "Роксолани" забита цвяхами,
З "Мазепи" загостреними костилями,
У глибоченнім культурнім проваллі
В якому поховане наше кіно.

tysovska - 29-9-2006 у 12:28

Так я ж, навпаки, в іншомк треді "Штольню" зубами й кігтями захищала :)

Олексій Мачехін - 29-9-2006 у 13:11

незнаю, просто лайно собаче, прости господи...

Ігор Баранік - 29-9-2006 у 19:48

Давайте не ходити на російське та російськомовне кіно. Касові збори впадуть і тоді можливо хоч почнуть робити переклад українською.
В мене є маленька мрія - переглянути грандіозний російсьний новий фільм в кінотеатрі в повному українському перекладі!

Олексій Мачехін - 29-9-2006 у 21:15

я, власне, і не ходжу :)

Ігор Баранік - 30-9-2006 у 19:07

І правильно робиш! Я теж не хожу. Взагалі так вже хочеться подивитися звичайне українське кіно, без великого бюджету. без всіляких єфектів, але зі смаком, таку собі життєво-побутову драму.

tysovska - 20-10-2006 у 11:32

Цитата:
Апелляционный суд Киева отменил постановление Кабинета министров Украины от 16 января 2006 года об обязательном дублировании, озвучивании или субтитрировании на украинском языке всех иностранных фильмов. Об этом в четверг сообщила Ассоциация содействия развитию кинематографа на Украине, которая обратилась с иском в суд.

Без коментарів :mad:

Тарас Задорожний - 20-10-2006 у 11:59

Дуже шкода... Але наш канал перекладатиме на українську далі. Хоч назва в нас не зовсім українська...

Роман Голощук - 20-10-2006 у 12:32

Цікаво те, що україномовні копії фільмів ("Машинки", "Пірати..." і т.д.) зібрали більше грошей за прокат (в новинах звучало на 15-25%) ніж дубльовані російською! :mad:

Юрій Сєров - 20-10-2006 у 14:06

До речі про "Машинки". Хтось має українські?

Роман Голощук - 3-11-2006 у 13:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Цитата:
Апелляционный суд Киева отменил постановление Кабинета министров Украины от 16 января 2006 года об обязательном дублировании, озвучивании или субтитрировании на украинском языке всех иностранных фильмов. Об этом в четверг сообщила Ассоциация содействия развитию кинематографа на Украине, которая обратилась с иском в суд.

Без коментарів :mad:


У продовження коментар по темі у газеті „Високий Замок”:
Добре, що говорити українською не заборонили...

Ігор Баранік - 5-11-2006 у 20:21

Страшні речі відбуваються. Читайте мій другий підпис.

Тарас Ільчишин - 6-11-2006 у 09:13

Машинки вже є українською УРААААААААААААА

Олексій Мачехін - 6-11-2006 у 14:53

Де???? А скачати можна?

Тарас Ільчишин - 6-11-2006 у 21:49

можна, я вже качаю. завтра будуть. Не знаю чи тут можна такі ссилки виставляти, тому якщо треба, то стукайте в приват