Форум Рідного Міста

Непрацюючі світлофори.

MaxymPidboljachny - 10-10-2006 у 08:41

Хтось же за це має відповідати?!
Біля стрийського базару з неділі не працює. Не уявляю навіть, що там робиться удень, але зрання, коли я тудою їду на роботу - такі корки! Може мені х тось відшкодує спричинені цим збитки? В нас, наприклад, жорсткий обік кадрів - за запізнення і по голові отримати можна. Плюс - моральні збитки від напруженого проїзду тієї товкітні на перехресті...
Ну, жарти жартами, але ж і справді, хто у місті відповідає за працездатність світлофорів? Кому і на кого скаргу написати?

Тарас Задорожний - 10-10-2006 у 08:42

Здається колись відповідала доблесна ДАІ... Хто тепер - навіть не знаю, може міліція...

MaxymPidboljachny - 10-10-2006 у 08:46

Але погодьтесь - це ж каааанкрєтне головотяпство... Най би хоч регулювальника поставили, згволочі...

marco - 10-10-2006 у 11:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaxymPidboljachny
Але погодьтесь - це ж каааанкрєтне головотяпство... Най би хоч регулювальника поставили, згволочі...


В жодному випадку!!!
Як правило, регулювальник сповільнює процес в 2 рази :-)

MaxymPidboljachny - 10-10-2006 у 12:29

Такі кончені наші регулювальники. Ні на що не здатні. Я у Києві бачив, як регулювальника дістали неслухняні водії, він одній машині жбурнув навздогін палку свою. :)

Ігор Мартинів - 10-10-2006 у 15:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaxymPidboljachny
Але погодьтесь - це ж каааанкрєтне головотяпство... Най би хоч регулювальника поставили, згволочі...


В жодному випадку!!!
Як правило, регулювальник сповільнює процес в 2 рази :-)

Це точно! Адже більшість водіїв взагалі дуба не ріжуть в тому, що той регулювальник показує :) В книжці ПДР розділ з ілюстраціями на цю тему відсутній, на курсах памятаю нам роздавали окремий відксерений папірчик , на якому був намальований регулювальник в різних позах з тупими поясненнями що ті пози означають. Але якість копії жахлива, розібратися в тому було проблематично, так я і досі (як і більшість знайомих) не знаю як реагувати на ті чи інші жести. Краще би пальцем показував куди їхати :)

MaxymPidboljachny - 10-10-2006 у 15:47

Ну то штрафувати вас, таких, треба. :) Відразу б навчилися розуміти. Не знаю, я ж чомусь навчився?.. Хоча, відсутність належних ілюстрацій у ПДР - теж халтура.
Але хіба ж краще, щоб кожен на тому сраному перехресті ліз іншому на голову? По головній не проїхати - пхаються проти правил з другорядних. З іншого боку, з другорядної по іншому і не виїдеш - головна суцільним потоком загружена.

Олександр Чорнобиль - 10-10-2006 у 15:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів
В книжці ПДР розділ з ілюстраціями на цю тему відсутній, на курсах памятаю нам роздавали окремий відксерений папірчик , на якому був намальований регулювальник в різних позах з тупими поясненнями що ті пози означають.


Ви попали на кепські (як мінімум з точки зору методичного забезпечення) курси... Нам і книжку ПДР ліпшу порадили і на особистому прикладі файно показали... Головне пам"ятати - не їхати "на груди" або "на спину" регілювальнику. А решту можна і здогадатись з його жестів...

MaxymPidboljachny - 10-10-2006 у 15:59

Так і хочеться додати - во-во! Хочеться, і, не буду себе стримувати, додаю: Во-во! ;)

Любко Ремінецький - 28-6-2007 у 16:34

Якось-то їхав (ровером) по вул. Князя Романа, і на перехресті (десь там біля "конци") НА ВСІХ СВІТЛОФОРАХ СВІТИЛОСЯ І ЧЕРВОНЕ І ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО ОДНОЧАСНО!!!!!!!! :D:D:D

але машин було небагато, то ж перехрестя вдалося проїхати без надмірного напруження....

marco - 29-6-2007 у 19:08

такий глюк щось занадто часто спостерігається останнім часом :-((