Форум Рідного Міста

FiRmaN - кльова музика, фільми, ігри, книги, журнали!

Наталя Гриб - 17-4-2007 у 17:05

Мережа мультимедійних магазинів FiRmaN пропонує Вам:

Більше 50 000 найменувань медіа та іншої продукції!
Відео на DVD, музичні та ігрові диски, аудіокниги, енциклопедії та програмне забезпечення,
книги, журнали, CD/DVD-R, CD/DVD-RW
та інші товари!


Ми продаємо лише ліцензійну продукцію.
Існує система карток постійних клієнтів зі знижками розміром 5%, 10%, 15% та 20%,
а також проводяться різноманітні акції.
Кваліфіковані консультанти завжди готові надати Вам необхідну інформацію стосовно товару і
допомогти визначитися з вибором.


Офіс:
м.Львів, вул. Городоцька, 359 тел.: (032) 297-64-10

Адреси магазинів:
м.Львів: вул. Червоної Калини, 60; вул. Кн. Ольги, 120; пр. Чорновола, 93; вул. Зелена, 147
м.Івано-Франківськ: вул.Миколайчука, 2


Юрій Сєров - 17-4-2007 у 18:35

І які знижки матимуть учасники ФоРуМу?
Бо інакше, це виглядає як спам.:baddevil:

Ярема П. - 17-4-2007 у 18:39

Якщо знижку 25% не дадуть - точно спам.

Андрій Пелещишин - 17-4-2007 у 20:00

Це не спам, це реклама на Форумі ;)
Але знижка би пасувала

Demyan - 18-4-2007 у 08:13

Та блін - дорого в тих магазинах. Не знаю як там люди купляють диски. Якщо когось цікавить щось конкретно - то можна в неті знайти навіть піти в клуб посидіти - постягувати і записати - думаю дешевше вийде...

Наталя Гриб - 18-4-2007 у 10:56

Знижки маємо такі:
5% - для клієнтів, які набрати продукції більше, ніж на 100грн.
10% - більше, ніж на 1 500грн.
15% - більше, ніж на 5 000грн.
20% - більше, ніж на 10 000грн.
:):):)

Юрій Сєров - 18-4-2007 у 11:05

пропоную продовжити ряд
25% - учасникам ФоРуМу. :)

Demyan - 18-4-2007 у 11:08

Цікаво а є такі які на 10 000 накупили...якщо вже надається така знижка то можна уявити яка собівартість одного диску :o

Наталя Гриб - 18-4-2007 у 11:16

Стосовно ціни, то можу сказати таке:
"Якщо Вам подобається, то треба платити..."

Звичайно, у магазинах трохи дорогувато:(, однак, є люди, які готові платити гроші за якість. Для когось важливо купувати дороге італійське взуття, для когось харчуватися у дорогих ресторанах, а комусь подобається купувати ліцензійні диски. Це стиль життя. Та й до товариша в гості якось не пасує ходити із карткою на інтернет:)...А от подарувати раритетний диск (якщо він звісно поціновувач такого;)) або просто хороше кіно, забавку чи музику - це вже зовсім інша справа. Крім того, не всім подобається і не всі мають час на пошуки, наприклад фільму, в інтернеті.
До того ж, у нас медіатовари ще зовсім не дорогі. От у карїнах Європи!!! Я в Іспанії 3 роки тому купувала музичний диск, і мені довелось віддати за нього $20! Це тоді, коли в Україні таке задоволення вартує всього 20грн. :)

Наталя Гриб - 18-4-2007 у 11:17

Звичайно. Є такі люди, які купують на 10 000... і більше...

Наталя Гриб - 18-4-2007 у 11:19

Вибачайте, але 25% - це вже трохи зандто:D

Я б залюбки, однак...таке життя:(

Demyan - 18-4-2007 у 11:30

На рахунок якості - можна посперичитася. Я наприклад купив диск з іграми. Половина з ігор там не йшла (можете казати що типу комп драйвера і т.д. але я в цьому розуміюся і ставив на кілька машин, на жодній не працювали), потім скачав ті самі ігри з нету - все пішло. Часу бігати носитися з тим диском нама. Тому і "забив" на це.

Наталя Гриб - 18-4-2007 у 12:01

Просто, купуючи дешеві забавки, Ви наражаєтесь на небезпеку прибдати бракований диск. Зараз скажу і, мабудь вгадаю: "Ви купили збірку DVD-ігор Neogame або Master media, вартістю не більше 30грн. " Я вгадала?:rolleyes:
Моя дружня порада: або купуйте дорожчі диски, або, якщо Вам це не покишені, то обмінюйте бракований товар (це займає зовсім небагато часу) . У магазинах FiRmaN до цього ставляться з розумінням і завжди йдуть назустріч клієнту.

Тільки не зловживайте цим і не забувайте: "Товар належної якості обміну не підлягає":)

Проте, якщо Вам до вподоби скачувати з нету ігри, то будь-ласка - я не маю нічого проти:)

Demyan - 18-4-2007 у 12:21

Ага, точно вартість дисків десь по 30 грн...;)
Але хоча раз купив диск у вас в арсені за 12 грн - той без проблем пішов, ні навіть два купляв по 12 грн. А кпуив - бо треба було 200 грн поміняти:) зайшов подивився і один купив бо давно шукав.

Nazar - 18-4-2007 у 14:09

У тому Фірмані, що в Арсені, доволі часто викуповую українську музику. І хоча більшу частину мною перерахованих гуртів-альбомів-виконавців, яка сформована у відповіді на запитання "Що Ви шукаєте?" чи "Чим можемо допомогти?" там як правило відсутня, або ж продавець не знає про її присутність, не раз понишпоривши десь у закутках знаходжу щось і для себе:) Я там навіть "Тінь сонця" був знайшов, о, і "Ред кардель", і ще багато чого:)
про знижки чую вперше:)

Наталя Гриб - 19-4-2007 у 16:39

Наші магазини працюють у режимі самообслуговування, тому працівники FiRmaN-у намагаються не надокучати клієнтам питаннями типу:"Що шукаєте?", "Чим можемо допомогти?". Річ у тім, що багатьом споживачам не подобається ситуація, коли на них, невстигших зайти до магазину, "навалюються" продавці з такими запитаннями. Ми даємо можливість людині провести деякий час біля стендів і самостійно оглянути продукцію; якщо ж клієнта цікавить щось конкретне, то він підходить до консультанта і питає, після чого консультант дивиться у базу за нявністю товару.

Щодо знижки, то Ви можете попросити її у продавця. Для одержання мінімальної знижки потрібно купити товару на суму 100грн. Це може бути разова покупка або декількаразова(для цього потрібно зберігати чеки).

Nazar - 19-4-2007 у 16:51

Раз вони у мене питають, то мабутть я їм вже добряче набрид своєю присутністю:)
Мені знижка не принципова.
А те що "дивляться у базу", то було лише раз, бо, як правило, продавець чомусь хоче видатись знаючим усе, і чомусь орієнтується лише у хітах. Тут справа смаків, тому нікого не звинувачую:)
Просто Фірман, це єдий магазин, що поруч з роботою, та й в Арсені я декілька разів на день:)

Dmy - 20-4-2007 у 15:15

Не конче зрозуміла розмова про "дорго - не дорого". Це скільки? Бо "в Україні таке задоволення" не коштує стабільно 20 грн., а має досить великий ціновий розбіг.

Наприклад, $20 (чи таки євро? - звідки в Іспанії 3 роки тому доляри?) - це не так вже і багато - півроку тому я в Києві купив плитку Пата Метіні за 112 грн. (хоча і вважаю, що то занадто. Нічого, згодом викачав на халяву ще 25 його альбомів - виключно у вигляді моральної компенсації :saint: Отже, в середньому вийшло по 4,30 штука, хоча і вважаю, що то замало ;))

З іншого боку, питання же не в дилемі: коштовна цукерка vs дешеве фуфло, а в порівнянні однакових товарів. От, приміром, цікаво, скільки у ФірмаНі коштує "Тінь Сонця" (Назар мусить знати)? Я знаю, що на Умці вона тягне на 28 грн (з автографами учасників), а на Артвертепі - взагалі 22. І це можна замовити, не встаючи з ліжка, що приємно.

Nazar - 21-4-2007 у 09:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
цікаво, скільки у ФірмаНі коштує "Тінь Сонця" (Назар мусить знати)? Я знаю, що на Умці вона тягне на 28 грн (з автографами учасників), а на Артвертепі - взагалі 22. І це можна замовити, не встаючи з ліжка, що приємно.


"Полум'яної рути" у Фірмані нема, я її сам замовляв на Умці (з автографами) за ті ж 28 грн., А в фірмані знайшов був старий альбом "Над диким полем" за 19 (здається) грн.

Наталя Гриб - 23-4-2007 у 13:56

sorrу, на рахунок ціни таки попутала - то було дійсно не $20, а 20 євро...дурна звичка рахувати все в умовних :D

Можете качати в Умці - не маю нічого проти :) Як набридне, то заходьте у FiRmaN ;)

Будемо Вам раді!

Наталя Гриб - 4-5-2007 у 11:53

Минулого тижня на FiRmaNі з'явився новий розпіарений альбом Океану Ельзи "Міра". Крім того, віднедавна у продажі нова ком'ютерна забавка S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. ЇЇ особливість у тому, що вона, здається, розроблена українцем і дії відбуваються на території колишньої Чоронобильської АЕС.

Бажаючі можуть прийту у наші магазини і придбати новинки:)

Наталя Гриб - 4-5-2007 у 12:01

ой, забула...скоро у продаж надійде новий диск "Наш Львів", розроблений на замовлення Приватбанку. Це цікавий документальний фільм про Львів, пізнавально-подарункового типу. Текст українською і, здається, російською, крім того, субтитри польською, англійською...і ще якимись мовами... :rolleyes:
Коштуватиме приблизно 70грн.

Наталя Гриб - 4-5-2007 у 13:53

ХА! А у нас ВЖЕ є диск "Наш Львів"! Ціна - 70.72грн. До речі, дешевше, ніж на Умці на 8грн.!;) :sing::sing::sing::sing:

Приходьте і купуйте. Не пошкодуєте.