Форум Рідного Міста

Музика на ДВД

airra - 26-4-2007 у 07:17

Привіт хлопаки і дівчатка!
Хочу поділитися з вами своєю новиною і радістю. Надибав для себе справжній клондайк. Як колекціонер і власник немалої колекції музики був приємно здивований, це якщо м"яко сказати.
Ще позаминулого тижня надибав невеличку розкладку в самому центрі міста.-) Судячи по всьому це піратка яку пишуть під замовлення. Але якість мене вразила.
Я собі нарешті нажив усі ті позиції що давно шукав. А саме - Скорпіонс, Металліку та Діп Папл усі із симфонічними оркестрами. Тепер насолоджуюсь. -))))
Якість чудова. 5.1 присутні. На Металліці є ДТС треки, що взагалі ввело мене в стан ступору (приємного).
Попросив каталог, щоб відксерити - любязно дали, хоча судячи по всьому мали лише одну робочу копію -)
Тепер сиджу медитую на понад ніж 2000 позицій...

Шукайте клондайк біля входу в універмаг на пл.Ринок -)
Кажуть що вони мають ще одну точку біля нового Цуму на В.Великого, але там не був і не знаю.

Рост - 26-4-2007 у 23:46

Ну ні... Якось теє... 5.1 і не те, що аудіофільство, але і меломанство навіть поруч не стоять... Щось тут не те :)
А мій новий ресівер не тільки на двд, він на мп3 дивиться з презирством, мовляв, що ти тут мені запхав? А ну забирай геть, а то ображуся! :)

Hanor Narasson - 27-4-2007 у 00:34

А я навіть знаю нікнейм власника цього піратського лотка... :baddevil:

Demyan - 27-4-2007 у 07:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
А я навіть знаю нікнейм власника цього піратського лотка... :baddevil:

:lol::lol::lol: