Форум Рідного Міста

Хто яке пиво любить найбільше?

Demyan - 3-5-2007 у 13:44

Ось цікаво знати яке пиво вам до воподоби і взагалі про пиво можна писати тут.
Якщо ви любите конкретну марку якої нема- напишіть її бо всі в голосуванні не поставиш.

Demyan - 3-5-2007 у 13:45

Взагалі найбільше мені сподобалося саме чеське пиво.
А з нашого виробництва люблю Талер і хайк.

Остап Шумин - 3-5-2007 у 14:28

Оболонь або Чернігівське "Преміум", може бути Балтика №3. Деколи купляю портер, свтле - ніколи. З Львівського подобається тільки "Легенда".

Сергій Бєляєв - 3-5-2007 у 14:29

Проголосував за Першу приватну, хоч останнім часом із задоволенням пив Старопрамен. А біле, напевно, найкраще Чернігівське.

Demyan - 3-5-2007 у 14:31

В старопрамені Чеському і нашому - є різниця....я коли привіз - спеціально порівнював смаки. хоча після двох трьох ковтків - стають однаковими.

Сергій Бєляєв - 3-5-2007 у 15:00

Я теж мав нагоду порівняти, тому з останнім зауваженням згідний: після двох-трьох ковтків різниця зникає. А загалом смак приємний і в одного, й у другого.

Hanor Narasson - 3-5-2007 у 15:17

А якщо перед тим зробити пару ковтків горілочки, то і по першому ковтку не відрізнити! :lol:

Тарас Гулка - 3-5-2007 у 16:24

Проголосував за Оболонь, а так залежить від настрою щось із наступного ряду: Оболонь світле, Бекс, Старопрамен, Львівський портер, Біла ніч, Біле нефільтроване.

Доречі, на Дорошенка, є магазин "Корона Плюс" (чи щось подібне, якщо їхати знизу, то з правої сторони вище повороту трамваю), де можна купити багато сортів пива привезеного із Європи. Ціни 5-6 грн. Знаю багатьох, які туди їздять саме за пивом. Сам там кілька раз брав чеський старопрамен. Кажуть є ще такий же магазин десь на Пекарській, але де точно не знаю.

Dmy - 3-5-2007 у 16:53

Цитата:
Ось цікаво знати яке пиво вам до воподоби і взагалі про пиво можна писати тут

Для аперетивчику можна ще почитати: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2504&page=1

Там Куціфукс намагався підійти до питання глобально-філософськи, але нарід, попри кволі спроби ініціатора налаштувати поспільство на шлях істинний, дуже швидко повернув розмову в цілком конкретне русло. Хоча врешті злякався офтопізму і закляк. Що ж, можна продовжити і тут.

Особисто я, наразі, віддаю перевагу банкам "Чернігівського "Білого". Якби банкували "Білу ніч", мабуть, переметнувся би на це темне. Подобається "Оболонья" "Преміум" і "Соборне" - теж не скляне.
"Сармат" (який я так ретельно обсервував у сусідній темі), НМГСД, після придбання броварні Рінатом перетворився на цілковиті помиї різних сортів, щильності та міцності. Теперешній хазяїн, певно, не розуміє, що харчові продукти - це не металопрокат, їх особисто любити треба.

Під час акції "А чи маєте "Сармат"? Маєте? Це добре, але мені все одно не треба," - навмисне (попри вищесказане) купив "Львівського": "Портера" і "1715". Мушу зазначити, що "Портер" почав виправлятися. Тут така історія.
2,5 роки тому та марка мені дуже смакувала. В самому Львові (кінець жовтня) він був дефіцитом. При цьому компетента особа розповідала, що серед львівського студентства навіть не пиво взагалі, а саме "Портер" був своєрідною валютою для розрахунків.
Незабаром грянула революція. Влітку 2005 я вперше зобачив львівський "Портер" у нас і подумав, що революція таки відбулася. Купив. Боже, які це були помиї :mad: Закралася думка, що Львів у такий спосіб вирішив потруїти братків. Гаразд, подумав я, очунявши, приїду до Львова - попью справжнього. Приїхав (знову в жовтні). Купив один раз. Боже, які це були помиї :mad::mad: Єдина радість: зрозумів, що львівяни - порядні люди і навмисне нікого не труять, навіть ворогів, запроданців і дончан. Хіба разом із собою. Далі вживав інші сорти, відтак додому повернувся живим і місцями здоровим.
І от сьогодні (через 1,5 роки) ризикнув знова. Та нічого - пити можна - видудлив півлітру, і навіть руки не тремтять :)

Юрій Сєров - 3-5-2007 у 22:17

Купив нині 6x0,5 Радомишля. Таке нічого, можна пити.
Проголосував за Першу Приватну, оскільки беру найчастіше (Старе Місто). З Львівського непогане пиво було "Легенда" (до 750р Львова), Чернігівське Біле раніше часто купував.

Юрій Сєров - 3-5-2007 у 22:18

Ще одне. З'явилися біг-борди з рекламою Галицької Корони. Хтось вже пробував? Хто його робить?
p.s. Гугль каже, що робить його Перша Приватна. Тре буде спробувати.

Рост - 3-5-2007 у 23:33

Нейтральне і практично завжди одинакове - Хайк.
З цікавим приємним смаком - Авторське Першої броварні. Старе Місто теж непогане. Але! З Першою броварнею тепер робиться те ж, що і з Львівським - від партії до партії пиво відрізняється. То хороше, то взагалі пити не мож.
Іноді може ще пробити мене на львівський Портер. Під настрій.
Чеське пиво звісно хороше, але його ще шукати треба, тобто кудись спеціально за ним заїжджати. А вищенаведені завжди і всюди.
Ще хороше пиво Мукачевське, вірніше, Берегівське. ZiP, Берегівське бархатне (кляті москалі! :), треба ж так назвати ). Темні сорти пива у них хороші. Проте буває в магазинах воно рідко.

Запитання - а Зіберта хтось пробував? Що воно собою являє?

Рост - 3-5-2007 у 23:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Ось цікаво знати яке пиво вам до воподоби і взагалі про пиво можна писати тут


Для аперетивчику можна ще почитати: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2504&page=1

Там Куціфукс намагався підійти до питання глобально-філософськи, але нарід, попри кволі спроби ініціатора налаштувати поспільство на шлях істинний, дуже швидко повернув розмову в цілком конкретне русло. Хоча врешті злякався офтопізму і закляк. Що ж, можна продовжити і тут.

Особисто я, наразі, віддаю перевагу банкам "Чернігівського "Білого". Якби банкували "Білу ніч", мабуть, переметнувся би на це темне. Подобається "Оболонья" "Преміум" і "Соборне" - теж не скляне.
"Сармат" (який я так ретельно обсервував у сусідній темі), НМГСД, після придбання броварні Рінатом перетворився на цілковиті помиї різних сортів, щильності та міцності. Теперешній хазяїн, певно, не розуміє, що харчові продукти - це не металопрокат, їх особисто любити треба.

Під час акції "А чи маєте "Сармат"? Маєте? Це добре, але мені все одно не треба," - навмисне (попри вищесказане) купив "Львівського": "Портера" і "1715". Мушу зазначити, що "Портер" почав виправлятися. Тут така історія.
2,5 роки тому та марка мені дуже смакувала. В самому Львові (кінець жовтня) він був дефіцитом. При цьому компетента особа розповідала, що серед львівського студентства навіть не пиво взагалі, а саме "Портер" був своєрідною валютою для розрахунків.
Незабаром грянула революція. Влітку 2005 я вперше зобачив львівський "Портер" у нас і подумав, що революція таки відбулася. Купив. Боже, які це були помиї :mad: Закралася думка, що Львів у такий спосіб вирішив потруїти братків. Гаразд, подумав я, очунявши, приїду до Львова - попью справжнього. Приїхав (знову в жовтні). Купив один раз. Боже, які це були помиї :mad::mad: Єдина радість: зрозумів, що львівяни - порядні люди і навмисне нікого не труять, навіть ворогів, запроданців і дончан. Хіба разом із собою. Далі вживав інші сорти, відтак додому повернувся живим і місцями здоровим.
І от сьогодні (через 1,5 роки) ризикнув знова. Та нічого - пити можна - видудлив півлітру, і навіть руки не тремтять :)

Таки так, іноді купиш - а воно такі помиї :)
До речі, стосовно Портера. Є певна культура його споживання.
Темного холодного зимового вечора сідається в затишній і теплій кімнаті перед палаючим каміном і п`ється гарячий (саме гарячий!) чудовий темний напій... Гріти його можна прямо в пляшці, поклавши в якусь посудину достатніх розмірів і заливши окропом. Сприйняття Портера тоді зовсім інше, ніж коли він холодний.

Ги... Пригадую, як я нашим киянам-форумчанам прищеплював цю культуру :) Усім сподобалось, але дівчата по маленькій скляночці випили і все... Кажуть, ще трохи, і ми будемо такі, як вам треба :)

Ярема П. - 3-5-2007 у 23:56

Наразі перша приватна, але щось підозрюю, що і воно може зіпсуватися. До того з надавав перевагу Львівському 1715.

Demyan - 4-5-2007 у 07:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Запитання - а Зіберта хтось пробував? Що воно собою являє?


Я взяв портер - після цього пю тільки його, відмовився від львівського портера, більше сподобалося.

Щодо портера я роблю так - виливаю його в велике металеве горнятко - ставлю на газ, підігріваю, кидаю туди пару ложок меду - легко помішую (при сильному помішуванні воно скипить), а потім пю :lol::lol::lol:

Сергій Бєляєв - 4-5-2007 у 07:54

Гурмани :lol:

Рост - 4-5-2007 у 09:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Запитання - а Зіберта хтось пробував? Що воно собою являє?


Я взяв портер - після цього пю тільки його, відмовився від львівського портера, більше сподобалося.

Щодо портера я роблю так - виливаю його в велике металеве горнятко - ставлю на газ, підігріваю, кидаю туди пару ложок меду - легко помішую (при сильному помішуванні воно скипить), а потім пю :lol::lol::lol:

Я не люблю гріти на газі, воно чомусь тоді втрачає смакові якості. Чи мені це просто здається... Тому грію лише на водяній бані. А з медом цікаво, тре буде спробувати. З різними сортами :)

Demyan - 4-5-2007 у 10:00

я на газі не тільки підігріваю але й довожу до кипіння - повільно помішуючи

Hanor Narasson - 4-5-2007 у 12:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ще одне. З'явилися біг-борди з рекламою Галицької Корони. Хтось вже пробував? Хто його робить?
p.s. Гугль каже, що робить його Перша Приватна. Тре буде спробувати.


Та що її пробувати? :baddevil: Пиво, як пиво... :baddevil: Пити можна. Трохи його забагато - пляшка 0.65 л.

Мені найбільше весною-літом подобаються легкі сорти, щоб щільність так 9%, а міцність - менше 3-х.
Колись, до того, як львівський бровар викупила ВВН, було якраз таке Львівське світле літнє.

А зараз Львівське і Оболонь - то можна сплутати.

Вікторія Котлярова - 4-5-2007 у 13:01

Чернігівське біле, Хайк, Стелла, Старопрамен. Найчастіше біле :)

Tempika - 5-5-2007 у 10:38

...не вибрала жодного варіанту, бо мій хіт-парад пив такий:
1) портер львівський (чорне 1-ї броварні, мабуть, кріплене, бо дико
болить голова на наступний день)
2) біле чернігівське (супер на літо)
3) оксамитове від оболоні (перше темне, що мене приємно вразило)
4) кількенні (ірландське).

Tempika - 5-5-2007 у 10:39

...да, авторське теж непогане!! :-)

Тарас Капущак - 5-5-2007 у 21:56

Як спробував чеське пиво, зробив невтішний висновок, що в нас пиво відсутнє як явище. Якщо в чехів пиво, то те що є в нас на таку назву не заслуговує :(
Їхні марки певне перераховувати немає смислу. Власне я пробував лиш пару сортів.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
1) портер львівський (чорне 1-ї броварні, мабуть, кріплене, бо дико
болить голова на наступний день)

1. У нас справжніх чорних сортів немає...
2. Від справжнього пива голова не болить...
(Це так, ліричний відступ.)

Tempika - 5-5-2007 у 21:59

...не знаю, були у нас в гостях чехи, дудлили наше пиво і тішилися :-)

Ярема П. - 5-5-2007 у 22:07

То чеське пиво, що в нас продають, якось зовсім по смаку не нагадує те, що продається в Чехії. Вірніше, нагадує лише тим, що вроді би є теж пивом, але неясно яким:rolleyes:

vovka - 5-5-2007 у 22:17

Вчора дегустував Budweiser (колега з Чехії привіз) - не сподобалося :rolleyes: Якесь солодкувате. Оболонь і та більше подобається :)
А взагалі Tuborg Green непогане, мені подобається.

Юрій Сєров - 6-5-2007 у 11:21

Цитата:
Вчора дегустував Budweiser

Budweiser - це не пиво, це попсова "газіровка"! :baddevil:
Загалом, як на мене, то чим попсовіше (розкрученіше) пиво, тим воно гірше на смак.

Ярема П. - 6-5-2007 у 11:25

Будвайзер в штатах масово купляли студенти - найдешевше і відповідно найпоганіше. В Європі я скуштував Будвайзер, смак від американського відрізнявся в кращу сторону, але при тому пиво все одно було до одного місця, як Юра каже, попсова "газіровка"!

Андрій Пелещишин - 6-5-2007 у 11:30

Цитата:
Загалом, як на мене, то чим попсовіше (розкрученіше) пиво, тим воно гірше на смак.


+1

vovka - 6-5-2007 у 13:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Вчора дегустував Budweiser

Budweiser - це не пиво, це попсова "газіровка"! :baddevil:
Загалом, як на мене, то чим попсовіше (розкрученіше) пиво, тим воно гірше на смак.

Ну я згоден, але хотілося переконатися :)

Tempika - 6-5-2007 у 18:56

...туборг непогане... якщо э можливість вибирати з наливого львівського і туборга, то я виберу туборг.. якесь воно м*якше.

Сергій Гарасимчук - 6-5-2007 у 23:09

А ось я вважаю, що "Старе Місто" краще на смак від ТUborga. Його приэмныше смакувати.:cool:

Сергій Бєляєв - 7-5-2007 у 11:58

Щодо "Старого міста" - згідний - смак приємний.

Tempika - 7-5-2007 у 22:19

...старе місто краще, але його не буває на розлив.

Demyan - 8-5-2007 у 09:13

Так і думав - Львівське мало хто пє, стало воно якесь зовсім не таке. Думав що я один втратив смак. Мабуть воно тримається за рахунок ціни - всетаки одне з дешевих.

Роман Голощук - 8-5-2007 у 09:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...старе місто краще, але його не буває на розлив.


Ну чому не буває? На День міста в Парку Культури на розлив наливали і "Світле" і "Старе місто". Правда, щось воно було одного кольору і смаку ;)

Сергій Бєляєв - 8-5-2007 у 10:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...старе місто краще, але його не буває на розлив.

Буває, у п'ятницю пив його на розлив у "Княжому келисі".

Tempika - 8-5-2007 у 14:29

...мабуть, вже появилося, буду знати :-)

Tempika - 8-5-2007 у 14:29

...мабуть, вже появилося, буду знати :-)

Вікторія Котлярова - 8-5-2007 у 17:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Щодо "Старого міста" - згідний - смак приємний.


Щось я його ніколи не пробувала. Та й у нас не бачила. Чи то погано дивилася? :rolleyes:

Captivitas - 8-5-2007 у 20:11

Черныгівське, "Біла Ніч" або львівський Портер...

Рост - 8-5-2007 у 22:04

Старопрамен - надмірно гірчить, ніякої родзинки - забанено.
А зелений Туборг таки зовсім непогане!

Ната Толмачова - 9-5-2007 у 16:33

Я вибрала варіант "не п’ю, бо не люблю", а потім згадала, що Хайк за компанію випити можу :lol:

Взагалі не люблю пива, бо воно для мене занадто гірке, а от Хайк Лайт пити ще можу
Я десь читала, що за любов до гіркоти в людини відповідає певний ген, отже в мене його точно нема.
Якщо в якійсь країні більше люблять і п’ють пиво, то певно то така "генетична традиція" :)

Demyan - 10-5-2007 у 09:16

В тему про пиво - будуть забороняти продавати в кіосках пиво і сигарети, тим більше в кісоках що знаходятьв радіусі 200м від шкільних закладів.
Чим це все закінчиться цікаво...

Сергій Бєляєв - 10-5-2007 у 10:38

Щодо цигарок, то це не важко. А от з пивом. Ліцензії на торгівлю непотрібно, до алкогольних напоїв не віднесено.

Павло Жежнич - 10-5-2007 у 11:57

Проголосував за 1-у Приватну - найбільше подобається Старе місто і Авторське (коли їх не було, то брав Платінум).
Шкода, що не можна вибрати декілька варіантів для голосування. Наприклад: подобається Оболонь Оксамитове.
В списку нема Буського Шинкаря - це пиво непастеризоване (якщо свіже, то смачне), раніше його можна було купити тільки в Барвінках. Також непогане було пиво - закарпатський ЗІП. Але останнім часом я його не бачив, тому не знаю яке воно зараз на смак.
Коли я був на Франківщині декілька років тому, то там продавали оригінальне Ніжинське пиво (у Львові я його не бачив). Характерною особливістю цього пива була підвищена густина в порівнянні з традиційними сортами. Наприклад, Ніжинський Портер мав густину 24 (Львівський, якщо не помиляюся, має 18), темні пива мали густину 20-22. Чесно кажучи, доволі тяжко було самому випити пів-літрову пляшку цього пива.

Юрій Сєров - 13-5-2007 у 01:01

Пішла зараз реклама нового світлого Славутича на музику "Все буде добре". Справді добре? Щось сумніваюся :). Тре ще буде Галицьку корону спробувати.

Роман Голощук - 13-5-2007 у 10:27

Мені до смаку зараз "Радомишль". Смачне, зручна тара (0.5 у пластику) і недороге ;)

Сергій Бєляєв - 14-5-2007 у 09:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Пішла зараз реклама нового світлого Славутича на музику "Все буде добре".

Все, що доброго залишилося від Славутича, то гарна реклама, а от пива того вже кілька років не пив.

Юрій Сєров - 14-5-2007 у 12:34

Пробував вчора "Галицьку корону". Так нічого, пити можна. :saint:

Юрій Сєров - 14-5-2007 у 12:34

Пробував вчора "Галицьку корону". Так нічого, пити можна. :saint:

Dmy - 14-5-2007 у 17:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
найбільше подобається Старе місто і Авторське (коли їх не було, то брав Платінум)
Останніми днями вперше спробував:
позавчора (у Львові) - пластмасову літру "Старого міста" (іншої тари не було); вчора (в Києві) - "Авторське";
сьогодні (вже вдома) перейшов на передбачливо заховане "Біле" "Зіберта".
Напевно, вже завтра пробуватиму зібертівський "Портер".
Спостереження: досі живий і не кволий.
Висновок: усе це можна успішно вживати (хоча, все-таки краще не із пластику)

Hanor Narasson - 14-5-2007 у 20:41

Відносно "Сармату". В сьогоднішньому "Бизнесе" є стаття про пивА в Україні.
Так от, "Сармат" продавався-продавався зразу двом, остаточно не продався. В результаті в 1-му кварталі 2007 щодо 1-го 2006: -25% по об'ємах в декалітрах (міра ж яка правильна! :lol: ), і будуть "зосереджуватися на продажах у східних та південно-східних реґіонах.

Отакі-то галичани! :P До них - з відкритою душею, себто з пивом "За Степана!", а вони все одно львівське хлепчуть! :sing:

Demyan - 15-5-2007 у 09:05

Доречі виникла ідея для любителів пива - організувати якось похід в музей пивоварні а потім там прямо (там відновили бар) і пиво попити.
що хто скаже? але тут має бути чітка домовленість бо там здається є мінімум людей, це все треба взнати, якщо хтось не прийде може бути кепсько. Якщо є інтерес то можу взнати.

Сергій Бєляєв - 15-5-2007 у 13:08

У музеї був, можна й ще раз сходити. На дегустації 1 л безкоштовно (0,5 світлого + 0,5 преміум).

З мінімумом людей проблем не має бути. У них постійно екскурсійні групи йдуть, можна до якоїсь з них пристати.

marco - 15-5-2007 у 15:03

Голосував за 1шу приватну.
Авторське поза конкуренцією, Старе Місто останньо щось псується.

Але останнім часом "присів" на Микулинецьке (нема в голосувалці). Крапка де воно завжди є (холодне!) - гастроном "Роман" на Академічній. Минулого тижня було аж 6 сортів. "Радлера" не було - але його якраз і не рекомендую. Всі решта - ОК. Особисто мені подобаються сорти "Медове", "Тернове поле", "900".

Детальніше про Микулинецьке:
http://puvo.bezpredel.com/?p=23
http://uabeerlabels.phpnet.us/labels/ternopil/ua.php/mykulyn
http://www.piwo-ua.narod.ru/Wypusk165.htm

Аналогічне опитування на форумі Могилянки:
http://www.bo.net.ua/forum/index.php?showtopic=3342

Tempika - 15-5-2007 у 21:03

...о, я б з задоволенням пішла в музей... а коли збираєтеся?

Demyan - 16-5-2007 у 07:36

Так вот давайте вирішимо ск. людей хоче іти і збиремося, але треба щоб люди точно хотіли, бо якщо домовимося 10 чоловік а прийде 2 то не знаю що буде або платити будемо всю суму разом або взагалі відфутболять...

Юрій Сєров - 16-5-2007 у 11:06

Я б підписався. Кажіть коли.

Юрій Сєров - 5-6-2007 у 21:37

Нещодавно (коли наші позорно продули жабоїдам) мав нагоду (в компанії Романа Голощука) спробувати Микулинецьке. Взяли на пробу Світле, Лагер, 900 і Медове. Мушу сказати, що всі на смак дуже непогані, Світле було дуже свіжим. Найбільше сподобався Лагер. Треба буде подегустувати ще.
Загалом дуже добре пиво (в класифікації добре/дуже добре :) ), ще би було трохи дешевшим, то ціни б йому не було. (накаламбурив трохи :) )

p.s. Купував у згадуваному магазині на просп. Шевченка.

Тарас Гулка - 6-6-2007 у 09:38

П'ю Микулинецьке вже кілька тижнів. Купити можна на Городоцькій навпроти магазину Адідас (раніше Електрон), а також трохи вище в магазині "Продукти" (поблизу Ощадкаси, недоходячи дло світлофора, якщо йти знизу.)
Згодний з Юрою. Мені теж Лагер смакує найкраще. Нагадує чеський Пілзнер.
Єдина біда, що вони (Микулинецьке) немають своїх холодильників, і тому магазини це пиво тримають просто на полицях, і воно завжди тепле. :(

Demyan - 6-6-2007 у 12:36

Був в барі новому що біля пив заводу - "Пивний дім Роберта Домса". В кращих традиціях німців - лавочки (багато, може десь на 300 людей), телевізори плазмові - людей дуже мало було. Пиво дороге, пів літра Львівського - 6 грн (розливне), відповідно закусон теж дорогий.

Сергій Бєляєв - 6-6-2007 у 12:49

Тому найкраще пити пиво удома біля телевізора :lol:

Demyan - 6-6-2007 у 13:04

це однозначно, взяли пів літра львівського, і ще якогось по 0,33 вже забув і там горішки, чипси...вийшло біля 40 грн :o

Іван Лихобор - 6-6-2007 у 14:26

Люди, ви останнім часом не зауважили дивний смак світлого від "Першої Приватної"? Бурда якась, якою, певно, труби там на заводі промивають, або що?!
Зіпсулося...

Тарас Гулка - 6-6-2007 у 18:46

Мені недавно довелося побувати в барі "Дублін", що в проїзді Крива Липа. Пиво там гарне, в основному все привозне із Європи. Випив два бакали темного елю NewCastle - просто супер.
Одна біда - ціни. За 10 пив і 2 порції бастурми заплатили 260 грн. :o .
Добре, що мене пригощали :D

Андрій Пелещишин - 6-6-2007 у 19:19

Цитата:
Люди, ви останнім часом не зауважили дивний смак світлого від "Першої Приватної"? Бурда якась, якою, певно, труби там на заводі промивають, або що?!
Зіпсулося...

Зауважив :(