Форум Рідного Міста

Пишіть сюди помилки в роботі Форуму

Андрій Пелещишин - 3-2-2003 у 09:56

Після оновлення з'являються помилки. Перша, яку помітив - дивний текст перед цитатами. Думаю, скоро виправимо

Громов Сергій - 3-2-2003 у 14:59

Доповідаю :)) що приходить лист про зміни в темі і додається зсилка на саму тему ... от в тій зсилці - невеличка каша, бо всередину додається назва сторінки.
Досі я то просто вирізав, але якщо Вам то цікаво - попильнуйте, можливо і виправиться ....

Громов Сергій - 4-2-2003 у 13:10

От. Надибав.

Приходить зсилка http://misto.ridne.net/index.phpviewthread.php?tid=330

хоча правильно мало би бути http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=330

vovka - 4-2-2003 у 15:56

І вже таке достатньо давно:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=325

Юрій Сєров - 4-2-2003 у 20:08

З 10-ма випадковими настроями - явний глюк. Вибірка робиться максимум з 15 юзерів

Djin - 5-2-2003 у 03:35

хм.. шкода що не можна вирізати той весь коментарій який я б сказав займає десь 20 якщо не більше відсотків всіх сторінок, які формуються... :(

Djin - 5-2-2003 у 03:37

цікаво - а чи є у форумі захист від спаму? :)

vovka - 5-2-2003 у 07:15

Цитата:
Першим відправив користувач Djin
цікаво - а чи є у форумі захист від спаму? :)

Звичайно. Злий дядько адмін і купа поліцейських-модераторів :baddevil:
А якщо серйозно то незнаю як на XMB , а в інших є мінімальний інтервал, через який можна кидати повідомлення.

Nazar - 5-2-2003 у 08:23

все нормально - форум почав вантажитись.:D:D:D

Користувач Олесь - 5-2-2003 у 13:28

Випадково помилку знайшов - на головній сторінці нагорі зліва: "Ваш прфіль та настройки" (мається на увазі прОфіль).

Ярослав Новицький - 5-2-2003 у 22:34

Юра писав:
Цитата:

З 10-ма випадковими настроями - явний глюк. Вибірка робиться максимум з 15 юзерів

Глюк зовсім не явний :))) , бо його нема.
Просто показують тільки тих, в кого той настрій є!!! :))))

Користувач Олесь - 21-2-2003 у 11:20

При зображенні дописів в темах заголовок сторінки зображується некоректно, без картинки і форматування тексту (в мене звичайним чорним таймсом), а лінк на Львів. Форум Рідного Міста виглядає так: http://misto.ridne.net/"index.php/"

Андрій Пелещишин - 21-2-2003 у 11:44

Щось не зрозумів. Можна детальніше?

Спробуйте перевантажити сторінку.

Користувач Олесь - 21-2-2003 у 11:50

По перезавантаженні все ОК, але кожну сторінку треба перезавантажувати.

Андрій Пелещишин - 21-2-2003 у 12:49

Мені на жаль (а може на щастя) таке щось не траплялось. Може на сервері якісь проблеми з PHP-процесором. Буду слідкувати

Користувач Олесь - 21-2-2003 у 12:56

Може бути, я згадав що на нашому сайті колись таке вже було. Також php. Або деколи дані з MySQL не начитувалися.

Андрій Пелещишин - 21-2-2003 у 13:01

Залишається тільки з гостером гиркатися

проблема при вставці гіперпосилання в повідомлення

Agent86 - 6-3-2003 у 01:48

Мені здається, чи то дійсно глюк форуму, коли я при наборі повідомлення хочу вставити гіперпосилання, за допомогою кнопки javascript :hyperlink(), весь текст, що був у повідомленні зникає і залишається лише потрібне мені гіперпосилання :( . Можливо це так має бути, а може то помилка ... Я зараз працюю в бровзері Опера 7.01.

Андрій Пелещишин - 6-3-2003 у 11:34

той javascript добре працює лише в IE, а Опера його якось іанкше розуміє :(

Agent86 - 10-3-2003 у 00:40

я не можу послати повідомлення ...
пише, що я послав своє останнє повідомлення менше 120 сек тому , хоча я посилав попереднє повідомлення набагато раніше ....

Користувач Олесь - 12-6-2003 у 09:27

Вчора не міг відкрити форум, з'являлося наступне повідомлення:

Warning: mysql_connect(): Too many connections in /home/pelesch/public_html/misto/db/mysql.php on line 11

Warning: mysql_select_db(): Too many connections in /home/pelesch/public_html/misto/db/mysql.php on line 13

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /home/pelesch/public_html/misto/db/mysql.php on line 13
Too many connections


Напевно, є обмеження на кількість одночасно підключених користувачів?

Олександр Ганущин - 12-6-2003 у 12:12

А чому при повідомленнях на форумі проставляється година не за Київським часом ???

"Це довга тема, клікніть тут для ЙОГО перегляду"

Чарівник з міста Гамельн - 4-7-2003 у 10:45

Напевно, "для ЇЇ перегляду"?


Love is God

Павел Масько - 5-7-2003 у 07:14

баг с одной из ссылок на регестрацию
работает только ссылка в правой верхней части страницы

Олександр Ганущин - 17-7-2003 у 08:02

То певно не помилка, але незручність. Коли наводиш мишою на тему, там де є кілька сторінок, шрифт дуже дрібний, і дуже складно попасти у маленьку 2 чи 3.

Наталка - 22-7-2003 у 17:03

То не помилка, але я просто не знаю, що робити і прошу допомоги. Коли я заходжу зі свого робочого компа на Форум, мені весь час висвічується "останнє відвідування 18.07.03". Спитатися в директора не можу, бо як дізнається, на що я витрачаю робочий час, порве, як мавпа газету. Ось я і думаю - це на роботі з компом глюки? Мабуть, що так, дома ж усе нормально... :( А на роботі... я не бачу повідомлень за поточний день :(

Дмитро Тарасов - 22-7-2003 у 23:15

Для початку спробуйте вийти з форуму - "Вийти", а потім знову зайти - ввести назву користувача та пароль. Не допоможе - пишіть.

Наталка - 23-7-2003 у 22:45

Пишу. З дому, бо на роботі - не допомогло. Це як в анекдоті - і по колесах стукала, і дверцятами ляскала :D Мабуть, таки це директора робота - він давно носився з їдеєю поставити нам "бар’єр", щоби забагато не лазили, куди не слід :( Ось і поставив...

Дмитро Тарасов - 24-7-2003 у 15:02

Може дійсно, "бар’єр".
А з простих рішень - спробувати інший броузер IE, Netscape, Opera ...

Галина Лев - 11-9-2006 у 22:40

Мабуть, не помилка, але все ж... Коли намагаюся увійти на форум з мобілки, не хоче сприймати пароль українською. Що робити?

Тарас Сокальський - 12-9-2006 у 14:06

Зміни пароль на англійський;)

Галина Лев - 12-9-2006 у 17:49

То ясно, але мені хотілось знати чи може є якийсь інший спосіб обійти ту річ. А якби ж я сиділа десь місяць у якихось горах, не маючи компутера? То я так і не змогла б зайти на форум через телефон.

Тарас Сокальський - 13-9-2006 у 13:15

В крайньому разі можна зателефонувати/SMSнути людині, якій довіряєш і яка має під боком Інет і попросити зробити це за тебе, повідомивши старий і новий пароль. Безвихідних ситуацій не буває ;)

Андрій Пелещишин - 13-9-2006 у 13:37

це не помилка - просто мобілки в кодуванні Unicode лише працює, а форум в 1251. Для латинки це не суттєво, а для кирилиці - невирішабельно.

Тарас Сокальський - 14-9-2006 у 13:25

Цитата:
а для кирилиці - невирішабельно.

А перекодувалку не вийде впхати?

Андрій Пелещишин - 14-9-2006 у 16:38

ні, передається не пароль а його хеш. Сервер не знає що було в оригіналі

Тарас Сокальський - 17-9-2006 у 18:55

Ну то спеціально для Галі паралельно генерувати на сервері хеш з юнікоду і CP1251 і звіряти обидва з отриманим від клієнта. Думаю, рівень безпеки не сильно впаде;)

Demyan - 19-9-2006 у 14:04

Щось не можу зареєстурвати одного товариша. В списку 10 Найновіших учасників він є. Пароля він не знає, на мейл не прийшов йому, я вже написав свій мейл, мені теж нічо не приходить.
Що робити???

Андрій Пелещишин - 19-9-2006 у 14:08

Може його поштампт пошту не прийняв. Напишіть мені приватно, я скину пароль

Dmy - 26-1-2007 у 20:19

Це, звичайно, не помилка, але зручнішої теми не знайшов (була щось на кшталт "Зауваження щодо роботи Форуму, але її давно закрито)

Після останнього оновлення ПЗ важче стало помічати приватні повідомлення, які на тебе чекають - не дочекаються. Раніше нагадування було на вільному місці, з лівої гори і болдом, а тепер - праворуч, звичайним шрифтом і посеред іншої цікавої інформації. Я випадково помітив майже через 2 доби.
Не закликаю щось міняти - може то не легко або не кошерно, а закликаю, натомість, людство уважніше читати, що у них де понаписано нового (доки не звикнете).

Андрій Моравський - 9-2-2007 у 11:17

після відправки повідомлень віді вчора (чи від позавчора) замість сторінки із сформованим моїм текстом отримую повідомлення

MySQL has encountered an unknown error. To find out the exact problem, please set the DEBUG flag to true in config.php.

текст, бачу потім, що доходить в базу.. його прочитати можна.. але от така прикрість наявна при дописі в тему. А... дописував я в формі швидкої відповіді, з форми повної відповіді не пробував.

Юрій Марків - 11-2-2007 у 23:18

Не помилка, а цілком логічна проблема. В мене в імені є літери "і". Тож коли намагався залогінитися з компа, на якому не було встановлено української мови, нічого не виходило. Коли з дому, то такої проблеми нема. Та по інтернет-кав'ярнях у Києві проблема актуальна... Не знаю, як це можна вирішити, крім як попрохати модератора змінити в мене в імені українські літери "і" на англійські.

Андрій Пелещишин - 12-2-2007 у 11:19

Ви можете набирати як ALT+якийсь код, на жаль, зараз не згадаю який саме. Я так російські букви набираю :).
Або ще простіше - копіювати потрібну букву з тексту.

Іван Корицький - 12-2-2007 у 15:11

Може я просто щось пропустив, але у форуму немає такої штуки, як "відновлення забутого паролю". Дуже користно була би така функціональність.

Тарас Гулка - 12-2-2007 у 17:53

Цитата:
Ви можете набирати як ALT+якийсь код, на жаль, зараз не згадаю який саме.


маленька кирилична і: ALT+0179

Іван Корицький - 13-2-2007 у 11:45

Зустрів таку помилку.

Написав повідомлення. Натиснув кнопку відповісти. Появилося:

MySQL has encountered an unknown error. To find out the exact problem, please set the DEBUG flag to true in config.php.

хоча реально повідомлення було відправлено.

Андрій Моравський - 22-3-2007 у 10:10

не читає вже який день в мене RSS-канал
користуюсь ActiveRefresh
пише щось на зразок

"Колонка изменилась03/07/2007 03:14:35 PM"

в адресі в мене: http://misto.ridne.net/rss/

.....ну і надалі є помилка про яку писав...
"MySQL has encountered an unknown error. To find out the exact problem, please set the DEBUG flag to true in config.php" (при редагуванні її не виникає, тільки при створенні швидкого повідомлення)

Олександр Дєдик - 29-3-2007 у 10:12

При перегляді "Досьє" користувача (будь-якого):
поле "Найктивніший в форумі" - по-перше описка - літера 'а' пропущена;
по-друге - Кіно (56 видалити повідомлення ) [39.4% of total posts] - "Видалити повідомлення" там явно лишнє

Ната Толмачова - 22-4-2007 у 22:51

Ну чому всюди дата 02/01/07 ??? Що то таке? Це так має бути чи як? :o Дуже незручно!

Юрій Сєров - 22-4-2007 у 23:23

Якщо Ви маєте на увазі дату реєстрації, то вона справді однакова. Факт вашої реєстрації є унікальним :) і так має бути.
Дата повідомлення - безпосередньо над ним.

Ната Толмачова - 24-4-2007 у 00:13

ну то чому я не бачу? однакова дата реєстрації, дата останнього повідомлення, коротше всі дати і всюди :(

Андрій Пелещишин - 24-4-2007 у 06:48

Над вашим повідомленням я бачу текст:
Цитата:
написано 24-4-2007 в 01:13

чи ви його бачите?

Hanor Narasson - 24-4-2007 у 06:59

Нато, раджу перевірити формат дати в профайлі, у мене був вже подібний глюк.

Ната Толмачова - 24-4-2007 у 23:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Нато, раджу перевірити формат дати в профайлі, у мене був вже подібний глюк.


вже перевірила, все тепер нормально
дякую :)

Юрій Марків - 30-4-2007 у 15:07

Ось таке повідомлення вискакує, коли пощу відповідь на форумі: "MySQL has encountered an unknown error. To find out the exact problem, please set the DEBUG flag to true in config.php". Та все ж запостити виходить успішно. Це сталося тут.

Андрій Пелещишин - 30-4-2007 у 19:59

RSS-канал уже працює

Тарас Капущак - 13-8-2007 у 13:40

Вискакує щось схоже як у Юрія -- помилка з MySQL -- при спробі позначити пункт "відсилати відповіді на е-майл". Власне й раніше таке було, але тоді повідомлення про відповідь на пошту приходили, тепер же ж ні.

Максим Стюфляєв - 2-12-2007 у 09:53

Помітив одну помилку в роботі форуму. Вона не надто суттєва, але якщо вже є така тема, то напишу. Над кожним дописом вказується час його прикріплення, але вказаний час відстає від реального на дві години. Наприклад, якщо допис було написано о 24.00, то вказано буде 22.00. Чим це пояснюється?

Andreas - 2-12-2007 у 14:22

Цитата:
Максим Стюфляєв
час відстає від реального на дві години. Наприклад, якщо допис було написано о 24.00, то вказано буде 22.00. Чим це пояснюється?


А реальний час в кожного свій - хтось у Львові живе, хтось в Німеччині, хтось в Америці. Тому в профайлі кожен мусить собі свій час виставити. За замовчуванням стоїть Грінвіч.
Порийтеся в налаштуваннях - і буде Вам щастя.

Максим Стюфляєв - 2-12-2007 у 14:35

Але ж форум український- тож і час має стояти загальноукраїнський, тобто київський. А взагалі мене ця проблема не дуже турбує- просто помітив і вирішив з'ясувати. Дякую за відповідь.

Нестор Думанський - 1-3-2008 у 12:56

Маленьке таке зауваження. Може то так і має бути, може ні, але коли в профілі користувача вибирати інший скін, то вже не дуже схоже, що я на форумі рідного міста. Може їх підредагувати, або видалити?

список користувачів

Адріан Баран - 25-1-2009 у 11:57

Відновлюючи сьогодні пароль після дворічної перерви зауважив, що у списку користувачів сортування можна зробити "По Алфавіту" (btw чому з великої). Залишу у стороні , що більш відповідає правопису "абетка" чи "алфавіт" , але впевнений, що вірно "За", а не "По".

Viktor Tkachenko - 25-1-2009 у 17:36

"Користувачі Пошук Допомога FAQ Сьогодні За тиждень Статистика Правила Copyright Реклама Розсилка RSS" - можливо варто сюди додати "Мої повідомлення"? Гадаю це б полегшило навігацію.

Ірина Назарова - 21-4-2009 у 19:15

як я розумію, однією з умов перебування на форумі є спілкування українською. Тоді чому розробники сайту не подбали про те, щоб і сайт спілкувався з нами тією ж мовою? Щоб не бути голослівною, виставляю факти: щойно додавала фото до повідомлення, і читаю таке: "залишити текучий файл нетронутим". Або "скачЕний" файл. Або (це в самому профілі) "Найктивніший в форумі..." а ще слово "зареєструватися" під фото кожного дописувача замість "зареєструвався чи зареєструвалася" ... і ще багато всього(((((((((((((((((((((((((((( Звиняйте...

Андрій Пелещишин - 21-4-2009 у 20:08

Для зауважень щодо перекладу є спеціальна тема
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3473

Max Yakymyshyn - 23-9-2010 у 15:56

Я вважаю, щонеобхідно дават не зареєстрованм юзерам шанс написати хоча б адмінам.
коли я хотів це зробити, то не знайшов жодної можливості це зробити.
З.І. може я сліпий, хз

Галина Лев - 14-7-2014 у 19:12

Не працює пошук на форумі? Або тільки в мене не працює... Або за ті роки, що я не користувалась активно, перестав працювати. А шкода, бо раніше за одним словом могла тему потрібну вимацати, а тепер гортаю всі розмови, аби знайти де говорили про рюкзаки для походів і чи говорили взагалі. Буду вдячна за підказку.

Ну і пошук... Та... Я ж про нього зайшла спитати...



Андрій Пелещишин - 14-7-2014 у 23:32

Підправив. Були проблеми з кодуванням

Галина Лев - 15-7-2014 у 00:42

Спасибі!!!