Форум Рідного Міста

Київ vs Львів. Різниця в зарплатах викладачів

Андрій Пелещишин - 13-6-2007 у 10:22

Уже не перший раз чую інформацію, що в деяких деражавних київських ВУЗах зарплати викладачів на порядок перевищують аналогічні в львівських. Наприклад, звучала цифра 5000-7000 грн зарплата доцента, 10000-15000 - професора.
Це проти аналогічних 1200-1700 у нашому ВУЗі.

Цікаво, чи є в когось це якісь дані? Якщо ці дані достовірні, то я думаю, при збереженні такої ситуації років з 5, наші місцеві ВУЗи почнуть банально вироджуватися :(

Ярема П. - 13-6-2007 у 13:10

Ну я б не сказав що це правда. Зарплата дійсно вища, але не на стільки. До такої може й можна дістатися, але при тому викладатися понад свої сили - дві роботи + репетиторство. Чесно кажучи, зарплата до 5000 для Києва на викладацькій посаді з усіма ступенями - це так. Можливо, в приватних платять і більше, але тут я вже не знаю.

Тарас Капущак - 13-6-2007 у 13:19

Цікаво, звідки такі цифри? :o
Півтора роки тому аспірант на кафедрі в Політехнічному інституті міг розраховувати на 1,3 тис., кандидат на 1,5-1,8 тис. Але щоб хоч хтось мав 5-10 тис., такого не чув. Невже за півтора роки так все змінилося??? Всі додаткові заробки, це робота на спец. замовлення якихось підприємств, там всяке могли платити, але це не зарплата, а разова робота, та й то в давніші часи, а тепер таке важко знайти...
Для мене дуже вже ці цифри фантастично виглядають...

Андрій Пелещишин - 13-6-2007 у 15:47

Цифри, що я навів, озвучив професор з Київського Авіаційного

Тарас Гулка - 13-6-2007 у 16:00

Цитата:
Півтора роки тому аспірант на кафедрі в Політехнічному інституті міг розраховувати на 1,3 тис

Серйозна цифра. Наскільки я розумію, в нас вона в 2 рази менша. А скільки отримує в Київі асистент?

Тарас Капущак - 13-6-2007 у 16:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Цитата:
Півтора роки тому аспірант на кафедрі в Політехнічному інституті міг розраховувати на 1,3 тис

Серйозна цифра. Наскільки я розумію, в нас вона в 2 рази менша. А скільки отримує в Київі асистент?

Уточню, що це не стипендія аспіранта на кафедрі, а зарплата, якщо він веде лабораторні, практичні і т.п.

Ярема П. - 13-6-2007 у 17:35

Так, згоден Тарасом Капущаком, так і є - аспірантура + ставка викладача.

Андрій Пелещишин - 13-6-2007 у 18:21

Цитата:
Уточню, що це не стипендія аспіранта на кафедрі, а зарплата, якщо він веде лабораторні, практичні і т.п.


А в нас зараз асистент отримує десь 800 грн.

Олексій Мачехін - 27-8-2007 у 21:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цифри, що я навів, озвучив професор з Київського Авіаційного


О, тоді не дивно. За відгуками це найдосконаліша машина з доїння студентів. Чув, там впроваджені страховки, плата за форму, за методички і ще багато чого цікавого.

Андрій Пелещишин - 27-8-2007 у 22:20

Взагалі, я напевно дискусію з пані Натою в цій гілці припиняю, бо це явний офтоп. Тема була про різницю в зарплатах між столицею і регіонами.

Ната Толмачова - 28-8-2007 у 08:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Взагалі, я напевно дискусію з пані Натою в цій гілці припиняю, бо це явний офтоп. Тема була про різницю в зарплатах між столицею і регіонами.


якщо по темі - різниця в зарплаті нормальне явище. в Києві всі зарплати вищі як і ціни.

Андрій Пелещишин - 28-8-2007 у 11:44

С. Ніколаєнко виступає за розширення автономії ВНЗ та ліквідацію несправедливості у заробітній платі між університетами 23.08.2007

Цитата:

Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко, перебуваючи з робочою поїздкою на Закарпатті, заявив, що найближчим часом міністерством буде підготовлено проект постанови КМУ "Про проведення експерименту із розширення автономії вищих навчальних закладів IV рівня акредитації".
С. Ніколаєнко повідомив, що міністерством уже до кінця цього року будуть зроблені кроки по підвищенню заробітної плати науково-педагогічним працівникам усіх національних, державних університетів (таких, як "КПІ" та Київський національний університет ім. Т. Шевченка) до рівня заробітної плати автономних самоврядних ВНЗ.


Це з сайту Міністерства Освіти та Науки

Олексій Мачехін - 29-8-2007 у 10:07

Обговорення рівня освіти перенесено у гілку Падіння української системи освіти....

Ната Толмачова - 29-8-2007 у 10:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Обговорення рівня освіти перенесено у гілку Падіння української системи освіти....


дуже дякую. якщо то через мої дописи то могли б спитати чи я вважаю що то падіння і нащо там той дурнуватий значок? якби я створювала тему його би там точно не було.

Олексій Мачехін - 29-8-2007 у 10:14

Прошу дуже. Я переніс почату Вами дискусію у іншу, раніше створену не мною і не Вами тему.
Перед тим, як виставляти претензії, могли б спочатку з нею ознайомитися.
Якщо Ви вважаєте, що це обговорення варте окремої гілки, повідомте через пп мене або іншого модератора чи адміністратора про це і зазначте бажану назву.

Ната Толмачова - 29-8-2007 у 10:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Прошу дуже. Я переніс почату Вами дискусію у іншу, раніше створену не мною і не Вами тему.
Перед тим, як виставляти претензії, могли б спочатку з нею ознайомитися.
Якщо Ви вважаєте, що це обговорення варте окремої гілки, повідомте через пп мене або іншого модератора чи адміністратора про це і зазначте бажану назву.


в тому то і річ що не в мою тему мої повідомлення
я взагалі не вважаю що треба було переносити

Олексій Мачехін - 3-9-2007 у 20:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цифри, що я навів, озвучив професор з Київського Авіаційного


О, тоді не дивно. За відгуками це найдосконаліша машина з доїння студентів. Чув, там впроваджені страховки, плата за форму, за методички і ще багато чого цікавого.


Даруйте на слові, як казав мій незабутній старшина, на кожну хитру ... знайдеться свій болт з лівою різьбою.

Проти ректора НАУ завели карну справу.

http://www.korrespondent.net/main/205712/