Форум Рідного Міста

У каналізацію Львова провалилася корова

Юрій Сєров - 13-9-2007 у 12:12

У каналізацію Львова провалилася корова.
http://ua.korrespondent.net/main/83179

Заголовок майже вірш. Але чомусь від таких новин не стає поетично.
Яка ж це яма, якщо в ній вмістилася корова!?!?! :o

Ярема П. - 13-9-2007 у 16:43

Але де вона там взялася???????????

Юрій Сєров - 13-9-2007 у 16:48

Цитата:
Але де вона там взялася???????????

Яма чи корова?
Як це не сумно, але перше звичніше :)

Юрій Ришковець - 13-9-2007 у 18:05

Ями, то сумне явище нашого з Вами життя, з яким треба боротися. Посадовці вдають, що не знають як або мотивують тим, що бракує коштів. Ремонти як проходили, так і проходять старим ямковим методом і обов'язково в дощову погоду, щоб скоро робота знову була. Навіщо вкладати гроші в дороги, якщо їх потім не треба буде роками ремонтувати? Не буде на чому руки нагріти!

Хм... По місту собі вільно корови гуляють.
Скоро будуть і вівці, і кози і інші тварини гуляти. От тобі місто європейського зразка!

Тарас Сокальський - 13-9-2007 у 19:34

Десь пан Пелещишин ще коней, що "паслися" в контейнерах з сміттям, нафоткав:lol:
Власне, я до тваринок (мирних) ставлюся спокійно, що ж тут такого жахливого для "міста європейського зразка"?:o

Hanor Narasson - 14-9-2007 у 06:38

Cвиню, яку вигулюють на газоні (біля старого будинку залізничної лікарні) я вже бачу з рік... :baddevil:

Юрій Ришковець - 14-9-2007 у 08:17

Цитата:
Десь пан Пелещишин ще коней, що "паслися" в контейнерах з сміттям, нафоткав ... що ж тут такого жахливого для "міста європейського зразка"?

Цікаво було б почути вашу думку, якщо б ті коні "паслися" у смітті, розкидаючи його, біля вашого будинку. А там же ходять люди, зрештою бігають діти. А потім Ви питаєте себе, звідки у моєї дити якась хвороба чи інфекція?Ви вважаєте, що це нормальне явище? Особисто я вважаю, що ні. Ви вважаєте, що це нормальне явище? Особисто я вважаю, що ні.

Цитата:
Cвиню, яку вигулюють на газоні (біля старого будинку залізничної лікарні) я вже бачу з рік...

Свині є різні і хоч я не фахівець у зоології, але знаю, що свині є, умовно кажучи, декоративні і господарські. Якщо перших тримають і доглядають за ними, як за собаками, котами і т.д., то других тримають тільки на м'со, сало, смалець і т.ін.


Я нічого не маю проти тварин, за якими доглядають належним чином. Просто не раз ставав свідком того, як проїжджаючі, наприклад, коні зроблять "свої потреби" прямо на дорогу чи на тротуар. Господар же, мовляв це нормальне явище, так і прийнято, не звертаючи на це жодної уваги, продовжував рух. Такого ж дійсно за кордоном нема! Там кожний господар прибирає за своїми тваринами, якщо вже такий казус трапився.

Hanor Narasson - 14-9-2007 у 20:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Ришковець
[
Цитата:
Cвиню, яку вигулюють на газоні (біля старого будинку залізничної лікарні) я вже бачу з рік...

Свині є різні і хоч я не фахівець у зоології, але знаю, що свині є, умовно кажучи, декоративні і господарські. Якщо перших тримають і доглядають за ними, як за собаками, котами і т.д., то других тримають тільки на м'со, сало, смалець і т.ін.
.


Я також не сильний фахівець у свинстві :lol: , але виглядає на те що по вул. Огієнка гуляє декоративна свинка.
Тільки от десь я читав, що якщо її не тримати на дієті, то виростає звичайна льоха... До того помалу йде... :baddevil: