Форум Рідного Міста

розшук шоколадного хлопця

Лариса Петренко - 8-5-2008 у 20:16

Хто знає, що це таке? Якась шокоманія у Львові, дівчата шукають шоколадного хлопця. Взагалі то я не дуже зрозуміла в чому жарт:)
Я сфотографувала це на мобілку


Лариса Петренко - 12-5-2008 у 10:26

а ще відео в інтеренті на цю тему знайшла
http://www.youtube.com/watch?v=7tC8G1bXkPw

Тарас Задорожний - 12-5-2008 у 10:47

Порошенка?:sing:

Лариса Петренко - 14-5-2008 у 00:08

Так мож Колесніков? у нього київ-конті:)

Ярема П. - 14-5-2008 у 02:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лариса Петренко

Я сфотографувала це на мобілку


А що взагалі тут зображено? Я бачу лише хлопця, який тикає пальцем кобіті в чи то в груди, чи то в живіт, а вона сміється. Натяку на шоколад взагалі немає.

Тарас Задорожний - 14-5-2008 у 08:56

хлопець шоколадний :D

Андрій Пелещишин - 14-5-2008 у 21:40

Сьогодні вся політехівська брама була описана якимись фразами на взірець "я хочу шоколадного хлопця"

Юрій Сєров - 14-5-2008 у 21:45

мо флеш-моб такий?

Лариса Петренко - 15-5-2008 у 14:41

А відповідь, як стало відомо, досить прозаїчна - це рекламна компанія Axe. Хоч для реклами взагалі то дуже цікаво та нестандартно.

Юрко Ничик - 15-5-2008 у 21:51

а я оце покинув вечерю щоб прибігти і сказати "можна було б здогадатися" )))))
не встиг)))

це я щойно рекламу по ящику побачив)

Лариса Петренко - 16-5-2008 у 08:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Ничик
а я оце покинув вечерю щоб прибігти і сказати "можна було б здогадатися" )))))
не встиг)))

це я щойно рекламу по ящику побачив)

А я ящик взагалі не дивлюсь, тому важко було здогадатись.:)

Катерина Задорожна - 16-5-2008 у 08:51

Тоді я не розумію - при чому тут шоколад - може, через то шо ще реклами не бачила?

Лариса Петренко - 16-5-2008 у 18:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
Тоді я не розумію - при чому тут шоколад - може, через то шо ще реклами не бачила?

Потому что аромат шоколадный. и в рекламе - парень брызгается им и становится шоколадным, а потом идет по улице а девушки отрывают от него руки:)

Роман Голощук - 17-5-2008 у 12:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лариса Петренко
... а девушки отрывают от него руки:)


І кусають за дупу...

Лариса Петренко - 19-5-2008 у 17:33

А взагалі мені подобаються такі нестандартні та креативні підходи до реклами. І як видно не тільки мені. Сьогодні на іншому форумі бачила відео на цю тему: http://www.youtube.com/watch?v=WUWCcUbcTUU . Тобто реклама працює. Цікаво, що ще винайдуть маркетологи? Коли вже зараз носіями реклами стають звичайні люди. Яким буде наступний рівень реклами?

Андрій Пелещишин - 19-5-2008 у 17:45

А мене чесно кажучи, усе більше хвилює, я захистити свідомість себе та своїх дітей від реклами, яка чим раз то креативніше хоче туди проникнути.

Катерина Задорожна - 20-5-2008 у 08:37

:o Я точно не належу до цільової аудиторії такої реклами... А Ви, Ларисо, випадково самі не є маркетологом? - Такі речі саме їм найчастіше і подобаються ;)

Ганна Нехаева - 21-5-2008 у 22:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лариса Петренко
А взагалі мені подобаються такі нестандартні та креативні підходи до реклами. І як видно не тільки мені. Сьогодні на іншому форумі бачила відео на цю тему: http://www.youtube.com/watch?v=WUWCcUbcTUU . Тобто реклама працює. Цікаво, що ще винайдуть маркетологи? Коли вже зараз носіями реклами стають звичайні люди. Яким буде наступний рівень реклами?



Щодо наступного рiвня реклами - тема цiкава. На думку приходять твори Бредберi...

сумна - 22-5-2008 у 15:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ганна Нехаева
На думку приходять твори Бредберi...


Чи Бегбедера? :-))

Юрко Ничик - 22-5-2008 у 18:35

захищайтесь як я - перестаньте дивитися ТБ

Ганна Нехаева - 22-5-2008 у 18:45

Цитата:
Чи Бегбедера? :-))


Нi, Рея Бредберi. Це в ньго були думки про величезнi рекламнi бiгборди) До речi - в нас дiвчата в конторi cьогоднi грались в iграшки з сайта аксу) О це було явище!

Ганна Нехаева - 24-5-2008 у 10:36

Хм, процесс триваэ... Акс розпочав фото-конкурс для шоко-хлопцiв, призи просто ульотнi - айподи вiд Эппл. Мiй брат учора цikий вечiр шаманил з фотошопом))

Андрій Пелещишин - 24-5-2008 у 15:30

І чому мені усе більше здається що ця гілка стає елементом якоїсь чергової дурноватої піар-акції?

сумна - 24-5-2008 у 23:39

Пане Андрію, так воно і є.
Ви його у двері, а воно у вікно лізе. :-)

Катерина Задорожна - 26-5-2008 у 08:52

У мене теж таке відчуття - ще майже із самого початку. Троха навіть піддратовує, чи шо...

Андрій Пелещишин - 26-5-2008 у 09:11

Якщо паннам Ларисі та Ганні стане від того легше, урочисто зобов'язуюся ніколи не користати продукцією торгової марки AXE та проводити відповідну виховну роботу дома та серед близьких.
Успіхів у піарі.

До речі, про культуру виробника, що робить AXE і тп та організовує подібні акції, я писав у темі http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5687

Ганна Нехаева - 26-5-2008 у 20:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
У мене теж таке відчуття - ще майже із самого початку. Троха навіть піддратовує, чи шо...


Ви помиляэтесь. Я лише виказую особисту думку i це все...

Катерина Задорожна - 27-5-2008 у 08:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ганна Нехаева
Ви помиляэтесь. Я лише виказую особисту думку i це все...


Та, виказуєте, а чому б і ні. - Тим більше, якщо за це ще й гроші платять ;)

Ганна Нехаева - 27-5-2008 у 20:03

Нажаль, за думки в нас грошi не платять) Не доросли ми ще до Захiда)