Форум Рідного Міста

Затемнені шибки авт

Яндрух - 24-2-2003 у 13:37

Як відомо, повальне захоплення чимось призводить до негативних наслідків, аж до психічного розладу.
Про те, як зараз виглядає транспортний потік у м. Львові (та і по всій Україні), можна захищати дисертацію.
ЧОМУ, БУКВАЛЬНО, МАЙЖЕ УСІ, ЗАТЕМНЮЮТЬ СВОЇ АВТА???!!
Не думаю, що у тій же Польщі, а тим більше у Німеччині, є такі "драконівські" обмеження відсотка тонування автоскла.
Невже знову "звалювати" все на перехідний період?
Чи може це з прицілом на майбутнє: в один прекрасний день то заборонять - уявляєте, які будуть "жнива" в наших "автоінспекторів"!
Ну ті, власники крутих "тачок" (бандюки, в тому числі), що таким чином виводять на всеоглядини ступінь своєї "крутизни" (а може рогулізму?), ті, що в такий спосіб, показуюють всім своє "велике фе", або ж ті, що банально ховають себе від оточуючого ока (не врекли щоб!)(совість говорить?) - і на "мерсах", і на "жигульонках".
Ну нє - то просто, шоб сонце в очі не світило!!
Але, як помітив, і нормальні громадяни тим захоплюються.
...Загалом, у світі автомобілісти просто дотримуються того законного 75-відсоткового ліміту. Або ж просто не тонують вікна. А НАШО??!!
Сонцезахисні окуляри, стандартні легкотоновані накладки на шибки... І, головне, ТЕБЕ УСІ БАЧАТЬ!!! Відкритість суспільства!
А як хочеш похизуватися "тачкою" - будь ласка - аерографія, тюнінг... Бо так прийнято у світі.

Користувач Олесь - 24-2-2003 у 13:45

Просто повальне захоплення. За кордоном дійсно нема. Де-не-де мелькне авто з зовсім темними шибами, але то хіба в "цівку" із загальним дизайном - як цілком чорне авто, то і шиби затемнені, або як сріблясте - то шиби дзеркальні. Бо дійсно смішно - помаранчовий Москвич з кострубато наліпленою на вікнах темною плівкою. А ще - висячі компакти (вони ніби від радару мають рятувати) ;) Років десять тому була ще мода в фари (за умови, що вони круглі) червону гальмівну рідину наливати...

Eller - 13-3-2003 у 05:43

Я вважаю, що кожен має право затемняти вікна, або їх не затемняти. Звичайно можна встановити певний коефіцієнт затемнення, а про заборону взагалі немає що говорити. А те що воно часом справді дивно виглядає - це справа власника авто.

Яндрух - 13-3-2003 у 11:29

А ви, шановні, не помітили, як "затемнений" транспортний потік впливає на загальний психічний стан громадськості?!
Отож, спробуйте відчути. Не пошкодуєте!

Fantom - 13-3-2003 у 21:08

Вважаю що затемнення - особиста справа кожного.
Хтось цим самим приховує те, що знаходиться в машині,
наприклад сумка, чи магнітола. З незатемненої машини побачив і вкрав, а в темну не полізеш, доки не буде зрозуміло що там є. А хтось просто з коханкою їде і не хоче
зайвих очей. :lol:

Яндрух - 14-3-2003 у 09:51

Шановні, будьте такі ласкаві, гляньте на цивілізовану Європу: там такого розгардіяшу не побачиш!!! (Незважаючи на те, шо то справа особисто кожного?!)

Fantom - 14-3-2003 у 10:40

Дивится на цивілізовану Європу будемо тоді, коли станемо самі цивілізовані:D

кецо - 14-3-2003 у 11:01

Як на мене то справа, не втому видно чи не видно то, що знаходяться в авто, а безпеці руху. Якщо хто небуть пробував керувати транспортним засобом з темними як ніч шибками, в темноті (а особливо в дощ, коли взагалі майже нічого не видно), то він зрозуміє про що йде мова - через такі вікна видимість значно нижча ніж через звичайні.

Яндрух - 14-3-2003 у 12:25

Щодо нас, цивілізованих.
То подібно до того: спочатку піднімемо економіку, а тоді закотимо рукави й візьмемося за культуру, мову, духовність, школу...

Eller - 15-3-2003 у 01:13

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
А ви, шановні, не помітили, як "затемнений" транспортний потік впливає на загальний психічний стан громадськості?!
Отож, спробуйте відчути. Не пошкодуєте!


Я не зовсім розумію, як щось таке може впливати на психічний стан - на мене це точно не впливає, і не зауважував, щоб впливало на інших.

Видимість звичайно нижча, але може краще б було ліхтарі на вулицях повключати, тоді світліше б було. За кордоном вночі їдеш як вдень, і не має значення чи затемнені вікна чи ні.

Андрій Пелещишин - 15-3-2003 у 12:02

Затемнені то одне питання, а є ще дзеркалені вікна. Вони здається в Європі заборонені

Рост - 4-4-2003 у 12:09

Затемнювати дозволяється, якщо нічого не змінилось останнім часом, лобове скло на 25%, передні бокові - на 30%. Решту - хоч в ноль.

Зеркальне напилення заборонене ПДД.

В багатьох державах Європи затемнення заборонене. Вас можуть взагалі завернути на кордоні при намаганні в`їхати в таку державу.

А тепер мої думки, як водія з 18-річним стажем.
1. Затемнення погіршує оглядовість, особливо в темний час доби.
2. Підвищує аварійність - крізь затемнені вікна інших машин не проглядається дорожня ситуація.
3. Затемнення захищає салон від сонячного проміння. А сідати в авто, після того, як воно постояло декілька годин на сонці - це каторга. Хоч тут можна запропонувати інший вихід - на час стоянки встановлювати зашисні сонцевідбиваючі шторки на присосках.
4. Воно захищає людей в авто від сонячного проміння під час їзди. Альтернатива - кондиціонер. Певною мірою - люк.

Отаке...

Ще, раз тут теж про автомобілі, хочу звернути вашу увагу на оцей мій постінг.