Форум Рідного Міста

Концерт Руслани з МТС і повітряною кулькою

Андрій Полевський - 1-8-2008 у 23:43

Трохи запізно піднімаю тему, але цікаво почуту про враження які залишились після її виступу біля монументу.
У мене негативні. Жахлива якість звуку і в додаток майже неприкрита плюсова фанера. Єдине що приємно потішило це професійний виступ балетної трупи і постановка просто супер як для Львова.

Юрій Сєров - 2-8-2008 у 00:13

Не був на концерті. Але ми вже дискутували про Руслану: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6468 (це ще перед концертом).
Можливо пані Надія таки потрапила на концерт? ;)
Щось з тими концертами на Стрийській негаразд. В ОЕ те саме було.

Андрій Полевський - 2-8-2008 у 00:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не був на концерті. Але ми вже дискутували про Руслану: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6468 (це ще перед концертом).
Можливо пані Надія таки потрапила на концерт? ;)
Щось з тими концертами на Стрийській негаразд. В ОЕ те саме було.

Прошу вибачення, але по цій гілці ви дискотували про піар, про пірацтво, а мені цікаво почути думку інших про сам концерт. Мені дивно, що Руслана з її можливостями запустила таку ХАЛЯВУ:(

Юрій Сєров - 2-8-2008 у 00:41

Це не було зауваження. :) На другій сторінці моя думка про її новий альбом. Ви його слухали? Концерт - це лише наслідок, імхо.

dr.Trollin - 2-8-2008 у 10:05

(дописую яко "технар") звук-звуком... я зрештою не меломан...
але ТАК "заякорити" кулю...
халявщики, імхо

Надія Баловсяк - 2-8-2008 у 10:08

не потрапила

Андрій Полевський - 3-8-2008 у 22:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від dr.Trollin
(дописую яко "технар") звук-звуком... я зрештою не меломан...
але ТАК "заякорити" кулю...
халявщики, імхо

Вот ведь! Кожний замічає те, в чому більш-меньш розберається. Для мене куля кулею, ну вчипили то вчипили, а ви замітили халяву, - профі!;)

Андрій Полевський - 3-8-2008 у 22:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Це не було зауваження. :) На другій сторінці моя думка про її новий альбом. Ви його слухали? Концерт - це лише наслідок, імхо.

Нового її альбому не слухав. Якось не натрапив. Цікаво, чи правда те, що пісні з її нового альбому виложені на сайті? Киньте ссилочку, я послухаю.

Надія Баловсяк - 3-8-2008 у 23:27

є така кльова штука -- називається гугль
запит "руслана" в ньому вас відразу приведе на сайт співачки

м-да.

Про Руслану і гугль

Андрій Полевський - 6-8-2008 у 20:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
є така кльова штука -- називається гугль
запит "руслана" в ньому вас відразу приведе на сайт співачки

м-да.


Ну, якщо радите шукати на гуглі сайт Руслани, видно шанувальники її таланту не часто йогу відвідують;)