Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Піар від Руслани
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 30-4-2008 у 11:50
Піар від Руслани


Руслана оголосила війну музичним піратам і оприлюднила відкритий лист до всіх меломанів, українських авторів, користувачів, власників ресурсів та інтернет-провайдерів, а також усіх, у чиїх руках доля професійної української музики.
Співачка заявила, що розпочинає антипіратську кампанію в ЗМІ та Інтернеті і з 1 травня відкриває власний сайт для “скачування” її пісень.

Джерело: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=64608

P.S. Побачимо, що з цього вийде...




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 30-4-2008 у 13:16


Романе, Ви дали дуже влучне визначення цій акції - піар. Важко щось додати. Але це гарна нагода поговорити про пірацтво загалом. Як ставитеся до пірацтва? Чи потрібно з ним боротися? Якщо так, то якими методами? Висловлюйтеся!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 30-4-2008 у 14:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Але це гарна нагода поговорити про пірацтво загалом. Як ставитеся до пірацтва? Чи потрібно з ним боротися? Якщо так, то якими методами? Висловлюйтеся!


Тема така вже є:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2412




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 30-4-2008 у 15:01


А ми поговоремо саме про музичний аспект. До того ж та тема не наповнюється новими дописами вже два роки. Я не бачу причин, чому нам не повернутися до проблеми піратства в цій темі.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 30-4-2008 у 19:04


Диски українських виконавців, які мені сподобались, я купую. Це принципова позиція :) Не знаю, чи з сумом, чи з радістю констатувати, що таких не так уже й багато. Принаймні, бюджет не страдає :)
А тих, які не сподобались, тих у мене нема :) Вірніше, є багато чого десь на диску, в мп3. Так, для архіву. Лежить собі, та й лежить.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 30-4-2008 у 23:59


Дуже поважаю таку позицію. На жаль, поклавши руку на серце, не можу сказати, що сам не скачую музику з Інтернету. Занадто велика це спокуса. Але стараюся обзаводитися також і ліцензійними дисками, бо усвідомлюю, що будь - яка добросовісна праця, зокрема й музиканта, має бути оплачена і належно пошанована. Був навіть випадок, коли я купив один ліцензійний диск, хоча ще раніше на халяву скачав цей самий альбом з Інтернету.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 1-5-2008 у 14:25


Є до десяти українських виконавців записи яких купую обов"язково (часто одразу при виході диску через інтернет-крамницю).



Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 1-5-2008 у 14:45


А як щодо того, що піратство має й певні позитивні сторони, наприклад, дозволяє розкрутитися новим маловідомим групам, диски яких просто ще ніхто не купуватиме?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-5-2008 у 17:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
А як щодо того, що піратство має й певні позитивні сторони, наприклад, дозволяє розкрутитися новим маловідомим групам, диски яких просто ще ніхто не купуватиме?

Не знаю. Я час від часу заходжу в магазин і слухаю новинки, які мене зацікавлюють. Останнє з відкриттів - це переспіви Сінатри Гнатковського і Лорд. Інші справа, чи попаде диск нової групи в магазин. Наприклад, диск "Менестрелі" з їхніми колядками потрапив в продажу через не то рік, не то два після виходу. А я купив його на концерті, одразу з автографами співаків :)
Думаю, нова група сама зацікавлена в шаровому розповсюдженні альбому хоча б в пониженій якості (напр. мп3 128 кбпс), якщо не вистачає грошей на потужну рекламу.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 1-5-2008 у 19:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
На жаль, поклавши руку на серце, не можу сказати, що сам не скачую музику з Інтернету. Занадто велика це спокуса.

Отож-бо, особливо тоді, коли потрібний альбом попросту фіг де знайдеш! Або його взагалі ще в природі не існує ("Малінконія", наприклад, досі ще нічого не випустила, два роки вже чекаю - хоч зараз готовий купити ліцензійний диск!), або вийшов малим тиражем і повністю розійшовся (тут пані Смоляр комусь "АтмАсферу" дарувала?! А спробуйте звернутися до самих музикантів, щоб купити хоч один із двох їхніх альбомів! координати можу підказати. Про розкладки чи магазини взагалі мовчу.)

Хоча буває, що десь у продажу потрібний диск таки є - тільки знайти практично нереально.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Думаю, нова група сама зацікавлена в шаровому розповсюдженні альбому хоча б в пониженій якості (напр. мп3 128 кбпс), якщо не вистачає грошей на потужну рекламу.

От і я так думаю. 128 кбпс достатньо, аби скласти уявлення про музикантів і співаків, але повноцінний ліцензійний альбом усе рівно не замінить. Тому виставляти збірки в такому форматі на своїх сайтах молоді виконавці могли би сміливо.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 1-5-2008 у 19:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Не знаю. Я час від часу заходжу в магазин і слухаю новинки, які мене зацікавлюють.
Але Ви, Росте, всеж належите до винятків. Зазвичай люди купують альбоми лише тих виконавців, з творчістю яких вони добре ознайомлені.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 1-5-2008 у 19:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
На жаль, поклавши руку на серце, не можу сказати, що сам не скачую музику з Інтернету. Занадто велика це спокуса.

Отож-бо, особливо тоді, коли потрібний альбом попросту фіг де знайдеш!
Як же мені це зрозуміло! В Луганську з україномовною продукцією взагалі повна труба. Десь після нового року обійшов кілька луганських магазинів у пошуках якоїсь цікавої книги з історії України. На свій запит отримав від продавця чітку відповідь "у нас книг на укрАинском нет вабще". З дисками ситуація не краща.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 1-5-2008 у 19:41


До речі, добре з цим ділом обстоїть в Олега (той, який умка.ком.уа). Там можна і почитати про нові речі, а тоді вже шукати по магазинах, щоб послухати.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 2-5-2008 у 10:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Не знаю. Я час від часу заходжу в магазин і слухаю новинки, які мене зацікавлюють.
Але Ви, Росте, всеж належите до винятків. Зазвичай люди купують альбоми лише тих виконавців, з творчістю яких вони добре ознайомлені.


Справа в тому. що у нас рідкість "правильні" музичні крамниці.
Коли можна набрати дисків 5-7, відійти до програвача, трошки послухати та обрати щось собі.
Так у моєму Запоріжжі колись було 3-5 таких точок, залишилася тільки одна (але тут знають смаки постійних покупців й пропонують саме те, що треба).




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 2-5-2008 у 19:16


Руслана просто "мавпує" ідеї західних виконавців. Зокрема знаю, що Radiohead поширював свій новий альбом через Інтернет. Підхід, в принципі, логічний – завантажив, послухав та оцінив (заплатив) скільки вважаєш за потрібне. Але тут уже все залежить від свідомості користувачів Інтернету. Нащо платити, якщо можна отримати „на халяву” :)
Цікаво буде побачити, скільки „заплатять” Руслані ;)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 3-5-2008 у 00:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Руслана просто "мавпує" ідеї західних виконавців.

А чому так зневажливо, якщо не секрет? Ну піариться людина - так то ж добре, що україномовну продукцію піарять! Що сама себе рекламує - так що ж їй залишається, коли ніхто інший не допомагає, невже людина не має права сама собі допомогти? Ну використала при цьому вже готову схему - так то не мавпування, то запозичення! :)

Чи допоможе це в боротьбі з піратами? Скорше за все, вийде "ні собі, ні людям". Хоча - як таким "людям" (піратам себто), то, мабуть, краще і справді нікому.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-5-2008 у 12:01


Відносно Руслани і її творчості - послухав її останній альбом і вдячний піратам, що я не викинув на вітер 30 грн.
Хоча, свого часу, маючи майже всі mp3-купував і "Дикі танці" і "Мить весни".




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 4-5-2008 у 10:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Руслана просто "мавпує" ідеї західних виконавців.

А чому так зневажливо, якщо не секрет? Ну піариться людина - так то ж добре, що україномовну продукцію піарять! Що сама себе рекламує - так що ж їй залишається, коли ніхто інший не допомагає, невже людина не має права сама собі допомогти? Ну використала при цьому вже готову схему - так то не мавпування, то запозичення! :)

Чи допоможе це в боротьбі з піратами? Скорше за все, вийде "ні собі, ні людям". Хоча - як таким "людям" (піратам себто), то, мабуть, краще і справді нікому.


Ну нехай запозичення... А піаритись треба. Але може це краще творчістю своєю робити - концертів та кліпів більше і т.д.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 4-5-2008 у 10:27


Так вона ж випустила новий альбом і тепер його треба піарити;)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 22-5-2008 у 14:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Так вона ж випустила новий альбом і тепер його треба піарити;)

треба буде принагоді запропонувати їй щось моє пропіарити (адже не зле в неї виходить);)




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 30-5-2008 у 10:06


Так вам же можна співпрацювати! Свого часу Руслана організовувала якийсь тур у підтримку українських зАмків - отже, старовиною цікавиться. Ось вам і точка перетину. Чом би не проїхатися Європою з туром у підтримку старих бібліотек і архівів? Гадаю, всі б від цього якось виграли.



До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-5-2008 у 18:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Так вона ж випустила новий альбом і тепер його треба піарити;)

треба буде принагоді запропонувати їй щось моє пропіарити (адже не зле в неї виходить);)


а що -- самі не можете?
і що -- Руслана невже не фальшивить?
:))))))))))))))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-7-2008 у 22:00


Руслана хоче внести до Кримінального кодексу слово Інтернет
“Спонсорів, що хочуть створювати український продукт, стає все менше. Це вважається немодним, неприбутковим, хоча насправді це не так”, - розповіла сьогодні, 12 липня, під час прес-конференції з нагоди проведення у Львові першого концерту у межах всеукраїнського туру "Амазонка" співачка Руслана.

Вона також зазначила, що українські політики нічого не хочуть робити, аби боротися з піратством. “Політикам ми потрібні лише, коли необхідно заспівати на їх підтримку під час виборів, щось обіцяють, але переважно використовують "на халяву". Проти піратства вони нічого не роблять. В Інтернеті у нас можна скачати все що хочеш. До нашого Кримінального кодексу просто необхідно внести слово Інтернет. Восени у парламенті мають бути слухання з цього приводу. Ми обговорювали це питання з нардепом Володимиром Полохалом”, - додала Руслана.

http://zaxid.net/newsua/2008/7/12/160258/

Що Верховна зРада робить з людьми.
Інтернет? В кримінальний кодекс :lol: І шо?
Можна подумати, це в нас лише можна скачати...
Хай тішиться, що ще качають. Ще кілька таких альбомів і навіть піратські записи не будуть слухати. :rolleyes:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-7-2008 у 22:48


хм
мені от цікаво

тут прийнято ВСЕ ганити? ВСЕ погано, Руслана дура, безталанна, і т.д., Лорачка дура безголоса. хто там ще, я уже забула? в общем, все идиоты, я один в бЭлом

чи то спосіб піднятися, опустивши тих, хто чогось досягнув?

якби я мала змогу, я б обов"язково приїхала до Львова на цей концерт.

м-да
я уже говорила про людей "не".

на Форумі Рідного міста то стало епідемією, да.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-7-2008 у 23:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
хм
мені от цікаво

тут прийнято ВСЕ ганити? ВСЕ погано, Руслана дура, безталанна, і т.д., Лорачка дура безголоса. хто там ще, я уже забула? в общем, все идиоты, я один в бЭлом

чи то спосіб піднятися, опустивши тих, хто чогось досягнув?

м-да
я уже говорила про людей "не".

на Форумі Рідного міста то стало епідемією, да.
хм
мені от цікаво:
Руслана і Лорачка - це ваше ВСЕ?
м-да


Якщо не надувати губки і не вигадувати байки про якихось людей "не", а трохи походити по тим же музичним темам ФоРуМу, то виявиться, що тут багато до кого з виконавців ставляться цілком приязно, а дехто декого так навіть любить. І все це, між іншим, слабо корелює з рівнем успішності як музикантів, так і ФоРуМчан. Та і навряд я зможу якось піднятися, не купуючи диски Руслани і не відвідуючи її концерти. Купуючи та відвідуючи, щоправда, теж. Треба шукати щось своє.
Це все не лише музикантів стосується.

Не треба вважати, що як Руслана подобається вам, то вона мусить подобатися всім, а інакше це - заздрість.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6468
Реклама: